}
جمعه ، 30 شهـريـور ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
مهندس بیژن سپهرآرا درگذشت (1395/10/07 ) Image: مهندس بیژن سپهرآرا درگذشت

با کمال تاسف باخبر شدیم، مهندس بیژن سپهر آرا (مکانیک 44) از مهندسان پیشکسوت عضو کانون فنی، درگذشت. کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این فقدان را به خانواده‌ ایشان تسلیت گفته و برای آن مرحوم شادی روح و علو درجات آرزومند است.

بيشتر بخوانيد ...
سی‌امین سالگرد ورودی‌های عمران 64 و 65 (1395/09/20 ) Image:  سی‌امین سالگرد ورودی‌های عمران 64 و 65

مهندسان عمران ورودی سال 64 و 65 دانشکده فنی سی‌امین سالگرد ورودشان به این دانشکده را چهارشنبه 17 آذر با حضور در یک گردهمایی، گرامی داشتند. این گردهمایی با حضور بیش از 60 نفر از ساعت 9 صبح در تالار رجب‌بیگی دانشکده فنی آغاز شد و تا 17 عصر ادامه یافت. تجدید دیدار همکلاسی‌های قدیمی، دیدار با استادان، صرف ناهار در کنار یکدیگر، بازگویی خاطرات قدیم، بازدید از کلاس هوشمند بازسازی شده توسط ورودی‌های 63 و دیدار با رییس و برخی از مسئولان دانشکده از جمله برنامه‌های این گردهمایی بود.

بيشتر بخوانيد ...
مهندس امیرمسعود مصلحی درگذشت (1395/09/05 ) Image: مهندس امیرمسعود مصلحی درگذشت

با کمال تاسف باخبر شدیم، مهندس امیرمسعود مصلحی (راه و ساختمان 34) از اعضای پیشکسوت کانون فنی، درگذشت. کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این فقدان را به خانواده‌ ایشان تسلیت گفته و برای آن مرحوم شادی روح و علو درجات آرزومند است.

بيشتر بخوانيد ...
کلاس هوشمند بازسازی شده به همت مهندسان ورودی 63 به دانشکده عمران افتتاح شد (1395/09/01 ) Image: کلاس هوشمند بازسازی شده به همت مهندسان ورودی 63 به دانشکده عمران افتتاح شد

آیین افتتاح کلاس درس هوشمند دانشکده مهندسی عمران که به همت دانش‌آموختگان مهندسی عمران ورودی سال 1363 تجهبز و بازسازی شده است، عصر چهارشنبه 26آبان ماه همزمان با گردهمایی ماهانه این ماه برگزار شد. بازسازی این کلاس در حدود 70 میلیون تومان هزینه در بر داشته است.

بيشتر بخوانيد ...
دکتر محمدمهدی منتظر رحمتی، استاد دانشکده فنی درگذشت (1395/08/29 ) Image: دکتر محمدمهدی منتظر رحمتی، استاد دانشکده فنی درگذشت

با کمال تاسف مطلع شدیم دكتر محمدمهدی منتظر رحمتی، استاد دانشكده مهندسی شیمی پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران در گذشت. مراسم خاکسپاری ایشان، ساعت یازده و نیم صبح فردا یكشنبه 30 آبان ماه، همزمان با اربعین حسینی از محل غسالخانه بهشت زهرا به طرف قطعه ٢٤٩ ردیف پنجاه بهشت زهرا انجام و در این مكان به خاك سپرده خواهد شد.

بيشتر بخوانيد ...
ورودی‌های 63 عمران در جزیره کیش گرد هم آمدند (1395/08/08 ) Image: ورودی‌های 63 عمران در جزیره کیش گرد هم آمدند

دانش‌آموختگان ورودی سال 63 رشته مهندسی عمران دانشکده فنی، گردهمایی فصلی خود را در جزیر زیبای کیش برگزار کردند. آنان از چهارشنبه 5 آبان تا جمعه 7 آبان در سویت‌های هتل شایگان کیش اقامت کرده و به بازدید از این شهر پرداختند. بازدید از بازدید از کاریز و شهر قدیمی، انجام ورزش‌های آبی و غواصی و تفریحاتی از این دست از دیگر برنامه‌های این گروه بود.

بيشتر بخوانيد ...
کتاب شکستگی در سنگ منتشر شد (1395/08/03 ) Image: کتاب شکستگی در سنگ منتشر شد

کتاب شکستگی در سنگ، منشا زمین‌شناسی و رفتار مهندسی، تالیف دکتر حسین معماریان، استاد دانشکده مهندسی معدن پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران و دکتر بهزاد تخم‌چی توسط انتشارات دانشگاه تهران منتشر شد. این کتاب در 820 صفحه به بررسی شکستگی‌ها، یا به‌زبانی گسستگی‌های ساختاری سنگ می‌پردازد.

بيشتر بخوانيد ...
همسر دکتر سیدمحمدحسن پیش‌بین درگذشت (1395/07/20 ) Image: همسر دکتر سیدمحمدحسن پیش‌بین درگذشت

با کمال تاسف با خبرشدیم، خانم کاشانی‌نژاد، همسر دکتر سیدمحمدحسن پیش‌بین، استاد دانشکده مهندسی مواد و متالورژی پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران درگذشت. مراسم تشییع پیکر وی ساعت 8:30 صبح سه‌شنبه 20 مهرماه از مقابل مسجد هدایت دروس انجام می‌شود. به همین مناسبت مراسم گرامیداشتی، پنج‌شنبه 22مهرماه 1395 از ساعت 15:30 تا 17 در مسجدالغدیر واقع در بلوار میرداماد برگزار می‌شود. کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی این ضایعه را به بازماندگان وی به ویژه دکتر سیدمحمدحسن پیش‌بین تسلیت گفته، برای آنان صبر و شکیبایی و برای آن مرحومه آمرزش آرزو می‌كند.

بيشتر بخوانيد ...
پدر مهندس افسانه صدر درگذشت (1395/07/06 ) Image: پدر مهندس افسانه صدر درگذشت

با کمال تاسف با خبرشدیم، پدر مهندس افسانه صدر (شیمی 54)، عضو علی‌البدل شورای عالی کانون فنی در گذشت. به همین مناسبت مراسم گرامیداشتی، صبح جمعه نهم مهر 1395 از ساعت 8:30 تا 10 در مسجدالرضا واقع در خیابان خرمشهر، خیابان عشقیار (نیلوفر سابق) برگزار می‌شود. کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی این ضایعه را به بازماندگان وی به ویژه خانم مهندس صدر و همسرشان مهندس علی نعمت‌الهی (مکانیک 54) تسلیت گفته، برای آنان صبر و شکیبایی و برای آن مرحوم آمرزش آرزو می‌كند.

بيشتر بخوانيد ...
جشن سالانه بنیاد دانش‌آموختگان و دوستداران دانشکده فنی (آمریکا) برگزار می‌شود (1395/06/08 ) Image: جشن سالانه بنیاد دانش‌آموختگان و دوستداران دانشکده فنی (آمریکا) برگزار می‌شود

جشن سالانه بنیاد دانش‌آموختگان و دوستداران دانشکده فنی در آمریکا Fanni Reunion Foundation (FRF)، در سال 2016، عصر شنبه 24 سپتامبر همزمان با سوم مهر 1395، در هتل ویستون، Westin Hotel، واقع در غرب فرودگاه بین‌المللی لس‌آنجلس برگزار می‌شود. علاقمندان می‌توانند از طریق افرادی که نام و شماره تلفن‌شان به پیوست آمده است، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

بيشتر بخوانيد ...
Page 7 of 41First   Previous   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  Next   Last   
5000 هزارسال مهندسی ایرانی Minimize
دسترسی سريع

 

 


 

 


 

 

 


پست الكترونيك


 


  

bottomPane