}
چهار شنبه ، 30 آبــــان ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
سخنرانی وزیر راه و شهرسازی در گردهمایی اردیبهشت ماه کانون: مهندسی و باز مهندسی آن (1397/02/28 ) Image: سخنرانی وزیر راه و شهرسازی در گردهمایی اردیبهشت ماه کانون: مهندسی و باز مهندسی آن

گردهمایی اردیبهشت ماه کانون که عصر چهارشنبه 26 این ماه در تالار رجب‌بیگی دانشکده فنی برگزار شد به سخنرانی دکتر عباس احمدآخوندی (راه و ساختمان70)، وزیر راه و شهرسازی و عضو شورای عالی کانون با موضوع "مهندسی و باز مهندسی آن" اختصاص داشت. در این برنامه علاوه بر حضور برخی از معاونان وزیر و مدیران راه و شهرسازی، رییس دانشکده فنی، تعدادی از اعضای شورای عالی و هیات مدیره کانون، جمع کثیری از اعضای کانون و مهندسان عمران و دیگر علاقمندان شرکت داشتند. این جلسه همچنین به نوبت اول مجمع سالانه کانون اختصاص داشت که مطابق ضوابط اساسنامه به نوبت بعدی موکول شد.

بيشتر بخوانيد ...
کمیته تخصصی مهندسی عمران برگزار کرد: میزگرد اصلاحات ساختاری در نظام مهندسی ساختمان (1397/02/19 ) Image: کمیته تخصصی مهندسی عمران برگزار کرد: میزگرد اصلاحات ساختاری در نظام مهندسی ساختمان

میزگرد اصلاحات ساختاری در نظام مهندسی ساختمان (ضرورت‌ها و چالش‌ها) به همت کمیته تخصصی مهندسی عمران عصر دوشنبه 17 اردیبهشت در تالار رجب‌بیگی دانشکده فنی و با حضور تعدادی قابل توجهی از فعالان این حوزه، رییس هیات مدیره و دبیر کانون، رییس و تعدادی از اعضای کمیته عمران برگزار شد. این برنامه شامل سخنرانی، پنل و جلسه پرسش و پاسخ بود. مشروح این میزگرد در خبرنامه آتی کانون منتشر می‌شود.

بيشتر بخوانيد ...
بازدید از نیروگاه بادی کهک تاکستان استان قزوین (1397/02/15 ) Image: بازدید از نیروگاه بادی کهک تاکستان استان قزوین

18 نفر از اعضای کانون و همراهانشان 5 اردیبهشت 1397 از نیروکاه بادی کهک تاکستان استان قزوین بازدید کردند. این نیروگاه متعلق به شرکت تولید انرژی‌های تجدیدپذیر مپنا از زیرمجموعه‌های شرکت  مپنا (شرکت مدیریت پروژه‌های نیروگاهی ایران) است که در سال 1390 به منظور احداث نیروگاه‌های تولید انرژ ی تجدیدپذیر اعم از نیروگاه بادی و خورشیدی تاسیس شده است. این برنامه توسط کمیته صنعت، معدن و تجارت کانون ترتیب یافته بود

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری سی و نهمین محفل کمیته شعر و ادب (1397/02/08 ) Image: برگزاری سی و نهمین محفل کمیته شعر و ادب

سی و نهمین محفل کمیته شعر و ادب کانون سوم اردیبهشت با حضور 23 نفر از اعضا در دفتر دبیرخانه کانون واقع در میدان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، نبش عروجی، پلاک ۵۴، طبقه دوم برگزار شد.

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری نخستین جلسه شورای عالی کانون در سال جدید (1397/02/05 ) Image: برگزاری نخستین جلسه شورای عالی کانون در سال جدید

نخستین جلسه شورای عالی کانون فنی در سال 97، روز 30ام فروردین‌ماه در اتاق شورای دانشکده فنی با حضور اعضای شورا و رییس و هیات رییسه دانشکده فنی و برخی اعضای هیات مدیره بنیاد فنی برگزار شد. در پایان جلسه اعضای شورای عالی به اتفاق هیات رییسه دانشکده فنی در مقابل سردر دانشکده فنی عکسی به یادگار گرفتند.

بيشتر بخوانيد ...
حضور معاون آموزشی دانشگاه صنایع و معادن ایران در جلسه کمیته صنعت، معدن و تجارت کانون (1397/02/04 ) Image: حضور معاون آموزشی دانشگاه صنایع و معادن ایران در جلسه کمیته صنعت، معدن و تجارت کانون

کمیته صنعت، معدن و تجارت کانون، در جلسه شنبه اول اردیبهشت ماه خود میزبان دکتر پورصاحب، معاون آموزشی دانشگاه صنایع و معادن ایران بود. در این جلسه علاوه بر معرفی کانون و اهداف و وظایف کمیته‌های تخصصی و حرفه‌ای به دکتر پورصاحب، اعضای کمیته نیز با این دانشگاه آشنا شدند. اعضا برای آشنایی بیشتر با این دانشگاه و استفاده از امکانات و خدمات آن در بخش صنعت، می‌توانند به وبسایت آن  به نشانی www.iuim.ir مراجعه کنند.

بيشتر بخوانيد ...
بازدید از موزه لوور در گردهمایی بهاری کانون (1397/02/03 ) Image: بازدید از موزه لوور در گردهمایی بهاری کانون

گردهمایی فروردین ماه کانون به بازدید از موزه لوور و موزه ایران باستان اختصاص داشت. در این گردهمایی که صبح پنج‌شنبه 30 اردیبهشت برگزار شد، تعدادی از اعضای کانون شرکت داشتند. اعضا در ابتدا در سردر باغ ملی گردهم آمدند و سپس به بازدید از موزه لوور و موزه ایران باستان پرداختند. اعضای ناهار را در رستوران شرف‌الاسلامی بازار صرف کردند.

بيشتر بخوانيد ...
مراسم تقدیر از یاران و یاریگران كانون برگزار شد (1396/12/21 ) Image: مراسم تقدیر از یاران و یاریگران كانون برگزار شد

یاران و یاریگران کانون فنی، 16 اسفند، چهارشنبه شب در سالن غذاخوری استادان در پردیس شماره 2 فنی گرد هم آمدند تا در ضیافتی دوستانه تلاش یک‌ساله یکدیگر را قدر بدارند. در این ضیافت شام که به سنت هر ساله کانون، در پایان سال برگزار می‌شود، حامیان مالی، برخی از اعضای شورای عالی، رییس هیات مدیره، دبیر و اعضای هیات مدیره و اعضای کمیته‌های مختلف کانون، حضور یافتند.

بيشتر بخوانيد ...
حضور فرزند ملک‌الشعرای بهار در محفل شعر کانون (1396/12/14 ) Image: حضور فرزند ملک‌الشعرای بهار در محفل شعر کانون

سی و هشتمین محفل کمیته شعر و ادب کانون سه‌شنبه 7 اسفند 1396 در سالن 803 دانشکده برق و کامپیوتر با عنوان بزرگداشت ملک‌الشعرای بهار و با حضور فرزند ایشان چهرزاد بهار برگزار شد.

بيشتر بخوانيد ...
بازدید اعضای کمیته صنعت، معدن و تجارت از شرکت مهندسی توسعه فناوری‌های پیشرو (1396/12/14 ) Image: بازدید اعضای کمیته صنعت، معدن و تجارت از شرکت مهندسی توسعه فناوری‌های پیشرو

اعضای كمیته صنعت، معدن و تجارت كانون، سه‌شنبه 7 اسفند 1396 از دفتر تحقیقاتی شركت مهندسی توسعه فناوری‌های پیشرو، یكی از شركت‌های دانش‌بنیان، فعال در زمینه تجاری سازی و صنعتی كردن محصولات مرتبط با انواع انرژی‌های پاك و تجدیدپذیر بازدید کردند.

بيشتر بخوانيد ...
Page 3 of 59First   Previous   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  Next   Last   
bottomPane