}
پنج شنبه ، 2 اســفنـد ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
مهندس علی امام مدیرعامل متروی تهران شد (1396/09/20 ) Image: مهندس علی امام مدیرعامل متروی تهران شد

مهندس علی امام (عمران 71) به سمت مدیریت عامل مترو تهران منصوب شد. مهندس امام که دانش‌آموخته دانشکده فنی در رشته عمران است، از مدیران شهرداری تهران در معاونت فنی و عمرانی بوده است. مهندس امام در دوره دوازدهم و سیزدهم كانون عضو شورای عالی و هیات مدیره بود.

بيشتر بخوانيد ...
گردهمایی جمعی از مهندسان معدن دانشکده فنی برگزار شد (1396/09/19 ) Image: گردهمایی جمعی از مهندسان معدن دانشکده فنی برگزار شد

گردهمایی جمعی از مهندسان معدن فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران به همت مهندس نوریان مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو و با همراهي کانون فنی، سه‌شنبه شب 30 آبان در رستوران بلوط ولنجک برگزار شد.

بيشتر بخوانيد ...
دکتر طهماسب مظاهری رییس شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری شد (1396/09/18 ) Image: دکتر طهماسب مظاهری رییس شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری شد

اعضای هیات رییسه شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری در دومین جلسه امسال این شورا انتخاب شدند. به گزارش کانون کارشناسان رسمی دادگستری ایران، بر این اساس دکتر طهماسب مظاهری (راه و ساختمان 55)  با اخذ 17 رای به سمت ریاست شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری انتخاب شد.

بيشتر بخوانيد ...
پدربزرگ مهندس طالب‌پور درگذشت (1396/08/22 ) Image: پدربزرگ مهندس طالب‌پور درگذشت

با کمال تاسف باخبر شدیم حاج محمود طالب‌پور پدر بزرگ مهندس محمدحسین طالب‌پور (عمران 92)، عضو شورای عالی کانون درگذشت. به همین مناسبت مجلس‌های یادبودی چهارشنبه 24 آبان از ساعت 15 تا 16:30 در مسجد قبا واقع در خیابان شریعتی، پنج‌شنبه 25 آبان از ساعت 14:30 تا 16 در مسجدالرسول واقع در میدان رسالت و جمعه 26 آبان از ساعت 14:30 تا 16 در مسجد اردکانی‌ها واقع در خیابان مجیدیه جنوبی برگزار می‌شود.

بيشتر بخوانيد ...
مهندس علیرضا امین وزیری درگذشت (1396/08/20 ) Image: مهندس علیرضا امین وزیری درگذشت

با کمال تاثر باخبر شدیم مهندس علیرضا امین وزیری (راه و ساختمان 55)، پس از طى يك دوره بيمارى طولانى در تورنتوى كانادا درگذشت. مهندس امین‌وزیری یکی از اعضایی بود که نقش موثری در تاسیس کانون داشت. وی همچنین عضو شورای عالی در دوره اول و دوم و عضو هیات مدیره دوم کانون بود. مهندس امین وزیری در دوره اول نیز عضو هیات بازرسان کانون بود. وی پس از مهاجرت به تورنتوى كانادا نيز يكى از دوستانى بود كه در ايجاد حلقه‌هاى دانش‌آموختگان فنى و كانون مهندسين فارغ‌التحصيل دانشكده فنى در آنجا بسيار كوشيد.

بيشتر بخوانيد ...
ورودی‌های ۶۳ عمران به کرمان سفر کردند (1396/08/20 ) Image: ورودی‌های ۶۳ عمران به کرمان سفر کردند

چهارمین سفر ورودی‌های ۶۳ عمران دانشکده فنی به بازدید از شهر کهن کرمان مرکز بزرگ‌ترین استان کشور، به سرپرستی جلال روح‌الامینی و با همراهی ۱۵ نفر از همدوره‌ای‌ها اختصاص داشت. این سفر از اول تا پنجم آبان ۹۶ برگزار شد. این گروه پیش از این به شهرهای اردبیل، جزیره کیش و شیراز سفر کرده بودند.

بيشتر بخوانيد ...
کتاب "آشنایی با ساختارهای پیاده‌ای" منتشر شد (1396/08/15 ) Image: کتاب "آشنایی با ساختارهای پیاده‌ای" منتشر شد

کتاب "آشنایی با ساختارهای پیاده‌ای" نوشته استاد بزرگ شطرنج "موریسیو فلورس ریوز" با ترجمه مهندس محمد خیرخواه ثابت‌قدم (متالورژی 68) منتشر شد. موریسیو فلورس ریوز استاد بزرگ جوان و بسیار تیزهوش آمریکای جنوبی (اهل شیلی) بوده که عنوان GM خود را در سن 18 سالگی دریافت کرده و عضو همیشگی تیم المپیاد شطرنج شیلی است.

بيشتر بخوانيد ...
معرفی مهندس منوچهر احتشامی به عنوان چهره برگزیده صنعت قیر و آسفالت کشور (1396/08/05 ) Image: معرفی مهندس منوچهر احتشامی به عنوان چهره برگزیده صنعت قیر و آسفالت کشور

مهندس منوچهر احتشامی (راه و ساختمان 37)، در اختتامیه نهمین همایش ملی قیر و آسفالت و ماشین‌آلات، به عنوان "چهره برگزیده صنعت قیر و آسفالت کشور در سال 96" معرفی شد. نهمین همایش ملی و نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین‌آلات همایش از دوم تا چهارم آبان‌ماه در مرکز تحقیقات راه، مسکن‌ و‌ شهرسازی برگزار ‌شد.

بيشتر بخوانيد ...
مادر مهندس علیرضا ناصرمعدلی درگذشت (1396/07/23 ) Image: مادر مهندس علیرضا ناصرمعدلی درگذشت

با کمال تاسف باخبر شدیم، مادر مهندس علیرضا ناصرمعدلی (راه و ساختمان 46)،مهندس برجسته کانون درگذشت. شایان ذکر است مهندس ناصر معدلی از اعضای اسبق شورای عالی کانون و یاریگران کانون است. به همین مناسبت مجلس یادبودی سه شنبه 25 مهر ماه از ساعت 16 تا 17:30 در مسجد نور واقع در میدان فاطمی برگزار می‌شود.

بيشتر بخوانيد ...
خواهر مهندس حسین کوشافر درگذشت (1396/07/23 ) Image: خواهر مهندس حسین کوشافر درگذشت

با کمال تاسف باخبر شدیم، خواهر مهندس حسین کوشافر (راه و ساختمان 43)، مهندس پیشکسوت و یاریگر کانون درگذشت. به همین مناسبت مجلس یادبودی سه شنبه 25 مهر ماه از ساعت 14 تا 15:30 در مسجد نور واقع در میدان فاطمی برگزار می‌شود.

بيشتر بخوانيد ...
Page 5 of 42First   Previous   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  Next   Last   
5000 هزارسال مهندسی ایرانی Minimize
دسترسی سريع

 

 


 

 


 

 

 


پست الكترونيك


 


  

bottomPane