}
جمعه ، 30 شهـريـور ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
سفر به آينده فناوري اطلاعات و ارتباطات در عصر چهارشنبه (1388/08/27 ) Image: سفر به آينده فناوري اطلاعات و ارتباطات در عصر چهارشنبه
كانون فني اين بار در گردهمايي پايان ماه خود، ميزبان دكتر توفان عطارديان، مدير عامل و موسس شركت تلكسيس در هلند بود. وي سخنراني خود را با عنوان " آينده فناوري اطلاعات و ارتباطات و ابعاد نفوذ آن در زندگي اجتماعي ارائه داد. دكتر عطارديان، فرزند مهندس مخمد عطارديان، رئيس هيات مديره كانون فني است. وي كه 30 سال قبل در دانشكده فني پذيرفته شد، به دليل شروع انقلاب فرهنگي و تعطيلي دانشگاه ها، پس از حضوري كوتاه در اين دانشكده براي ادامه تحصيل راهي هلند شد و توانست مدارج تحصيلي خود را تا درجه دكتراي مهندسي الكترونيك با درجه افتخار در دانشگاه صنعتي دلفت هلند، طي كند.
بيشتر بخوانيد ...
سفر علمی تفریحی اعضاي كانون به اصفهان وسمیرم (1388/08/16 ) Image: سفر علمی تفریحی اعضاي كانون به اصفهان وسمیرم
اعضاي كانون در تازه ترين سفرشان از تاسيسات فرآوري اورانيوم اصفهان و آبشار سميرم بازديد كردند. در اين برنامه علمي، تفريحي دو روزه تعدادي از اعضاء كانون از دقايق اوليه روز چهارشنبه 14 آبان راهي اصفهان شدند. اين گروه 16 نفره پس از بازديد از تاسيسات فرآوري اورانيوم اصفهان و شهر اصفهان و گشت و گذار در آبشار زيباي سميرم عصر پنج شنبه 14 آبان به تهران بازگشتند.
بيشتر بخوانيد ...
انتخابات داخلی در نخستین جلسه هیات مدیره دوره دهم (1388/08/10 ) Image: انتخابات داخلی در نخستین جلسه هیات مدیره دوره دهم
نخستین جلسه هیات مدیره دوره دهم کانون فنی به انتخابات داخلی آن اختصاص داشت. در این جلسه که عصر یکشنبه سوم آبان تشکیل شد، پس از رای گیری سمتهای اعضای هیات مدیره به این شرح تعیین شد.
1-مهندس محمد عطاردیان(راه و ساختمان 38)، رئیس هیات مدیره  2-مهندس محمدرضا محمدآبادی کمره ای(مکانیک 51)، نایب رئیس هیات مدیره  3-مهندس اسماعیل مسگرپور طوسی(مکانیک 59)، دبیر  4-مهندس روزبه صالح آبادی(عمران 80)، خزانه دار   5-مهندس کتایون میرزایی(کامپیوتر 87)،منشی.
بيشتر بخوانيد ...
هیات رییسه شورای عالی و هیات مدیره دوره دهم کانون فنی انتخاب شدند (1388/08/02 ) Image: هیات رییسه شورای عالی و هیات مدیره دوره دهم کانون فنی انتخاب شدند
جلسه تودیع شورای عالی دوره نهم و معارفه شورای عالی دوره دهم کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران عصرپنج شنبه 30 مهر در محل اتاق شورای دانشکده فنی برگزار شد. در این جلسه پس از رای گیری،هیات رییسه شورای عالی و هیات مدیره دوره دهم انتخاب شدند که نتایج آن در متن خبر می آید.
بيشتر بخوانيد ...
مشق عكاسي در گردهمايي مهر ماه كانون (1388/08/01 ) Image: مشق عكاسي در گردهمايي مهر ماه كانون
نمايشگاه عكاسي "مشق عكاسي" عصر چهارشنبه 29 مهر ماه اعضاي كانون را در گالري عكس و آثار هنري راه ابريشم گرد هم آورد. این نمایشگاه به نمایش آثار عکاسی، دختران افغان اختصاص داشت. در اين گردهمايي دستاوردهاي اجراي پروژه "آفرينش مفاهيم بنيادي سواد اجتماعي در كودكان به كمك عكس" مورد بررسي قرار گرفت. در اين پروژه كه به همت كانون فني ترتيب يافته، استادان عكاسي به آموزش كودكان افغان پرداختند. مهندس حامد یغماییان (شیمی 84) به همراه مهندس حسام خسروی (عمران 84) از اعضای کانون این پروژه را به انجام رسانده اند.
بيشتر بخوانيد ...
سفر تفريحي اعضای کانون به نارنجستان (1388/08/03 ) Image: سفر تفريحي اعضای کانون به نارنجستان
تعدادی از اعضای کانون در یکی از برنامه های پاییزی کمیته بازدید سه روز به یاد ماندنی را در هتل نارنجستان مازندران گذراندند. در این سفر تفریحی حدود 40 نفر از اعضاء از صبح چهارشنبه 8 مهر تا عصر جمعه 10 مهر از مناطق دیدنی اطراف هتل مانند پارک جنگلی نور بازدید کردند. در این سفر اعضاء میهمان مهندس مسعود موهبت(مکانیک 65) و مهندس سهیل موهبت مالکان هتل نارنجستان بودند. این سفر به همت کمیته بازدید و به سرپرستی مهندس عاطفه عبدالعلی برگزار شد.
بيشتر بخوانيد ...
برگزاری دهمین دوره انتخابات شورای عالی و بازرسان کانون در ضیافت افطار (1388/06/24 ) Image: برگزاری دهمین دوره انتخابات شورای عالی و بازرسان کانون در ضیافت افطار
گردهمایی این ماه کانون فنی بر اساس سنت هر ساله به ضیافت افطار اختصاص داشت. با این تفاوت که این ضیافت با برگزاری دهمین دوره انتخابات شورای عالی و بازرسان کانون به شیوه دستی مقارن شد. مجمع عمومی و کمیته اجرایی انتخابات کانون فنی پیش از این تصمیم گرفته بود، انتخابات این دوره را به دو شیوه دستی و اینترنتی از 23 تا 25 شهریور برگزار کند و ساعات پایانی روز آخر را به شیوه دستی رای گیری اختصاص دهد. گردهمایی چهارشنبه شب به همین دلیل حال و هوای دیگری داشت. تعداد بسیاری از اعضا و خانواده هایشان در این گردهمایی شرکت کرده و رای خود را نیز به صندوق ریختند. کمیته اجرایی انتخابات، روز پنج شنبه 26 شهریور ماه نتیجه این دوره انتخابات را در اطلاعیه ای اعلام کرد که مشروح آن در متن کامل خبر می آید.
بيشتر بخوانيد ...
انتخابات دوره دهم شورای عالی و هیات بازرسان کانون فني فردا آغاز مي شود (1388/06/18 ) Image: انتخابات دوره دهم شورای عالی و هیات بازرسان کانون فني فردا آغاز مي شود
انتخابات دوره دهم شورای عالی و هیات بازرسان کانون مهندسین فارغ التحصيل دانشكده فني دانشگاه تهران از ساعت صفر فردا دوشنبه 23 شهريور 1388 آغاز مي شود. اين انتخابات تا ساعت 15چهارشنبه 25 شهریور 1388 به وقت تهران ادامه خواهد داشت. اين دوره از انتخابات به شكل اينترنتي برگزار مي شود. همچنين از ساعت 18:30 تا 20:30 چهارشنبه 25 شهريور 88 امكان اخذ راي به شكل دستي فراهم شده است. به اين منظور آن دسته از اعضا كه به اينترنت دسترسي ندارند، مي توانند به باشگاه دانشگاه تهران، واقع در خيابان 16 آذر، محل برگزاري گردهمايي اين ماه كانون فني مراجعه كنند. برای كسب اطلاعات بيشتر از نحوي راي دادن مي توانيد به اين آدرس http://Voting.FANNI.info مراجعه كنيد. همچنين فهرست اسامي داوطلبان عضويت دهمين دوره شوراي عالي نيز در اين صفحه قابل ملاحظه است.
بيشتر بخوانيد ...
نمایش باغ شکر پاره برای اعضای کانون (1388/05/28 ) Image: نمایش باغ شکر پاره برای اعضای کانون
بیش از 400 نفر از اعضای کانون به همراه خانواده هایشان در گردهمایی این ماه کانون، چهارشنبه 28 مرداد ماه، به تماشای نمایش روحوضی باغ شکر پاره در سالن اصلی تئاتر شهر نشستند. این تئاتر که تازه ترین کار دکتر قطب الدین صادقی است،با شخصیت سیاه در فضایی طنز به نقد فضای اجتماعی، اقتصادی و سیاسی روز می پردازد. صادقی در نمایش خود از تمامی تیپ های نمایش تخته حوضی استفاده کرده و در مجموع نمایشی را با بیش از 20 بازیگر روی صحنه برده است.
بيشتر بخوانيد ...
بازديد اعضاي كانون فني از استان آذربایجان شرقی (1388/05/11 ) Image: بازديد اعضاي كانون فني از استان آذربایجان شرقی
تعدادي از اعضاي كانون فني و همراهانشان در برنامه اي سه روزه از استان آذربايجان شرقي بازديد كردند.
اين گروه 29 نفره از ساعات آغازين چهارشنبه 7 مرداد به سوي اين استان حركت كرده و در سفر سه روزه خود از نقاط مختلف استان ديدن كردند.
بيشتر بخوانيد ...
Page 56 of 58First   Previous   49  50  51  52  53  54  55  [56]  57  58  Next   Last   
bottomPane