}
سه شنبه ، 1 آبــــان ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
کارگاه تخصصی آموزشی GPS برگزار می شود (1394/12/03 ) Image: کارگاه تخصصی آموزشی GPS برگزار می شود
کارگاه تخصصی آموزشی GPS با همکاری کمیته تخصصی نقشه برداری کانون فنی، ۱۹ و ۲۰ اسفند در دانشکده مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مکانی برگزار می‌شود. علاقمندان برای ثبت نام اینترنتی می توانند به نشانی http://WWW.geomaticseng.ir مراجعه کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 09372947842 تماس بگیرید.
بيشتر بخوانيد ...
بیستمین سالگرد تاسیس دانشکده مهندسي صنایع (1394/11/27 ) Image: بیستمین سالگرد تاسیس دانشکده مهندسي صنایع
همایش بیستمین سالگرد تاسیس دانشکده مهندسي صنایع پرديس دانشکده های فنی دانشگاه تهران با همکاری کمیته تخصصی مهندسی صنایع کانون برگزار می شود. روابط عمومی دانشکده فنی گزارش داد، این مراسم با حضور  فارغ التحصیلان و دانشجویان این رشته، پنج شنبه 29 بهمن ماه امسال از ساعت 8 و 30 دقیقه تا 14 در تالار شهید چمران دانشکده فنی برپا خواهد شد.
بيشتر بخوانيد ...
برگزاري سمینار علمی منابع روشنایی LED (1394/11/27 ) Image: برگزاري سمینار علمی منابع روشنایی LED
سمینار علمی منابع روشنایی LED با سخنرانی رییس انستیتو روشنایی فنی دانشگاه صنعتی برلین و همکاران، چهارشنبه 28 بهمن ماه امسال از ساعت 8 و 30 دقیقه تا 13 در محل آمفی تئاتر دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران برگزار می شود. شرکت در این سمینار برای کارشناسان صنعت و دانشجویان آزاد است.
بيشتر بخوانيد ...
9 عضو هیات‌علمی دانشکده فنی؛ در بین دانشمندان برتر جهان (1394/11/07 ) Image: 9 عضو هیات‌علمی دانشکده فنی؛ در بین دانشمندان برتر جهان
9 عضو هیات علمی دانشکده فنی و 16 عضو هیات علمی دانشکده های دیگر دانشگاه تهران، (در مجموع ۲۵ عضو هیات‌علمی) در بین یک‌درصد برتر دانشمندان و نخبگان علمی جهان قرار گرفتند. به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، پایگاه استنادی طلایه‌داران علم تامسون رویترز (ISI-ESI) بر اساس فعالیت ۱۰ سال اخیر پژوهشگران دانشگاه‌های مختلف به ارایه فهرستی از دانشمندان برتر دنیا می‌پردازد که هر دو ماه یک‌بار و براساس آخرین تحولات در شبکه علم بین‌الملل به‌روزرسانی می‌شود و بر اساس داده‌های اخیر این پایگاه، دانشکده فنی با 9 عضو هیات‌علمی و در مجموع دانشگاه تهران با 25 عضو هیات علمی در میان یک درصد برتر دانشمندان و نخبگان علمی جهان، در صدر دانشگاه‌های ایران به‌لحاظ فعالیت دانشمندان برتر در آن قرار گرفت.
بيشتر بخوانيد ...
شانزدهمین دوره آموزشیMBA یكساله دانشکده فنی (1394/11/06 ) Image: شانزدهمین دوره آموزشیMBA  یكساله دانشکده فنی
شانزدهمین دوره آموزشی MBA یکساله در دانشکده فنی برگزار می شود. دفتر آموزش عالی این دانشکده در اطلاعیه شرایط پذیرش دانشپذیر برای این دوره را اعلام کرد. داوطلبان شرکت در دوره می توانند، حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 26 بهمن ماه سال 94 به سایت اینترنتی http://eng.ut.ac.ir/MBA.htm مراجعه و با تکميل فرم مربوطه نسبت به ثبت نام اقدام کنند. شماره تلفن های 61119820 و 88012629 آماده پاسخگویی به شماست. مشروح این اطلاعیه در شرح خبر می آید.
بيشتر بخوانيد ...
نمونه‌سازی سریع آلیاژهای مستحکم و سبک وزن صنایع هوا و فضا در دانشکده فنی (1394/11/05 ) Image: نمونه‌سازی سریع آلیاژهای مستحکم و سبک وزن صنایع هوا و فضا در دانشکده فنی
روش نوینی برای نمونه‌سازی سریع آلیاژهای مستحکم و سبک‌وزن صنایع هوا و فضا در دانشکده فنی دانشگاه تهران ارایه شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر مهدی وحدتی دانش‌آموخته دکترای مهندسی ساخت و تولید دانشگاه تهران، توانست با انتقال و اعمال موثر ارتعاشات اولتراسونیک، موفق به شکل‌دهی تدریجی آلیاژهای مستحکم و سبک وزن صنایع هوا و فضا در دمای اتاق شود.
بيشتر بخوانيد ...
جاذب نانو فیبر کامپوزیتی با توان بالا در دانشگاه تهران ساخته شد (1394/10/28 ) Image: جاذب نانو فیبر کامپوزیتی با توان بالا در دانشگاه تهران ساخته شد
مهندس ابوالفضل دست‌باز، دانشجوی کارشناسی ارشد دانشکده‌ فنی، موفق به ساخت جاذب نانو فیبر کامپوزیتی جدید با توان بالا شد. این دستگاه با بررسی توان احیای غشاء در هفت سیکل متداول، میزان جذب فلزات را تا ۱۰ درصد کاهش داده و این موضوع نشان‌دهنده پتانسیل بالای این غشاء نانوفیبر کامپوزیتی در جذب و دفع فلزات سنگین و اکتیو است.
بيشتر بخوانيد ...
روشی تازه برای تشخیص سلول‌های توموری خون در دانشکده فنی ابداع شد (1394/10/28 ) Image: روشی تازه برای تشخیص سلول‌های توموری خون در دانشکده فنی ابداع شد
تراشه نانوالکترونیک برای تشخیص سلول‌های توموری گردشی در خون با نام NELMEC در دانشکده فنی ساخته شد. سایت دانشگاه تهران گزارش داد: محققان آزمایشگاه ادوات نانوبیوالکترونیک دانشکده مهندسی برق پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، یک تراشه نانوالکترونیک ساختند که برای اولین‌بار در جهان، بدون نیاز به هیچ‌گونه شناساگر بیولوژیک، توانایی تشخیص و تفکیک سلول‌های توموری گردشی در خون را (Circulating tumor cells) دارد. مجری این طرح دکتر محمد عبدالاحد، استادبار دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر است.
بيشتر بخوانيد ...
معرفی دو استاد دانشکده فنی در فهرست استادان سرآمد علمی کشور (1394/10/23 ) Image: معرفی دو استاد دانشکده فنی در فهرست استادان سرآمد علمی کشور
دو تن از استادان دانشکده فنی دانشگاه تهران در فهرست سرآمدان علمی کشور جا گرفتند. "فدراسیون سرآمدان علمی کشور" 9نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه تهران را به عنوان سرآمدان علمی ایران انتخاب کرد.
به گزارش ایرنا، دکتر مرتضی فتحی پور (دانشیار دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر) و دکتر سید شمس الدین مهاجرزاده (استاد دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر) استادان پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران هستند که حایز رتبه سرآمد علمی کشور شدند.
بيشتر بخوانيد ...
درخشش دانشکده فنی در بیست و چهارمین جشنواره پژوهش دانشگاه تهران (1394/10/13 ) Image: درخشش  دانشکده  فنی در بیست و چهارمین جشنواره پژوهش دانشگاه تهران

 به گزارش روابط عمومی پردیس دانشکده های فنی: در بیست و چهارمین جشنواره پژوهش دانشگاه تهران یازده عضو هيأت علمي، سه دانشجو و يکي از کارکنان پرديس دانشکده هاي فني بعنوان برگزيدگان برتر جشنواره انتخاب گرديدند. در این جشنواره که مراسم اختتامیه آن صبح روز دوشنبه 23 آذرماه برگزار شد، پردیس دانشکده های فنی با کسب 14 عنوان در جشنواره درخشید.

بيشتر بخوانيد ...
Page 10 of 43First   Previous   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  Next   Last   
bottomPane