}
جمعه ، 30 شهـريـور ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
دیدار اعضای شورای عالی و هیات بازرسان کانون با مهندس معین‌فر (1396/08/04 ) Image: دیدار اعضای شورای عالی و هیات بازرسان کانون با مهندس معین‌فر

جمعی از اعضای شورای عالی و هیات بازرسان كانون صبح پنج‌شنبه 4 آبان ماه با حضور در منزل مهندس علی‌اكبر معین‌فر با ایشان دیدار كردند. در این دیدار خاطرات فنی مهندس معین‌فر مرور شد. در پایان حاضران ضمن آرزوی سلامتی و طول عمر برای مهندس معین‌فر، به یادگار عكس دسته جمعی گرفتند .

بيشتر بخوانيد ...
گردهمایی مهر ماه کانون برگزار شد (1396/07/28 ) Image: گردهمایی مهر ماه کانون برگزار شد

گردهمایی مهر ماه کانون به سخنرانی مهندس عباس شفیعی از مدیران ارشد در امور آب و فاضلاب شهری با عنوان "بررسی چالش‌ها و فرصت‌های پیش روی مدیریت منابع آب و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حوزه فعالیت‌های صنعت آب" اختصاص داشت. مشروح این سخنرانی را می‌توانید در خبرنامه آتی کانون مطالعه کنید.

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری روز آیسته در دانشکده فنی (1396/07/27 ) Image: برگزاری روز آیسته در دانشکده فنی

روز آیسته با هدف آشنایی استادان، دانشجویان و صنعت با اهداف آیسته در روز ٢٣ مهرماه در دانشكده فنی دانشگاه تهران برگزار شد. در این همایش كه با حضور گسترده‌ای همراه بود، در ابتدا مهندس محمد حسین افتخار دبیر اجرایی كمیته آیسته ایران و مسئول استراترژی آیسته جهانی ضمن خوشامدگویی به شركت‌كنندگان به توضیح در خصوص ساختار كمیته آیسته ایران پرداخت.

بيشتر بخوانيد ...
بررسی "مدیریت بحران آب در کشور" در گردهمایی مهر ماه کانون (1396/07/24 ) Image: بررسی "مدیریت بحران آب در کشور" در گردهمایی مهر ماه کانون

گردهمایی مهر ماه کانون به بررسی"مدیریت بحران آب در کشور" اختصاص دارد. در این گردهمایی سخنران مدعو، مهندس عباس شفیعی از مدیران ارشد در امور آب و فاضلاب شهری، به بررسی موضوع می‌پردازد. این گردهمایی چهارشنبه 26 مهر ماه از ساعت 17:30 در تالار رجب بیگی دانشکده فنی دانشگاه تهران واقع در خیابان 16 آذر برگزار می‌شود. برنامه سخنرانی پس از نیم ساعت پذیرایی ساعت 18 آغاز می‌شود.

بيشتر بخوانيد ...
مادر مهندس علیرضا ناصرمعدلی درگذشت (1396/07/23 ) Image: مادر مهندس علیرضا ناصرمعدلی درگذشت

با کمال تاسف باخبر شدیم، مادر مهندس علیرضا ناصرمعدلی (راه و ساختمان 46)،مهندس برجسته کانون درگذشت. شایان ذکر است مهندس ناصر معدلی از اعضای اسبق شورای عالی کانون و یاریگران کانون است. به همین مناسبت مجلس یادبودی سه شنبه 25 مهر ماه از ساعت 16 تا 17:30 در مسجد نور واقع در میدان فاطمی برگزار می‌شود.

بيشتر بخوانيد ...
خواهر مهندس حسین کوشافر درگذشت (1396/07/23 ) Image: خواهر مهندس حسین کوشافر درگذشت

با کمال تاسف باخبر شدیم، خواهر مهندس حسین کوشافر (راه و ساختمان 43)، مهندس پیشکسوت و یاریگر کانون درگذشت. به همین مناسبت مجلس یادبودی سه شنبه 25 مهر ماه از ساعت 14 تا 15:30 در مسجد نور واقع در میدان فاطمی برگزار می‌شود.

بيشتر بخوانيد ...
سفر سه روزه به الیگودرز و خان‌آباد (1396/07/22 ) Image: سفر سه روزه به الیگودرز و خان‌آباد

تعداد ۳۲ نفر از اعضای کانون و همراهانشان در سفر سه‌روزه‌ای به منطقه الیگودرز و خان‌آباد شرکت کرده و از غار هفتادمیلیون‌ساله چال‌نخجیر، سنگ‌نگاره‌های ده‌هزارساله تیمره، آبشار آب‌سفید و دریاچه سد خان‌آباد دیدن کردند. سرپرستی این سفر را که از صبح پنجشنبه ۱۶ شهریور تا غروب شنبه ۱۸ شهریور (عید غدیر) به طول انجامید، مهندس رضا یوسفی (کمیته بازدید) برعهده داشت.

بيشتر بخوانيد ...
بازدید از نیروگاه و پارك خورشیدی طالقان توسط کمیته صنعت، معدن و تجارت کانون صورت پذیرفت (1396/07/23 ) Image:  بازدید از نیروگاه و پارك خورشیدی طالقان توسط کمیته صنعت، معدن و تجارت کانون صورت پذیرفت

یك گروه ٣٠ نفری از اعضای كانون و همراهان‌شان چهارشنبه ١٩ مهر ماه از نیروگاه خورشیدی و پارك انرژی‌های تجدیدپذیر و پاك طالقان بازدید كردند. در این برنامه یک روزه که به همت كمیته صنعت، معدن و تجارت كانون، اعضا علاوه بر نیروگاه خورشیدی به گشت و گذاری کوتاه در روستای زیاران نیز پرداختند.

بيشتر بخوانيد ...
دوازدهمین همایش مدیران فنی و نگهداری و تعمیرات (مدیریت دارایی‌های فیزیکی) (1396/07/17 ) Image: دوازدهمین همایش مدیران فنی و نگهداری و تعمیرات (مدیریت دارایی‌های فیزیکی)

دوازدهمین همایش بین‌المللی مدیران فنی و نگهداری و تعمیرات 23 و 24 آبان ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی پژوهشگاه صنعت نفت تهران برگزار می‌شود. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت اینترنتی این همایش به نشانی http://fa.ipamc.orgمراجعه کنند. همچنین پوستر این همایش در این نشانی قابل دسترسی است.

بيشتر بخوانيد ...
مراسم بزرگداشت زنده یاد مهندس بیژن سپهرآرا فردا برگزار می شود (1396/07/17 ) Image: مراسم بزرگداشت زنده یاد مهندس بیژن سپهرآرا فردا برگزار می شود

مراسم بزرگداشت زنده یاد مهندس بیژن سپهرآرا، چهره ماندگار فنی، فردا، دوشنبه 17 مهر از ساعت 18 تا 20 در محل سندیکا شرکت های تاسیساتی و صنعتی ایران واقع در سعادت آباد- میدان کاج - خیابان نهم - پلاک 18 برگزار می شود. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های 22083961 و 22083959 تماس گرفته یا به وب سایت این سندیکا به نشانی www.ismeic.org مراجعه کنند.

بيشتر بخوانيد ...
Page 12 of 247First   Previous   7  8  9  10  11  [12]  13  14  15  16  Next   Last   
عضویت در پورتال
ورود پست الکترونیکی
آدرس ايميل:
درخواست اشتراك
bottomPane