}
شنبه ، 27 مـــرداد ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
دومین همایش مقابله با سوانح طبیعی در دانشکده فنی برگزار می‌شود (1387/06/25 ) Image: دومین همایش مقابله با سوانح طبیعی در دانشکده فنی برگزار می‌شود
همزمان با سالروز زلزله بم، دومین همایش مقابله با سوانح طبیعی توسط قطب علمی نقشهبرداری و مقابله با سوانح طبیعی  دانشکده فنی برگزار میشود. دکتر دارا معظمی دبیر همایش مقابله با سوانح طبیعی، ضمن بر شمردن نتایج نخستین سمینار مقابله با سوانح طبیعی که سال 1385 برگزار شد، گفت: با عنایت به نتایج همایش اول و استقبال خوبی که از آن صورت گرفت، مقرر شد این همایش ادامه پیدا کند و هرساله در سالروز زلزله بم برگزار شود. امسال نیز دومین همایش مقابله با سوانح طبیعی، در روزهای 4 و5 دی ماه برگزار خواهد شد.
سمینار تخصصی مروری بر تجربیات پیاده‎سازی سیستم‌های برنامه‎ریزی منابع سازمان در ایران (1387/06/25 ) Image: سمینار تخصصی مروری بر تجربیات پیاده‎سازی سیستم‌های برنامه‎ریزی منابع سازمان در ایران
سمینار تخصصی مروری بر تجربیات پیادهسازی سیستم‌های برنامهریزی منابع سازمان (ERP) در ایران توسط انجمن انفورماتیک ایران برگزار می‌ شود. در این سمینار که چهارشنبه 27 مهر ماه از ساعت 16 تا 18 در آمفی تئاتر سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران واقع در خیابان حافظ شمالی- نبش زرتشت برگزار می شود، مهندس سعید امامی سخنرانی می کند.
ششمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمانی و سیستم های سرمایشی و گرمایشی (1387/06/25 ) Image: ششمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمانی و سیستم های سرمایشی و گرمایشی
ششمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمانی و سیستم های سرمایشی و گرمایشی IRAN HVAC 2007 از تاریخ 23 تا 26 مهرماه 1386 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. ساعت بازدید 10 تا 17 بوده و ورود به محوطه نمایشگاه برای دانشجویان رایگان است. اعضای هیات علمی دانشگاه و دیگر علاقه مندان برای هماهنگی بازدید می توانند با شماره تلفن های 4_88873283 و 09329302538 یا پست الکترونیک info@nni.ir تماس بگیرند.
پنجمین همایش روز بتن در دانشكده فنی برگزار شد (1387/06/25 ) Image: پنجمین همایش روز بتن در دانشكده فنی برگزار شد

پنجمین همایش روز بتن با یاد مرحوم دکتر مهدی قالیبافیان دوشنبه 16 مهر ماه همزمان با روز بتن در دانشکده فنی برگزار شد. در این همایش رییس هیات مدیره انجمن بتن، معاون وزارت راه و ترابری، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، معاون مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن و تنی چند از مسئولان وزارت مسکن و شهرسازی حضور داشتند. در این همایش ضمن تجلیل از دكتر قالیبافیان، چهره ماندگار بتن ایران که خرداد امسال درگذشت، فیلم یادبودی از وی به نمایش گذاشته ‌شد. همچنین در این همایش به مجریان طرح‌های برتر بتنی جوایزی اعطا و پایان نامه‌های برتر در زمینه بتن نیز معرفی شدند. همچنین نفرات برتر مسابقات دانشجویی بتن نیز معرفی شده و جوایز خود را دریافت کردند.

دوره تخصصی تربیت مدرسان و مربیان کارآفرینی برگزار می شود (1387/06/25 ) Image: دوره تخصصی تربیت مدرسان و مربیان کارآفرینی برگزار می شود

دوره آموزشی، تخصصی تربیت مربی و مدرس کارآفرینی توسط موسسه کار و تامین اجتماعی و شرکت کارآفرینی شریف برگزار می شود. این دوره در سه مرحله آموزش عمومی مدیریت، آموزش مبانی کارآفرینی و آموزش های تخصصی در 10 حوزه مختلف کارآفرینی ترتیب یافته است. علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به نشانی اینترنتی http://svec.ir/ مراجعه کرده یا با تلفن های 22041389، 22036983، 22024238 و 22043785 تماس بگیرند.

برگزاری دومین سمینار شبکه علمی کشور (1387/06/25 ) Image: برگزاری دومین سمینار شبکه علمی کشور
دومین سمینار شبکه علمی کشور توسط دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی 24 و 25 مهر ماه امسال بر گزار می شود. این سمینار در راستای تسریع در ایجاد دولت الکترونیک، آموزش الکترونیک و تجارت الکترونیک با 6 محور ساماندهی شده است. مدیران، کارشناسان بخش های دولتی، دانشگاهی و خصوصی که به نحوی با موضوع الکترونیک، آموزش الکترونیک و تجارت الکترونیک در ارتباط بوده یا به این حوزه ها علاقه مندند، می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این سمینار به آدرس اینترنتی www.itseminar.irمراجعه کرده یا با شماره تلفن های 02188807855 و 02188937117 تماس بگیرند.
دومین همایش ملی مدیریت ICT برگزار می شود (1387/06/25 ) Image: دومین همایش ملی مدیریت ICT برگزار می شود

داریوش شوقی بنام جانشین دبیر دومین همایش ملی مدیریت ICT  گفت: دومین همایش ملی مدیریت ICT با محوریت "مدیریت و راهبری مراکز داده" با 12 موضوع برگزار می شود. وی افزود: بررسی وضعیت موجود و ارزیابی عملکرد داده در کشور، ارزیابی تجارب سایر کشورها در خصوص راهبری و مدیریت مراکز داده، بررسی روشها، تکنیک ها و الگوهای امنیتی در ابعاد مختلف مراکز داده شامل امنیت فیزیکی، نرم افزاری و سخت افزاری و همچنین برنامه ریزی و مدیریت منابع در مراکز داده از جمله موضوعات و محورهای مقالات این همایش است. وی آخرین مهلت دریافت چکیده مقالات را 15 آبان ماه و آخرین زمان دریافت اصل مقالات توسط دبیرخانه را 15 آذر ماه اعلام کرد.

چهارمین همایش شبكه فارغ التحصیلان آلمان و ایران(GIAN) برگزارمی شود (1387/06/25 ) Image: چهارمین همایش شبكه فارغ التحصیلان آلمان و ایران(GIAN) برگزارمی شود
چهارمین گردهمایی و كارگاه شبكه فارغ التحصیلان آلمان و ایران(GIAN) با عنوان "آموزش عالی و توسعه در جامعه دانش مدار " از 17 تا 20 شهریور در دانشگاه علوم پزشكی تهران برگزار می شود. این گردهمایی به همت دانشگاه های تهران، علوم پزشكی تهران، كاسل، گوتینگن، ماربورگ و  GIANو با حمایت DAAD (خدمات تبادل دانشگاهی آلمان) برگزار می شود. مهلت ارسال مقاله: 19 تیر 86.
آدرس سایت : http://hequality.tums.ac.ir
 پست الكترونیكی:hequality@sina.tums.ac.ir
دوره بین المللی قنات برگزار می شود (1387/06/25 ) Image: دوره بین المللی قنات برگزار می شود
دوره بین المللی قنات از تاریخ دهم تا سیزدهم تیر ماه امسال در مرکز بین المللی قنات و سازه های تاریخی آبی با حضور کارشناسانی از کشورهای صاحب قنات برگزار می شود. مهندس علی اصغر سمسار زاده این دوره به منظور افزایش آگاهی های کارشناسانی که هر یک از امور مربوط به تحقیقات، مطالعات، بازسازی، مدیریت و بهره برداری قنات را عهده دار بوده و به زبان انگلیسی نیز تسلط کافی دارند، طراحی شده است. علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مرکز بین المللی قنات و سازه های تاریخی آبی به نشانی http://www.qanat.info/en/index.php مراجعه کنند.
پنجمین کفنرانس بین المللی مهندسی صنایع برگزار می‌شود (1387/06/25 ) Image: پنجمین کفنرانس بین المللی مهندسی صنایع برگزار می‌شود

پنجمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع از بیستم تیرماه سال جاری به مدت دو روز با شعار "مهندسی صنایع، مدیریت دانایی و توسعه انسانی" در سالن اجلاس سران اسلامی برگزار می شود. مدیریت تولید، تحقیق در عملیات، مدیریت کیفیت، فناوری اطلاعات و سیستم اطلاعاتی، مدیریت پروژه، سستم ها و روش های هوشمند، مدیریت سازمان و منابع انسانی ، مدیریت زنجیره تامین، سیستم های تولیدی و فناوری، پیشرفته از موضوعاتی هستند که قرار است به صورت مقاله در این کنفرانس مورد بحث و بررسی قرار گیرند.

Page 236 of 246First   Previous   231  232  233  234  235  [236]  237  238  239  240  Next   Last   
عضویت در پورتال
ورود پست الکترونیکی
آدرس ايميل:
درخواست اشتراك
bottomPane