}
پنج شنبه ، 31 خـــرداد ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
دانشمندان دانشگاه تهران چهره های نو آور شهر تهران شدند (1387/06/23 ) Image: دانشمندان دانشگاه تهران چهره های نو آور شهر تهران شدند

در نخستین جشن نکوداشت چهره های نوآور شهر تهران، 6 محقق برجسته بین المللی ایران بر اساس شاخص های ISI  و 3 مجله علمی برتر معرفی و تقدیر شدند. در این مراسم که 22مرداد از سوی فرهنگسرای تفکر و با حضور شهردار تهران برگزار شد، از دکتر نوروزی و دکتر گنجعلی، اعضای هیات علمی پردیس علوم دانشگاه تهران تقدیر شد. همچنین مجله بررسی های حسابداری و حسابرسی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران نیز به عنوان یکی از پر استنادترین مجله های  علمی معرفی و تقدیر شد.

بيشتر بخوانيد ...
دعوت اعضای کانون به ارائه تجربیات (1387/06/23 ) Image: دعوت اعضای کانون به ارائه تجربیات

مركز رشد واحدهای فناوری دانشگاه تهران با ارسال نمابری به دبیرخانه كانون فنی، از اعضای این كانون برای ارائه مشاوره دعوت به عمل آورده است. این مركز قصد دارد از تجربیات و مشاوره افراد موفق صنعت برای شركت های كوچك و نوپای مستقر در مركز رشد استفاده كند. به همین منظور از كسانی كه تمایل دارند در این طرح شركت كنند، دعوت كرده به آدرس اینترنتی http://uttechi.ut.ac.ir/ مراجعه كرده یا با شماره تلفن 88633888 و 88001044 تماس بگیرند.

بيشتر بخوانيد ...
سفر اعضای کانون به فومن (1387/06/23 ) Image: سفر اعضای کانون به فومن

تعدادی از اعضای فعال کانون فنی در سفری سه روزه به فومن و رشت از دانشکده فنی فومن و کارخانه فومن شیمی بازدید کردند. در این سفر که از چهارشنبه 6 تا جمعه 8 شهریور به طول انجامید، گروه علاوه بر بازدید از دانشکده فنی فومن و کارخانه فومن شیمی از روستای دیدنی ماسوله، شهر صنعتی رشت و تعدادی از واحدهای تولیدی این شهر بازدید کرد. مهندس عباس موسوی رهپیما میزبانی از گروه را در این سفر بر عهده گرفت. دانشکده فنی فومن با هزینه ای بالغ بر 5 میلیارد تومان به همت مهندس موسوی رهپیما (شیمی 41) تاسیس شده است.

بيشتر بخوانيد ...
مهندس مجتبی میر بهاء در گذشت (1387/06/23 ) Image: مهندس مجتبی میر بهاء در گذشت

مهندس مجتبی میر بهاء (معدن 36) در گذشت. وی از پیشكسوتان مهندسی معدن دانش آموخته دانشکده فنی به حساب می آید. كانون فنی این ضایعه را به بازماندگان وی و خانواده بزرگ فنی تسلیت گفته و برای آنان صبر جزیل و برای مرحوم آمرزش روح آرزومند است. به همین مناسبت  مجلس بزرگداشتی دوشنبه 25 شهریور ماه از ساعت 13:30 تا 15 در مسجد النبی واقع در خیابان کارگر شمالی برگزار می شود.

بيشتر بخوانيد ...
ایجاد شبکه ارتباطی جدید بین دوستداران فنی (1387/06/23 ) Image: ایجاد شبکه ارتباطی جدید بین دوستداران فنی

بنیاد دانش آموختگان و دوستداران دانشکده فنی در امریکا اقدام به ایجاد شبکه ارتباطی جدیدی برای گروهی از دوستان و اعضای خود در کالیفرنیا بر روی Yahoo- Groups   کرده است. این بنیاد امیدوار است با ایجاد این شبکه جدید تعداد بیشتری از دوستان و اعضا را قادر کند تا در محافل  و جشن های بنیاد زندگی کنند. با این امکان جدید هر فرد می تواند اخبار و آگهی های خود را به وب سایت گروه ارسال کند. علاقه مندان برای ثبت نام در این گروه می توانند به آدرس  http://groups.yahoo.com/group/FRF-California مراجعه کنند. بيشتر بخوانيد ...

مهندس حسین شهیر فر درگذشت (1387/06/23 ) Image: مهندس حسین شهیر فر درگذشت

مهندس حسین شهیر فر (راه و ساختمان 39) در گذشت. وی كه از پیشكسوتان مهندسی عمران كشور به حساب می آید، رییس هیات مدیره شركت ساختمانی ویسا بود. كانون فنی این ضایعه را به بازماندگان وی و خانواده بزرگ فنی تسلیت گفته و برای آنان صبر جزیل و برای مرحوم آمرزش روح آرزومند است. پیكر مهندس شهیر فر روز سه شنبه 19 شهریور از ساعت 9 صبح از مقابل منزل وی واقع در خیابان دروس _ بلوار شهرزاد _ خیابان محمد صالح حسینی پلاك 3 تشییع می شود. به همین مناسبت  مجلس بزرگداشتی پنجشنبه 21 شهریور ماه از ساعت 15:45 تا 17:15 در مسجد الرضا واقع در خیابان خرمشهر _ میدان نیلوفر برگزار می شود.

بيشتر بخوانيد ...
پانزدهمین جشن سالانه دانش آموختگان و دوستداران دانشکده فنی در امریکا برگزار می شود (1387/06/23 ) Image: پانزدهمین جشن سالانه دانش آموختگان و دوستداران دانشکده فنی در امریکا برگزار می شود

بنیاد دانش آموختگان و دوستداران دانشکده فنی دانشگاه تهران در امریکا پانزدهمین جشن سالانه این بنیاد را برگزار می کند. این جشن مقارن با هفتاد و چهارمین سال تاسیس دانشکده فنی ساعت 19 شنبه 18 اکتبر 2008 برابر با 27 مهر ماه 1387 در هتل وستین لوس آنجلس به صرف شام برگزار می شود. بهای بلیت برای هر نفر 75 دلار است و علاقه مندان برای تهیه بلیت می توانند با مسئولین فروش بلیت که شماره تلفن های آنها در متن خبر آمده است، تماس بگیرند.

بيشتر بخوانيد ...
گردهمایی ورودی های سال 1347 دانشکده فنی (1387/06/23 ) Image: گردهمایی ورودی های سال 1347 دانشکده فنی

دانش آموختگان ورودی سال 1347 دانشکده فنی چهلمین سال ورود به این دانشکده را جشن می گیرند. این مراسم پس از گردهمایی ماهانه کانون در مهر ماه ساعت 19 در محل تالار رجب بیگی (چهارشنبه 24 مهر ماه)  به صرف شام برگزار می شود. از آنجا که برگزاری این جشن نیاز به برنامه ریزی قبلی دارد، علاقه مندان باید نسبت به ثبت نام و كسب اطلاعات بیشتر با مراجعه یا تماس با دبیرخانه کانون فنی یا دفتر مركزی مهندسین مشاور كاوشگران به شماره تلفن 71_ 88503568 اقدام کنند.

بيشتر بخوانيد ...
تخفیف هزینه دوره آموزشی کوتاه مدت MBA برای اعضای کانون فنی (1387/06/23 ) Image: تخفیف هزینه دوره آموزشی کوتاه مدت MBA برای اعضای کانون فنی

دفتر آموزش های عالی تخصصی دانشكده فنی در اطلاعیه جدیدی از تخفیف 15 درصدی هزینه دوره آموزشی کوتاه مدت MBA برای اعضای کانون فنی خبر داد. در اطلاعیه این دفتر به تفصیل در خصوص شرایط پذیرش دانش پذیر در این دوره ها توضیحات ارائه شده است. متن این اطلاعیه در بخش متن کامل خبر آمده است. داوطلبان شركت در دوره می‌توانند حداكثر تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 23/6/87 به سایت اینترنتی http://eng.ut.ac.ir/MBA.doc مراجعه و با تكمیل فرم مربوطه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

اعضای علاقه مند کانون می توانند، جهت دریافت معرفی نامه به دبیرخانه کانون مراجعه فرمایند.

بيشتر بخوانيد ...
تغییر نام پردیس 3 دانشکده فنی (1387/06/23 ) Image: تغییر نام پردیس 3 دانشکده فنی

پردیس 3 دانشکده فنی بر اساس مصوبه دهم خرداد 1387 هیات رییسه دانشگاه تهران، به "دانشکده فنی کاسپین" تغییر نام داد. این دانشکده که در رضوانشهر گیلان واقع شده پیش از این به نام پردیس 3 و پردیس چوکا خوانده می شد.

بيشتر بخوانيد ...
Page 243 of 244First   Previous   235  236  237  238  239  240  241  242  [243]  244  Next   Last   
عضویت در پورتال
ورود پست الکترونیکی
آدرس ايميل:
درخواست اشتراك
bottomPane