}
يك شنبه ، 30 دي ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
بررسی مباحث درسی در کارگاه آموزش مهندسی متالورژی (1387/09/16 ) Image: بررسی مباحث درسی در کارگاه آموزش مهندسی متالورژی
کارگاه آموزش مهندسی متالورژی در دانشکده فنی و توسط قطب علمی مواد با کارایی بالا پنج شنبه 7 آذر برگزار شد. در این کارگاه که به ریاست دکتر محمود نیلی احمد آبادی رئیس دانشکده فنی و مدیر قطب برگزار شد، موضوعاتی چون تجربه کشورهای دیگر در زمینه آموزش مهندسی متالورژی، بومی سازی موضوعات درسی، نیاز کشور به گرایش های مختلف مهندسی متالورژی در سال های آتی و بررسی لزوم تغییر مباحث درسی به بحث و تبادل نظر گذاشته شد. کارگاه آموزش مهندسی متالورژی در راستای برگزاری کنفرانس آموزش مهندسی در 1404 که در اردیبهشت ماه سال 1388 برگزار می شود، ترتیب یافته بود.
بيشتر بخوانيد ...
نشست هم اندیشی مهندسی عمران برگزار شد (1387/09/18 ) Image: نشست هم اندیشی مهندسی عمران برگزار شد
نشست هم اندیشی در خصوص آموزش مهندسی عمران در 1404 چهارشنبه 13 آذر در دانشکده فنی برگزار شد. در این نشست که توسط قطب علمی مهندسی و مدیریت زیرساخت ها و به ریاست دکتر مسعود تابش مدیر قطب ترتیب یافته بود، علاوه بر استادان و صاحبنظران دانشگاهی جمعی از صاحبان صنعت این رشته نیز شرکت داشتند. از آن جمله می توان به مهندس عطاردیان، رییس هیات مدیره کانون فنی و مهندس علی اصغر جلال زاده عضو شورای عالی کانون اشاره کرد.
بيشتر بخوانيد ...
برگزاری کارگاه آموزش مهندسی برق و کامپیوتر (1387/09/16 ) Image: برگزاری کارگاه آموزش مهندسی برق و کامپیوتر
کارگاه آموزش مهندسی برق و کامپیوتر توسط قطب های علمی کنترل و پردازش هوشمند، الکترومغناطیس کاربردی و نانو الکترونیک پنج شنبه 7 آذر ماه در دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر (پردیس فنی 2) و به ریاست دکتر حمید سلطانیان زاده مدیر قطب  برگزار شد. در این کارگاه که جمعی از استادان و صاحبنظران مهندسی برق و کامپیوتر حضور داشتند، موضوعات متنوعی در خصوص آموزشی این رشته به بحث گذاشته شد.
بيشتر بخوانيد ...
کارگاه آموزش مهندسی نقشه برداری برگزار شد (1387/09/13 ) Image: کارگاه آموزش مهندسی نقشه برداری برگزار شد
کارگاه آموزش مهندسی نقشه برداری سه شنبه 5 آذر ماه توسط قطب علمی مهندسی نقشه برداری و مقابله با سوانح طبیعی در تالار کنفرانس دانشکده مهندسی معدن واقع در پردیس فنی 2 برگزار شد. در این کارگاه آموزشی که جمعی از پیشکسوتان مهندسی نقشه برداری حضور داشتند، پس از خیر مقدم و تببین عنوان های کارگاه توسط دکتر علیرضا اردلان مدیر قطب، مسائل مبتلا به این رشته به بحث گذاشته شد.
بيشتر بخوانيد ...
دفاع از رساله دکتری در دانشکده مکانیک (1387/08/26 ) Image: دفاع از رساله دکتری در دانشکده مکانیک
جلسه دفاع از رساله دکتری با عنوان " سنتز نانو مواد و ساخت کاتد نانو ساختار یافته پیل سوختی اکسید جامد" ساعت 10:30 چهارشنبه 29 آبان در سالن کنفرانس دانشکده مکانیک برگزار می شود. این رساله از سوی مهندس شهریار بزرگمهری و به استاد راهنمایی دکتر محسن حامدی ارائه می شود.
بيشتر بخوانيد ...
انتشار مجموعه "مدیریت سوانح طبیعی" (1387/08/26 ) Image: انتشار مجموعه "مدیریت سوانح طبیعی"
قطب علمی مهندسی نقشه برداری و مقابله با سوانح طبیعی دانشکده فنی دانشگاه تهران مجموعه کتاب هایی را در زمینه "مدیریت سوانح طبیعی" تهیه و تدوین کرده است. از این مجموعه تا کنون سه جلد منتشر شده است. این مجموعه در قطب علمی مهندسی نقشه برداری و مقابله با سوانح طبیعی دانشکده فنی دانشگاه تهران واقع در خیابان کارگر شمالی، پردیس 2 دانشکده فنی، گروه مهندسی نقشه برداری برای علاقه مندان در دسترس است.
بيشتر بخوانيد ...
بازديد رئيس دانشگاه از طرح توسعه پرديس 2 فني (1387/08/16 ) Image: بازديد رئيس دانشگاه از طرح توسعه پرديس 2 فني
دكتر رهبر، رئیس دانشگاه 11 آبان از مراحل ساخت كتابخانه مركزی پردیس شماره 2 فنی و طرح توسعه این پردیس بازدید كرد. در این بازدید كه جمعی از مسئولان این پردیس حضور داشتند، رئیس دانشگاه از طرح توسعه پردیس شماره 2 بازدید و از نزدیك در جریان مراحل پیشرفت پروژه ها قرار گرفت. در جریان این بازدید دكتر نیلی احمد آبادی و مدیر این پروژه توضیحاتی درباره مراحل ساخت كتابخانه مركزی و طرح توسعه پردیس 2 ارائه دادند.
بيشتر بخوانيد ...
نشست هم اندیشی دانشگاه و صنعت در رابطه با سیاست های بهسازی (1387/08/14 ) Image: نشست هم اندیشی دانشگاه و صنعت در رابطه با سیاست های بهسازی
نشست هم اندیشی دانشگاه و صنعت در رابطه با سیاست های بهسازی توسط قطب علمی مهندسی و مدیریت زیر ساخت های دانشکده فنی برگزار می شود.  در این نشست که چهارشنبه 15 آبان از ساعت 14 تا 17  در تالار شهید رجب بیگی دانشکده فنی، واقع در خیابان 16 آذر دانشگاه تهران، برگزار می شود، موضوعاتی همچون بازسازی شبکه های آب شهری مورد بررسی قرار می گیرد. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های 88028214  و 66963441  تماس بگیرند. برنامه سخنرانی های نشیت به تفصیل در متن کامل خبر آمده است.
بيشتر بخوانيد ...
معرفی نرم افزار تخمین عمر مفید سازه های بتن آرمه در برابر عوامل خورنده محیطی خلیج فارس (1387/08/08 ) Image: معرفی نرم افزار تخمین عمر مفید سازه های بتن آرمه در برابر عوامل خورنده محیطی خلیج فارس

اولین کارگاه آموزشی با عنوان "معرفی نرم افزار تخصصی تخمین عمر مفید سازه های بتن آرمه در برابر عوامل خورنده محیطی خلیج فارس  (DuraPGulf) با هدف ارتقاء کیفی سازه های بتن آرمه در مناطق خورنده جنوبی کشور توسط انستیتو مصالح ساختمانی دانشگاه تهران و با همکاری سازمان بنادر و دریانوردی چهارشنبه اول آبان ماه برگزار شد.

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری اردوی آشنایی با دانشگاه برای دانشجویان تازه وارد فنی (1387/07/21 ) Image: برگزاری اردوی آشنایی با دانشگاه برای دانشجویان تازه وارد فنی
بیست و دومین اردوی آشنایی با دانشگاه ویژه دانشجویان تازه وارد (87) دانشکده فنی با هدف آشنایی دانشجویان با استادان، محیط دانشگاه و زندگی دانشجویی در روزهای 17 تا 19 مهر  توسط انجمن اسلامی دانشکده فنی برگزار شد. کانون فنی به عنوان یکی از حامیان این برنامه با فعالیت های متنوعی چون برگزاری غرفه توسط اعضای فعال کانون و سخنرانی مهندس روزبه صالح آبادی خزانه دار کانون در این اردو حضور یافته و شرکت کنندگان را با فعالیت های این مجموعه آشنا ساخت.
بيشتر بخوانيد ...
Page 42 of 44First   Previous   35  36  37  38  39  40  41  [42]  43  44  Next   Last   
bottomPane