}
شنبه ، 31 فرورديـن ، 98
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
برگزاری مراسم نکوداشت مهندس موسوی رهپیما (1397/02/03 ) Image: برگزاری مراسم نکوداشت مهندس موسوی رهپیما

مراسم نکوداشت مهندس سیدعباس موسوی رهپیما(شیمی 41) خیر و کارآفرین برجسته کشور درعرصه آموزش عالی و صنعت، دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 از ساعت 16:30 تا 20 در تالار شهید چمران دانشکده فنی دانشگاه تهران واقع در خیابان 16آذر برگزار می‌شود. این مراسم از سوی دانشگاه تهران و دانشکده فنی با همکاری کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی و انجمن مهندسی شیمی ایران و انجمن صنفی مهندسین پلیمر و شیمی برپا می‌شود.

بيشتر بخوانيد ...
بازدید از موزه لوور در گردهمایی بهاری کانون (1397/02/03 ) Image: بازدید از موزه لوور در گردهمایی بهاری کانون

گردهمایی فروردین ماه کانون به بازدید از موزه لوور و موزه ایران باستان اختصاص داشت. در این گردهمایی که صبح پنج‌شنبه 30 اردیبهشت برگزار شد، تعدادی از اعضای کانون شرکت داشتند. اعضا در ابتدا در سردر باغ ملی گردهم آمدند و سپس به بازدید از موزه لوور و موزه ایران باستان پرداختند. اعضای ناهار را در رستوران شرف‌الاسلامی بازار صرف کردند.

بيشتر بخوانيد ...
کتاب "تصمیم‌گیری در پوزیسیون‌های بحرانی" منتشر شد (1397/02/01 ) Image: کتاب "تصمیم‌گیری در پوزیسیون‌های بحرانی" منتشر شد

کتاب "تصمیم‌گیری در پوزیسیون‌های بحرانی" The Method in Chess اثر معروف مربی سرشناس جهان «یوسیف دورفمان» و به ترجمه مهندس محمد خیرخواه ثابت‌قدم (متالورژی 68) منتشر شد. این کتاب توسط Ken Neat از زبان روسی به انگلیسی ترجمه شده است. این کتاب توسط انتشارات شباهنگ در فروردین 97 منتشر شده است.

بيشتر بخوانيد ...
برپایی نمایشگاه پایان‌نامه‌های قدیمی دانشگاه تهران (1397/01/22 ) Image: برپایی نمایشگاه پایان‌نامه‌های قدیمی دانشگاه تهران

نمایش پایان‌نامه‌های قدیمی دانشگاه تهران در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران آغاز شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه، در این نمایشگاه، تعدادی از پایان‌نامه‌های قدیمی مربوط به سال ۱۳۱۳ تا ۱۳۴۵ از دانشسرای عالی و دانشگاه تهران در حوزه‌های مختلف علوم از جمله پزشکی، علوم انسانی و اجتماعی، کشاورزی، دامپزشکی و سایر رشته‌ها در معرض دید قرار گرفته است.

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری نخستین کنفرانس ملی دوام بتن (1397/01/21 ) Image: برگزاری نخستین کنفرانس ملی دوام بتن

نخستین کنفرانس ملی دوام بتن توسط مرکز تحقيقات راه، مسکن و شهرسازی و انجمن بتن ايران در تاریخ‌های 18 و 19 اردیبهشت ماه سال97 در این مرکز برگزار می‌شود. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت این کنفرانس به نشانی http://1nccd.ir/fa/?id=1&p=0  مراجعه کنند.

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری یازدهمین کنگره بین‌المللی مهندسی عمران در دانشکده فنی (1397/01/20 ) Image: برگزاری یازدهمین کنگره بین‌المللی مهندسی عمران در دانشکده فنی

یازدهمین کنگره بین‌المللی مهندسی عمران (11icce) به میزبانی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه تهران از هیجدهم تا بیستم اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ برگزار می‌شود. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت این کنگره به نشانی http://11icce.ir مراجعه کنند.

 

بيشتر بخوانيد ...
مراسم تقدیر از یاران و یاریگران كانون برگزار شد (1396/12/21 ) Image: مراسم تقدیر از یاران و یاریگران كانون برگزار شد

یاران و یاریگران کانون فنی، 16 اسفند، چهارشنبه شب در سالن غذاخوری استادان در پردیس شماره 2 فنی گرد هم آمدند تا در ضیافتی دوستانه تلاش یک‌ساله یکدیگر را قدر بدارند. در این ضیافت شام که به سنت هر ساله کانون، در پایان سال برگزار می‌شود، حامیان مالی، برخی از اعضای شورای عالی، رییس هیات مدیره، دبیر و اعضای هیات مدیره و اعضای کمیته‌های مختلف کانون، حضور یافتند.

بيشتر بخوانيد ...
هفتاد و هفتمین دوره دانش‌آموختگی دانشکده فنی دانشگاه تهران (1396/12/18 ) Image: هفتاد و هفتمین دوره دانش‌آموختگی دانشکده فنی دانشگاه تهران

مراسم هفتاد و هفتمین دوره دانش‌آموختگی دانشکده فنی دانشگاه تهران چهارشنبه صبح 16 اسفند با حضور فارغ‌التحصیلان دانشکده فنی در سال 96، رییس دانشکده فنی،‌ معاونان، استادان و روسای برخی از دانشکده‌های فنی، دبیر کانون، برخی از اعضای شورای عالی کانون و جمعی از خانواده‌های فارغ‌التحصیلان ‌در تالار چمران دانشکده فنی برگزار شد.

بيشتر بخوانيد ...
حضور فرزند ملک‌الشعرای بهار در محفل شعر کانون (1396/12/14 ) Image: حضور فرزند ملک‌الشعرای بهار در محفل شعر کانون

سی و هشتمین محفل کمیته شعر و ادب کانون سه‌شنبه 7 اسفند 1396 در سالن 803 دانشکده برق و کامپیوتر با عنوان بزرگداشت ملک‌الشعرای بهار و با حضور فرزند ایشان چهرزاد بهار برگزار شد.

بيشتر بخوانيد ...
بازدید اعضای کمیته صنعت، معدن و تجارت از شرکت مهندسی توسعه فناوری‌های پیشرو (1396/12/14 ) Image: بازدید اعضای کمیته صنعت، معدن و تجارت از شرکت مهندسی توسعه فناوری‌های پیشرو

اعضای كمیته صنعت، معدن و تجارت كانون، سه‌شنبه 7 اسفند 1396 از دفتر تحقیقاتی شركت مهندسی توسعه فناوری‌های پیشرو، یكی از شركت‌های دانش‌بنیان، فعال در زمینه تجاری سازی و صنعتی كردن محصولات مرتبط با انواع انرژی‌های پاك و تجدیدپذیر بازدید کردند.

بيشتر بخوانيد ...
Page 13 of 255First   Previous   8  9  10  11  12  [13]  14  15  16  17  Next   Last   
عضویت در پورتال
ورود پست الکترونیکی
آدرس ايميل:
درخواست اشتراك
bottomPane