}
پنج شنبه ، 2 اســفنـد ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
دو کتاب جدید به قلم دکتر حجت عادلی منتشر شد (1388/06/14 ) Image: دو کتاب جدید به قلم دکتر حجت عادلی منتشر شد
دو کتاب جدید زیرساخت های هوشمند، Intelligent Infrastructure و سازه های هوشیار، Smart Structures به قلم دکتر حجت عادلی (راه و ساختمان 52) منتشر شد. این دو کتاب به معرفی تکنولوژی های جدید، روش ها و جزئیات محاسبات الگوریتم جهت تولید سازه های هوشیار و بزرگراه های هوشمند می پردازد تا راه و نگرش جديدي براي طراحي و مديريت سازه هاي عمراني ارائه دهد. وی که دانش آموخته دانشکده فنی است، دکترای خود را از دانشگاه استنفورد كاليفرنيا اخذ کرد. دکتر عادلی در حال حاضر استاد مهندسي عمران در دانشگاه اوهایو بوده و يكي از اعضاي برجسته جامعه مهندسي عمران آمريكا  است. دكتر عادلی در هفتادمین سالگرد تاسیس دانشكده فنی یكی از هفتاد عضو برگزیده خانواده فنی بود كه به نماد هفتاد سال انتخاب شد.
بيشتر بخوانيد ...
برگزاری گردهمایی فصلی مهندسان عمران و شیمی ورودی 81 (1388/06/11 ) Image: برگزاری گردهمایی فصلی مهندسان عمران و شیمی ورودی 81

گردهمایی فصلی مهندسان عمران و شیمی ورودی 81، عصر چهارشنبه 4 شهریور در رستوران اقاقیا مجموعه خورشید سازمان انرژی اتمی برگزار شد. در این گردهمایی که به ضیافت افطار اختصاص یافته بود، نزدیک به 70 نفر از مهندسان شیمی و عمران ورودی 81 شرکت کردند. مهمانان پس از صرف افطار و دیداری دوستانه با یکدیگر عکس یادگاری گرفتند.

بيشتر بخوانيد ...
مهندس محمد فرشيدي درگذشت (1388/05/16 ) Image: مهندس محمد فرشيدي درگذشت
مهندس محمد فرشيدي (معدن 59)، عضو كانون مهندسين فارغ التحصيل دانشكده فني دانشگاه تهران و قائم مقام مدير عامل شركت فرامرز تهران درگذشت. وي همچنين برادر مهندس محمد رضا فراش باشي (معدن 51) ديگر عضو كانون فني نيز هست. کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی اين ضايعه را به بازماندگان وي به ويژه برادر گرانقدرش تسليت گفته، برای آنان صبر و شکیبایی و برای مرحوم آمرزش آرزو مي كند.
بيشتر بخوانيد ...
محسن روح الامینی نجف آبادی درگذشت (1388/05/03 ) Image: محسن روح الامینی نجف آبادی درگذشت
با تاسف فراوان از درگذشت ناگهانی محسن روح الامینی نجف آبادی دانشجوی کامپیوتر دانشکده فنی ورودی سال 1381 مطلع شدیم. کانون فني ضمن همدردی با خانواده این عزیز درگذشته، اين ضايعه را به بازماندگان، همکلاسی ها و هم دانشکده ای های وی تسليت گفته و براي آن مرحوم آمرزش و براي بازماندگان صبر و شكيبايي آرزو مي كند.
بيشتر بخوانيد ...
برادر مهندس سیروس حیدری درگذشت (1388/04/20 ) Image: برادر مهندس سیروس حیدری درگذشت
با نهايت تاثر با خبر شديم، آقای حسن حیدری برادر مهندس سیروس حیدری (راه و ساختمان 42)، عضو و بازرس علی البدل کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران  روز جمعه 19 تیر در گذشت. کانون فني اين ضايعه را به بازماندگان وي به ویژه برادر گرامیشان مهندس سیروس حیدری تسليت گفته و براي مرحوم آمرزش و براي بازماندگان صبر و شكيبايي آرزو مي كند.
بيشتر بخوانيد ...
كتاب حرفه مهندسي تاليف دكتر معماريان منتشر شد (1388/04/12 ) Image: كتاب حرفه مهندسي تاليف دكتر معماريان منتشر شد
كتاب حرفه مهندسي كه توسط دكتر حسين معماريان استاد دانشكده فني به رشته تحرير در آمده، منتشر شد. اين كتاب در 5 بخش و 19 فصل مستقل تدوين شده است و به تشريح ملزومات تحصيل و كار در دنياي جديد اختصاص دارد. دكتر معماريان به عنوان استاد در دانشكده مهندسي معدن به تدريس اشتغال دارد. وي تا كنون بيش از 15 كتاب را به رشته تحرير در آورده است. همچنين تعداد زيادي مقاله علمي، پژوهشي در ليست فعاليت هاي علمي مكتوب وي به چشم مي خورد. دكتر معماريان همچنين تا كنون 4 بار موفق به دريافت لوح تقدير و جايزه براي تاليف كتاب هاي علمي شده است. براي اطلاع از  مبسوط نگارش هاي دكتر معماريان مي توانيد اينجا را ببينيد.
بيشتر بخوانيد ...
پرفسور زاده برنده جایزه فرانکلین شد (1388/02/29 ) Image: پرفسور زاده برنده جایزه فرانکلین شد
پرفسور لطفعلی عسگرزاده ، مشهور به لطفی ع. زاده استاد دانشگاه برکلی در کالیفرنیا (برق 1321) برنده جایزه فرانکلین شد. پرفسور زاده دانش آموخته رشته مهندسی برق در سال 1321 از دانشکده فنی است. به همین مناسبت هیاتی به نمایندگی از دانشکده فنی و کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی در مراسم اعطای این جایزه و مدال فرانکلین در فیلادلفیای آمریکا حضور یافته و هدایای تدارک دیده شده را تقدیم پرفسور زاده کردند. دکتر محمود نیلی احمد آبادی رییس دانشکده فنی و دکتر پرویز جبه دار مارالانی (برق و الکترونیک 42) رییس دانشکده برق و کامپیوتر و رییس شورای عالی کانون فنی به همراه این هیات در مراسم حضور یافتند.
بيشتر بخوانيد ...
دکتر خسرو بهروز درگذشت (1388/02/23 ) Image: دکتر خسرو بهروز درگذشت
دکتر خسرو بهروز (الکترومکانیک 31) از اعضاي كانون فني درگذشت. وی مدیر عامل شرکت مهندسی ساختمان نوفن بود. از دیگر فعالیت های شغلی وی می توان به معاونت در سازمان برنامه و بودجه سابق اشاره کرد. کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی اين ضايعه را به بازماندگان وي تسليت گفته، برای آنان صبر و شکیبایی و برای مرحوم آمرزش آرزو مي كند.
بيشتر بخوانيد ...
نیلوفر لطفی نمین درگذشت (1388/02/08 ) Image: نیلوفر لطفی نمین درگذشت

با نهايت تاسف با خبر شديم، نیلوفر لطفی نمین دانشجوی مهندسی عمران، ورودی 83، پس از ماه ها تحمل بیماری درگذشت. کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی اين ضايعه را به بازماندگان وي و خانواده بزرگ فني تسليت گفته و براي وی آمرزش و براي بازماندگان صبر و شكيبايي آرزو مي كند.

بيشتر بخوانيد ...
مهندس اكبر ستوده در گذشت (1388/01/23 ) Image: مهندس اكبر ستوده در گذشت

با نهايت تاسف با خبر شديم، مهندس اكبر ستوده (راه و ساختمان 38) از اعضاي كانون فني درگذشت. کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی اين ضايعه را به بازماندگان وي و خانواده بزرگ فني تسليت گفته و براي مرحوم آمرزش و براي بازماندگان صبر و شكيبايي آرزو مي كند.

بيشتر بخوانيد ...
Page 39 of 42First   Previous   33  34  35  36  37  38  [39]  40  41  42  Next   Last   
5000 هزارسال مهندسی ایرانی Minimize
دسترسی سريع

 

 


 

 


 

 









 


پست الكترونيك


 


  

bottomPane