}
دو شنبه ، 27 اســفنـد ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
بررسی روند تحولات اقتصادی کشور و نقش اتاق بازرگانی در گردهمایی مهر ماه (1397/07/27 ) Image: بررسی روند تحولات اقتصادی کشور و نقش اتاق بازرگانی در گردهمایی مهر ماه

گردهمایی مهرماه کانون به سخنرانی مهندس محمدرضا انصاری (راه و ساختمان 47)، عضو شورای عالی کانون، رییس هیات مدیره شرکت کیسون و نایب‌رییس اتاق بازرگانی با عنوان "روند تحولات اقتصادی کشور و نقش اتاق بازرگانی" اختصاص داشت. این گردهمایی با حضور دکتر سلطانی رییس دانشکده، تعدادی از اعضای شورای عالی و هیات مدیره، رییس هیات مدیره و دبیر کانون عصر چهارشنبه 25 مهرماه در آمفی‌تئاتر دانشکده مهندسی معدن برگزار شد.

بيشتر بخوانيد ...
سومین گردهمایی مهندسان متالورژی دانشکده فنی برگزار شد (1397/07/26 ) Image: سومین گردهمایی مهندسان متالورژی دانشکده فنی برگزار شد

سومین گردهمایی مهندسان متالورژی دانشکده فنی عصر سه‌شنبه 24 مهرماه به همت كمیته تخصصی مهندسی مواد و متالورژی کانون آمفی‌تئاتر دانشكده مهندسی متالورژی و مواد برگزار شد. در این گردهمایی علاوه بر اعضای این کمیته، دبیر کانون، تعدادی از استادان این دانشکده از جمله دکتر رامز وقار، تعدادی از فارغ‌التحصیلان این رشته و دانشجویان مهندسی متالورژی و مواد حضور داشتند. برای آشنایی با اعضای کمیته مهندسی متالورژی و مواد کانون اینجا را کلیک کنید.

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری جلسه‌ مشترک کمیته تخصصی برق و کامپیوتر، مسئولان دانشکده و هیات مدیره کانون (1397/07/24 ) Image: برگزاری جلسه‌ مشترک کمیته تخصصی برق و کامپیوتر، مسئولان دانشکده و هیات مدیره کانون

جلسه کمیته تخصصی برق و کامپیوتر سه‌شنبه 24 مهر در راستای هم‌افزایی بیشتر کانون با دانشکده و همچنین معرفی فعالیت‌های دانشکده‌ مهندسی برق و کامپیوتر و همکاری‌های بیشتر کمیته و دانشکده، با حضور هیات مدیره‌ کانون و هیات رییسه و مدیران دانشکده برگزار شد. دعوت از دکتر نیلی برای حضور و ارایه‌ این فعالیت‌ها در شورای‌عالی کانون و حضور اعضای شورای‌عالی در آیین افتتاحیه‌ مرکز نوآوری دانشکده، در دستور کار هیات مدیره کانون قرار گرفت و مصوب شد برای پیگیری و اجرای مباحث مطرح شده در اسرع وقت کمیته‌ ویژه‌ای در کانون شکل گیرد.

بيشتر بخوانيد ...
آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها با حضور رییس جمهور در دانشگاه تهران (1397/07/23 ) Image: آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها با حضور رییس جمهور در دانشگاه تهران

مراسم رسمی آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، ۲۲ مهر ۱۳۹۷ با حضور رییس جمهور در دانشگاه تهران برگزار شد. در این مراسم رییس جمهور از برگزیدگان آزمون سراسری سال ۹۷ دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، در گروه‌های آزمایشی ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان‌های خارجی تقدیر به عمل آورد.

بيشتر بخوانيد ...
قهرمانی مهندس فتاپور در مسابقات شنا بزرگسالان (1397/07/23 ) Image: قهرمانی مهندس فتاپور در مسابقات شنا بزرگسالان

مسابقات شنا بزرگسالان کشور با عنوان جام تهران (بزرگداشت هفته تربیت بدنی و ورزش) با قهرمانی تیم تهران به پایان رسید. مهندس محمدحسین فتاپور (مکانیک59)، عضو علی‌البدل شورای عالی کانون، توانست در این مسابقات در ٥٠ متر پروانه در رده سنی 60 تا 64 سال مقام نخست را کسب کرده و مدال طلا را به گردن بیاویزد.

بيشتر بخوانيد ...
انتخاب مقاله عضو هیات علمی دانشکده فنی، به عنوان مقاله برتر کنفرانس بین‌المللی (1397/07/22 ) Image: انتخاب مقاله عضو هیات علمی دانشکده فنی، به عنوان مقاله برتر کنفرانس بین‌المللی

مقاله استاد و دانشجویان دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر پردیس دانشکده‌های فنی، مقاله برتر کنفرانس بین‌المللی «الکترونیک قدرت و کنترل حرکت» در مجارستان شد. به گزارش روابط عمومی دانشکده فنی،  دکتر جواد فیض، توحید آصفی و محمد عظیم‌خان از دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر پردیس دانشکده های فنی موفق به کسب عنوان و گواهینامه بهترین مقاله این کنفرانس شدند.

بيشتر بخوانيد ...
"رقص رنگ‌ها" با دکتر گتمیری (1397/07/14 ) Image: "رقص رنگ‌ها" با دکتر گتمیری

دومین نمایشگاه نقاشی دکتر بهروز گتمیری (راه و ساختمان 58)، استاد دانشگاه تهران و عضو شورای عالی کانون ساعت 16 تا 20 چهارشنبه 18 مهر ماه افتتاح می‌شود. این نمایشگاه با عنوان "رقص رنگ‌ها  danse des couleurs" در موزه هنرهای زیبا مجموعه تاریخی فرهنگی سعدآباد تهران برگزار شده و تا 21 مهر ماه ادامه دارد. علاقمندان برای بازدید از آثار نقاشی دکتر گتمیری می‌توانند از ساعت 10 تا 17 به این مجموعه مراجعه کنند.

بيشتر بخوانيد ...
آشنایی مهندسان با فرصت‌های کسب و کار در بازارهای مالی (1397/07/14 ) Image: آشنایی مهندسان با فرصت‌های کسب و کار در بازارهای مالی

سخنرانی "آشنایی مهندسین با فرصت‌های کسب و کار در بازارهای مالی" به همت کمیته تخصصی مهندسی عمران کانون، عصر سه‌شنبه 10 مهر ماه در تالار رجب‌بیگی دانشکده فنی برگزار شد. در ابتدای برنامه دکتر ناهید عطارچیان نایب‌رییس کمیته عمران به تشریح اهداف کمیته و همچنین معرفی سخنران پرداخت. مهندس آرش آقاقلی‌زاده، دانش‌آموخته رشته مهندسی هوافضا از دانشگاه صنعتی شریف و کارشناس‌ارشد مدیریت MBA از همین دانشگاه بوده و در حال حاضر مدیرعامل شرکت سبدگردان الگوریتم است.

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری مراسم آیین ورودی نودانشجویان دانشکده فنی (1397/07/08 ) Image: برگزاری مراسم آیین ورودی نودانشجویان دانشکده فنی

مراسم آیین ورودی نودانشجویان دانشکده فنی دانشگاه تهران، صبح یکشنبه 8 مهر در تالار چمران دانشکده فنی دانشگاه تهران با حضور رییس و مسئولان دانشکده فنی، دبیر کانون و نماینده بنیاد حامیان فنی برگزار شد. در حاشیه این مراسم بیش از ۵۰۰نفر از دانشجویان با تکمیل فرم به عضویت کانون درآمدند.

بيشتر بخوانيد ...
نمایش فیلم "مادر زمین" در گردهمایی کانون (1397/07/05 ) Image: نمایش فیلم "مادر زمین" در گردهمایی کانون

گردهمایی شهریور ماه کانون که به دلیل همزمانی پایان شهریور ماه با عاشورا و تاسوعای حسینی، ساعت ۱۸ چهارشنبه چهارم مهر برگزار شد، به نمایش فیلم "مادر زمین" اختصاص داشت. این گردهمایی که با حضور مهناز افضلی، کارگردان، مجتبا میرتهماسب، تهیه‌کننده‌ و فیروزه صابر مدیرعامل سابق بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان در تالار شهید چمران دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار ‌شد و تنی چند از اعضا، دانشجویان و اعضای شورای عالی و هیات مدیره کانون در آن شرکت داشتند.

بيشتر بخوانيد ...
Page 7 of 254First   Previous   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  Next   Last   
عضویت در پورتال
ورود پست الکترونیکی
آدرس ايميل:
درخواست اشتراك
bottomPane