}
شنبه ، 27 مـــرداد ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
مهندس امیر اصلانی موفق به اخذ دكترا از كانادا شد (1387/06/25 ) Image: مهندس امیر اصلانی موفق به اخذ دكترا از كانادا شد
مهندس امیر حسین امیر اصلانی ( برق 76 ) موفق به اخذ دكترا از دانشگاه  Western Ontario كانادا شد. وی كه از اعضای فعال كمیته كوه و كمیته بازدید كانون فنی است، پس از اخذ لیسانس، دوره فوق لیسانس خود را در دانشگاه خواجه نصیر طوسی گذراند. امیر اصلانی 30 ساله پایان نامه خود را با عنوان NewAlgorithms for Matrices, Polynomials and Matrix Polynomialsدر حوزه ریاضی كاربردی ارایه داد.
علاقمندان شادروان مهندس علیرضا رادپی از مقام او تجلیل كردند (1387/06/25 ) Image: علاقمندان شادروان مهندس علیرضا رادپی از مقام او تجلیل كردند
بزرگداشت مهندس علیرضا رادپی ( الكترومكانیك 29 ) عصر دیروز سه شنبه در تالار رجب بیگی دانشكده فنی دانشگاه تهران برگزار شد. در این مراسم ضمن تجلیل از مقام این مهندس برجسته، جزییات جایزه رادپی به تزهای برتر دكترا و فوق لیسانس مهندسی محیط زیست نیز تشریح شد. شركت كنندگان برای ساعتی از فعالیت های حرفه ای و منش انسانی این مرد پر تلاش سخن گفتند و شنیدند.
بزرگداشت شادروان مهندس علیرضا رادپی (1387/06/25 ) Image: بزرگداشت شادروان مهندس علیرضا رادپی
دوستداران و هم دانشكده ای های شادروان مهندس علیرضا رادپی (الكترو مكانیك29) سه شنبه گرد هم می آیند تا یاد و خاطره او را گرامی بدارند.
مراسم بزرگداشت این مهندس به همت كانون فنی و خانواده او از ساعت 16 تا 18 سه شنبه 12 اردیبهشت امسال در تالار شهید رجب بیگی دانشكده فنی دانشگاه تهران واقع در خیابان شانزده آذر بر پا می شود.
مهندس مسعود مبینی درگذشت (1387/06/25 ) Image: مهندس مسعود مبینی درگذشت
مهندس مسعود مبینی (برق 1317) از دانش آموختگان نخستین دوره دانشكده فنی دانشگاه تهران ( ورودی 1313) دار فانی را وداع گفت. وی در سال های عمرش حضور فعالی میان هم دانشكده ای ها و كانون مهندسین فارغ التحصیل دانشكده فنی داشت. به ویژه از مهندس مبینی در جشن شصتمین (1373) و هفتادمین(1383) سال تاسیس دانشكده فنی دانشگاه تهران به عنوان تجلیل شوندگان دوره نخست تقدیر به عمل آمد.
جشن سالانه 1384 دانشكده فنی آخرین جشنی بود كه مهندس مبینی با وجود كسالت جسمی در آن شركت داشت.
بیست و سومین جلسه از جلسات نقد فضای شهری برگزار شد (1387/06/25 ) Image: بیست و سومین جلسه از جلسات نقد فضای شهری برگزار شد

بیست و سومین جلسه از سلسله جلسات نقد فضای شهری و چهل و هفتمین نشست از جلسات فصلنامه اندیشه ایرانشهر ساعت 16:30 دوشنبه 26 آذر برگزار شد. در این جلسه با محوریت شناخت تهران میزگردی در تالار ناصری خانه هنرمندان ایران باحضور سید محمد بهشتی، اسکندر مختاری، محسن میردامادی با دبیری سعید سادات نیا برگزار شد. سپس محمد رضا حائری به ارائه سخنرانی پرداخت.

سخنرانی علمی در دانشکده فنی (1387/06/25 ) Image: سخنرانی علمی در دانشکده فنی

شاخه دانشجویی انجمن زمین شناسی نفت ایران و انجمن زمین شناسان و مهندسان اروپا با همکاری آزمایشگاه مهندسی زمین اقدام به برگزاری سخنرانی علمی با موضوع زمین شناسی نفت برگزار می کند. سخنرانی این هفته یکشنبه 18 آذر ساعت 12:30 در کلاس شماره 6 دانشکده مهندسی معدن پردیس دانشکده های فنی برگزار می شود. در این جلسه مهندس ظهیری دانشجوی دکترای دانشگاه استرالیا به ارائه سخنرانی خود پیرامون معدنکاری و احتمال ریزش ناشی از آن می پردازد. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 82084237 تماس گرفته یا به سایت اینترنتی http://www.ispg.ir/ مراجعه کنند.

برگزاری نشست ماهانه شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران (1387/06/25 ) Image: برگزاری نشست ماهانه شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران

نخستین نشست ماهانه شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران با موضوع بررسی ابعاد غیر کالبدی توسعه درون زای شهری با تاکید بر موضوعات اقتصادی، مالی و مدیریتی بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده شهری چهارشنبه 14 آذر ماه ساعت 14 در محل شرکت واقع در خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 69، طبقه همکف سالن اجتماعات برگزار می شود. در این نشست دکتر محمد آنینی معاون برنامه ریزی و توسعه این شرکت به ارائه سخنرانی می پردازد. مسئولان شرکت با ارسال نمابری به کانون فنی از مدیران و اعضای کانون برای شرکت در این نشست دعوت به عمل آورده است.

هشتمین جلسه زیبایی شناسی شهر برگزار می شود (1387/06/25 ) Image: هشتمین جلسه زیبایی شناسی شهر برگزار می شود
هشتمین جلسه از سلسله جلسات زیبایی شناسی شهر با موضوع نگاهی به بستر تاریخی فرهنگی تهران از سوی انجمن صنفی مهندسان معمار و شهرساز دوشنبه پنجم آذر ماه از ساعت 17 در سالن ناصری خانه هنرمندان برگزار می شود. در این جلسه علاوه بر نمایش فیلم تهران عتیق داریوش شهبازی و اسکندر مختاری سخنانی ایراد خواهند کرد. سپس جلسه به پرسش و پاسخ اختصاص می یابد. انجمن صنفی مهندسان معمار و شهرساز ضمن دعوت از اعضای کانون برای شرکت در این جلسه هدف از برگزاری این جلسات را این گون شرح داده است: ایجاد تبادل نظر بین طیف گسترده جامعه حرفه ای و کارفرمایی به منظور استفاده از شیوه های متنوع شناخت بیان و معرفی رویکردهای نوین توسعه شهری و بومی سازی آن. 
همایش بهسازی لرزه ای 30 آبان برگزار می شود (1387/06/25 ) Image: همایش بهسازی لرزه ای 30 آبان برگزار می شود

همایش بهسازی لرزه ای مطالعه موردی برج تهران چهارشنبه 30 آبان در دانشکده فنی برگزار می شود. محورهای اصلی این همایش عبارتند از: ارزیابی ایمنی لرزه ای سازه برج تهران، بهسازی لرزه ای سازه برج تهران، اجرای طرح تقویت و بهسازی لرزه ای برج تهران و روش های کنترل و مدیریت پروژه طرح بهسازی لرزه ای برج تهران. این همایش در سالن دکتر چمران دانشکده فنی از ساعت 9 تا 17 با یادی از دکتر قالیبافیان برگزار می شود.

نخستین کنفرانس بین المللی زیست‌مواد ایران در دانشکده فنی برگزار شد (1387/06/25 ) Image: نخستین کنفرانس بین المللی زیست‌مواد ایران در دانشکده فنی برگزار شد

نخستین کنفرانس بین المللی زیست‌مواد ایران از سوی مرکز پژوهشی زیست‌مواد دانشگاه تهران از 21 تا 24 آبان در دانشکده فنی برگزار شد. کنفرانس با همکاری چندین دانشکده از جمله دانشکده فنی به بررسی موضوعات كاربردهای زیست‌مواد (در پزشكی، دندانپزشكی، داروسازی، دامپزشكی، علوم آزمایشگاهی و مهندسی ژنتیك)، مبانی و اصول ساخت زیست‌مواد، مهندسی و فرآوری زیست‌مواد، اثرات متقابل میزبان-زیست‌مواد، آزمایش‌های پیش از كلینیك، استانداردها و جنبه‌های حقوقی و چشم‌انداز آینده پرداخت.

Page 235 of 246First   Previous   230  231  232  233  234  [235]  236  237  238  239  Next   Last   
عضویت در پورتال
ورود پست الکترونیکی
آدرس ايميل:
درخواست اشتراك
bottomPane