}
جمعه ، 30 شهـريـور ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
رونمایی از سردیس دکتر خسرو پاکدامن در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی (1395/03/18 ) Image: رونمایی از سردیس دکتر خسرو پاکدامن در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی

سردیس دکتر خسرو پاکدامن (راه و ساختمان 1330)، صبح چهارشنبه 29 اردیبهشت در آیین افتتاحیه سالن همایش دکتر پاکدامن مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و در حاشیه کنفرانس ملی محفاظت ساختمان‌ها و سیستم‌های حمل و نقل در برابر آتش رونمایی شد. دکتر پاکدامن بنیانگذار مرکز مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در سال 1352 است. یک از نکات جالب توجه این مرکز، این است که بنیانگذار و رییس فعلی آن، دکتر شکرچی‌زاده، هر دو از فارغ‌التحصیلان دانشکده فنی هستند. سردیس دکتر پاکدامن به همت مهندس محمدرضا انصاری(راه و ساختمان 47) تهیه شده ‌بود.بيشتر بخوانيد ...
مهندس علی علیمردانی، دانشجوی دکتری الکترونیک دانشکده مهندسی برق و كامپیوتر درگذشت (1395/02/28 ) Image: مهندس علی علیمردانی، دانشجوی دکتری الکترونیک دانشکده مهندسی برق و كامپیوتر درگذشت

با كمال تاثر با خبر شدیم مهندس علی علیمردانی،(برق ۹۰) دانشجوی دکتری الکترونیک دانشکده مهندسی برق و كامپیوتر درگذشت. کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این ضایعه را به دوستان و خانواده وی تسلیت گفته و برای آنان صبر و برای آن مرحوم شادی روح آرزومند است.

بيشتر بخوانيد ...
کسب مقام سوم توسط دانشکده فنی در دومین دوره كشورى دیوار خاک مسلح (1395/02/25 ) Image: کسب مقام سوم توسط دانشکده فنی در دومین دوره كشورى دیوار خاک مسلح

دومین دوره مسابقات كشورى دیوار خاک مسلح (ژئووال) 19 اردیبهشت ماه 1395 توسط انجمن ژئوتكنيك ايران و به میزبانی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایى با حضور پرشور جامعه دانشجویى در این مسابقات برگزار شد. در اين مسابقه با انصراف ٣ تيم از دور مسابقات در نهايت ٢٨ تيم به رقابت پرداختند كه تیم ژئوفن از دانشکده فنی دانشگاه تهران به مقام سوم دست یافت.

بيشتر بخوانيد ...
عیادت نمایندگان كانون و دانشكده از مهندس معین‌فر (1395/02/15 ) Image: عیادت نمایندگان كانون و دانشكده از مهندس معین‌فر

دكتر جبه‌دار، رییس شورای عالی کانون فنی، دكتر كمره‌ای، رییس دانشكده فنی، مهندس عطاردیان، نایب‌رییس شورای عالی و مهندس صالح آبادی دبیر كانون فنی، عصر چهارشنبه 15 اردیبهشت با حضور در منزل مهندس  معین‌فر از ایشان عیادت كردند. در این دیدار ضمن ابلاغ سلام اعضای كانون به مهندس معین‌فر از مراحل درمان ایشان اطلاع حاصل  و برایشان آرزوی سلامت و حضور مجدد در جلسات شورای عالی کردند. مهندس علی‌اکبر معین‌فر (راه و ساختمان 30)، عضو موثر شورای عالی و مهندس پیشكسوت و برجسته كانون است.

بيشتر بخوانيد ...
مهندس غلامعلی مهاجر درگذشت (1395/02/09 ) Image: مهندس غلامعلی مهاجر درگذشت

با کمال تاسف باخبر شدیم، مهندس غلامعلی مهاجر (معدن 29) از مهندسان پیشکسوت کانون فنی، شنبه 4 اردیبهشت درگذشت. پیکر ایشان سه‌شنبه 7 اردیبهشت به خاک سپرده شد و هزینه مراسم یادبود وی به تحقیقات زمین‌شناسی اختصاص یافت. کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این فقدان را به خانواده‌ ایشان تسلیت گفته و برای آن مرحوم شادی روح و علو درجات آرزومند است.

بيشتر بخوانيد ...
رونمایی از کتاب مهندس آل‌یاسین؛ ایران و شاخص‌های جهانی توسعه (1395/02/09 ) Image: رونمایی از کتاب مهندس آل‌یاسین؛ ایران و شاخص‌های جهانی توسعه

مراسم رونمایی از کتاب جدید مهندس احمد آل‌یاسین (راه و ساختمان 39)، عضو پیشکسوت کانون فنی، با عنوان " ایران و شاخص‌های جهانی توسعه" ساعت 15 تا 18 سه شنبه 21 اردیبهشت در مرکز دایره‌المعارف بزرگ اسلامی برگزار می‌شود. این مراسم از سوی جامعه مهندسان مشاور و با همکاری اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران و مرکز دایره‌المعارف بزرگ اسلامی به نشانی تهران، نیاوران، کاشانک، نرسیده به آجودانیه شماره 120 ترتیب یافته است.

بيشتر بخوانيد ...
تیم دانشکده فنی، در چهارمین مسابقات بازی‌سازی ملی رایانه‌ای اول شد (1395/01/29 ) Image: تیم دانشکده فنی، در چهارمین مسابقات بازی‌سازی ملی رایانه‌ای اول شد
چهارمین مسابقات ملی بازی‌سازی رایانه‌ای، در روزهای پایانی سال 94 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، در این دوره از مسابقات که با حضور ۲۵ تیم شرکت‌کننده از سراسر کشور حضور داشتند، تیم یوتی از دانشگاه تهران (دانشكده برق و كامپيوتر) مقام اول  را کسب کرد.
بيشتر بخوانيد ...
برادر دکتر محمود کمره‌ای درگذشت (1395/01/06 ) Image: برادر دکتر محمود کمره‌ای درگذشت
با کمال تاسف با خبر شدیم دکتر محمود کمره‌ای (برق 58)، رییس دانشکده فنی در روزهای نخست بهاری، عزدار درگذشت برادر گرامیشان، ابوالقاسم کمره‌ای شدند. به همین مناسبت مراسم یادبودی جمعه 6 فروردین 1395، از ساعت 15:45 تا 17:15 در مسجدالرضا واقع در خیابان سهروردی، خیابان خرمشهر، خیابان شهید عشق‌یار، میدان نیلوفر برگزار می‌شود.
کانون این ضایعه را به خانواده ایشان به ویژه دکتر کمره‌ای تسلیت گفته و برای این مرحوم علو درجات و آمرزش از درگاه خداوند متعال خواهان است.
بيشتر بخوانيد ...
مهندس رستم آبادیان درگذشت (1394/11/25 ) Image: مهندس رستم آبادیان درگذشت
با تاثر فراوان خبردار شدیم، مهندس رستم آبادیان (راه و ساختمان 36) درگذشت. ایشان که در شرکت ساختمانی بنادر شاغل بود، از اعضای فعال کانون و از حامیان مالی کانون به شمار می آمد.
آیین پرسه آن شادروان روز دوشنبه 26 بهمن از ساعت 16 تا 18 در تالار ایرج در خیابان میرزا کوچک خان جنگلی، کوی زرتشتیان برگزار خواهد شد.
بيشتر بخوانيد ...
پدر مهندس مهدی‌یار هوبخت درگذشت (1394/11/18 ) Image: پدر مهندس مهدی‌یار هوبخت درگذشت
متاسفانه مطلع شدیم، پدر مهندس مهدی یار هوبخت (متالورژی 86)، از اعضای فعال کمیته بازدید درگذشت. مراسم یادبود مرحوم مهندس ابولقاسم هوبخت روز یکشنبه 18 بهمن، ساعت 14:30 تا 16 در مسجد علی ابن الحسین(خلیلی)، واقع در میدان تجریش، خیابان دربند، خیابان احمدی زمانی(خلیلی) برگزار می شود. 
کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این فقدان را به خانواده‌ ایشان به ویژه مهندس مهدی یار هوبخت تسلیت گفته و برای آن مرحوم آمرزش و علو درجات مسالت دارد.
بيشتر بخوانيد ...
Page 9 of 41First   Previous   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  Next   Last   
5000 هزارسال مهندسی ایرانی Minimize
دسترسی سريع

 

 


 

 


 

 

 


پست الكترونيك


 


  

bottomPane