}
شنبه ، 5 خـــرداد ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
مهندس غلامعلی مهاجر درگذشت (1395/02/09 ) Image: مهندس غلامعلی مهاجر درگذشت

با کمال تاسف باخبر شدیم، مهندس غلامعلی مهاجر (معدن 29) از مهندسان پیشکسوت کانون فنی، شنبه 4 اردیبهشت درگذشت. پیکر ایشان سه‌شنبه 7 اردیبهشت به خاک سپرده شد و هزینه مراسم یادبود وی به تحقیقات زمین‌شناسی اختصاص یافت. کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این فقدان را به خانواده‌ ایشان تسلیت گفته و برای آن مرحوم شادی روح و علو درجات آرزومند است.

بيشتر بخوانيد ...
رونمایی از کتاب مهندس آل‌یاسین؛ ایران و شاخص‌های جهانی توسعه (1395/02/09 ) Image: رونمایی از کتاب مهندس آل‌یاسین؛ ایران و شاخص‌های جهانی توسعه

مراسم رونمایی از کتاب جدید مهندس احمد آل‌یاسین (راه و ساختمان 39)، عضو پیشکسوت کانون فنی، با عنوان " ایران و شاخص‌های جهانی توسعه" ساعت 15 تا 18 سه شنبه 21 اردیبهشت در مرکز دایره‌المعارف بزرگ اسلامی برگزار می‌شود. این مراسم از سوی جامعه مهندسان مشاور و با همکاری اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران و مرکز دایره‌المعارف بزرگ اسلامی به نشانی تهران، نیاوران، کاشانک، نرسیده به آجودانیه شماره 120 ترتیب یافته است.

بيشتر بخوانيد ...
تیم دانشکده فنی، در چهارمین مسابقات بازی‌سازی ملی رایانه‌ای اول شد (1395/01/29 ) Image: تیم دانشکده فنی، در چهارمین مسابقات بازی‌سازی ملی رایانه‌ای اول شد
چهارمین مسابقات ملی بازی‌سازی رایانه‌ای، در روزهای پایانی سال 94 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، در این دوره از مسابقات که با حضور ۲۵ تیم شرکت‌کننده از سراسر کشور حضور داشتند، تیم یوتی از دانشگاه تهران (دانشكده برق و كامپيوتر) مقام اول  را کسب کرد.
بيشتر بخوانيد ...
برادر دکتر محمود کمره‌ای درگذشت (1395/01/06 ) Image: برادر دکتر محمود کمره‌ای درگذشت
با کمال تاسف با خبر شدیم دکتر محمود کمره‌ای (برق 58)، رییس دانشکده فنی در روزهای نخست بهاری، عزدار درگذشت برادر گرامیشان، ابوالقاسم کمره‌ای شدند. به همین مناسبت مراسم یادبودی جمعه 6 فروردین 1395، از ساعت 15:45 تا 17:15 در مسجدالرضا واقع در خیابان سهروردی، خیابان خرمشهر، خیابان شهید عشق‌یار، میدان نیلوفر برگزار می‌شود.
کانون این ضایعه را به خانواده ایشان به ویژه دکتر کمره‌ای تسلیت گفته و برای این مرحوم علو درجات و آمرزش از درگاه خداوند متعال خواهان است.
بيشتر بخوانيد ...
مهندس رستم آبادیان درگذشت (1394/11/25 ) Image: مهندس رستم آبادیان درگذشت
با تاثر فراوان خبردار شدیم، مهندس رستم آبادیان (راه و ساختمان 36) درگذشت. ایشان که در شرکت ساختمانی بنادر شاغل بود، از اعضای فعال کانون و از حامیان مالی کانون به شمار می آمد.
آیین پرسه آن شادروان روز دوشنبه 26 بهمن از ساعت 16 تا 18 در تالار ایرج در خیابان میرزا کوچک خان جنگلی، کوی زرتشتیان برگزار خواهد شد.
بيشتر بخوانيد ...
پدر مهندس مهدی‌یار هوبخت درگذشت (1394/11/18 ) Image: پدر مهندس مهدی‌یار هوبخت درگذشت
متاسفانه مطلع شدیم، پدر مهندس مهدی یار هوبخت (متالورژی 86)، از اعضای فعال کمیته بازدید درگذشت. مراسم یادبود مرحوم مهندس ابولقاسم هوبخت روز یکشنبه 18 بهمن، ساعت 14:30 تا 16 در مسجد علی ابن الحسین(خلیلی)، واقع در میدان تجریش، خیابان دربند، خیابان احمدی زمانی(خلیلی) برگزار می شود. 
کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این فقدان را به خانواده‌ ایشان به ویژه مهندس مهدی یار هوبخت تسلیت گفته و برای آن مرحوم آمرزش و علو درجات مسالت دارد.
بيشتر بخوانيد ...
مهندس محمدجعفر سید احمدیان درگذشت (1394/10/27 ) Image: مهندس محمدجعفر سید احمدیان درگذشت
با کمال تاسف و تاثر درگذشت مهندس محمدجعفر سید احمدیان (راه و ساختمان 1349) عضو پیشین شورای عالی و هیات مدیره کانون را به اطلاع کلیه اعضا می رساند. مهندس سید احمدیان عضو شورای عالی کانون در دوره های پنجم، ششم و هفتم و عضو هیات مدیره در دوره های نهم و دهم بود. همچنین ایشان با حضور موثر در کمیته انتشارات و ساختمان کانون، همواره منشا اثر بوده است.
مراسم خاکسپاری ایشان در روز سه شنبه مورخ 29/10/94 ساعت 8:30 صبح از محل خیابان خواجه نصیر طوسی- کوچه معززی- بن بست خرسندی- پلاک 1 برگزار خواهد شد.
کانون درگذشت مهندس سید احمدیان را به خانواده ایشان و کلیه اعضای کانون تسلیت گفته و برای وی علو درجات و آمرزش از درگاه خداوند متعال خواهان است.
بيشتر بخوانيد ...
مهندس ویگن عیسی خانیان درگذشت (1394/10/24 ) Image: مهندس ویگن عیسی خانیان درگذشت
با کمال تاسف مطلع شدیم مهندس ویگن عیسی خانیان (معدن 37)، از مهندسان پیشکسوت دانشکده فنی درگذشت. مراسم خاکسپاری وی، یک و 30 دقیقه بعد از ظهر جمعه 25 دی ماه، در کلیسای ارامنه، خیابان کریمخان، نبش خیابان ویلا برگزار می شود.
کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این فقدان را به خانواده‌ ایشان تسلیت گفته و برای آن مرحوم شادی روح آرزو دارد.

 

بيشتر بخوانيد ...
موفقيت فارغ التحصيل دانشكده فني در كسب درجه دكتري رشته سازه هاي دريايي (1394/10/07 ) Image: موفقيت فارغ التحصيل دانشكده فني در كسب درجه دكتري رشته سازه هاي دريايي
دکتر ودود دهخوارقانيان فارغ التحصیل عمران ٨٥  و کارشناسی ارشد ٨٨ سازه دريايی، با ارائه تز تحت عنوان اندازه گیری غلظت ذرات معلق در جریان های چند فازی: مطالعات آزمایشگاهی برای تطبیق تکنیک اندازه گیری سه بعدی میدان غلظت با استفاده از ریزدانه های فلوروسنت و لیزر(3DLIF) وکاربرد آن در طراحی سیستم های تزریق بازدارنده نشت نفت در عمق دریا موفق به اخد مدرک دکترا از دانشگاه تگزاس ای اند ام (Texas A&M University) شد.
بيشتر بخوانيد ...
انتخاب نایب رئیس شورایعالی به سمت مدیر پیشکسوت انجمن مدیریت پروژه ایران (1394/09/30 ) Image: انتخاب نایب رئیس شورایعالی به سمت مدیر پیشکسوت انجمن مدیریت پروژه ایران

انجمن مدیریت پروژه ایران از سال گذشته جشنواره روز ملی مدیریت پروژه را همزمان با روز بین المللی مدیریت پروژه برنامه ریزی و برگزار می نماید که یکی از بخش های مهم این مراسم، تقدیر از پیشکسوتان مدیریت پروژه (در سه حوزه: اساتید پیشکسوت رشته مدیریت پروژه در دانشگاه، مدیر پیشکسوت سازمان های پروژه محور در بخش دولتی، مدیر پیشکسوت سازمان های پروژه محور در بخش خصوصی) می¬باشد. امسال نیز این مراسم در روز دوشنبه مورخ 2/9/94 برگزار گردید که در پی آن مهندس محمد عطاردیان (راه و ساختمان 1338) نایب رئیس شورایعالی کانون به عنوان مدیر پیشکسوت بخش خصوصی درسال 1394 برگزیده شدند

بيشتر بخوانيد ...
Page 9 of 40First   Previous   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  Next   Last   
5000 هزارسال مهندسی ایرانی Minimize
دسترسی سريع

 

 


 

 


 

 

 


پست الكترونيك


 


  

bottomPane