}
سه شنبه ، 26 دي ، 96
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
ثبت نام تدکس کیش (1394/01/30 ) Image: ثبت نام تدکس کیش

 به اطلاع اعضا می‌رساند، مهلت و ظرفیت ثبت نام در همایش تدکس کیش به پایان رسیده است. ضمن تشکر از حضورتان در این همایش لازم به ذکر است نهایی شدن ثبت نام شما منوط به برقراری تماس و دریافت کد رهگیری از سوی دفتر تدکس کیش با شما می‌باشد. خواهشمند است از تهیه بلیط و هتل و حضور در جزیره کیش پیش از نهایی شدن ثبت نام و دریافت کد رهگیری اکیداً خودداری فرمایید.

بيشتر بخوانيد ...
برنامه زمانبندی تدکس کیش (1394/01/30 ) Image: برنامه زمانبندی تدکس کیش

 تیم برگزاری تدکس کیش کوشیده تا چهار روز به‌یادماندنی را برای شرکت‌کنندگان و سخنرانان این رویداد رقم بزند.
علاوه بر سخنرانی‌های ۱۸دقیقه‌ای معروف تد، در بخش «فضاهای اجتماعی» و زمانی‌ که حاضران در بیرون از سالن اصلی همایش هستند٬ این فرصت فراهم شده تا با دیگر شرکت‌کننده‌‌ها آشنا شوند. فضاهای جنبی سالن اصلی به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند تا حاضران با افراد همفکر و شبیه خود از میان شرکت‌کنندگان و سخنرانان ارتباط برقرار کرده و به تبادل ایده‌ها و نظرها بپردازند. علاوه بر این، شرکت‌کنندگان می‌توانند بر اساس حوزه‌های موردعلاقه‌شان در برنامه‌های تعاملی در محیطی صمیمی حضور پیدا کنند.

بيشتر بخوانيد ...
تدکس کیش (1394/01/19 ) Image:  تدکس کیش

 براي بسياري از دانشجويان و افرادي که دنياي تکنولوژي را دنبال ميکنند و با دنياي آنلاين آشنايي کامل دارند، تد نام آشنايي است. اما ممکن است، بسياري از شما حتي نام تد را نشنيده باشيد. TED مخفف Technology, Entertainment, Design است که به ترتيب به معناي طراحي، تفريح (معناي کلي را در نظر بگيريد) و تکنولوژي است. تد مجموعه‌اي از کنفرانس‌هاي جهاني است که حول محورهاي طراحي، تفريح و تکنولوژي برگزار مي‌شود و توسط بنياد سپلينگ که غير انتفاعي است، اداره مي‌شود. اگر ويدئوهاي کنفرانس‌هاي تد را مشاهده کرده باشيد حتما شعار «ايده‌هايي با ارزش گسترش» را دیده‌اید. تد در سال 1984 تاسيس شد و در سال 1990 سري کنفرانس‌هاي سالانه شروع به کار کرد.

بيشتر بخوانيد ...
انجمن آموزشی مهندسی ایران برگزار می‌کند (1393/10/07 ) Image: انجمن آموزشی مهندسی ایران برگزار می‌کند

 انجمن آموزش مهندسی ایران و موسسه ارزشیابی آموزش مهندسی ایران سخنرانی علمی با عنوان « مسئولیت‌های اجتماعی نظام مهندسی کشور» توسط دکتر سعید معیدفر، استاد دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران و مشاور اجتماعی وزیر راه و شهرسازی را روز پنجشنبه 11 دی ماه 1393 از ساعت 11:00 الی 12:00 در محل فرهنگستان علوم واقع در میدان ونک بزرگراه شهید حقانی، بعد از ایستگاه مترو، طبقه دوم برگزار خواهد کرد.
شرکت در این مراسم برای عموم آزاد است، علاقمندان برای شرکت در این برنامه از طریق ایمیل isee@isee.ir و یا شماره تماس 88992215 حضور خود را به دبیرخانه انجمن آموزش مهندسی ایران اطلاع دهند.

بيشتر بخوانيد ...
انجمن آموزش مهندسی ایران برگزار می‌کند (1393/09/19 ) Image: انجمن آموزش مهندسی ایران برگزار می‌کند
انجمن آموزش مهندسی ایران سخنرانی علمی تحت عنوان "مسئولیت های اجتماعی نظام مهندسی کشور"  برگزار می‌کند.
این برنامه روز پنجشنبه 11 دی ماه 1393 از ساعت 11:00 الی 12:00 توسط دکتر سعید معیدفر مشاور اجتماعی وزیر راه و شهرسازی، در محل فرهنگستان علوم، واقع در ميدان ونك، بزرگراه شهيد حقاني، بعد از ايستگاه مترو، خروجی فرهنگستان ها و كتابخانه ملي، طبقه دوم، سالن کنفرانس  همراه با پرسش و پاسخ ارائه خواهد شد.
خواهشمند است در صورت تمایل به شرکت در این جلسه، دبیرخانه انجمن (88992215) را حداکثر تا روز سه شنبه مورخ 93/10/09 مطلع فرمایید تا هماهنگی های لازم انجام شود.
بيشتر بخوانيد ...
سومین همایش و نمایشگاه سد و تونل ایران برگزار شد (1393/08/04 ) Image: سومین همایش و نمایشگاه سد و تونل ایران برگزار شد

 پس از برگزاری موفق دو دوره همایش و نمایشگاه سد و تونل ایران، سومین همایش با محورهای سد، تونل و عمومی از 28 تا 30 مهر ماه سال 1393 با حضور مشاور رییس جمهور، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران و جمعی از متخصصان و مهندسان این حوزه در دانشگاه تهران برگزار شد.

بيشتر بخوانيد ...
چهلمین سالگرد تاسیس شبکه شتابنگاری ایران (1393/06/30 ) Image: چهلمین سالگرد تاسیس شبکه شتابنگاری ایران

 "یادواره سی و ششمین سالروز زمین لرزه 25 شهریور 1357 طبس و چهلمین سالگرد تاسیس شبکه شتابنگاری ایران" با حضور مسئولان و دست‌اندرکاران حوزه مهندسی زلزله صبح روز سه‌شنبه 25 شهریور ماه 1393 در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار شد.
در آیین افتتاح این سمینار، دکتر شکرچی‌زاده (عمران65) رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با اشاره به تأثیرات قابل توجه اجتماعی و طبیعی زمین لرزه‌ها در جوامع گفت: نگاهی به لرزه‌خیزی کشور ما در سده اخیر نشان دهنده آسیب‌پذیری بسیار بالا در برابر این پدیده طبیعی است. در همین راستا نیز ایده تأسیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی پس از وقوع زلزله فردوس در سال 1347 از سوی دکتر پاکدامن مطرح شد و در اساسنامه مرکز هم ایجاد شرایط مقاوم برای ساختمان‌ها و تهیه ضوابط و مقررات در این حوزه مورد تأکید قرار گرفته است.

بيشتر بخوانيد ...
بیانیه همایش سه روزه آمایش سرزمین (1393/06/24 ) Image: بیانیه همایش سه روزه آمایش سرزمین

 همایش سه روزه آمایش سرزمین با مشارکت معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری، مؤسسه عالی آموزش و پژوهش در مدیریت و برنامه‌ریزی، مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، دانشگاه شهید بهشتی، بنیاد آب ایرانیان و جامعه مهندسان مشاور ایران در روزهای 21، 22 و 29 خرداد 1393 با شرکت مسئولان برنامه‌ریزی، اعضای جامعه مهندسان مشاور ایران، دانشگاهیان و پژوهشگران امر در جامعه مهندسان مشاور ایران تشکیل شد.
علاقه‌مندان می‌توانند متن این بیانیه را در اینجا بخوانند.

بيشتر بخوانيد ...
نگاهی به پروژه‌های فعال تونلسازی در لندن (1393/06/08 ) Image: نگاهی به پروژه‌های فعال تونلسازی در لندن

 سخنرانی دکتر علی ناسخیان (عمران82) کارشناس ارشد تونل در شرکت زاور و شرکا تحت عنوان « نگاهی به پروژه‌های فعال تونلسازی در لندن» روز دوشنبه 10 شهریور ماه 1393 از ساعت 16:00 الی 18:00 در محل سالن شهید رجب‌بیگی، واقع در دانشکده فنی، خیابان 16 آذر برگزار می‌گردد.
دکتر علی ناسخیان دکترای خود را در سال 2008 در دانشگاه صنعتی گراتز اتریش آغاز کرد. تخصص وی در کاربرد روش اِلمان محدود در پروژه‌های تونل‌سازی است. وی در حال حاضر، از مهندسان اصلی گروه «دکتر سوا و همکاران» است، و مسئول طراحی ساختار SCL و آنالیز عددی لاینینگ در تونل‌ها است.

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری دوره‌های آموزشی فیدیک در ایران (1393/06/01 ) Image: برگزاری دوره‌های آموزشی فیدیک در ایران

 جامعه مهندسان مشاور ایران برای نخستین بار دوره‌های آموزشی فیدیک تحت عنوان‌های « استفاده عملی از قراردادهای فیدیک»  در تاریخ 15 و 16شهریور ماه 1393 و «مدیریت ادعا در قراردادهای فیدیک» در تاریخ 18 و 19 شهریور ماه 1393 برگزار می‌نماید.
این دوره‌ها به زبان انگلیسی توسط مدرس رسمی فیدیک (Salvador P.Castro Jr) با ارایه گواهینامه رسمی فیدیک می‌باشد.
علاقه‌مندان می‌توانند با شماره‌های 60-22406259 تماس و یا به سایت www.irsce.org مراجعه نمایند.

بيشتر بخوانيد ...
Page 3 of 8First   Previous   1  2  [3]  4  5  6  7  8  Next   Last   
bottomPane