}
سه شنبه ، 20 آذر ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
قطب علمی سیستم های الكترو مغناطیس كاربردی؛ قطب برتر كشور شد (1387/11/02 ) Image: قطب علمی سیستم های الكترو مغناطیس كاربردی؛ قطب برتر كشور شد
قطب علمی سیستم های الكترو مغناطیس كاربردی به مدیریت دانشكده مهندسی برق و كامپیوتر؛ به عنوان قطب برتر گروه فنی و مهندسی كشور انتخاب شد. در نهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران برتر كشور كه همزمان با هفته پژوهش و فناوری برگزار شد؛ قطب الكترومغناطیس كاربردی در میان همه قطب های گروه فنی و مهندسی سراسر كشور این عنوان را كسب کرد.
بيشتر بخوانيد ...
دومین دوره MBA کوتاه مدت دانشکده فنی (1387/11/01 ) Image: دومین دوره  MBA کوتاه مدت دانشکده فنی
دانشکده فنی برای دومین دوره MBA  کوتاه مدت دانش‌پذیر می پذیرد. علاقه مندان حداکثر تا پایان روز دوشنبه 5 اسفند ماه فرصت دارند تا برای این دوره ثبت نام کنند. اطلاعات تکمیلی در آدرس اینترنتی: http://eng.ut.ac.ir/MBA1.doc، فرم ثبت نام در آدرس اینترنتی:http://eng.ut.ac.ir/MBA2.doc و سرفصل دروس در آدرس اینترنتی: http://eng.ut.ac.ir/MBA3.doc قابل دسترسی است.
بيشتر بخوانيد ...
تفاهم نامه بهره برداری از سورنا امضاء شد (1387/10/24 ) Image: تفاهم نامه بهره برداری از سورنا امضاء شد
تفاهم نامه بهره برداری از ربات انسان نما با نام سورنا با حضور دكتر رهبر رئیس دانشگاه تهران، دكتر نیلی رئیس دانشكده فنی؛ دكتر یوسفی كما مدیر طرح؛ مهندس محبی رئیس هئیت مدیره انجمن تخصصی مركز تحقیق و توسعه صنایع و معادن(بهره بردار) و تنی چند از مسئولان21 دی ماه در دفتر رئیس دانشگاه امضاء شد. ربات انسان نمای سورنا با مدیریت دكتر عقیل یوسفی كما در دانشكده مكانیك طراحی و ساخته شده است.
بيشتر بخوانيد ...
برگزاری هفدهمین کنفرانس مهندسی مکانیک توسط دانشکده فنی (1387/10/10 ) Image: برگزاری هفدهمین کنفرانس مهندسی مکانیک توسط دانشکده فنی
هفدهمین کنفرانس سالانه بین المللی مهندسی مکانیک 29 تا 31 اردیبهشت 1388 توسط دانشکده فنی برگزار می شود. هفتاد و پنجمین سال تاسیس دانشکده فنی بهانه ای بوده تا این دانشکده برای برگزاری کنفرانس سالانه مهندسی مکانیک انتخاب شود. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی اینترنتی http://www.isme2009.ir مراجعه کنند.
بيشتر بخوانيد ...
ساخت سورنا، ربات انسان نما در دانشکده فنی (1387/09/29 ) Image: ساخت سورنا، ربات انسان نما در دانشکده فنی
تيم مركز وسايل نقليه پيشرفته (CAV) دانشکده مهندسی مکانیک (دانشکده فنی دانشگاه تهران) موفق به ساخت ربات انسان نمای سورنا شد. این ربات که با دستیابی به دانش و فناوری طراحی، ساخت و برنامه­ریزی ربات انسان‌نما و با استفاده از جديدترين مدلهاي ارائه شده در فناوری ربات انسان‌نما از جمله حرکت، شکل ظاهری و سخنگو بودن ساخته شده، قابلیت اجرای نقش یک مجری در همایش‌ها را دارد. اين روبات قابليت حركت به كمك دو چرخ بر روي مسير از قبل تعيين شده را دارد. 
بيشتر بخوانيد ...
بررسی مباحث درسی در کارگاه آموزش مهندسی متالورژی (1387/09/16 ) Image: بررسی مباحث درسی در کارگاه آموزش مهندسی متالورژی
کارگاه آموزش مهندسی متالورژی در دانشکده فنی و توسط قطب علمی مواد با کارایی بالا پنج شنبه 7 آذر برگزار شد. در این کارگاه که به ریاست دکتر محمود نیلی احمد آبادی رئیس دانشکده فنی و مدیر قطب برگزار شد، موضوعاتی چون تجربه کشورهای دیگر در زمینه آموزش مهندسی متالورژی، بومی سازی موضوعات درسی، نیاز کشور به گرایش های مختلف مهندسی متالورژی در سال های آتی و بررسی لزوم تغییر مباحث درسی به بحث و تبادل نظر گذاشته شد. کارگاه آموزش مهندسی متالورژی در راستای برگزاری کنفرانس آموزش مهندسی در 1404 که در اردیبهشت ماه سال 1388 برگزار می شود، ترتیب یافته بود.
بيشتر بخوانيد ...
نشست هم اندیشی مهندسی عمران برگزار شد (1387/09/18 ) Image: نشست هم اندیشی مهندسی عمران برگزار شد
نشست هم اندیشی در خصوص آموزش مهندسی عمران در 1404 چهارشنبه 13 آذر در دانشکده فنی برگزار شد. در این نشست که توسط قطب علمی مهندسی و مدیریت زیرساخت ها و به ریاست دکتر مسعود تابش مدیر قطب ترتیب یافته بود، علاوه بر استادان و صاحبنظران دانشگاهی جمعی از صاحبان صنعت این رشته نیز شرکت داشتند. از آن جمله می توان به مهندس عطاردیان، رییس هیات مدیره کانون فنی و مهندس علی اصغر جلال زاده عضو شورای عالی کانون اشاره کرد.
بيشتر بخوانيد ...
برگزاری کارگاه آموزش مهندسی برق و کامپیوتر (1387/09/16 ) Image: برگزاری کارگاه آموزش مهندسی برق و کامپیوتر
کارگاه آموزش مهندسی برق و کامپیوتر توسط قطب های علمی کنترل و پردازش هوشمند، الکترومغناطیس کاربردی و نانو الکترونیک پنج شنبه 7 آذر ماه در دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر (پردیس فنی 2) و به ریاست دکتر حمید سلطانیان زاده مدیر قطب  برگزار شد. در این کارگاه که جمعی از استادان و صاحبنظران مهندسی برق و کامپیوتر حضور داشتند، موضوعات متنوعی در خصوص آموزشی این رشته به بحث گذاشته شد.
بيشتر بخوانيد ...
کارگاه آموزش مهندسی نقشه برداری برگزار شد (1387/09/13 ) Image: کارگاه آموزش مهندسی نقشه برداری برگزار شد
کارگاه آموزش مهندسی نقشه برداری سه شنبه 5 آذر ماه توسط قطب علمی مهندسی نقشه برداری و مقابله با سوانح طبیعی در تالار کنفرانس دانشکده مهندسی معدن واقع در پردیس فنی 2 برگزار شد. در این کارگاه آموزشی که جمعی از پیشکسوتان مهندسی نقشه برداری حضور داشتند، پس از خیر مقدم و تببین عنوان های کارگاه توسط دکتر علیرضا اردلان مدیر قطب، مسائل مبتلا به این رشته به بحث گذاشته شد.
بيشتر بخوانيد ...
دفاع از رساله دکتری در دانشکده مکانیک (1387/08/26 ) Image: دفاع از رساله دکتری در دانشکده مکانیک
جلسه دفاع از رساله دکتری با عنوان " سنتز نانو مواد و ساخت کاتد نانو ساختار یافته پیل سوختی اکسید جامد" ساعت 10:30 چهارشنبه 29 آبان در سالن کنفرانس دانشکده مکانیک برگزار می شود. این رساله از سوی مهندس شهریار بزرگمهری و به استاد راهنمایی دکتر محسن حامدی ارائه می شود.
بيشتر بخوانيد ...
Page 41 of 43First   Previous   34  35  36  37  38  39  40  [41]  42  43  Next   Last   
bottomPane