}
جمعه ، 30 شهـريـور ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
مهندس علیرضا امین وزیری درگذشت (1396/08/20 ) Image: مهندس علیرضا امین وزیری درگذشت

با کمال تاثر باخبر شدیم مهندس علیرضا امین وزیری (راه و ساختمان 55)، پس از طى يك دوره بيمارى طولانى در تورنتوى كانادا درگذشت. مهندس امین‌وزیری یکی از اعضایی بود که نقش موثری در تاسیس کانون داشت. وی همچنین عضو شورای عالی در دوره اول و دوم و عضو هیات مدیره دوم کانون بود. مهندس امین وزیری در دوره اول نیز عضو هیات بازرسان کانون بود. وی پس از مهاجرت به تورنتوى كانادا نيز يكى از دوستانى بود كه در ايجاد حلقه‌هاى دانش‌آموختگان فنى و كانون مهندسين فارغ‌التحصيل دانشكده فنى در آنجا بسيار كوشيد.

بيشتر بخوانيد ...
ورودی‌های ۶۳ عمران به کرمان سفر کردند (1396/08/20 ) Image: ورودی‌های ۶۳ عمران به کرمان سفر کردند

چهارمین سفر ورودی‌های ۶۳ عمران دانشکده فنی به بازدید از شهر کهن کرمان مرکز بزرگ‌ترین استان کشور، به سرپرستی جلال روح‌الامینی و با همراهی ۱۵ نفر از همدوره‌ای‌ها اختصاص داشت. این سفر از اول تا پنجم آبان ۹۶ برگزار شد. این گروه پیش از این به شهرهای اردبیل، جزیره کیش و شیراز سفر کرده بودند.

بيشتر بخوانيد ...
کتاب "آشنایی با ساختارهای پیاده‌ای" منتشر شد (1396/08/15 ) Image: کتاب "آشنایی با ساختارهای پیاده‌ای" منتشر شد

کتاب "آشنایی با ساختارهای پیاده‌ای" نوشته استاد بزرگ شطرنج "موریسیو فلورس ریوز" با ترجمه مهندس محمد خیرخواه ثابت‌قدم (متالورژی 68) منتشر شد. موریسیو فلورس ریوز استاد بزرگ جوان و بسیار تیزهوش آمریکای جنوبی (اهل شیلی) بوده که عنوان GM خود را در سن 18 سالگی دریافت کرده و عضو همیشگی تیم المپیاد شطرنج شیلی است.

بيشتر بخوانيد ...
معرفی مهندس منوچهر احتشامی به عنوان چهره برگزیده صنعت قیر و آسفالت کشور (1396/08/05 ) Image: معرفی مهندس منوچهر احتشامی به عنوان چهره برگزیده صنعت قیر و آسفالت کشور

مهندس منوچهر احتشامی (راه و ساختمان 37)، در اختتامیه نهمین همایش ملی قیر و آسفالت و ماشین‌آلات، به عنوان "چهره برگزیده صنعت قیر و آسفالت کشور در سال 96" معرفی شد. نهمین همایش ملی و نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین‌آلات همایش از دوم تا چهارم آبان‌ماه در مرکز تحقیقات راه، مسکن‌ و‌ شهرسازی برگزار ‌شد.

بيشتر بخوانيد ...
مادر مهندس علیرضا ناصرمعدلی درگذشت (1396/07/23 ) Image: مادر مهندس علیرضا ناصرمعدلی درگذشت

با کمال تاسف باخبر شدیم، مادر مهندس علیرضا ناصرمعدلی (راه و ساختمان 46)،مهندس برجسته کانون درگذشت. شایان ذکر است مهندس ناصر معدلی از اعضای اسبق شورای عالی کانون و یاریگران کانون است. به همین مناسبت مجلس یادبودی سه شنبه 25 مهر ماه از ساعت 16 تا 17:30 در مسجد نور واقع در میدان فاطمی برگزار می‌شود.

بيشتر بخوانيد ...
خواهر مهندس حسین کوشافر درگذشت (1396/07/23 ) Image: خواهر مهندس حسین کوشافر درگذشت

با کمال تاسف باخبر شدیم، خواهر مهندس حسین کوشافر (راه و ساختمان 43)، مهندس پیشکسوت و یاریگر کانون درگذشت. به همین مناسبت مجلس یادبودی سه شنبه 25 مهر ماه از ساعت 14 تا 15:30 در مسجد نور واقع در میدان فاطمی برگزار می‌شود.

بيشتر بخوانيد ...
مراسم بزرگداشت زنده یاد مهندس بیژن سپهرآرا فردا برگزار می شود (1396/07/17 ) Image: مراسم بزرگداشت زنده یاد مهندس بیژن سپهرآرا فردا برگزار می شود

مراسم بزرگداشت زنده یاد مهندس بیژن سپهرآرا، چهره ماندگار فنی، فردا، دوشنبه 17 مهر از ساعت 18 تا 20 در محل سندیکا شرکت های تاسیساتی و صنعتی ایران واقع در سعادت آباد- میدان کاج - خیابان نهم - پلاک 18 برگزار می شود. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های 22083961 و 22083959 تماس گرفته یا به وب سایت این سندیکا به نشانی www.ismeic.org مراجعه کنند.

بيشتر بخوانيد ...
خواهر دکتر پاکدامن درگذشت (1396/07/16 ) Image: خواهر دکتر پاکدامن درگذشت

متاسفانه با خبر شدیم خواهر دكتر خسرو پاكدامن همدانى (راه و ساختمان ١٣٣٠)، مهندس برجسته کانون، درگذشت.  به همین مناسبت مجلس یادبودی سه شنبه، امروز 16 مهر ماه 1396 از ساعت 3 تا 5 در منزل آقای پرویز پاکدامن واقع در خیابان زرتشت شرقی ساختمان های بهجت اباد بلوک شماره 14 طبقه 12 برگزار می شود.

بيشتر بخوانيد ...
موفقیت ورزشی مهندس محمدحسین فتاپور در مسابقات جهانی شنا (1396/07/03 ) Image: موفقیت ورزشی مهندس محمدحسین فتاپور در مسابقات جهانی شنا

مهندس محمدحسین فتاپور (مکانیک59) در مسابقات ‌جهانی شنای بزرگسالان بوداپست مجارستان تنها شناگر ایرانی بود که توانست ركورد ورودى مسابقات شناى بزرگسالان جهان را به دست آورد. وی در این مسابقات حایز رتبه ١٤ در ٢٠٠ متر مختلط و رتبه ٤٦ در ٥٠ متر پروانه شد.

بيشتر بخوانيد ...
پروفسور لطفی‌زاده، پدر منطق فازی درگذشت (1396/06/20 ) Image: پروفسور لطفی‌زاده، پدر منطق فازی درگذشت

پروفسور لطفی علی عسگرزاده مشهور به لطفی‌زاده(برق 21)، بنیانگذار منطق فازی و دانش‌آموخته دانشکده فنی، پنجشنبه 16 شهریور در سن ۹۶ سالگی در کالیفرنیا درگذشت. پروفسور لطفی‌زاده، دانش‌آموخته دانشگاه تهران با درجه استاد تمامی در دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، بازنشسته شد. وی تحصیلات عالی خود را از دانشکده فنی دانشگاه تهران آغاز کرد و در سال ۱۳۲۱ دانش‌آموخته این دانشکده شد. سپس به آمریکا مهاجرت کرد و در دانشگاه‌های این کشور فوق‌لیسانس و دکترای خود را کسب کرد و به تدریس پرداخت.

بيشتر بخوانيد ...
Page 4 of 41First   Previous   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  Next   Last   
5000 هزارسال مهندسی ایرانی Minimize
دسترسی سريع

 

 


 

 


 

 

 


پست الكترونيك


 


  

bottomPane