}
دو شنبه ، 27 اســفنـد ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
مهندس غلامرضا علیمردانی درگذشت (1397/12/22 ) Image: مهندس غلامرضا علیمردانی درگذشت

با کمال تاسف با خبر شدیم مهندس غلامرضا علیمردانی (الکترومکانیک 42)، مهندس برجسته و عضو کمیته تخصصی مهندسی صنایع و کمیته صنعت، معدن و تجارت درگذشت. پیکر وی ساعت 9 صبح فردا 23 اسفند از مقابل منزلش واقع در میدان چیذر، خیابان پارس، کوچه تابان، پلاک 11 به سمت امامزاده اسماعیل تشییع می‌شود. به همین مناسبت مراسم یادبودی از ساعت 17 تا 18:30 جمعه 24 اسفند در مسجد غدیر خم، واقع در پاسداران، میدان فرخی یزدی (ضرابخانه) برگزار می‌شود.

بيشتر بخوانيد ...
مهندس کرامت‌اله علیپور درگذشت (1397/12/19 ) Image: مهندس کرامت‌اله علیپور درگذشت

با کمال تاسف با خبر شدیم مهندس کرامت‌اله علیپور (معدن 25)، مهندس برجسته و پیشکسوت دانشکده فنی در آمریکا درگذشت. مهندس علیپور ار بنیان‌گذاران صنعت معدن‌کاری و نوسازی معادن در ایران به شمار می‌رود. وی مدتی نیز معاونت سازمان زمین‌شناسی و معدنی کشور را برعهده داشت. از تالیفات وی می‌توان به ترجمه کتاب زمین‌شناسی ذخایر معدنی اسمیرنف و تالیف تاریخ زمین‌شناسی ایران اشاره کرد. وی سال 1380 به عنوان مهندس برجسته از سوی کانون معرفی شد.

بيشتر بخوانيد ...
کسب عنوان مقاله برتر موسسه مهندسان برق و الکترونیک توسط دانشکده فنی (1397/12/19 ) Image: کسب عنوان مقاله برتر موسسه مهندسان برق و الکترونیک توسط دانشکده فنی

مقاله استادان و دانشجوی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران، مقاله برتر موسسه مهندسان الکترونیک شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، مقاله ارسال شده از طرف شاخه دانشجویی IEEE  دانشگاه تهران، به نگارش دکتر محمود کمره‌ای (برق 58) و دکتر حمید سلطانیان‌زاده (برق 63)، اعضای هیات علمی و سعید اخوان، دانشجوی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، به عنوان یکی از پنج مقاله برتر IEEE Region8 انتخاب شده است.

بيشتر بخوانيد ...
گردهمایی پایان سال یاران و یاریگران كانون برگزار شد (1397/12/18 ) Image: گردهمایی پایان سال یاران و یاریگران كانون برگزار شد

گردهمایی پایان سال یاران و یاریگران کانون و تقدیر از اعضای کمیته‌های مختلف کانون کمیته عصر چهارشنبه 15 اسفند کانون در آمفی‌تئاتر دانشکده مهندسی معدن برگزار شد. این مراسم همچنین به ارایه نتایج مطالعه راهکارهای جذب مخاطب توسط کانون با عنوان "طرح نیازسنجی، سنجش و استخراج انتظارات فارغ‌التحصیلان" که توسط کمیته تخصصی مهندسی صنایع انجام شده، اختصاص داشت. در ادامه برنامه مهمانان در ضیافتی در سالن غذاخوری استادان در پردیس شماره 2 فنی شام را با یکدیگر صرف کردند.

بيشتر بخوانيد ...
هفتاد و هشتمین دوره دانش‌آموختگی دانشکده فنی (1397/12/10 ) Image: هفتاد و هشتمین دوره دانش‌آموختگی دانشکده فنی

مراسم هفتاد و هشتمین دوره دانش‌آموختگی دانشکده فنی دانشگاه تهران چهارشنبه صبح 8 اسفند با حضور فارغ‌التحصیلان امسال دانشکده فنی، رییس دانشکده فنی،‌ معاونان، استادان و روسای برخی از دانشکده‌های فنی، رییس هیات مدیره، نماینده بنیاد حامیان دانشکده فنی، مهمانان و جمعی از خانواده‌های فارغ‌التحصیلان ‌در تالار چمران دانشکده فنی برگزار شد.

بيشتر بخوانيد ...
گردهمایی مهندسان متالورژی دانشکده فنی (1397/12/09 ) Image: گردهمایی مهندسان متالورژی دانشکده فنی

چهارمین گردهمایی مهندسان متالورژی دانشکده فنی عصر دو‌شنبه 6 اسفندماه به همت كمیته تخصصی مهندسی مواد و متالورژی کانون در آمفی‌تئاتر دانشكده مهندسی متالورژی و مواد برگزار شد. در این گردهمایی علاوه بر اعضای این کمیته، تعدادی از استادان، فارغ‌التحصیلان و دانشجویان این رشته حضور داشتند.

بيشتر بخوانيد ...
سفر پنج روزه اعضای کانون به استان بوشهر (1397/12/06 ) Image: سفر پنج روزه اعضای کانون به استان بوشهر

تعداد ۱۶ نفر از اعضای کانون و همراهانشان در سفر زمستانی به استان گرمسیر بوشهر شرکت کرده و از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی این استان بازدید کردند. در این سفر که از پنجشنبه ۱۸ بهمن تا دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ انجام شد، همسفران با پرواز تهران-بوشهر به مرکز استان رفته و در مدت ۴ شب و ۵ روز اقامت در هتل پاسارگاد بوشهر، هر یک از روزها را به گشت و گذار در بخشی از استان گذراندند.

بيشتر بخوانيد ...
انتصاب دکتر رضا نادری به ریاست دانشکده عمران دانشگاه صنعتی شاهرود (1397/12/06 ) Image: انتصاب دکتر رضا نادری به ریاست دانشکده عمران دانشگاه صنعتی شاهرود

دکتر رضا نادری ( عمران ۶۳)، استاد دانشگاه صنعتی شاهرود به ریاست دانشکده عمران منصوب شد. کانون این انتصاب را به دکتر نادری تبریک گفته و برای ایشان آرزوی موفقیت می‌کند.

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری جشن سالگرد کانون در میان استقبال کم‌نظیر اعضا (1397/12/04 ) Image: برگزاری جشن سالگرد کانون در میان استقبال کم‌نظیر اعضا

جشن سالگرد تاسیس کانون، تجلیل از مهندسان پیشکسوت فارغ‌التحصیل سال 1347، مهندسان برجسته و استادان بازنشسته دانشکده فنی عصر چهارشنبه اول اسفند 1397 با استقبال کم‌نظیر اعضا، دوستداران و دانشجویان فنی در تالار شهید چمران دانشکده فنی برگزار ‌شد. در این مراسم، علاوه بر جمع کثیری از دانش‌آموختگان، رییس پردیس دانشکده‌های فنی، رییس و اعضای شورای عالی و دبیر و اعضای هیات مدیره کانون حضور داشتند.

بيشتر بخوانيد ...
پخش زنده جشن سالگرد کانون (1397/12/01 ) Image: پخش زنده جشن سالگرد کانون

جشن سالگرد تاسیس کانون، امروز اول اسفند 1397 ساعت 17 در تالار شهید چمران دانشکده فنی برگزار می‌شود. اعضای گرامی کانون، دوستان و دوستداران دانشکده فنی و کانون، می‌توانند از ساعت 17 پخش زنده این مراسم را از اینجا دنبال کنند.

 

بيشتر بخوانيد ...
Page 1 of 254First   Previous   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Next   Last   
عضویت در پورتال
ورود پست الکترونیکی
آدرس ايميل:
درخواست اشتراك
bottomPane