}
سه شنبه ، 20 آذر ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
برگزاری بیستمین دوره کنفرانس مهندسی برق (1390/07/27 ) Image: برگزاری بیستمین دوره کنفرانس مهندسی برق
بیستمین دوره کنفرانس مهندسی برق ایران توسط دانشکده فنی دانشگاه تهران و دبیرخانه دایمی کنفرانس مهندسی برق از تاریخ 26 تا 28 اردیبهشت ماه 1391 در دانشگاه تهران برگزار می‌شود. این کنفرانس با هدف گسترش دانش فنی در گرایش‌های مختلف مهندسی برق از طریق ایجاد محیطی جهت تبادل نظر علمی و فنی، ارایه آخرین یافته‌های پژوهشی و همچنین تشویق محققان برنامه‌ریزی شده است. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت کنفرانس به نشانی icee2012.ir مراجعه کنند.
بيشتر بخوانيد ...
نخستین کنفرانس ملی بتن سبک برگزار می‌شود (1390/07/18 ) Image: نخستین کنفرانس ملی بتن سبک برگزار می‌شود
نخستین کنفرانس ملی بتن سبک بارویکرد سبک‌سازی و بهینه‌سازی مصرف انرژی، توسط انستیتو مصالح ساختمانی دانشگاه تهران و با مشارکت مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن و انجمن بتن ایران، 26 و 27 بهمن ماه 1390 در تالار شهید چمران دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار می‌شود. دانشگاه‌های صنعتی شریف، امیرکبیر، علم و صنعت ایران، خواجه نصیرالدین طوسی، صنعتی اصفهان، همدان، کرمان و گیلان از جمله حامیان علمی این کنفرانس هستند. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت این کنفرانس به نشانی  WWW.Lwconcrete.ir مراجعه کنند.
بيشتر بخوانيد ...
برگزاری سومین کنفرانس بین‌المللی حوادث ترافیکی توسط دانشکده فنی (1390/06/24 ) Image: برگزاری سومین کنفرانس بین‌المللی حوادث ترافیکی توسط دانشکده فنی
سومین کنفرانس بین­‌المللی حوادث ترافیکی اردیبهشت سال 1391 توسط دانشکده فنی در دانشگاه تهران برگزار می‌شود. این کنفرانس قصد دارد با طرح معضل حوادث ترافیکی، به شناسایى نهادهاى دخیل و تاثیرگذار، توانمندى‌ها و برنامه‌هاى جداگانه آنها بپردازد و زمینه جلب توجه و حصول درک واقعى از ابعاد عظیم این معضل اجتماعى را فراهم آورد. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال مقاله می‌توانند به وب‌سایت این کنفرانس به آدرس  http://itac2012.ut.ac.ir مراجعه کنند. مهلت ارسال چکیده مقالات 25 شهریور عنوان شده است.
بيشتر بخوانيد ...
دومین كنفرانس آموزش مهندسی برگزار می‌شود (1390/06/24 ) Image: دومین كنفرانس آموزش مهندسی برگزار می‌شود
دومین كنفرانس آموزش مهندسی توسط دانشگاه صنعتی اصفهان با همکاری انجمن آموزش مهندسی ایران و فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران و با حمایت دانشکده فنی آبان ماه 1390 در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیتشر می‌توانند به آدرس اینترنتی http://cee2.isee.ir این کنفرانس مراجعه کنند. 
بيشتر بخوانيد ...
برگزاری سومین کنفرانس بین‌المللی مهندسی ساخت و تولید در دانشکده فنی (1390/06/14 ) Image: برگزاری سومین کنفرانس بین‌المللی مهندسی ساخت و تولید در دانشکده فنی
دوازدهمین کنفرانس ملی و سومین کنفرانس بین‌المللی مهندسی ساخت و تولید 6 تا 8 دی ماه 1390 در دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار می‌شود. این کنفرانس شامل بخش‌های ارایه مقالات علمی پژوهشی، صنعتی، کارگاه‌های آموزشی و همچنین نمایشگاه تخصصی است. علاقمندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت این کنفرانس به آدرس http://icme2011.ir مراجعه کنند. این کنفرانس توسط دانشکده مهندسی مکانیک و انجمن مهندسی ساخت و تولید ایران برگزار می‌شود.
بيشتر بخوانيد ...
سومین کنفرانس بین المللی مواد فوق ریزدانه و نانوساختار (1390/04/22 ) Image: سومین کنفرانس بین المللی مواد فوق ریزدانه و نانوساختار
قطب علمی مواد با كارایی(دانشکده مهندسی متالورژی و مواد) سومین کنفرانس بین المللی مواد فوق ریزدانه و نانوساختار را 11 و 12 آبان سال 1390 با همکاری دانشگاه پاتراس یونان برگزار می‌کند. این کنفرانس با عنوان   International Conference on Ultrafine grained and Nanostructured Materialsدر ساختمان مهندسی متالورژی و مواد دانشکده فنی برگزار می‌شود. (UFGNSM11) علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتیcepmat.ut.ac.ir/ufgnsm  مراجعه کنند.
بيشتر بخوانيد ...
کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل ایران در دانشگاه تهران برگزاری می‌شود (1390/04/15 ) Image: کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل ایران در دانشگاه تهران برگزاری می‌شود
پنجمین كنفرانس ملی فرماندهی و كنترل ایران با شعار " فرماندهی و كنترل، راهبرد توسعه پایدار ملی" به میزبانی دانشکده فنی دانشگاه تهران آذر ماه 1390 برگزار می‌شود. تنظیم مقررات (رگولاتوری) ارتباطات و فناوری اطلاعات (ict ) در توسعه پایدار ملی، كاربرد ارتباطات و فناوری اطلاعات در سامانه‌های فرماندهی و كنترل (( c4i ،فرماندهی و كنترل، امنیت فضای تبادل اطلاعات در مقابله با تهدیدات نوظهور در شبكه‌های فرماندهی و كنترل، توسعه علم و فناوری‌‌های نوین در ارتقاء بومی سامانه‌های فرماندهی و كنترل(C4i ) و ... از محورهای این همایش است.
بيشتر بخوانيد ...
سخنرانی علمی در دانشکده فنی؛ درس های برگرفته از زلزله اخیر شرق ژاپن (1390/03/21 ) Image: سخنرانی علمی در دانشکده فنی؛ درس های برگرفته از زلزله اخیر شرق ژاپن
پرفسور شیرو تاکادا، استاد وابسته گرایش مهندسی زلزله دانشکده مهندسی عمران 23 خرداد در دانشکده فنی دانشگاه تهران سخنرانی می کند. عنوان این سخنرانی علمی درس های برگرفته از زلزله اخیر شرق ژاپن است. این برنامه ساعت 9 تا 11 دوشنبه 23 خرداد در تالار شهید رجب بیگی دانشکده فنی دانشگاه تهران واقع در خیابان 16 آذر برگزار می شود. علاقه مندان می توانند برای استفاده از مباحث مطرحه در این برنامه حضور یابند.
بيشتر بخوانيد ...
سخنرانی تخصصی بتن در محیط فاضلابی برگزار می شود (1390/02/16 ) Image: سخنرانی تخصصی بتن در محیط فاضلابی برگزار می شود
سخنرانی تخصصی بتن در محیط فاضلابی، از مجموعه سخنرانی های تخصصی بتن توسط انجمن بتن ایران و شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران و با همکاری انستیتو مصالح ساختمانی دانشگاه تهران چهارشنبه 21 اردیبهشت برگزار می شود. دكتر محمد شكرچی‌زاده (راه و ساختمان 64)، ،عضو هیات مدیره انجمن بتن ایران و سرپرست انستیتو مصالح ساختمانی دانشگاه تهران و مهندس مسعود مرادیان،كارشناس ارشد انستیتو مصالح ساختمانی دانشگاه تهران سخنرانان این برنامه هستند.
بيشتر بخوانيد ...
پنجمین همایش ارزیابی کیفیت در نظام دانشگاهی (1389/09/23 ) Image: پنجمین همایش ارزیابی کیفیت در نظام دانشگاهی
پنجمین همایش سالانه "ارزیابی كیفیت در نظام دانشگاهی" 7 اردیبهشت 1390 از سوی مركز ارزیابی دانشگاه تهران و با همكاری دانشكده فنی برگزار می شود. این همایش با هدف پاسخگویی به دغدغه کیفیت آموزشی ترتیب یافته است. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی همایش به نشانی http://cuqa-5.ut.ac.ir/ مراجعه کنند.
بيشتر بخوانيد ...
Page 6 of 8First   Previous   1  2  3  4  5  [6]  7  8  Next   Last   
bottomPane