}
سه شنبه ، 1 آبــــان ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
برگزاری اردوی آشنایی با دانشگاه برای دانشجویان تازه وارد فنی (1387/07/21 ) Image: برگزاری اردوی آشنایی با دانشگاه برای دانشجویان تازه وارد فنی
بیست و دومین اردوی آشنایی با دانشگاه ویژه دانشجویان تازه وارد (87) دانشکده فنی با هدف آشنایی دانشجویان با استادان، محیط دانشگاه و زندگی دانشجویی در روزهای 17 تا 19 مهر  توسط انجمن اسلامی دانشکده فنی برگزار شد. کانون فنی به عنوان یکی از حامیان این برنامه با فعالیت های متنوعی چون برگزاری غرفه توسط اعضای فعال کانون و سخنرانی مهندس روزبه صالح آبادی خزانه دار کانون در این اردو حضور یافته و شرکت کنندگان را با فعالیت های این مجموعه آشنا ساخت.
بيشتر بخوانيد ...
سومين کنفرانس ملی مهندسی ارزش برگزار می‌شود (1387/07/14 ) Image: سومين کنفرانس ملی مهندسی ارزش برگزار می‌شود
سومین کنفرانس ملی مهندسی ارزش،با شعار «خلاقیت، نوآوری و توسعه ملی»، آذرماه سال جاری به صورت مشترک توسط دانشگاه تهران و انجمن مهندسی ارزش ایران برگزار می‌شود. سومین دوره کنفرانس مهندسی ارزش، با هدف ارایه آخرین یافته‌های تحقیقاتی و تجربی در زمینه مهندسی ارزش و تبادل نظر میان متخصصین، محققین و مجریان این رشته، ششم آذرماه 87 برگزار می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت کنفرانس در این نشانی www.sive.orgمراجعه کنید.
بيشتر بخوانيد ...
اولين مناقصه بين المللی براي خريد تجهيزات پژوهشی دانشکده فنی (1387/07/10 ) Image: اولين مناقصه بين المللی براي خريد تجهيزات پژوهشی دانشکده فنی
اولین مناقصه بین المللی برای خرید تجهیزات پژوهشی دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار می شود. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس الکترونیکی  http://eng.ut.ac.ir/spn.html مراجعه کنند. همچنین دریافت مدارک مربوط به مناقصه از طریق آدرس الکترونیک   http://eng.ut.ac.ir/SPNdocument.pdf  امکان پذیر است.
بيشتر بخوانيد ...
آغاز سال تحصیلی با تازه واردان فنی (1387/07/07 ) Image: آغاز سال تحصیلی با تازه واردان فنی

دانشجویان تازه وارد دانشکده فنی طی مراسمی، سه شنبه اول مهر با این دانشکده آشنا شدند. در این مراسم که از ساعات آغازین صبح شروع شد و تا ظهر ادامه یافت، رییس و معاونان دانشکده فنی به معرفی این دانشکده پرداختند. دكتر محمود نیلی احمد آبادی رییس دانشكده فنی در سخنانی ویژگی های این دانشكده را برشمرد. دکتر جواد فیض، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی و مهندس افسانه صدر، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده فنی نیز در سخنانی کوتاه ظرفیت ها و امکاناتی دانشكده فنی را برشمردند. سپس مهندس مسگرپور دبیر کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی در سخنان خود به توضیح درباره کانون فنی پرداخت.

بيشتر بخوانيد ...
صندوق قرض الحسنه فنی یار تاسیس می شود (1387/07/02 ) Image: صندوق قرض الحسنه فنی یار تاسیس می شود

هیات امنای بنیاد حامیان دانشکده فنی کلیات طرح تاسیس صندوق قرض الحسنه وابسته به بنیاد، با عنوان "صندوق قرض الحسنه فنی یار" را به تصویب رساند. به گزارش دبیرخانه بنیاد فنی، هیات امناء در آخرین جلسه خود به هیات مدیره مجوز داد تا به منظور ایجاد تشکیلات مناسب اعطای وام های قرض الحسنه به دانشجویان مستعد نیازمند موضوع بند 3_3 بودجه مصوب، مکاتبات لازم را برای اخذ مجوز تاسیس "صندوق قرض الحسنه فنی یار" با بانک مرکزی انجام دهد و در صورت موافقت اصولی آن بانک، مقدمات قانونی کار را انجام داده و اساسنامه صندوق را برای طی تشریفات اداری تدوین و به هیات امناء ارائه کند.

بيشتر بخوانيد ...
کمک شش میلیارد ریالی بنیاد به طرح توسعه پردیس 2 فنی (1387/07/02 ) Image: کمک شش میلیارد ریالی بنیاد به طرح توسعه پردیس 2 فنی

بنیاد حامیان دانشکده فنی از طریق جذب کمک های حامیان دانشکده، تا کنون شش میلیارد ریال به طرح توسعه پردیس 2 دانشکده فنی کمک کرده است. به گفته دکتر رضا فرجی دانا مدیر عامل بنیاد پس از آغاز فعالیت بنیاد، علاوه بر دریافت کمک هایی برای اهداف عام بنیاد، به طور خاص طرح توسعه پردیس 2 فنی نیز به حامیان معرفی شد که از این طریق تا کنون بیش از شش میلیارد بودجه به طور اختصاصی برای کمک به این پروژه جذب و در اختیار دانشکده فنی قرار گرفته است.

بيشتر بخوانيد ...
تخفیف هزینه دوره آموزشی کوتاه مدت MBA برای اعضای کانون فنی (1387/06/23 ) Image: تخفیف هزینه دوره آموزشی کوتاه مدت MBA برای اعضای کانون فنی

دفتر آموزش های عالی تخصصی دانشكده فنی در اطلاعیه جدیدی از تخفیف 15 درصدی هزینه دوره آموزشی کوتاه مدت MBA برای اعضای کانون فنی خبر داد. در اطلاعیه این دفتر به تفصیل در خصوص شرایط پذیرش دانش پذیر در این دوره ها توضیحات ارائه شده است. متن این اطلاعیه در بخش متن کامل خبر آمده است. داوطلبان شركت در دوره می‌توانند حداكثر تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 23/6/87 به سایت اینترنتی http://eng.ut.ac.ir/MBA.doc مراجعه و با تكمیل فرم مربوطه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

اعضای علاقه مند کانون می توانند، جهت دریافت معرفی نامه به دبیرخانه کانون مراجعه فرمایند.

بيشتر بخوانيد ...
تغییر نام پردیس 3 دانشکده فنی (1387/06/23 ) Image: تغییر نام پردیس 3 دانشکده فنی

پردیس 3 دانشکده فنی بر اساس مصوبه دهم خرداد 1387 هیات رییسه دانشگاه تهران، به "دانشکده فنی کاسپین" تغییر نام داد. این دانشکده که در رضوانشهر گیلان واقع شده پیش از این به نام پردیس 3 و پردیس چوکا خوانده می شد.

بيشتر بخوانيد ...
دریافت نخستین کمک بنیاد فنی از سوی یاریگران خارج از کشور (1387/06/23 ) Image: دریافت نخستین کمک بنیاد فنی از سوی یاریگران خارج از کشور

نخستین کمک یاریگران خارج از کشور بنیاد فنی، زمستان 86 توسط بنیاد واصل شد. با توجه به فراخوان اعلام شده و افتتاح پورتال بنیاد که در آن اهداف و وظایف بنیاد قید شده است، یک فارغ التحصیل دانشکده فنی که ساکن فرانسه است، نخستین کمک ارزی را به حساب اعلام شده  بنیاد حواله کرد. بنیاد در صدد است با گشایش حساب ارزی فعال، نسبت به رفع مشکل واریز کمک های فارغ التحصیلان دانشکده فنی در خارج از کشور اقدام کند تا کمک های این مجموعه موثر را نیز به عنوان پشتیبان دانشکده فنی دریافت کند.

بيشتر بخوانيد ...
کمک دو میلیارد تومانی یک خیر به طرح توسعه پردیس 2 دانشکده فنی (1387/06/23 ) Image: کمک دو میلیارد تومانی یک خیر به طرح توسعه پردیس 2 دانشکده فنی

یک خیر دانشگاهی، آمادگی خود را برای ساخت بخشی از طرح توسعه پردیس 2 دانشکده فنی به ارزش دو میلیارد تومان اعلام کرد. دکتر عباس مصلی نژاد خیر بزرگ دانشگاهی و عضو هیات علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران ، اعلام آمادگی کرد که این مبلغ را با نظارت بنیاد، در طرح توسعه پردیس 2 دانشکده فنی هزینه کند. دکتر مصلی نژاد که در عرصه امور خیریه دانشگاهی چهره شناخته شده ای است، پیش از این نیز به ساخت چندین خوابگاه برای دانشگاه تهران اقدام کرده است و هم اکنون نیز با توجه به عدم اختصاص بودجه دولتی به طرح توسعه پردیس 2 اعلام آمادگی کرده است که بخشی از این طرح را با بودجه خود احداث کند.

بيشتر بخوانيد ...
Page 42 of 43First   Previous   34  35  36  37  38  39  40  41  [42]  43  Next   Last   
bottomPane