}
شنبه ، 31 فرورديـن ، 98
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
جلسه مشترک کانون و شورای هماهنگی تشکل‌های مهندسی (1397/09/13 ) Image: جلسه مشترک کانون و شورای هماهنگی تشکل‌های مهندسی

سومین جلسه مشترک کانون و شورای هماهنگی تشکل‌های مهندسی با حضور نمایندگانی از جامعه مهندسان مشاور ایران، انجمن شرکت‌های مهندسی و ساخت، انجمن تولیدکنندگان و فناوران صنعتی ساختمان، هیات اجرایی و کانون، روز یکشنبه 11 آذر در دفتر شورا هماهنگی تشکل‌های مهندسی برگزار شد. گزارش جلسات قبل را می‌توانید در اینجا و اینجا بخوانید.

بيشتر بخوانيد ...
بررسی Resilience یا تاب‌آوری در گردهمایی آبان‌ماه (1397/09/08 ) Image: بررسی Resilience یا تاب‌آوری در گردهمایی آبان‌ماه

گردهمایی آبان‌ماه کانون، عصر چهارشنبه 7 آذر در تالار رجب‌بیگی دانشکده فنی برگزار شد. این گردهمایی به دلیل تعطیلی‌های هفته آخر آبان‌ماه به این تاریخ موکول شده بود. در این گردهمایی مهندس محمد مجیدی، معاون توسعه کسب و کار شرکت اکتشاف و تولید تاسیسات دریایی، به ارایه سخنرانی با عنوان "توانمندی برای کاهش آثار مخاطرات و انعطاف‌پذیری در برابر مشکلات" پرداخت. فایل سخنرانی ایشان متعاقبا در سایت قرار می‌گیرد.

بيشتر بخوانيد ...
کمیته مهندسی عمران برگزار کرد: مدیریت نوین پروژه‌های عمرانی (1397/09/04 ) Image: کمیته مهندسی عمران برگزار کرد: مدیریت نوین پروژه‌های عمرانی

سمینار مدیریت نوین پروژه‌های عمرانی، سه‌شنبه در تالار رجب‌بیگی دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار شد. در این سمینار که توسط کمیته تخصصی مهندسی عمران ترتیب یافته بود، دکتر حسین تقدس (عمران 81)، عضوی هیات علمی دتنشکده فنی به ارایه سخنرانی پرداخت. دکتر تقدس از دانشگاه آلبرتا در کانادا دکترا گرفته و به مدت 5 سال در PCL کانادا مشغول به کار بوده است.

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری دومین جلسه مشترک کانون و شورای هماهنگی تشکل‌های مهندسی (1397/09/01 ) Image: برگزاری دومین جلسه مشترک کانون و شورای هماهنگی تشکل‌های مهندسی

دومین جلسه مشترک کانون و شورای هماهنگی تشکل‌های مهندسی یکشنبه 20 آبان با حضور مهندس محمد باطنی و مهندس شهزاد علیزاده به نمایندگی از کانون و نمایندگانی از جامعه مهندسان مشاور ایران، انجمن شرکت‌های مهندسی و ساخت، انجمن شرکت‌های راهسازی ایران،انجمن تولیدکنندگان و فناوران صنعتی ساختمان و هیات اجرایی شورای هماهنگی تشکل‌های مهندسی در دفتر این شورا برگزار شد. گزارش جلسه مشترک قبل را می‌توانید در اینجا بخوانید.

 

بيشتر بخوانيد ...
انتخاب مهندس برجسته سال 1397 (1397/08/10 ) Image: انتخاب مهندس برجسته سال 1397

تجلیل و تقدیر از مهندسان برجسته یکی از برنامه‌های هر ساله جشن سالگرد تاسیس کانون است. لذا برای انتخاب شایسته مهندسان برجسته شورای‌عالی کانون از اعضای محترم کانون درخواست یاری کرده‌اند تا سوابق خود یا همکاران مورد نظر را برای بررسی در کمیته انتخاب مهندسان برجسته به کانون ارایه دهند. به همین منظور نامه‌ای از سوی دکتر جبه‌دار، رییس شورای عالی نگاشته شده که در پی می‌خوانید. همچنین فرم انتخاب مهندس برجسته را می‌توانید از اینجا  تهیه کنید.

بيشتر بخوانيد ...
یک روزه در جنگل‌های بکر روستای سنگده (1397/08/09 ) Image: یک روزه در جنگل‌های بکر روستای سنگده

اعضای کانون در یک گروه 38 نفره جمعه چهارم آبان با هم همراه شدند و به جنگل‌های بکر روستای سنگده از توابع سوادکوه سفر کردند. این سفر ساعت 6 صبح آغاز شد. همسفران پس از صرف صبحانه در منطقه نم‌رود، حدود ساعت 10 صبح به شهر پل سفید رسیده و پس از پیاده شدن از اتوبوس پیاده، مابقی مسیر را با دو دستگاه مینی‌بوس محلی ادامه دادند تا به  منطقه بکر جنگلی برای آغاز پیاده‌روی برسند.

بيشتر بخوانيد ...
جلسه مشترک کانون و شورای هماهنگی تشکل‌های مهندسی برگزار شد (1397/08/07 ) Image: جلسه مشترک کانون و شورای هماهنگی تشکل‌های مهندسی برگزار شد

پیرو ارسال گزارش نظرات کمیته نظام فنی اجرایی کانون در خصوص نظام جامع فنی اجرایی کشور به شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی و به دعوت این شورا جلسه مشترکی جهت تبیین نظرات کانون در خصوص نظام جامع فنی اجرایی کشور در تاریخ ۹۷/۸/۶ در دبیرخانه شورا تشکیل شد. در این جلسه مهندس صالح‌آبادی دبیر کانون، مهندس باطنی رییس کمیته نظام فنی اجرایی و مهندس علیزاده نایب رئیس این کمیته، به عنوان نمایندگان کانون حضور داشتند. متن پیشنهاد کانون در خصوص نظام جامع فنی اجرایی کشور را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید.

بيشتر بخوانيد ...
سومین جلسه کمیته معدن و دانشکده معدن برگزار شد (1397/07/30 ) Image: سومین جلسه کمیته معدن و دانشکده معدن برگزار شد

سومین جلسه مشترک کمیته مهندسی معدن کانون و دانشکده مهندسی معدن پردیس دانشکده‌های فنی چهارشنبه 25 مهرماه 1397 با قرار قبلی در این دانشکده برگزار شد. در این جلسه اعضای کمیته با اعضای هیات رییسه  و تنی چند از اعضای هیات علمی دانشکده به گفت‌و‌گو نشستند. در جلسات قبلی زمینه‌های همکاری بین این دو نهاد مورد بررسی قرار گرفته بود و در این جلسه عمدتا راهکارهای عملیاتی مورد بحث قرار گرفت.

بيشتر بخوانيد ...
بررسی روند تحولات اقتصادی کشور و نقش اتاق بازرگانی در گردهمایی مهر ماه (1397/07/27 ) Image: بررسی روند تحولات اقتصادی کشور و نقش اتاق بازرگانی در گردهمایی مهر ماه

گردهمایی مهرماه کانون به سخنرانی مهندس محمدرضا انصاری (راه و ساختمان 47)، عضو شورای عالی کانون، رییس هیات مدیره شرکت کیسون و نایب‌رییس اتاق بازرگانی با عنوان "روند تحولات اقتصادی کشور و نقش اتاق بازرگانی" اختصاص داشت. این گردهمایی با حضور دکتر سلطانی رییس دانشکده، تعدادی از اعضای شورای عالی و هیات مدیره، رییس هیات مدیره و دبیر کانون عصر چهارشنبه 25 مهرماه در آمفی‌تئاتر دانشکده مهندسی معدن برگزار شد.

بيشتر بخوانيد ...
سومین گردهمایی مهندسان متالورژی دانشکده فنی برگزار شد (1397/07/26 ) Image: سومین گردهمایی مهندسان متالورژی دانشکده فنی برگزار شد

سومین گردهمایی مهندسان متالورژی دانشکده فنی عصر سه‌شنبه 24 مهرماه به همت كمیته تخصصی مهندسی مواد و متالورژی کانون آمفی‌تئاتر دانشكده مهندسی متالورژی و مواد برگزار شد. در این گردهمایی علاوه بر اعضای این کمیته، دبیر کانون، تعدادی از استادان این دانشکده از جمله دکتر رامز وقار، تعدادی از فارغ‌التحصیلان این رشته و دانشجویان مهندسی متالورژی و مواد حضور داشتند. برای آشنایی با اعضای کمیته مهندسی متالورژی و مواد کانون اینجا را کلیک کنید.

بيشتر بخوانيد ...
Page 3 of 62First   Previous   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  Next   Last   
bottomPane