}
سه شنبه ، 20 آذر ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
سخنراني علمي دكتر فتاحي در دانشكده عمران دانشگاه امير كبير (1388/07/07 ) Image: سخنراني علمي دكتر فتاحي در دانشكده عمران دانشگاه امير كبير
دكتر فتاحي (راه و ساختمان 79 )، استاد دانشگاه تكنولوژي سيدني در ادامه سخنراني هاي علمي خود در ايران به ارائه سخنراني با عنوان Modeling of Influence of Matric Suction Induced by Native Vegetation of Sub-Soil Improvement مي پردازد. اين برنامه كه از سوي انجمن ژئوتكنيك ايران ترتيب يافته ساعت 15 تا 17 يكشنبه 12 مهر در دانشكده عمران دانشگاه امير كبير برگزار مي شود.
بيشتر بخوانيد ...
ارائه سمینار علمی تخصصی پیشرفت های اخیر در روش های بهسازی زمین توسط دکتر بهزاد فتاحی (1388/07/03 ) Image: ارائه سمینار علمی تخصصی پیشرفت های اخیر در روش های بهسازی زمین توسط دکتر بهزاد فتاحی
سمینار علمی تخصصی پیشرفت های اخیر در روش های بهسازی زمین را سه شنبه 7 مهر 1388 از ساعت 14 تا 16 در سالن اجتماعات پژوهشکده حمل و نقل برگزار می شود. این سمینار که توسط دکتر بهزاد فتاحی (راه و ساختمان 79 ) ارائه می شود، به همت پژوهشکده حمل و نقل ترتیب یافته و در مکان سالن اجتماعات این پژوهشکده واقع در خیابان سپهبد قرنی، خیابان کلانتری، شماره 65 برگزار می شود.  
بيشتر بخوانيد ...
سخنراني دكتر شكرچي زاده از مجموعه سخنراني هاي تخصصي بتن (1388/03/03 ) Image: سخنراني دكتر شكرچي زاده از مجموعه سخنراني هاي تخصصي بتن
دكتر محمد شكرچي زاده (راه و ساختمان 65) سرپرست انستيتو مصالح ساختماني دانشگاه تهران و عضو هيات مديره انجمن بتن ايران 16:30 تا 19:30 روز چهارشنبه 6 خرداد سخنراني خود را پيرامون تاثير استفاده از زئوليت در بهبود خواص بتن ارائه مي دهد. اين سخنراني در چارچوب مجموعه سخنراني هاي تخصص بتن و با حمايت انجمن بتن ايران و شركت توسعه منابع آب و نيروي ايران ارائه مي شود.
بيشتر بخوانيد ...
اولين سمينار تخصصي مهندسي ارزش برگزار مي شود (1387/12/07 ) Image: اولين سمينار تخصصي مهندسي ارزش برگزار مي شود
نخستین سمينار تخصصي مهندسي ارزش 11 اسفند امسال در هتل بین المللی المپییک برگزار می شود. مهندسي ارزش يك تكنيك خلاق ونوآور براي حل مساله در تمام بخش ها ست. به بيان ساده مهندسي ارزش ارايه روشي است جديد براي كارهايي كه قبلا با شيوه هاي سنتي و قديمي آنها را انجام مي داديم. رويكرد كاركردگراي مهندسي ارزش، سرعت بالاي به نتيجه رسيدن آن و راه حل هاي اجرايي كه ارايه مي كند، از وجوه تمايز آن در مقايسه با ديگرتكنيك ها و روش هاي مهندسي است كاركردهاي يك پروژه يا محصول را بررسي مي كنند و با بهبود خلاقانه، جايگزيني كم هزينه تر براي آن پيشنهاد مي دهند.
بيشتر بخوانيد ...
مشارکت در پنجمین اجلاس شورای جهانی آب (1387/10/06 ) Image: مشارکت در پنجمین اجلاس شورای جهانی آب
پنجمین اجلاس شورای جهانی آب از 16 تا 22 مارس سال 2009 میلادی (مطابق 26 اسفند 1387 تا 2 فروردین 1388) در شهر استانبول ترکیه در سطح سیاسی و کارشناسی با حضور طیف وسیعی از دست اندرکاران و ذینفعان مسایل آب کشورهای مختلف سراسر جهان برگزار می شود. مرکز مدیریت منطقه ای مدیریت آب شهری – تهران (تحت پوشش یونسکو) از طرف وزارت نیرو به عنوان هماهنگ کننده اصلی حضور ایران در این اجلاس با ارسال نمابری به دبیرخانه کانون برگزاری این اجلاس را به اطلاع رسانده است.
بيشتر بخوانيد ...
دومین کنفرانس بین‌المللی سالیانه صنعت الکترونیک خودرو (1387/07/23 ) Image: دومین کنفرانس بین‌المللی سالیانه صنعت الکترونیک خودرو
دومین کنفرانس بین‌المللی سالیانه صنعت الکترونیک خودرو توسط موسسه پژوهشی فناوری نوین در صنعت خودرو 16 و 17 بهمن ماه امسال برگزار می شود. پژوهشگران صنعت و دانشگاه تا 15 آبان ماه فرصت دارند تا نسبت به ارسال مقاله اقدام کنند. علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی http://www.utik.ir/autoelecconf09/ مراجعه کنند. موسسه پژوهشی فناوری های نوین در صنعت خودرو در آبان ماه 1384 به صورت مشترک توسط گروه صنعتی ایران خودرو و دانشگاه تهران (دانشکده فنی) تاسیس شده است.
بيشتر بخوانيد ...
دومین همایش بین المللی حوادث رانندگی و جاده ای در دانشگاه تهران (1387/07/21 ) Image: دومین همایش بین المللی حوادث رانندگی و جاده ای در دانشگاه تهران
دومین همایش بین المللی حوادث رانندگی و جاده ای بهار سال 1388 در دانشگاه تهران و با همکاری این دانشگاه برگزار می شود. علاقه مندان به ارسال مقاله به این همایش تا پایان مهر ماه 1387 فرصت دارند تا چکیده مقالات خود را به دبیرخانه این همایش ارسال کنند. برای ارسال مقاله و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس اینترنتی http://www.itac.ir مراجعه کنید. 
بيشتر بخوانيد ...
گردهمایی انجمن صنفی مدیران فنی و اجرایی کشور (1387/07/18 ) Image: گردهمایی انجمن صنفی مدیران فنی و اجرایی کشور
گردهمایی انجمن صنفی مدیران فنی و اجرایی کشور یکشنبه 21 مهر از ساعت 16:30 تا 18:30 در باشگاه فرهنگی بانک رفاه کارگران، ولنجک خیابان ششم برگزار می شود. مهندس سیروس پشوتن (راه و ساختمان 41) دبیر این انجمن با ارسال نمابری به دبیرخانه کانون از اعضای آن برای شرکت در این گردهمایی دعوت کرده است. در این برنامه دکتر علی رشیدی اقتصاددان به ارایه سخنرانی درباره طرح تحول اقتصادی از دیدگاه توسعه و عمران می پردازد.
بيشتر بخوانيد ...
برگزاری دوره آموزشی مدیریت ساخت (1387/06/23 ) Image: برگزاری دوره آموزشی مدیریت ساخت

جامعه مهندسان مشاور ایران دوره آموزشی مدیریت ساخت (اجرا) را برگزار می کند.  این دوره 2 ماهه با هزینه 300 هزار تومان برگزار شده و شرکت کنندگان باید حداقل دارای مدرک کارشناسی در یکی از رشته های مهندسی و دو سال سابقه کار در رشته مرتبط بوده و به زبان انگلیسی نیز آشنا باشند. تدریس این دوره ها را مهندس منصور بدیعی به عهده داشته و منابع درسی به زبان انگلیسی است. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این کلاس ها می توانند با مهندس فتاح به شماره تلفن 09194230793 تماس بگیرند. مهلت ثبت نام تا 20 شهریور ماه اعلام شده و کلاس ها در ساختمان جامعه مهندسان مشاور ایران به شماره تلفن 60_ 2240626 و نشانی ولنجک_ انتهای بلوار دانشجو _ روبه روی البرز دوم _ نبش گلریزان برگزار می شود.

بيشتر بخوانيد ...
جلسه معرفی نظام فنی و اجرایی کشور (1387/06/23 ) Image: جلسه معرفی نظام فنی و اجرایی کشور

دفتر نظام فنی و اجرایی کشور با ارسال  نمابری به دبیرخانه کانون فنی از برگزاری جلسه ای به منظور معرفی این دفتر خبر داد و از اعضای علاقه مند کانون به امور عمرانی دعوت کرد در این جلسه شرکت کنند. در بخش هایی از این نمابر آمده است: « دفتر نظام فنی و اجرایی کشور اجرای 63 پروژه تعریف شده در برنامه عملیاتی نظام را در دستور کار خود قرار داده است. اما لازمه تحقق این امر حضور و مشارکت تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی صاحب صلاحیت و دارای تخصص و توانمندی های لازم برای عملیاتی کردن 63 پروژه یاد شده است. با همین رویکرد دفتر نظام فنی و اجرایی در تاریخ 6 شهریور جلسه ای به منظور معرفی نظام فنی و اجرایی کشور و برنامه عملیاتی مربوطه در محل جامعه مهندسان مشاور برگزار می کند.»

بيشتر بخوانيد ...
Page 8 of 8First   Previous   3  4  5  6  7  [8]  Next   Last   
bottomPane