}
پنج شنبه ، 2 اســفنـد ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
برگزاری نشست ماهانه شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران (1387/06/25 ) Image: برگزاری نشست ماهانه شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران

نخستین نشست ماهانه شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران با موضوع بررسی ابعاد غیر کالبدی توسعه درون زای شهری با تاکید بر موضوعات اقتصادی، مالی و مدیریتی بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده شهری چهارشنبه 14 آذر ماه ساعت 14 در محل شرکت واقع در خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 69، طبقه همکف سالن اجتماعات برگزار می شود. در این نشست دکتر محمد آنینی معاون برنامه ریزی و توسعه این شرکت به ارائه سخنرانی می پردازد. مسئولان شرکت با ارسال نمابری به کانون فنی از مدیران و اعضای کانون برای شرکت در این نشست دعوت به عمل آورده است.

هشتمین جلسه زیبایی شناسی شهر برگزار می شود (1387/06/25 ) Image: هشتمین جلسه زیبایی شناسی شهر برگزار می شود
هشتمین جلسه از سلسله جلسات زیبایی شناسی شهر با موضوع نگاهی به بستر تاریخی فرهنگی تهران از سوی انجمن صنفی مهندسان معمار و شهرساز دوشنبه پنجم آذر ماه از ساعت 17 در سالن ناصری خانه هنرمندان برگزار می شود. در این جلسه علاوه بر نمایش فیلم تهران عتیق داریوش شهبازی و اسکندر مختاری سخنانی ایراد خواهند کرد. سپس جلسه به پرسش و پاسخ اختصاص می یابد. انجمن صنفی مهندسان معمار و شهرساز ضمن دعوت از اعضای کانون برای شرکت در این جلسه هدف از برگزاری این جلسات را این گون شرح داده است: ایجاد تبادل نظر بین طیف گسترده جامعه حرفه ای و کارفرمایی به منظور استفاده از شیوه های متنوع شناخت بیان و معرفی رویکردهای نوین توسعه شهری و بومی سازی آن. 
همایش بهسازی لرزه ای 30 آبان برگزار می شود (1387/06/25 ) Image: همایش بهسازی لرزه ای 30 آبان برگزار می شود

همایش بهسازی لرزه ای مطالعه موردی برج تهران چهارشنبه 30 آبان در دانشکده فنی برگزار می شود. محورهای اصلی این همایش عبارتند از: ارزیابی ایمنی لرزه ای سازه برج تهران، بهسازی لرزه ای سازه برج تهران، اجرای طرح تقویت و بهسازی لرزه ای برج تهران و روش های کنترل و مدیریت پروژه طرح بهسازی لرزه ای برج تهران. این همایش در سالن دکتر چمران دانشکده فنی از ساعت 9 تا 17 با یادی از دکتر قالیبافیان برگزار می شود.

نخستین کنفرانس بین المللی زیست‌مواد ایران در دانشکده فنی برگزار شد (1387/06/25 ) Image: نخستین کنفرانس بین المللی زیست‌مواد ایران در دانشکده فنی برگزار شد

نخستین کنفرانس بین المللی زیست‌مواد ایران از سوی مرکز پژوهشی زیست‌مواد دانشگاه تهران از 21 تا 24 آبان در دانشکده فنی برگزار شد. کنفرانس با همکاری چندین دانشکده از جمله دانشکده فنی به بررسی موضوعات كاربردهای زیست‌مواد (در پزشكی، دندانپزشكی، داروسازی، دامپزشكی، علوم آزمایشگاهی و مهندسی ژنتیك)، مبانی و اصول ساخت زیست‌مواد، مهندسی و فرآوری زیست‌مواد، اثرات متقابل میزبان-زیست‌مواد، آزمایش‌های پیش از كلینیك، استانداردها و جنبه‌های حقوقی و چشم‌انداز آینده پرداخت.

دومین همایش مقابله با سوانح طبیعی در دانشکده فنی برگزار می‌شود (1387/06/25 ) Image: دومین همایش مقابله با سوانح طبیعی در دانشکده فنی برگزار می‌شود
همزمان با سالروز زلزله بم، دومین همایش مقابله با سوانح طبیعی توسط قطب علمی نقشهبرداری و مقابله با سوانح طبیعی  دانشکده فنی برگزار میشود. دکتر دارا معظمی دبیر همایش مقابله با سوانح طبیعی، ضمن بر شمردن نتایج نخستین سمینار مقابله با سوانح طبیعی که سال 1385 برگزار شد، گفت: با عنایت به نتایج همایش اول و استقبال خوبی که از آن صورت گرفت، مقرر شد این همایش ادامه پیدا کند و هرساله در سالروز زلزله بم برگزار شود. امسال نیز دومین همایش مقابله با سوانح طبیعی، در روزهای 4 و5 دی ماه برگزار خواهد شد.
سمینار تخصصی مروری بر تجربیات پیاده‎سازی سیستم‌های برنامه‎ریزی منابع سازمان در ایران (1387/06/25 ) Image: سمینار تخصصی مروری بر تجربیات پیاده‎سازی سیستم‌های برنامه‎ریزی منابع سازمان در ایران
سمینار تخصصی مروری بر تجربیات پیادهسازی سیستم‌های برنامهریزی منابع سازمان (ERP) در ایران توسط انجمن انفورماتیک ایران برگزار می‌ شود. در این سمینار که چهارشنبه 27 مهر ماه از ساعت 16 تا 18 در آمفی تئاتر سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران واقع در خیابان حافظ شمالی- نبش زرتشت برگزار می شود، مهندس سعید امامی سخنرانی می کند.
ششمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمانی و سیستم های سرمایشی و گرمایشی (1387/06/25 ) Image: ششمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمانی و سیستم های سرمایشی و گرمایشی
ششمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمانی و سیستم های سرمایشی و گرمایشی IRAN HVAC 2007 از تاریخ 23 تا 26 مهرماه 1386 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. ساعت بازدید 10 تا 17 بوده و ورود به محوطه نمایشگاه برای دانشجویان رایگان است. اعضای هیات علمی دانشگاه و دیگر علاقه مندان برای هماهنگی بازدید می توانند با شماره تلفن های 4_88873283 و 09329302538 یا پست الکترونیک info@nni.ir تماس بگیرند.
پنجمین همایش روز بتن در دانشكده فنی برگزار شد (1387/06/25 ) Image: پنجمین همایش روز بتن در دانشكده فنی برگزار شد

پنجمین همایش روز بتن با یاد مرحوم دکتر مهدی قالیبافیان دوشنبه 16 مهر ماه همزمان با روز بتن در دانشکده فنی برگزار شد. در این همایش رییس هیات مدیره انجمن بتن، معاون وزارت راه و ترابری، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، معاون مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن و تنی چند از مسئولان وزارت مسکن و شهرسازی حضور داشتند. در این همایش ضمن تجلیل از دكتر قالیبافیان، چهره ماندگار بتن ایران که خرداد امسال درگذشت، فیلم یادبودی از وی به نمایش گذاشته ‌شد. همچنین در این همایش به مجریان طرح‌های برتر بتنی جوایزی اعطا و پایان نامه‌های برتر در زمینه بتن نیز معرفی شدند. همچنین نفرات برتر مسابقات دانشجویی بتن نیز معرفی شده و جوایز خود را دریافت کردند.

دوره تخصصی تربیت مدرسان و مربیان کارآفرینی برگزار می شود (1387/06/25 ) Image: دوره تخصصی تربیت مدرسان و مربیان کارآفرینی برگزار می شود

دوره آموزشی، تخصصی تربیت مربی و مدرس کارآفرینی توسط موسسه کار و تامین اجتماعی و شرکت کارآفرینی شریف برگزار می شود. این دوره در سه مرحله آموزش عمومی مدیریت، آموزش مبانی کارآفرینی و آموزش های تخصصی در 10 حوزه مختلف کارآفرینی ترتیب یافته است. علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به نشانی اینترنتی http://svec.ir/ مراجعه کرده یا با تلفن های 22041389، 22036983، 22024238 و 22043785 تماس بگیرند.

برگزاری دومین سمینار شبکه علمی کشور (1387/06/25 ) Image: برگزاری دومین سمینار شبکه علمی کشور
دومین سمینار شبکه علمی کشور توسط دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی 24 و 25 مهر ماه امسال بر گزار می شود. این سمینار در راستای تسریع در ایجاد دولت الکترونیک، آموزش الکترونیک و تجارت الکترونیک با 6 محور ساماندهی شده است. مدیران، کارشناسان بخش های دولتی، دانشگاهی و خصوصی که به نحوی با موضوع الکترونیک، آموزش الکترونیک و تجارت الکترونیک در ارتباط بوده یا به این حوزه ها علاقه مندند، می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این سمینار به آدرس اینترنتی www.itseminar.irمراجعه کرده یا با شماره تلفن های 02188807855 و 02188937117 تماس بگیرند.
Page 243 of 253First   Previous   238  239  240  241  242  [243]  244  245  246  247  Next   Last   
عضویت در پورتال
ورود پست الکترونیکی
آدرس ايميل:
درخواست اشتراك
bottomPane