}
پنج شنبه ، 31 خـــرداد ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
بازدید علمی_صنعتي ایران خودرو (1388/10/01 ) Image: بازدید علمی_صنعتي ایران خودرو
 

کمیته بازدید کانون این بار، برنامه بازدید از ایران خودرو را برای اعضای علاقه مند کانون تدارک دید. 22 نفر از اعضای کانون چهارشنبه 25 آذر به ایران خودرو رفتند تا از سالن های پرس عمومی، مونتاژ بدنه و سالن مونتاژ شیشه و موتور بازدید کنند. این برنامه ظهر همان روز خاتمه یافت و اعضا پس از صرف ناهار به کانون بازگشتند.

بيشتر بخوانيد ...
صعود به سربازارک توسط کمیته کوهنوردی کانون فنی (1388/09/23 ) Image: صعود به سربازارک توسط کمیته کوهنوردی کانون فنی
کمیته کوهنوردی کانون فنی در دومین برنامه خود، کوه سربازارک را پیمود. این برنامه کوهپیمایی صبح جمعه 20 آذر ماه از مقابل دانشکده فنی آغاز شد و 5 نفر اعضای گروه کوهنوردی برای صعود به کوه سربازارک راهی امامزاده داوود شدند. گروه حوالی ظهر به زیر قله سربازارک رسید که به دلیل ورود ابر از سمت غرب و باد شمالی در خط الراس و زمان لازم برای برگشت، در ارتفاع 3450 متری برای صرف ناهار و استراحت توقف کرد و از ادامه راه منصرف شد.
بيشتر بخوانيد ...
گردهمایی آذر ماه کانون فنی لغو شد (1388/09/23 ) Image: گردهمایی آذر ماه کانون فنی لغو شد

گردهمایی عمومی آذر ماه کانون فنی که به سومین جشنواره نوازندگی توسط دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشکده فنی و دانشگاه تهران اختصاص داشت، با دستور رئیس دانشگاه لغو شد. این مراسم قرار بود عصر چهارشنبه 25 آذر ماه برگزار شود.

بيشتر بخوانيد ...
اعضای کانون هفته گذشته به خوزستان سفر کردند (1388/09/18 ) Image: اعضای کانون هفته گذشته به خوزستان سفر کردند
کمیته بازدید کانون فنی در تازه ترین برنامه اش، این بار سفر 4 روزه به استان خوزستان را ترتیب داد. در این برنامه تفریحی _ صنعتي بامداد که بامداد پنجشنبه 12 آذر 88 آغاز شد، تعدادی از اعضای کانون فنی و همراهانشان شرکت کردند. بازدید از قلعه فلك‌الافلاك (خرم‌آباد)، پل دوره ساساني شهر دزفول، كارگاه سد گتوند، سازه‌هاي آبي باستاني شهر شوشتر (آبشارها، بند ميزان، نهر داريون)، بازار شهر شوشتر، كاخ آپادانا داريوش، قلعه شوش، موزه شوش، آرامگاه دانيال نبي و زيگورات چغازنبيل از برنامه های این بازدید 4 روزه بود.
بيشتر بخوانيد ...
سفر به آينده فناوري اطلاعات و ارتباطات در عصر چهارشنبه (1388/08/27 ) Image: سفر به آينده فناوري اطلاعات و ارتباطات در عصر چهارشنبه
كانون فني اين بار در گردهمايي پايان ماه خود، ميزبان دكتر توفان عطارديان، مدير عامل و موسس شركت تلكسيس در هلند بود. وي سخنراني خود را با عنوان " آينده فناوري اطلاعات و ارتباطات و ابعاد نفوذ آن در زندگي اجتماعي ارائه داد. دكتر عطارديان، فرزند مهندس مخمد عطارديان، رئيس هيات مديره كانون فني است. وي كه 30 سال قبل در دانشكده فني پذيرفته شد، به دليل شروع انقلاب فرهنگي و تعطيلي دانشگاه ها، پس از حضوري كوتاه در اين دانشكده براي ادامه تحصيل راهي هلند شد و توانست مدارج تحصيلي خود را تا درجه دكتراي مهندسي الكترونيك با درجه افتخار در دانشگاه صنعتي دلفت هلند، طي كند.
بيشتر بخوانيد ...
سفر علمی تفریحی اعضاي كانون به اصفهان وسمیرم (1388/08/16 ) Image: سفر علمی تفریحی اعضاي كانون به اصفهان وسمیرم
اعضاي كانون در تازه ترين سفرشان از تاسيسات فرآوري اورانيوم اصفهان و آبشار سميرم بازديد كردند. در اين برنامه علمي، تفريحي دو روزه تعدادي از اعضاء كانون از دقايق اوليه روز چهارشنبه 14 آبان راهي اصفهان شدند. اين گروه 16 نفره پس از بازديد از تاسيسات فرآوري اورانيوم اصفهان و شهر اصفهان و گشت و گذار در آبشار زيباي سميرم عصر پنج شنبه 14 آبان به تهران بازگشتند.
بيشتر بخوانيد ...
انتخابات داخلی در نخستین جلسه هیات مدیره دوره دهم (1388/08/10 ) Image: انتخابات داخلی در نخستین جلسه هیات مدیره دوره دهم
نخستین جلسه هیات مدیره دوره دهم کانون فنی به انتخابات داخلی آن اختصاص داشت. در این جلسه که عصر یکشنبه سوم آبان تشکیل شد، پس از رای گیری سمتهای اعضای هیات مدیره به این شرح تعیین شد.
1-مهندس محمد عطاردیان(راه و ساختمان 38)، رئیس هیات مدیره  2-مهندس محمدرضا محمدآبادی کمره ای(مکانیک 51)، نایب رئیس هیات مدیره  3-مهندس اسماعیل مسگرپور طوسی(مکانیک 59)، دبیر  4-مهندس روزبه صالح آبادی(عمران 80)، خزانه دار   5-مهندس کتایون میرزایی(کامپیوتر 87)،منشی.
بيشتر بخوانيد ...
هیات رییسه شورای عالی و هیات مدیره دوره دهم کانون فنی انتخاب شدند (1388/08/02 ) Image: هیات رییسه شورای عالی و هیات مدیره دوره دهم کانون فنی انتخاب شدند
جلسه تودیع شورای عالی دوره نهم و معارفه شورای عالی دوره دهم کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران عصرپنج شنبه 30 مهر در محل اتاق شورای دانشکده فنی برگزار شد. در این جلسه پس از رای گیری،هیات رییسه شورای عالی و هیات مدیره دوره دهم انتخاب شدند که نتایج آن در متن خبر می آید.
بيشتر بخوانيد ...
مشق عكاسي در گردهمايي مهر ماه كانون (1388/08/01 ) Image: مشق عكاسي در گردهمايي مهر ماه كانون
نمايشگاه عكاسي "مشق عكاسي" عصر چهارشنبه 29 مهر ماه اعضاي كانون را در گالري عكس و آثار هنري راه ابريشم گرد هم آورد. این نمایشگاه به نمایش آثار عکاسی، دختران افغان اختصاص داشت. در اين گردهمايي دستاوردهاي اجراي پروژه "آفرينش مفاهيم بنيادي سواد اجتماعي در كودكان به كمك عكس" مورد بررسي قرار گرفت. در اين پروژه كه به همت كانون فني ترتيب يافته، استادان عكاسي به آموزش كودكان افغان پرداختند. مهندس حامد یغماییان (شیمی 84) به همراه مهندس حسام خسروی (عمران 84) از اعضای کانون این پروژه را به انجام رسانده اند.
بيشتر بخوانيد ...
سفر تفريحي اعضای کانون به نارنجستان (1388/08/03 ) Image: سفر تفريحي اعضای کانون به نارنجستان
تعدادی از اعضای کانون در یکی از برنامه های پاییزی کمیته بازدید سه روز به یاد ماندنی را در هتل نارنجستان مازندران گذراندند. در این سفر تفریحی حدود 40 نفر از اعضاء از صبح چهارشنبه 8 مهر تا عصر جمعه 10 مهر از مناطق دیدنی اطراف هتل مانند پارک جنگلی نور بازدید کردند. در این سفر اعضاء میهمان مهندس مسعود موهبت(مکانیک 65) و مهندس سهیل موهبت مالکان هتل نارنجستان بودند. این سفر به همت کمیته بازدید و به سرپرستی مهندس عاطفه عبدالعلی برگزار شد.
بيشتر بخوانيد ...
Page 55 of 58First   Previous   49  50  51  52  53  54  [55]  56  57  58  Next   Last   
bottomPane