}
جمعه ، 30 شهـريـور ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
بازدید اعضای کانون از برج میلاد (1388/12/05 ) Image: بازدید اعضای کانون از برج میلاد
اعضای کانون دوشنبه سوم اسفند از مجموعه برج میلاد بازدید کردند. در این بازدید گروه ابتدا از رستوران VIP  در تراز 292 متری دیدن کردند. سپس از طبقه گنبد آسمان در تراز 302 متری و در آخر از رستوران گردان در تراز 276 متری دیدن کردند. برنامه بازدید ساعت 12 ظهر پایان یافت. این برنامه با همکاری مهندس محمدتقی توحیدی (مکانیک 63) از شرکت یادمان سازه  و مهندس حمید مسگرپور طوسی (شیمی 59) انجام شد.
بيشتر بخوانيد ...
خبرنامه کانون فنی منتشر شد (1388/12/03 ) Image: خبرنامه کانون فنی منتشر شد
شماره جدید خبرنامه کانون فنی پس از چند سال وقفه منتشر شد. با فعال شدن کمیته انتشارات کانون فنی و پیگیری چند ماهه این کمیته به سرپرستی دکتر اورنگ فرزانه، عضو شورای عالی، انتشار خبرنامه از سر گرفته شد. این خبرنامه به صورت فصلنامه منتشر می شود. در این شماره بررسی فعالیت های بنیاد حامیان فنی از بدو تاسیس تا کنون به عنوان گزارش ویژه پرداخته شده است.
بيشتر بخوانيد ...
ساعتی با پیشکسوتان فنی در گردهمایی دی ماه (1388/11/03 ) Image: ساعتی با پیشکسوتان فنی در گردهمایی دی ماه
اعضای شورای عالی، هیات مدیره و برخی دیگر از اعضای کانون فنی آخرین چهارشنبه شب دی ماه را با پیشکسوتان فنی گذراندند. گردهمایی دی ماه کانون به صرف شام همراه با پیشکسوتان فنی (دانش آموختگان سال 1338) در رستوران نوید اختصاص داشت. در این ضیافت علاوه بر اعضای کانون دکتر فرجی دانا (برق 65) مدیر عامل بنیاد حامیان فنی نیز به همراه تعدادی از کارکنان این بنیاد حضور داشت.
بيشتر بخوانيد ...
بهمن جلالی درگذشت (1388/10/26 ) Image: بهمن جلالی درگذشت
بهمن جلالی عکاس و مدرس برجسته این رشته هنری درگذشت. وی اخیرا در پروژه مشق عکاسی با کانون فنی همکاری داشت. در این پروژه اجتماعی که به همت تعدادی از مهندسان جوان عضو کانون فنی از جمله مهندس حامد یغماییان (شیمی 84) شکل گرفت، استادان عکاسی به آموزش دختران افغان پرداختند. بهمن جلالی، استاد عکاسی دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران نیز از ابتدای پروژه با انتخاب کودکان و آموزش آنان با گروه همراه شد. کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی درگذشت این استاد گرانقدر را به خانواده و دوستان وی به ویژه مهندس یغماییان تسلیت گفته، برای آنان صبر و شکیبایی و برای مرحوم آمرزش آرزو می كند.
بيشتر بخوانيد ...
اعضای کانون فنی پینت بال بازی کردند (1388/10/21 ) Image: اعضای کانون فنی پینت بال بازی کردند
برنامه بازدید کانون فنی این بار به بازی پینت بال اختصاص داشت. 17 نفر از اعضای کانون و همراهانشان در برنامه تفریحی پینت بال که در مجموعه ورزشی انقلاب تهران ترتیب یافته بود، شرکت کردند. این برنامه از ساعت 20 تا 22 چهارشنبه 16 دی ماه انجام شد. سرپرستی این برنامه را مهندس مهدیار هوبخت، از اعضای کمیته بازدید بر عهده داشت.
بيشتر بخوانيد ...
صعود کمیته کوهنوردی کانون فنی به پرسون (1388/10/19 ) Image: صعود کمیته کوهنوردی کانون فنی به پرسون
کمیته کوهنوردی کانون فنی 4 دی ماه امسال به پرسون صعود کرد. این برنامه ساعت 6:15 صبح از مقابل پردیس 2 دانشکده فنی آغاز شد. گروه ساعت 8 صبح به شهر لواسان- روستای افجه رسید. سپس در شرایط دمای زیر صفر کوهنوردی خود را آغاز کرد. گروه در دشت هویج با تعدادی از فارغ التحصیلان سال های 42 و 43و 44 دانشکده فنی ملاقات کرده و با یکدیگر عکس گرفتند. گروه ساعت 13:30 در شرایط باد شديد و سرماي حدود ١٠ درجه زيرصفر و مه شديد در یال قله پرسون قرار گرفت و در ارتفاع 3080 متری برای ناهار و استراحت توقف کرد. سپس به سمت روستای افجه و تهران حرکت کرد.
بيشتر بخوانيد ...
بازدید علمی_صنعتي ایران خودرو (1388/10/01 ) Image: بازدید علمی_صنعتي ایران خودرو
 

کمیته بازدید کانون این بار، برنامه بازدید از ایران خودرو را برای اعضای علاقه مند کانون تدارک دید. 22 نفر از اعضای کانون چهارشنبه 25 آذر به ایران خودرو رفتند تا از سالن های پرس عمومی، مونتاژ بدنه و سالن مونتاژ شیشه و موتور بازدید کنند. این برنامه ظهر همان روز خاتمه یافت و اعضا پس از صرف ناهار به کانون بازگشتند.

بيشتر بخوانيد ...
صعود به سربازارک توسط کمیته کوهنوردی کانون فنی (1388/09/23 ) Image: صعود به سربازارک توسط کمیته کوهنوردی کانون فنی
کمیته کوهنوردی کانون فنی در دومین برنامه خود، کوه سربازارک را پیمود. این برنامه کوهپیمایی صبح جمعه 20 آذر ماه از مقابل دانشکده فنی آغاز شد و 5 نفر اعضای گروه کوهنوردی برای صعود به کوه سربازارک راهی امامزاده داوود شدند. گروه حوالی ظهر به زیر قله سربازارک رسید که به دلیل ورود ابر از سمت غرب و باد شمالی در خط الراس و زمان لازم برای برگشت، در ارتفاع 3450 متری برای صرف ناهار و استراحت توقف کرد و از ادامه راه منصرف شد.
بيشتر بخوانيد ...
گردهمایی آذر ماه کانون فنی لغو شد (1388/09/23 ) Image: گردهمایی آذر ماه کانون فنی لغو شد

گردهمایی عمومی آذر ماه کانون فنی که به سومین جشنواره نوازندگی توسط دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشکده فنی و دانشگاه تهران اختصاص داشت، با دستور رئیس دانشگاه لغو شد. این مراسم قرار بود عصر چهارشنبه 25 آذر ماه برگزار شود.

بيشتر بخوانيد ...
اعضای کانون هفته گذشته به خوزستان سفر کردند (1388/09/18 ) Image: اعضای کانون هفته گذشته به خوزستان سفر کردند
کمیته بازدید کانون فنی در تازه ترین برنامه اش، این بار سفر 4 روزه به استان خوزستان را ترتیب داد. در این برنامه تفریحی _ صنعتي بامداد که بامداد پنجشنبه 12 آذر 88 آغاز شد، تعدادی از اعضای کانون فنی و همراهانشان شرکت کردند. بازدید از قلعه فلك‌الافلاك (خرم‌آباد)، پل دوره ساساني شهر دزفول، كارگاه سد گتوند، سازه‌هاي آبي باستاني شهر شوشتر (آبشارها، بند ميزان، نهر داريون)، بازار شهر شوشتر، كاخ آپادانا داريوش، قلعه شوش، موزه شوش، آرامگاه دانيال نبي و زيگورات چغازنبيل از برنامه های این بازدید 4 روزه بود.
بيشتر بخوانيد ...
Page 55 of 58First   Previous   49  50  51  52  53  54  [55]  56  57  58  Next   Last   
bottomPane