}
شنبه ، 31 فرورديـن ، 98
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
اعضای هیات رییسه کمیته تجلیل کانون انتخاب شدند (1397/04/11 ) Image: اعضای هیات رییسه کمیته تجلیل کانون انتخاب شدند

انتخابات داخلی کمیته تجلیل کانون 30 اردیبهشت 1397 برگزار شد. بر این اساس اعضای هیات رییسه کمیته به این ترتیب انتخاب شدند. رییس: سپهر پارسا (عمران 94)؛ نایب‌رییس: شهریار طلوعی رخشان (عمران 95)؛ دبیر امیرحسین ابریشم کار(عمران 96). قابل ذکر است که نتایج این انتخابات پس از اعلام به هیات مدیره کانون به تایید این هیات رسید.

بيشتر بخوانيد ...
مجمع عمومی نوبت دوم سالانه کانون برگزار شد (1397/03/27 ) Image: مجمع عمومی نوبت دوم سالانه کانون برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالانه نوبت دوم سال کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران، عصر چهارشنبه 23 خرداد 1397 همزمان با گردهمایی خرداد ماه و ضیافت افطار برگزار شد. نوبت دوم مجمع عمومی در پی به حد نصاب نرسیدن مجمع نوبت نخست که در تاریخ 26 اردیبهشت همرمان با گردهمایی برگزار شده بود، تشکیل شد. در این نوبت بیش 70 نفر از اعضا حضور یافتند.

بيشتر بخوانيد ...
جلسه مشترک کانون و پارک علم و فناوری (1397/03/11 ) Image: جلسه مشترک کانون و پارک علم و فناوری

جلسه مشترک رییس پارک علم فناوری، دکتر عباس زارعی هنزکی(متالوژی68) و مسئولین پارک با نمایندگان کانون (مهندس روزبه صالح آبادی دبیرکانون، مهندس امیراسماعیل حسن پور عضو هیات مدیره و نمایندگان کمیته‌های تخصصی کانون) سه‌شنبه 8 خرداد 1397 در محل پارک برگزار شد.

بيشتر بخوانيد ...
محفل شعر و ادب کانون با حضور محمود دولت‌آبادی (1397/03/09 ) Image: محفل شعر  و ادب کانون با حضور محمود دولت‌آبادی

ویژه‌برنامه چهلمین محفل کمیته شعر و ادب کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی، در چهارمین سال فعالیت کمیته شعر و ادب، دوشنبه 7 خرداد، با حضور نویسنده برجسته استاد محمود دولت‌آبادی به عنوان مهمان ویژه در سالن شورای دانشکده مکانیک دانشگاه تهران برگزار شد. همچنین در این محفل امیرحسن چهل‌تن نویسنده سرشناس و منتقد آثار استاد دولت‌آبادی نیز حضور داشت.

بيشتر بخوانيد ...
سخنرانی وزیر راه و شهرسازی در گردهمایی اردیبهشت ماه کانون: مهندسی و باز مهندسی آن (1397/02/28 ) Image: سخنرانی وزیر راه و شهرسازی در گردهمایی اردیبهشت ماه کانون: مهندسی و باز مهندسی آن

گردهمایی اردیبهشت ماه کانون که عصر چهارشنبه 26 این ماه در تالار رجب‌بیگی دانشکده فنی برگزار شد به سخنرانی دکتر عباس احمدآخوندی (راه و ساختمان70)، وزیر راه و شهرسازی و عضو شورای عالی کانون با موضوع "مهندسی و باز مهندسی آن" اختصاص داشت. در این برنامه علاوه بر حضور برخی از معاونان وزیر و مدیران راه و شهرسازی، رییس دانشکده فنی، تعدادی از اعضای شورای عالی و هیات مدیره کانون، جمع کثیری از اعضای کانون و مهندسان عمران و دیگر علاقمندان شرکت داشتند. این جلسه همچنین به نوبت اول مجمع سالانه کانون اختصاص داشت که مطابق ضوابط اساسنامه به نوبت بعدی موکول شد.

بيشتر بخوانيد ...
کمیته تخصصی مهندسی عمران برگزار کرد: میزگرد اصلاحات ساختاری در نظام مهندسی ساختمان (1397/02/19 ) Image: کمیته تخصصی مهندسی عمران برگزار کرد: میزگرد اصلاحات ساختاری در نظام مهندسی ساختمان

میزگرد اصلاحات ساختاری در نظام مهندسی ساختمان (ضرورت‌ها و چالش‌ها) به همت کمیته تخصصی مهندسی عمران عصر دوشنبه 17 اردیبهشت در تالار رجب‌بیگی دانشکده فنی و با حضور تعدادی قابل توجهی از فعالان این حوزه، رییس هیات مدیره و دبیر کانون، رییس و تعدادی از اعضای کمیته عمران برگزار شد. این برنامه شامل سخنرانی، پنل و جلسه پرسش و پاسخ بود. مشروح این میزگرد در خبرنامه آتی کانون منتشر می‌شود.

بيشتر بخوانيد ...
بازدید از نیروگاه بادی کهک تاکستان استان قزوین (1397/02/15 ) Image: بازدید از نیروگاه بادی کهک تاکستان استان قزوین

18 نفر از اعضای کانون و همراهانشان 5 اردیبهشت 1397 از نیروکاه بادی کهک تاکستان استان قزوین بازدید کردند. این نیروگاه متعلق به شرکت تولید انرژی‌های تجدیدپذیر مپنا از زیرمجموعه‌های شرکت  مپنا (شرکت مدیریت پروژه‌های نیروگاهی ایران) است که در سال 1390 به منظور احداث نیروگاه‌های تولید انرژ ی تجدیدپذیر اعم از نیروگاه بادی و خورشیدی تاسیس شده است. این برنامه توسط کمیته صنعت، معدن و تجارت کانون ترتیب یافته بود

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری سی و نهمین محفل کمیته شعر و ادب (1397/02/08 ) Image: برگزاری سی و نهمین محفل کمیته شعر و ادب

سی و نهمین محفل کمیته شعر و ادب کانون سوم اردیبهشت با حضور 23 نفر از اعضا در دفتر دبیرخانه کانون واقع در میدان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، نبش عروجی، پلاک ۵۴، طبقه دوم برگزار شد.

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری نخستین جلسه شورای عالی کانون در سال جدید (1397/02/05 ) Image: برگزاری نخستین جلسه شورای عالی کانون در سال جدید

نخستین جلسه شورای عالی کانون فنی در سال 97، روز 30ام فروردین‌ماه در اتاق شورای دانشکده فنی با حضور اعضای شورا و رییس و هیات رییسه دانشکده فنی و برخی اعضای هیات مدیره بنیاد فنی برگزار شد. در پایان جلسه اعضای شورای عالی به اتفاق هیات رییسه دانشکده فنی در مقابل سردر دانشکده فنی عکسی به یادگار گرفتند.

بيشتر بخوانيد ...
حضور معاون آموزشی دانشگاه صنایع و معادن ایران در جلسه کمیته صنعت، معدن و تجارت کانون (1397/02/04 ) Image: حضور معاون آموزشی دانشگاه صنایع و معادن ایران در جلسه کمیته صنعت، معدن و تجارت کانون

کمیته صنعت، معدن و تجارت کانون، در جلسه شنبه اول اردیبهشت ماه خود میزبان دکتر پورصاحب، معاون آموزشی دانشگاه صنایع و معادن ایران بود. در این جلسه علاوه بر معرفی کانون و اهداف و وظایف کمیته‌های تخصصی و حرفه‌ای به دکتر پورصاحب، اعضای کمیته نیز با این دانشگاه آشنا شدند. اعضا برای آشنایی بیشتر با این دانشگاه و استفاده از امکانات و خدمات آن در بخش صنعت، می‌توانند به وبسایت آن  به نشانی www.iuim.ir مراجعه کنند.

بيشتر بخوانيد ...
Page 5 of 62First   Previous   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  Next   Last   
bottomPane