}
سه شنبه ، 20 آذر ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
یک روز پاییزی در کوچه باغ های شهرستانک (1389/08/17 ) Image: یک روز پاییزی در کوچه باغ های شهرستانک
تعدادی از اعضای کانون به اتفاق همراهانشان پنج شنبه گذشته 6 آبان روزشان را در کوچه باغ های شهرستانک گذراندند. آنان در این گشت یک روزه از روستای شهرستانک و عمارت ناصری واقع در نزدیکی این روستا بازدید کردند. این برنامه به گلگشت در طبیعت زیبا و چشم نواز پاییزی این روستای خوش آب و هوا اختصاص داشت. این برنامه به سرپرستی مهندس ژیلا مشایخی­راد (شیمی 82)،از اعضای کمیته بازدید، برگزار شد.
بيشتر بخوانيد ...
گفت و گو با سایه در گردهمایی مهر ماه (1389/07/30 ) Image: گفت و گو با سایه در گردهمایی مهر ماه
فیلم "گفت و گو با سایه" ساخته خسرو سینایی در گردهمایی مهر ماه با استقبال چشمگیر اعضاء به نمایش درآمد. گفت و گو با سایه به واکاوی زندگی و آثار صادق هدایت می پردازد. در این فیلم با استفاده از آنچه از هدایت باقی مانده (شامل آثار، عکس ها، نامه ها، کارت پستال ها، خاطرات دوستان و منسوبین و خانه پدری هدایت) بخش هایی از زندگی و روحیات او به تصویر کشیده شده است. مهندس حسین حداد کلور، عضو هیات مدیره کانون(عمران 79) پیش از نمایش فیلم شرح مختصری از زندگی حرفه ای سینایی ارائه داد. سپس سینایی از انگیزه ساخت این فیلم سخن گفت.
بيشتر بخوانيد ...
سه روز در جزیره زیبای کیش (1389/07/22 ) Image: سه روز در جزیره زیبای کیش
29 نفر از اعضای کانون به اتفاق همراهانشان از جزیره زیبای کیش بازدید کردند. این برنامه شامل غواصی تفریحی، بازدید از پارک دلفین­ها و پرندگان، پروژه­های عمرانی شرکت ساختمانی ژیان (تصفیه خانه فاضلاب منقطه شمال جزیره کیش، مخزن مرتفع تنظیم فشار 12 هزار متر مکعبی و مجموعه موزه نماد کیش)، هتل داریوش، مناطق دیدنی جزیره و دوچرخه سواری شبانه بود. این برنامه توسط کمیته بازدید کانون فنی ترتیب یافته بود.
بيشتر بخوانيد ...
رقابت 6 گروه آشپزی در گردهمایی شهریور ماه (1389/07/03 ) Image: رقابت 6 گروه آشپزی در گردهمایی شهریور ماه
6 گروه آشپزی متشکل از اعضای کانون و خانواده هایشان، عصر چهارشنبه 31 شهریور مهارت و سلیقه خود را در آشپزی به نمایش گذاشتند. گردهمایی شهریور ماه کانون فنی به مسابقه آشپزی اختصاص داشت. در این مسابقه که در بخش ها غذاهای ایرانی، فرنگی، محلی، دسر و سالاد و اردو برگزار شد، گروه های شرکت کننده با ارائه غذاهای متنوعی به رقابت پرداختند. در این مسابقه علاوه بر غذاهای ایرانی، دو گروه غذای محلی شمالی و قزوینی را طبخ کرده بودند و یک گروه هم با طبخ غذا دسر و اردور فرنگی در مسابقه شرکت کرده بود.
بيشتر بخوانيد ...
سفر به بسطام و جنگل ابر (1389/06/08 ) Image: سفر به بسطام و جنگل ابر
اعضای جلسات مثنوی‌خوانی كانون و همراهانشان در یك برنامة سفر دوروزه شركت‌كردند. در این سفر كه در روزهای 4 و 5 شهریور برگزار شد، 37 نفر حضور داشتند.
آنان از آرامگاه شیخ ابوالحسن خرقانی و بایزید بسطامی و شهرهای بسطام و سنگسر و شهمیرزاد و نیز جنگل ابر، بازدید کردند. این برنامه به پیشنهاد اعضای جلسات مثنوی‌خوانی و به سرپرستی مهندس رضا یوسفی (از اعضای كمیته بازدید كانون) برگزار شد.
بيشتر بخوانيد ...
ضیافت افطار کانون فنی برگزار شد (1389/06/02 ) Image: ضیافت افطار کانون فنی برگزار شد
گردهمایی مرداد ماه کانون فنی به ضیافت افطار اختصاص داشت که عصر چهارشنبه 27 این ماه در باشگاه دانشگاه تهران برگزار شد. در این گردهمایی بیش از 300 نفر از اعضای کانون به همراه خانواده هایشان شرکت داشتند. همچنین اعضای شورای عالی، هیات مدیره کانون فنی و هیات رئیسه دانشکده فنی در این گردهمایی حضور داشتند.
بيشتر بخوانيد ...
سینما تک کانون با حقیقت ناگوار شروع شد (1389/05/15 ) Image: سینما تک کانون با حقیقت ناگوار شروع شد
فیلم مستند " حقیقت ناگوار" محصول سال 2006 به کارگردانی دیویس گاگنهام عصر شنبه 9 مرداد در دبیرخانه کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی به نمایش درآمد. در این مستند، ال گور (نامزد حزب دموكرات در انتخابات سال ٢٠٠٠ آمریكا) به زبانی ساده و با ارائه ای چند رسانه ای و جذاب به خطرات گرم شدن كره زمین و تغییرات آب و هوا می پردازد.
بيشتر بخوانيد ...
استاد محمد نوری درگذشت (1389/05/12 ) Image: استاد محمد نوری درگذشت
استاد محمد نوری خواننده پیشکسوت، مرد هنر و اخلاق و چهره ماندگار کشور شنبه شب  به دلیل بيماري در بيمارستان جم تهران دار فانی را وداع گفت. وی حدود یک سال درگیر بیماری سخت و بدخیم بود. استاد نوری در جشن هفتادمین سالگرد تاسیس دانشکده فنی، اجرای توانمند و استادانه ای داشت که تا مدت ها در خاطر شرکت کنندگان در جشن باقی خواهد ماند. پيكر این چهره‌ ماندگار آواز ايران ساعت 9:30، دوشنبه 11 مردادماه، ازمقابل تالار وحدت تشييع و در قطعه‌ هنرمندان بهشت زهرا به خاك سپرده مي‌شود.
بيشتر بخوانيد ...
نمایش منهای دو در گردهمایی تیر ماه (1389/05/03 ) Image: نمایش منهای دو در گردهمایی تیر ماه
گردهمایی تیر ماه کانون به نمایش "منهای دو" به کارگردانی داوود رشیدی اختصاص داشت. عصر چهارشنبه 30 تیر ماه، اعضای کانون فنی به همراه خانواده هایشان مهمان تالار اصلی تئاتر شهر بودند. این برنامه با استقبال بسیار اعضای کانون فنی مواجه شد. به طوری که حدود 500 نفر از این نمایش دیدن کردند. در پایان برنامه از دست اندکاران و بازیگران نمایش با حضور بهزاد فراهانی، بازیگر پیشکسوت و توسط مهندس عطاردیان، رئیس هیات مدیره، به نمایندگی از کانون فنی تقدیر شد.
بيشتر بخوانيد ...
مجمع عمومی سالیانه کانون فنی برگزار شد (1389/04/08 ) Image: مجمع عمومی سالیانه کانون فنی برگزار شد
مجمع عمومي عادي ساليانه نوبت دوم کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی چهارشنبه 26 خرداد در محل تالار رجب بیگی دانشکده فنی برگزار شد. پس از فراخوان عمومي اعضاء در روزنامه اطلاعات، مجمع عمومي عادي ساليانه نوبت اول در تاریخ 29 اردیبهشت به علت به حد نصاب نرسيدن اعضاء تشكيل نشده و این مجمع به نوبت دوم موکول شد. در این جلسه ابتدا رییس و اعضای هیات رییسه انتخاب شدند.
بيشتر بخوانيد ...
Page 55 of 60First   Previous   50  51  52  53  54  [55]  56  57  58  59  Next   Last   
bottomPane