}
پنج شنبه ، 31 خـــرداد ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
فراخوان چهارمین کنفرانس آموزش مهندسی (1394/03/06 ) Image: فراخوان چهارمین کنفرانس آموزش مهندسی
اولین کنفرانس بین المللی و چهارمین کنفرانس ملی آموزش مهندسی ایران با تکیه برفناوری‌های نوین یادگیری از 19 الی 21 آبان ماه سال جاری در دانشکده های مهندسی دانشگاه شیراز برگزار خواهد شد.
این کنفرانس با همکاری و مشارکت انجمن آموزش مهندسی ایران، دانشکده های مهندسی دانشگاه شیراز و فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران برگزار می گردد. از کلیه اساتید، متخصصان،  صاحب نظران فعال در زمینه های مختلف آموزش مهندسی در دانشگاه ها، مراکز علمی و صنایع کشور دعوت می شود  تا این همایش را با ارسال مقالات، دیدگاه ها و نظرات خود یاری رسانده و برای توسعه، اصلاح و گسترش آموزش در مهندسی همکاری نمایند.
بيشتر بخوانيد ...
طرح و اجرای ترمیم و بازسازی سردر دانشگاه تهران (1394/03/05 ) Image: طرح و اجرای ترمیم و بازسازی سردر دانشگاه تهران

 انجمن بتن ایران با همکاری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و انجمن علمی بتن ایران جلسه سخنرانی تحت عنوان « طرح و اجرای ترمیم و بازسازی سردر دانشگاه تهران» را روز چهارشنبه 20 خرداد ماه 1394 از ساعت: 17 الی 19 در محل سالن اجتماعات مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی واقع در بزرگراه شیخ فضل‌اله نوری، جنب شهرک فرهنگیان، خیابان نارگل، خیابان شهید مروی برگزار می‌نماید.
در این برنامه آقایان دکتر محمد شکرچی‌زاده، دکتر مهدی چینی، مهندس محمدرضا رئیس محمدیان و مهندس محمود ایراجیان به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.
شرکت در این جلسه برای عموم آزاد می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.ici.ir مراجعه و یا با شماره‌های 8-88230585 تماس حاصل نمایید.

بيشتر بخوانيد ...
پنجمین همایش ملی مهندسی ارزش (1394/03/03 ) Image: پنجمین همایش ملی مهندسی ارزش
انجمن مهندسی ارزش ایران در نظر دارد،  پس از برگزاری چهار دوره همایش "مهندسی ارزش" که با استقبال گسترده‌ی عموم مخاطبان مواجه شد و بنابر نیازسنجی‌های به عمل آمده و ابراز آمادگی و تمایل متولیان، " پنجمین همایش ملی مهندسی ارزش" را در تاریخ 12 و 13 آبان ماه سال جاری در دانشگاه تهران برگزار نماید.
علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.ncve.ir مراجعه و یا با شماره‌های 5-88979251 تماس حاصل نمایند.
بيشتر بخوانيد ...
ثبت نام تدکس کیش (1394/01/30 ) Image: ثبت نام تدکس کیش

 به اطلاع اعضا می‌رساند، مهلت و ظرفیت ثبت نام در همایش تدکس کیش به پایان رسیده است. ضمن تشکر از حضورتان در این همایش لازم به ذکر است نهایی شدن ثبت نام شما منوط به برقراری تماس و دریافت کد رهگیری از سوی دفتر تدکس کیش با شما می‌باشد. خواهشمند است از تهیه بلیط و هتل و حضور در جزیره کیش پیش از نهایی شدن ثبت نام و دریافت کد رهگیری اکیداً خودداری فرمایید.

بيشتر بخوانيد ...
برنامه زمانبندی تدکس کیش (1394/01/30 ) Image: برنامه زمانبندی تدکس کیش

 تیم برگزاری تدکس کیش کوشیده تا چهار روز به‌یادماندنی را برای شرکت‌کنندگان و سخنرانان این رویداد رقم بزند.
علاوه بر سخنرانی‌های ۱۸دقیقه‌ای معروف تد، در بخش «فضاهای اجتماعی» و زمانی‌ که حاضران در بیرون از سالن اصلی همایش هستند٬ این فرصت فراهم شده تا با دیگر شرکت‌کننده‌‌ها آشنا شوند. فضاهای جنبی سالن اصلی به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند تا حاضران با افراد همفکر و شبیه خود از میان شرکت‌کنندگان و سخنرانان ارتباط برقرار کرده و به تبادل ایده‌ها و نظرها بپردازند. علاوه بر این، شرکت‌کنندگان می‌توانند بر اساس حوزه‌های موردعلاقه‌شان در برنامه‌های تعاملی در محیطی صمیمی حضور پیدا کنند.

بيشتر بخوانيد ...
تدکس کیش (1394/01/19 ) Image:  تدکس کیش

 براي بسياري از دانشجويان و افرادي که دنياي تکنولوژي را دنبال ميکنند و با دنياي آنلاين آشنايي کامل دارند، تد نام آشنايي است. اما ممکن است، بسياري از شما حتي نام تد را نشنيده باشيد. TED مخفف Technology, Entertainment, Design است که به ترتيب به معناي طراحي، تفريح (معناي کلي را در نظر بگيريد) و تکنولوژي است. تد مجموعه‌اي از کنفرانس‌هاي جهاني است که حول محورهاي طراحي، تفريح و تکنولوژي برگزار مي‌شود و توسط بنياد سپلينگ که غير انتفاعي است، اداره مي‌شود. اگر ويدئوهاي کنفرانس‌هاي تد را مشاهده کرده باشيد حتما شعار «ايده‌هايي با ارزش گسترش» را دیده‌اید. تد در سال 1984 تاسيس شد و در سال 1990 سري کنفرانس‌هاي سالانه شروع به کار کرد.

بيشتر بخوانيد ...
انجمن آموزشی مهندسی ایران برگزار می‌کند (1393/10/07 ) Image: انجمن آموزشی مهندسی ایران برگزار می‌کند

 انجمن آموزش مهندسی ایران و موسسه ارزشیابی آموزش مهندسی ایران سخنرانی علمی با عنوان « مسئولیت‌های اجتماعی نظام مهندسی کشور» توسط دکتر سعید معیدفر، استاد دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران و مشاور اجتماعی وزیر راه و شهرسازی را روز پنجشنبه 11 دی ماه 1393 از ساعت 11:00 الی 12:00 در محل فرهنگستان علوم واقع در میدان ونک بزرگراه شهید حقانی، بعد از ایستگاه مترو، طبقه دوم برگزار خواهد کرد.
شرکت در این مراسم برای عموم آزاد است، علاقمندان برای شرکت در این برنامه از طریق ایمیل isee@isee.ir و یا شماره تماس 88992215 حضور خود را به دبیرخانه انجمن آموزش مهندسی ایران اطلاع دهند.

بيشتر بخوانيد ...
انجمن آموزش مهندسی ایران برگزار می‌کند (1393/09/19 ) Image: انجمن آموزش مهندسی ایران برگزار می‌کند
انجمن آموزش مهندسی ایران سخنرانی علمی تحت عنوان "مسئولیت های اجتماعی نظام مهندسی کشور"  برگزار می‌کند.
این برنامه روز پنجشنبه 11 دی ماه 1393 از ساعت 11:00 الی 12:00 توسط دکتر سعید معیدفر مشاور اجتماعی وزیر راه و شهرسازی، در محل فرهنگستان علوم، واقع در ميدان ونك، بزرگراه شهيد حقاني، بعد از ايستگاه مترو، خروجی فرهنگستان ها و كتابخانه ملي، طبقه دوم، سالن کنفرانس  همراه با پرسش و پاسخ ارائه خواهد شد.
خواهشمند است در صورت تمایل به شرکت در این جلسه، دبیرخانه انجمن (88992215) را حداکثر تا روز سه شنبه مورخ 93/10/09 مطلع فرمایید تا هماهنگی های لازم انجام شود.
بيشتر بخوانيد ...
سومین همایش و نمایشگاه سد و تونل ایران برگزار شد (1393/08/04 ) Image: سومین همایش و نمایشگاه سد و تونل ایران برگزار شد

 پس از برگزاری موفق دو دوره همایش و نمایشگاه سد و تونل ایران، سومین همایش با محورهای سد، تونل و عمومی از 28 تا 30 مهر ماه سال 1393 با حضور مشاور رییس جمهور، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران و جمعی از متخصصان و مهندسان این حوزه در دانشگاه تهران برگزار شد.

بيشتر بخوانيد ...
چهلمین سالگرد تاسیس شبکه شتابنگاری ایران (1393/06/30 ) Image: چهلمین سالگرد تاسیس شبکه شتابنگاری ایران

 "یادواره سی و ششمین سالروز زمین لرزه 25 شهریور 1357 طبس و چهلمین سالگرد تاسیس شبکه شتابنگاری ایران" با حضور مسئولان و دست‌اندرکاران حوزه مهندسی زلزله صبح روز سه‌شنبه 25 شهریور ماه 1393 در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار شد.
در آیین افتتاح این سمینار، دکتر شکرچی‌زاده (عمران65) رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با اشاره به تأثیرات قابل توجه اجتماعی و طبیعی زمین لرزه‌ها در جوامع گفت: نگاهی به لرزه‌خیزی کشور ما در سده اخیر نشان دهنده آسیب‌پذیری بسیار بالا در برابر این پدیده طبیعی است. در همین راستا نیز ایده تأسیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی پس از وقوع زلزله فردوس در سال 1347 از سوی دکتر پاکدامن مطرح شد و در اساسنامه مرکز هم ایجاد شرایط مقاوم برای ساختمان‌ها و تهیه ضوابط و مقررات در این حوزه مورد تأکید قرار گرفته است.

بيشتر بخوانيد ...
Page 3 of 8First   Previous   1  2  [3]  4  5  6  7  8  Next   Last   
bottomPane