}
يك شنبه ، 29 بـهـمن ، 96
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
برگزاری مجمع عمومي عادي ساليانه نوبت دوم کانون فنی (1388/04/31 ) Image: برگزاری مجمع عمومي عادي ساليانه نوبت دوم کانون فنی
مجمع عمومي عادي ساليانه نوبت دوم کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی برگزار شد. از آنجا كه مجمع عمومي عادي ساليانه نوبت اول در تاریخ 30 اردیبهشت 1388 به علت به حد نصاب نرسيدن اعضاء تشكيل نشده بود، مجمع عمومي عادي ساليانه نوبت دوم برپا شد. مجمع عمومی در این جلسه پس از استماع گزارش فعاليت‌هاي كانون، ترازنامه مالی سال 1387، بودجه سال 1388 و گزارش هیات بازرسان، ترازنامه سال 1387 و بودجه سال 1388 فنی را تصویب کرد. همچنین در این جلسه حق عضویت کانون برای سال 1388 مبلغ 40 هزار تومان به تصویب رسید. روزنامه اطلاعات نیز برای انعکاس آگهی ها از سوی مجمع انتخاب شد. مشروح گزارش فعالیت های کانون در سال 1387 در متن کامل خبر می آید.
بيشتر بخوانيد ...
سفر به استان چهارمحال و بختیاری (1388/03/03 ) Image: سفر به استان چهارمحال و بختیاری
اعضای کانون در برنامه بازديد اين ماه به استان چهارمحال و بختیاری سفر كردند. در این سفر سه روزه که از ساعت 4 بامداد چهارشنبه 30 اردیبهشت آغاز شد، اعضاء از مناطق مختلف اين استان بازدید كردند. ارگ تاریخی گوگد (در نزدیکی گلپایگان)، دشت لاله­های واژگون (در مجاورت گلستانکوه)، تاج و تاسیسات سد زاینده­رود (در نزدیکی چادگان)، پل زمانخان (شهر سامان)، دیدار از عشایر چادرنشین بختیاری (در منطقه آلونی) و بازديد از تونل آبرسانی کوهرنگ از جمله برنامه هاي اين سفر بود.
بيشتر بخوانيد ...
زندگی زیر آب های خلیج فارس در آخرین چهارشنبه اردیبهشت (1388/02/29 ) Image: زندگی زیر آب های خلیج فارس در آخرین چهارشنبه اردیبهشت
اعضای کانون فنی در گردهمایی ماهیانه در آخرین چهارشنبه اردیبهشت ماه، میزبان کاظم بایرام بخش، محقق و مستند ساز بودند. پخش چند قطعه فیلم از آثار کاظم بایرام بخش که به زندگی آبزیان خلیج فارس اختصاص داشت، از بخش های دیگر برنامه بود که با توضیحات وی پیرامون فیلم ها همراه شد. در ابتدای این مراسم مهندس محمد خیرخواه ثابت قدم (متالورژی 68)، عضو هیأت مدیره کانون فنی به معرفی بایرام بخش پرداخت.
بيشتر بخوانيد ...
دید و بازدید نوروزی در نخستین گردهمایی ماهیانه کانون در سال 88 (1388/01/26 ) Image: دید و بازدید نوروزی در نخستین گردهمایی ماهیانه کانون در سال 88
اعضای کانون فنی در سال جدید برای نخستین بار گردهم آمدند تا علاوه بر دید و بازدید نوروزی، به سخنان دکتر عباس احمد آخوندی ( راه و ساختمان 70) و دکتر محمد شکرچی زاده (راه و ساختمان 65) گوش فرادهند. نخستین گردهمایی ماهیانه کانون فنی، عصر چهارشنبه 26 فروردین، در تالار رجب بیگی دانشکده فنی برگزار شد. در این گردهمایی اعضا پس از ساعتی دیدار یکدیگر، پای صحبت دکتر آخوندی نشستند.
بيشتر بخوانيد ...
اعضای کانون این بار از موسسه خیریه رعد بازدید کردند (1387/12/25 ) Image: اعضای کانون این بار از موسسه خیریه رعد بازدید کردند
موسسه توانبخشی و بازارچه خیریه رعد پنجشنبه 15 اسفند میزبان تعدادی از اعضای کانون فنی بود. این اعضا که به منظور بازدید از این بازارچه در آن حضور یافتند، ابتدا به سخنان مهندس لواسانی و عامری از اعضای هیات امنای موسسه توانبخشی رعد گوش فرادادند. سپس از بخش های مختلف موسسه همچون کلاس های کامپیوتر، خیاطی و قالیبافی بازدید کرده و از نردیک با فعالیت های آن آشنا شدند.  بازدید از بازارچه خیریه بخش دیگری از این برنامه بود. اعضای گروه در انتها ناهار را با یکدیگر صرف کردند.
بيشتر بخوانيد ...
تقدیر از فعالان کانون (1387/12/16 ) Image: تقدیر از فعالان کانون
کانون فنی امسال نیز مانند سال های قبل در آخرین ماه سال در ضیافت شامی میزبان اعضای فعال کانون بود. این مراسم به منظور تقدیر و تشکر از آنان ترتیب یافته بود. اعضای کمیته های مختلف کانون، حامیان جشن سالانه کانون که با کمک های مالی خود موجبات برگزاری جشن سالانه را فراهم آوردند، اعضای هیات مدیره و اعضای شورای عالی کانون از جمله مدعوین  ضیافت شام عصر چهارشنبه 14 اسفند بودند. 
بيشتر بخوانيد ...
بازدید اعضای کانون از مجتمع چادر ملو و شهر یزد (1387/12/09 ) Image: بازدید اعضای کانون از مجتمع چادر ملو و شهر یزد
بازدید این ماه کانون فنی به سفر به یزد و مجتمع معدنی چادرملو اختصاص داشت. گروه 22 نفره اعضای کانون عصر سه شنبه 22 بهمن به وسیله قطار راهی یزد شدند. این گروه در یک برنامه سه روزه از شهرهای اردکان، میبد، خرانق و یزد و آثار تاریخی این شهرها بازدید کردند. همچنین یک روز از زمان سفر به بازدید از مجتمع معدنی چادرملو اختصاص یافت.
بيشتر بخوانيد ...
برگزاری جشن سالانه کانون در میان استقبال گرم اعضاء (1387/12/03 ) Image: برگزاری جشن سالانه کانون در میان استقبال گرم اعضاء
جشن سالانه کانون فنی که چهارشنبه شب 30 بهمن برگزار شد، مانند سال های گذشته با استقبال کم نظیر خانواده فنی همراه بود. در این جشن که هر سال به مناسبت تاسیس کانون فنی برپا می شود، از مهندسان پیشکسوت، مهندسان برجسته و استادان بازنشسته تجلیل شد. استقبال اعضاء به حدی بود که صندلی های تالار چمران دانشکده فنی از همان ساعات نخست جشن پر شد و تعدادی از حاضران مراسم را به صورت ایستاده تا پایان دنبال کردند. این مراسم با سخنان دکتر جبه دار رییس شورای عالی کانون فنی افتتاح شد.
بيشتر بخوانيد ...
ساعاتی با پیشکسوتان فنی در رستوران نوید (1387/10/28 ) Image: ساعاتی با پیشکسوتان فنی در رستوران نوید
بیش از 80 تن از اعضای کانون عصر چهارشنبه آخر دی ماه امسال را  با پیشکسوتان فنی گذراندند. گردهمایی این ماه کانون به صرف شام همراه با پیشکسوتان فنی (دانش آموختگان سال 1337) در رستوران نوید اختصاص داشت.
بيشتر بخوانيد ...
دو روز در میانکاله و دشت ناز (1387/10/27 ) Image: دو روز در میانکاله و دشت ناز
اعضای علاقه مند کانون روزهای 11 تا 13 دی ماه را در میانکاله و دشت ناز گذراندند. برنامه بازدید کانون فنی در دی ماه به بازدید از تالاب میانکاله و دشت ناز اختصاص داشت. در این برنامه که از ساعت 20:30 چهارشنبه آغاز شد،  26 نفر از اعضای کانون به وسیله قطار راهی ساری شدند و ساعت 20:30 روز جمعه پس از بازدیدی دو روزه ساری را ترک گفتند.
بيشتر بخوانيد ...
Page 55 of 56First   Previous   47  48  49  50  51  52  53  54  [55]  56  Next   Last   
bottomPane