}
شنبه ، 31 فرورديـن ، 98
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
کمیته معدن برگزار کرد: جلسه مشترک مدیران معدنی و هیات رییسه دانشکده مهندسی معدن (1397/10/20 ) Image: کمیته معدن برگزار کرد: جلسه مشترک مدیران معدنی و هیات رییسه دانشکده مهندسی معدن

جلسه مشترک مدیران ارشد معدنی فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران و اعضای هیات رییسه دانشکده مهندسی معدن با عنوان "راه‌های توسعه همکاری دانشگاه با معادن و صنایع معدنی" به همت کمیته تخصصی مهندسی معدن کانون صبح روز چهارشنبه 19 دی ماه در دفتر رییس دانشکده مهندسی معدن پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران برگزار شد.

بيشتر بخوانيد ...
جلسه مشترک کانون و شورای هماهنگی تشکل‌های مهندسی (1397/10/17 ) Image: جلسه مشترک کانون و شورای هماهنگی تشکل‌های مهندسی

چهارمین جلسه مشترک کمیته نظام فنی و اجرایی شورای هماهنگی با مهندس علیزاده به نمایندگی کانون یکشنبه دوم دی ماه در دفتر این شورا برگزار شد. این جلسه نیز به بررسی پیشنهادهای کانون فنی روی پیش‌نویس آیین‌نامه اجرایی ماده 34 احکام دایمی برای ایجاد نظام فنی اجرایی یکپارچه کشور، اختصاص داشت.  در این جلسه نمایندگان کمیته نظام فنی و اجرایی شورای هماهنگی ضمن قدردانی از پیشنهادهای کانون روند کاری این آیین‌نامه را توضیح داد.

بيشتر بخوانيد ...
دورنمای اشتغال از نگاه فارغ‌التحصیل جوان معدن (1397/10/11 ) Image: دورنمای اشتغال از نگاه فارغ‌التحصیل جوان معدن

گردهمایی "دورنمای اشتغال از نگاه فارغ‌التحصیل جوان معدن" به همت کمیته تخصصی مهندسی معدن کانون و با یاری انجمن علمی دانشجویی مهندسی معدن دانشکده فنی عصر دوشنبه 10 دی ماه سالن آمفی‌تئاتر دانشکده مهندسی معدن پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران برگزار شد. در این گردهمایی که تعداد قابل ملاحظه‌ای از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان جوان رشته مهندسی معدن شرکت داشتند، در پنلی موضوع اشتغال مهندسان جوان به بحث گذاشته شد.

بيشتر بخوانيد ...
اطلاعیه فروش سررسیدهای سال ۱۳۹۸ (1397/10/07 ) Image: اطلاعیه فروش سررسیدهای سال ۱۳۹۸

به اطلاع اعضای محترم کانون می‌رساند، مطابق روال هرسال، امسال نیز کانون اقدام به چاپ سالنما با طراحی و مدل‌های متفاوت کرده است. از اعضای محترم کانون و شركت‌هایی که مایل به خرید این نمونه‌ها هستند، درخواست می‌شود، با توجه به محدودیت زمان هر چه سریع‌تر تعداد سفارش و نوع سالنمای مورد نیاز خود را به دفتر کانون اعلام فرمایند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت‌ها با دبیرخانه کانون به این شماره‌ها 88998135-88997690 تماس بگیرید.

بيشتر بخوانيد ...
چله‌نشینی اعضای کانون در گردهمایی آذر ماه (1397/10/02 ) Image: چله‌نشینی اعضای کانون در گردهمایی آذر ماه

گردهمایی شب چله کانون برای چهارمین سال متوالی، عصر پنج‌شنبه 29 آذرماه در تالار ایوان شمس با حضور جمع کثیری از اعضا و خانواده‌هایشان برگزار شد. این برنامه که به همت کمیته شعر و ادب ترتیب یافته بود با نمایش روحوضی و یلداخوانی گروه جواد انصافی در سرسرای تالار ایوان شمس آغاز شد. پس از پذیرایی از حاضران با انار و لبو و شیرینی و فال حافظ، برنامه در سالن همایش این تالار ادامه یافت.

بيشتر بخوانيد ...
کسب و کارهای نوین در صنعت ساختمان (1397/10/02 ) Image: کسب و کارهای نوین در صنعت ساختمان

سخنرانی علمی با عنوان کسب و کارهای نوین (استارت‌آپ‌ها) در صنعت ساختمان عصر دوشنبه 26 آذرماه در تالار رجب‌بیگی دانشکده فنی برگزار شد. در این برنامه که توسط کمیته تخصصی مهندسی عمران ترتیب یافته بود، مهندس علی طیبی مشاور جوانان و نخبگان سازمان نظام مهندسی استان تهران و مدرس دانشگاه آزاد اسلامی در رشته‌های مهندسی معماری و شهرسازی به ارایه سخنرانی پرداخت.

بيشتر بخوانيد ...
بازدید علمی اعضای کانون از معدن ونارچ قم (1397/09/29 ) Image: بازدید علمی اعضای کانون از معدن ونارچ قم

تعدادی از اعضای کانون و دانشجویان دانشکده مهندسی معدن پنج‌شنبه 22 آذر از مجتمع معادن منگنز ونارچ قم، بزرگ‌ترین معدن منگنز خاورمیانه بازدید کردند. این برنامه توسط کمیته تخصصی مهندسی معدن ترتیب یافته بود. معدن منگنز ونارچ قم، در فاصله 40کیلومتر جنوب غربی شهرستان قم و در مجاورت روستای ونارچ واقع شده است.

بيشتر بخوانيد ...
بازدید از شركت استخراج و فرآوری مواد اولیه شیشه و سیلیس (1397/09/22 ) Image: بازدید از شركت استخراج و فرآوری مواد اولیه شیشه و سیلیس

گروهی از اعضای کانون به دعوت مهندس مهرداد شكوهی رازی) معدن 46(، مدیرعامل شركت استخراج و فرآوری مواد اولیه شیشه و سیلیس، سه‌شنبه 13 آذر 1397 از تاسیسات صنعتی این شركت در تاكستان قزوین بازدید کردند. پس از بازدید جلسه پرسش و پاسخ در مورد مسایل روز کارخانه برگزار شد و بازدیدکنندگان با یکدیگر عکس یادگاری گرفتند.

بيشتر بخوانيد ...
نشست اعضای کمیته معدن با هیات رییسه دانشکده معدن (1397/09/16 ) Image: نشست اعضای کمیته معدن با هیات رییسه دانشکده معدن

اعضای کمیته تخصصی مهندسی معدن کانون سه‌شنبه 13آذر، در دانشکده معدن پردیس دانشکده‌های فنی حضور یافته و با اعضای هیات رییسه  این دانشکده به گفت‌و‌گو نشستند. این چهارمین جلسه مشترک بین کمیته معدن کانون و دانشکده معدن بود. در این جلسه، ابتدا کمیته معدن کانون گزارشی از فعالیت‌های خود در زمینه موضوع‌های مورد توافق جلسه قبل را ارایه کرد و سپس چند موضوع دیگر مطرح شد و مورد بحث قرار گرفت.

بيشتر بخوانيد ...
نشست مشترک کمیته شیمی با دانشکده شیمی (1397/09/14 ) Image: نشست مشترک کمیته شیمی با دانشکده شیمی

نشست مشترک نمایندگان کمیته تخصصی مهندسی شیمی با شورای عالی دانشکده مهندسی شیمی پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران برگزار شد. در پی دعوت دکتر موسویان از کمیته تخصصی مهندسی شیمی جهت حضور در نشست شورای عالی دانشکده مهندسی شیمی پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران، مهندس حمید مسگرپور رییس کمیته و مهندس اسماعیل ذوقی در این نشست شرکت کرده و از حاضران برای شرکت در گردهمایی ۲۱ آذرماه کمیته در سالن چمران نیز دعوت به عمل آوردند.

بيشتر بخوانيد ...
Page 2 of 62First   Previous   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  Next   Last   
bottomPane