}
سه شنبه ، 26 دي ، 96
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
جشن فارغ‌التحصیلی دانش‌اموختگان مهندسی برق ورودی 90 (1394/06/30 ) Image: جشن فارغ‌التحصیلی دانش‌اموختگان مهندسی برق ورودی 90

 جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان مهندسی‌ برق ورودی ۹۰ دانشکده فنی‌  روز شنبه ۳۱ مرداد ماه 1394 با حضور 200 نفر از دانش‌آموختگان در آمفی تئاتر مرکزی دانشکده فنی برگزار شد.
دانشجویان از ساعت ۹:۳۰ صبح روز شنبه در محل سردر دانشگاه تهران، با لباس‌های فارغ‌التحصیلی به گرفتن عکس‌های یادگاری پرداختند. مراسم نیز در ساعت 16:00 با همراهی دانشجویان و خوانوادهایشان در آمفی تئاتر آغاز شد. این مراسم با برگزاری مسابقات دانشجویی و موسیقی و سخنرانی‌ ریاست دانشکده برق و کامپیوتر و همچنین اهدای لوح یادبود و در پایان با صرف شام  در سلف اساتید پردیس دانشکده فنی امیر آباد در ساعت ۹:۳۰ شب  بعد از ۱۲ ساعته خاتمه یافت.

بيشتر بخوانيد ...
دانشجوی مهندسی صنایع دانشکده فنی، دانشجوی برگزیده کشور (1394/06/09 ) Image: دانشجوی مهندسی صنایع دانشکده فنی، دانشجوی برگزیده کشور
دانشجوی مهندسی صنایع دانشکده فنی، به عنوان دانشجوی برتر کشور انتخاب شد. روابط عمومی دانشکده فنی گزارش داد: در آیین تجلیل از دانشجویان برتر کشور که عصر روز 27 مردادماه با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزرای علوم تحقیقات و فناوری و بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و معاونین و مدیران وزارت علوم و بهداشت برگزار شد، از دانشجویان نمونه کشور در پنج گروه فنی و مهندسی، علوم انسانی، علوم پایه، کشاورزی و دامپزشکی و هنر تجلیل شد.
در میان دانشجویان منتخب کشور، مهندس میثم نصراللهی، دانشجوی مقطع دکتری در رشته مهندسی صنایع، در گروه فنی و مهندسی این دوره از جشنواره دانشجویان برتر کشور، به عنوان دانشجوی نمونه انتخاب شد و مورد تقدیر قرار گرفت.
گفتنی است در این دوره از آیین تقدیر از دانشجویان برتر کشور، 28 نفر در مقطع دکتری، 8 نفر در مقطع کارشناسی ارشد و 4 نفر در مقطع کارشناسی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.
بيشتر بخوانيد ...
پانزدهمین دوره MBA یکساله دانشکده فنی (1394/05/27 ) Image: پانزدهمین دوره MBA یکساله دانشکده فنی

 دفتر آموزش‌های عالی تخصصی دانشکده  فنی در راستای تحقق ماموریت خویش مبنی بر گسترش ارتباط با صنعت از طریق برگزاری دوره‌های کوتاه مدت کاربردی اقدام به پذیرش دانش‌پذیر برای پانزدهمین دوره آموزشی MBA یکساله نموده است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های 61119820 و 88012629 تماس و یا به قسمت اطلاع‌رسانی سایت کانون مراجعه نمایید.

بيشتر بخوانيد ...
معرفی رئیس جدید دانشکده مهندسی نقشه‌برداری (1394/05/17 ) Image: معرفی رئیس جدید دانشکده مهندسی نقشه‌برداری

 روابط عمومی دانشکده فنی گزارش داد: با توجه به پیشنهاد رییس دانشکده فنی و طی حکمی از سوی رییس دانشگاه تهران، دکتر عبدالرضا صفری دانشیار دانشکده مهندسی نقشه‌برداری، به مدت سه سال به عنوان «رئیس دانشکده مهندسی نقشه‌برداری» دانشکده فنی منصوب شد.
کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران انتصاب شایسته ایشان را تبریک می‌گوید.

بيشتر بخوانيد ...
براساس یک رتبه بندی جدید، دانشکده های فنی دانشگاه تهران، رتبه 56 جهان و رتبه اول کشور شد (1394/05/17 ) Image: براساس یک رتبه بندی جدید، دانشکده های فنی دانشگاه تهران، رتبه 56 جهان و رتبه اول کشور شد

 دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران، براساس رتبه ‌بندی مؤسسه U.S.News Education، با کسب رتبه 56 جهان در صدر دانشگاههای مهندسی ایران قرار گرفت.
روابط عمومی دانشکده فنی گزارش داد: مؤسسه فوق که زیر نظر Thomson Reuter فعالیت می کند، در گزارشی که اخیراً منتشر کرده است، رتبه بخش مهندسی دانشگاه تهران، یعنی دانشکده‌های فنی را، رتبه 56 جهان و رتبه اول در بین دانشگاههای مهندسی ایران اعلام نموده است و پس از دانشکده های فنی دانشگاه تهران، دانشگاه صنعتی شریف با رتبه 58، دومین دانشگاه ذکر شده در این فهرست است.
هم‌چنین در بخش موضوعی این نظام رتبه بندی، دانشکده مهندسی متالورژی و مواد دانشکده‌های فنی، رتبه اول کشور و رتبه 100 جهان را کسب نموده است.

بيشتر بخوانيد ...
گروه مهندسی نقشه برداری به دانشکده تغییر ساختار یافت (1394/05/17 ) Image: گروه مهندسی نقشه برداری به دانشکده تغییر ساختار یافت

 با ابلاغ موافقت اصولی دانشگاه تهران، گروه مهندسی نقشه برداری پردیس دانشکده های فنی به "دانشکده مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مکانی" تغییر ساختار یافت.
روابط عمومی دانشکده فنی گزارش داد: پیرو مصوبات جلسه هيأت منتخب شورای دانشگاه تهران و تأیید ریاست دانشگاه در تاریخ اول تیرماه سال 1394، با تأسیس دانشکده مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مکانی در پردیس دانشکده های فنی به مدت 2سال موافقت اصولی شده است. ساختار سازمانی قطعی این دانشکده نیز، پس از طی شدن دوره 2ساله مصوب و ابلاغ خواهد شد.

بيشتر بخوانيد ...
معرفی رئیس جدید دانشکده علوم مهندسی دانشکده فنی (1394/05/17 ) Image: معرفی رئیس جدید دانشکده علوم مهندسی دانشکده فنی

 روابط عمومی دانشکده فنی گزارش داد: با توجه به پیشنهاد رییس دانشکده فنی و طی حکمی از سوی رییس دانشگاه تهران، دکتر دارا معظمی استاد دانشکده علوم مهندسی به مدت سه سال، به عنوان «رئیس دانشکده علوم مهندسی»  دانشکده فنی منصوب شد.
کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران انتصاب شایسته ایشان را تبریک می‌گوید.

بيشتر بخوانيد ...
اقتصاد ایران در پساتحریم اقتصاد در معرض یک انتخاب است (1394/05/06 ) Image: اقتصاد ایران در پساتحریم اقتصاد در معرض یک انتخاب است

 غروب چهارشنبه، سی‌ویکم تیرماه، دکتر مسعود نیلی به دعوت کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران در این دانشکده حضور یافت و در مورد وضعیت کنونی و افق اقتصاد ایران در دوران پس از توافق هسته‌ای در شرایط رفع تحریم سخن گفت. مشاور ارشد رئیس‌جمهور در این سخنان علاوه بر برشمردن مشکلات مزمن اقتصاد ایران، بر ضرورت ایجاد وفاق در سطح سیاستگذاری و مدیریت انتظارات در سطح اجتماعی و عمومی کشور تاکید و عنوان کرد برای استفاده بهینه از بزنگاه تاریخی روی داده در کشور لازم است با اصلاح ساختاری اقتصاد به انتخاب سیاست درون‌زا و برون‌گرا دست زد. انتخابی که اگرچه در ابتدای راه نیازمند تلاش مضاعف مسوولان و بردباری از سوی عموم جامعه است اما می‌تواند به رونق و بهبود مستمر و رشد اقتصادی پایدار برای حل مشکلات اساسی کشور از جمله اشتغال منجر شود.

بيشتر بخوانيد ...
دکتر محمود کمره‌ای؛ سرپرست دانشکده علوم وفنون نوین دانشگاه تهران (1394/05/03 ) Image: دکتر محمود کمره‌ای؛ سرپرست دانشکده علوم وفنون نوین دانشگاه تهران
روابط عمومی دانشکده فنی گزارش داد: با حکم رییس دانشگاه تهران، دکتر محمود کمره‌ای (برق58) رییس دانشکده فنی، با حفظ وظايف آموزشي، پژوهشي و اجرايي در دانشکده فنی، به عنوان "سرپرست دانشكده علوم و فنون نوين دانشگاه تهران" منصوب شد.
کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران ضمن تبریک، موفقیت روزافزون ایشان را از خداوند متعال مسئلت دارد.
بيشتر بخوانيد ...
نايب قهرماني دانشکده‌ فني در يازدهمين جشنواره ورزشي دانشگاه تهران (1394/04/06 ) Image: نايب قهرماني دانشکده‌ فني در يازدهمين جشنواره ورزشي دانشگاه تهران
روابط عمومی دانشکده فنی گزارش داد: مراسم اختتاميه‌ي يازدهمين جشنواره‌ي ورزشي کارکنان و اعضاي هيات علمي دانشگاه روز يکشنبه، 10خرداد ماه 1394، با حضور معاونان فرهنگي و اداري و مالي دانشگاه و همچنين روسا و معاونان برخي از پرديس‌ها و دانشکده‌ها به ميزباني اداره کل تربيت بدني در سالن شماره يک برگزار شد.
پس از آغاز اين مراسم، که با برنامه‌ي موسيقي سنتي همراه بود، حبيب اللهي، مديرکل تربيت بدني دانشگاه، گزارشي از جشنواره و برنامه‌هاي اداره کل تربيت بدني در زمينه‌ي ورزشي کارکنان و اعضاي هيات علمي ارايه کرد.
بيشتر بخوانيد ...
Page 10 of 41First   Previous   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  Next   Last   
bottomPane