0
منو دسترسی
کمیته تجلیل

معرفی کمیته تجلیل

گرامیداشت، تكریم، ارج‌گذاری بزرگان، برگزیدگان و تلاشگران مسیر تعالی و پیشرفت جوامع یکی از عوامل مهم و تعیین كننده در تقویت روحیه وانگیزه پویندگان نوخواسته و رهروان جوان آن مسیر محسوب می‌گردد.

یكی از هداف  والای كانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشكده فنی دانشگاه تهران، ایجاد محفل مناسب جهت تقویت روحیه همفكری و همسویی و تلاش مهندسین كشور و سازندگان جامعه نوین و پیشرفته می‌باشد و لذا هر گونه سعی و تلاش جهت هر چه با شكوهتر برگزار كردن مجالس بزرگداشت و تجلیل از بزرگان، پیشكسوتان و اساتید حرفه مهندسی از طرف كانون خود نمادی است از كوشش و جدیت در جهت اعتلای علم و حرفه مهندسی و تقویت مبانی فعالیت‌های مهندسی در سطح كشور. از آنجاست كه ضرورت تشكیل كمیته مخصوص و مسئول برگزاری اینگونه مراسم و مجالس بوجود می‌آید.

این كمیته كه بر حسب ضرورت و به منظور هر چه بهتر و با شكوهتر انجام شدن مجالس و مراسم بزرگداشت فرهیختگان و اساتید و مهندسین برجسته دانشكده فنی دانشگاه تهران بوجود آمده است. در پروسه تكمیل وت كوین خود بر حسب نیازهای موجود بتدریج شامل بخش‌ها و گروههایی هر یك با وظایف و مسئولیت‌های مشخص گردیده است كه بطور خلاصه به شرح ذیل می‌باشد:

1- گروه هیات تحریریه: این گروه كلیه متن‌ها ـ نوشتارها ـ شعارها ـ كتابچه‌ها و جزوات مربوط به برگزاری مراسم را تهیه و تدوین می‌نماید و تعداد اعضای آن در حال حاضر از  3 تا5 نفر می‌باشد.

2- گروه صحنه آرایی، فیلم برداری، صدابرداری، عكس برداری: این گروه با هماهنگی لازم و با استفاده از اعضای علاقه‌مند در این نوع فعالیت‌ها و در صورت نیاز دعوت گروه‌های خارج از كانون مسئولیت مربوطه را انجام می‌دهد و تعداد اعضا آن بر حسب نوع فعالیت‌ها و وظایفی كه كمیته بعهده آن قرار می‌دهد متغیر بوده و دارای یك عضو مسئول می‌باشد.

3- گروه پیگیری مساله اجرای برنامه موسیقی: این گروه مسئولیت شناسایی و دعوت از اساتید و هنرمندان برجسته موسیقی را بر عهده داشته و كلیه پی‌گیری‌ها و هماهنگی‌های لازم را در این راه انجام می‌دهد و دارای دو یا سه نفر عضو می‌باشد.

4- گروه روابط عمومی: این گروه مسئولیت ایجاد ارتباط با كانون، دبیر كانون، دانشكده فنی و انتظامات دانشگاه را جهت ایجاد هماهنگی در موارد مربوط را بعهده داشته و از دو یا سه نفر عضو تشكیل می‌گردد. مسئولیت پی‌گیری در ارسال دعوت نامه‌ها، بخصوص دعوتنامه‌های حاضر نیز بعهده یك نفر از افراد با تجربه كمیته می‌باشد. مسئولیت یافتن، ارتباط و آشنایی با مهندسین پیشكسوت و استفاده از شیوه‌های مختلف مانند شركت در مجامع و یا مراجعه به محل كار و یا حتی منازل پیشكسوتان، اساتید و مهندسین برجسته نیز بعهده شخص مسئول كمیته می‌باشد كه با همكاری سایر افراد داوطلب وعلاقمند كمیته‌های در این مسیر فعالیت مستمر می‌نمایند. هماهنگ نمودن كلیه فعالیت‌های گروههای فعال نیز یك فرد پی‌گیر و علاقمند میباشد.

كمیته تجلیل كانون از كلیه اعضای محترم دعوت می‌نماید كه جهت هر چه بهتر و باشكوهتر برگزار شدن مراسم تجلیل چنانچه پیشنهادات اصلاحی و تكمیلی داشته و یا علاقمند به فعالیت در كمیته می‌باشند، با كانون تماس حاصل نمایند.

فرم درخواست همکاری با کمیته تجلیل

فرم تماس با کمیته تجلیل

0%