}
شنبه ، 27 مـــرداد ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
هفدهمین گردهمایی سراسری انجمن مهندسی عمران برگزار می شود (1387/06/25 ) Image: هفدهمین گردهمایی سراسری انجمن مهندسی عمران برگزار می شود

هفدهمین گردهمایی انجمن مهندسی عمران ایران 16 آبان ماه با حضور شهردار تهران در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار می شود. به گزارش مهر، این گردهمایی با حضور استادان، دانشجویان و کارشناسان مهندسان عمران در سالن اجتماعات مرکزی دانشگاه برگزار می شود. از برنامه های جانبی این گردهمایی برگزاری نمایشگاه کتاب در زمینه مهندسی عمران است.

برگزاری همایش بین‌المللی بازیافت آسفالت در همدان (1387/06/25 ) Image: برگزاری همایش بین‌المللی بازیافت آسفالت در همدان

نخستین همایش بین المللی بازیافت آسفالت تاریخ 22 الی 23 شهریور 1385 در تالار آب همدان برگزار می‌شود. هدف از این همایش گردهم‌آوردن محققان و مهندسان این رشته برای ارائه آخرین دستاوردهای تحقیقاتی و مبادله آخرین اطلاعات، نظریات و تجربیات جدید در شاخه های مرتبط عنوان شده است.

چهارمین همایش ملی بتن، شهریورماه در یزد برگزار می‌شود (1387/06/25 ) Image: چهارمین همایش ملی بتن، شهریورماه در یزد برگزار می‌شود

چهارمین همایش ملی بتن یادواره استاد احمد حامی، 29 و 30 شهریور ماه ‌جاری به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزار می‌شود. دكتر جواهری دبیر چهارمین همایش ملی بتن هدف از برگزاری این همایش را ارتقاء فرهنگ عمومی استفاده از بتن مرغوب، ارتقاء سطح علمی مهندسی شاغل در عرصه‌های عمرانی كشور، افزایش كیفیت كارگاه‌های تولید بتن، و كارخانجات قطعات تولید بتن و همچنین ایجاد روحیه تحقیق و پژوهش در دانشجویان رشته عمران عنوان كرد.

برگزاری هفتمین کنفرانس تونل ایران (1387/06/25 ) Image: برگزاری هفتمین کنفرانس تونل ایران
هفتمین کنفرانس تونل ایران، تیر امسال توسط انجمن تونل ایران و با مشارکت دانشگاه صنعتی شریف در تهران برگزار می شود. همچنین در کنار این کنفرانس، چهارمین نمایشگاه تخصصی تونل نیز برپا می شود. در اعلام این کنفرانس آمده است، با توجه به کابردهای مهم صنعت تونل، به ویژه در ایران و با توجه به فعالیت های چشمگیر صنعت تونل سازی و پیش بینی رشد روزافزون آن در آینده، کمیته اجرایی نمایشگاه تخصصی تونل ایران در نظر دارد با مشارکت متخصصان و دست اندرکاران صنعت تونل، فضایی برای تبادل نظر، اطلاعات و تکنولوژی و همچنین انتقال تجربیات را فراهم آورد. امید است با برگزاری نمایشگاهی متفاوت و با اندیشه های نو گامی موثر در جهت ارتقای صنعت تونل ایران برداشته شود.
سمینار بررسی و تحلیل داده های چاه آزمایی در صنعت نفت (1387/06/25 ) Image: سمینار بررسی و تحلیل داده های چاه آزمایی در صنعت نفت

سمینار بررسی و تحلیل داده های چاه آزمایی در صنعت نفت، یک شنبه 20 فروردین امسال در دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار شد. در این کارگاه علمی دکتر مظلوم، دانش آموخته دکترای مهندس شیمی از دانشگاه پلی تکنیک و امپریال کالج لندن و از اعضای دایمی انجمن مهندسی نفت (SPE) سخنرانی خود را درباره کاربرد روش  Two phase pseudo در تحلیل داده های چاه آزمایی در ناحیه چند فازی با حضور جمعی از دانشجویان نفت ارایه داد.

نخستین تله كنفرانس علمی در ایران (1387/06/25 ) Image: نخستین تله كنفرانس علمی در ایران
مركز همایش های فرهنگی هنری تهران نخستین تله كنفرانس علمی با موضوع "مدیریت پروژه های ساختمانی در دفاتر مهندسین مشاور آمریكا" را با سخنرانی هومن شریف محسنی و امیر كاكاوند، فعال در دفاتر مهندسین مشاور در سانفرانسیسكو ، یكشنبه هفتم اسفند 1384 برگزار می كند.
نخستین همایش ارتقای توانمندی و ماندگاری شركت ها (1387/06/25 ) Image: نخستین همایش ارتقای توانمندی و ماندگاری شركت ها
نخستین كنفرانس ارتقای توانمندی و ماندگاری شركت ها به همت پژوهشكده صنعت احداث، چهارشنبه سوم اسفند از ساعت 5 تا 8 بعد از ظهر در سالن كنفرانس جامعه مهندسان مشاور ایران واقع در انتهای ولنجك خیابان 26 بلوار دانشجو نبش گلستان پنجم در  سه محور تدوین استراتژی،مدیریت جدید و نقش مالكیت در شركت ها و سازمان ها برگزار می شود.
دومین سمینار ساخت و ساز در پایتخت به خرداد موكول شد (1387/06/25 ) Image: دومین سمینار ساخت و ساز در پایتخت به خرداد موكول شد
دومین سمینار ساخت و ساز در پایتخت كه بنا بود اسفند 84 برگزار شود با تصمیم شورای سیاستگزاری سمینار ، به خرداد 85 موكول شد. این سمینار توسط انجمن علمی دانشجویی دانشكده مهندسی عمران دانشكده فنی دانشگاه تهران برگزار می شود.
نخستین كنفرانس ملی توسعه نظام پیمانكاری (1387/06/25 ) Image: نخستین كنفرانس ملی توسعه نظام پیمانكاری

كنفرانس ملی توسعه نظام پیمانكاری در ساختار صنعتی كشور، به همت مركز مطالعات تكنولوژی دانشگاه صنعتی شریف و با همكاری شورای هماهنگی تشكل‌های مهندسی، صنفی و حرفه‌ای كشور بیست وششم وبیست وهفتم بهمن امسال در سالن كنفرانس سران برگزار می شود.

برگزاری همایش بین المللی مدیریت (1387/06/25 ) Image: برگزاری همایش بین المللی مدیریت

سومین كنفرانس بین المللی مدیریت توسط دانشگاه صنعتی شریف و گروه پژوهشی صنعتی آریانا از 29 تا اول دی 1384در سالن همایش های بین المللی اجلاس برگزارمی شود. برای كسب اطلاعات بیشترمی توانید به آدرس الكترونیك http://www.irimc.com/ مراجعه كنند.  این  كنفرانس به همت سازمان صنایع دفاع، سازمان توانیر، بانك مسكن، شركت كیسون، شركت ملی صنایع پتروشیمی، وزارت نفت و طرح تحقیقات صنعتی آموزش و اطلاع رسانی برگزار می شود.

Page 238 of 246First   Previous   233  234  235  236  237  [238]  239  240  241  242  Next   Last   
عضویت در پورتال
ورود پست الکترونیکی
آدرس ايميل:
درخواست اشتراك
bottomPane