}
سه شنبه ، 20 آذر ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
نگاهی به چالش های شهری در گردهمایی اردیبهشت کانون فنی (1389/03/20 ) Image: نگاهی به چالش های شهری در گردهمایی اردیبهشت کانون فنی

برخی از اعضای کانون عصر آخرین چهارشنبه اردیبهشت ماه گرد هم آمدند تا علاوه بر شرکت در مجمع عمومی سالیانه، شاهد برنامه "تهران و توسعه پایدار" باشند که کمیته توسعه پایدار در خصوص معضلات شهر تهران ترتیب داده بود. در این برنامه معضلات تهران با نگاهی جدید و از دید توسعه پایدار مورد بررسی قرار گرفت.

بيشتر بخوانيد ...
اعضای کانون به ایلام سفر کردند (1389/02/08 ) Image:   اعضای کانون به ایلام سفر کردند
کمیته بازدید در نخستین برنامه خود در سال جدید، یک سفر 4 روزه تفریحی به استان ایلام را ترتیب داد. در این برنامه تعدادی از اعضای کانون و همراهانشان در ساعات بامدادی سه شنبه 31 فروردین راهی این استان شدند.  بازدید از معبد آناهيتا در كنگاور، مجموعه بيستون، طاقبستان، غار زينهگان، قلعه والي ايلام، محوطه شهر تاريخي سيمره، درياچه دوقلو در آبدانان، تنگ بهرام چوبين، پل تاريخي گاوميشان از جمله برنامه های این سفر بود. همچنین بازدید از سد در حال احداث سيمره یکی دیگر از برنامه های آنان بود.
بيشتر بخوانيد ...
ضیافت شام فعالان کانون فنی و اعضای شورای عالی (1389/01/29 ) Image: ضیافت شام فعالان کانون فنی و اعضای شورای عالی
کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی پنج شنبه 26 فروردین ماه میزبان اعضای فعال این کانون بود. این ضیافت به منظور تقدیر و تشکر از فعالان کانون در ابتدای سال جدید در باشگاه دانشگاه تهران برگزار شد. اعضای کمیته های مختلف کانون، حامیان جشن سالانه کانون، اعضای هیات مدیره و اعضای شورای عالی کانون از جمله مهمانان این ضیافت بودند.
بيشتر بخوانيد ...
نخستین گردهمایی اعضای کانون فنی در سال جدید (1389/01/29 ) Image: نخستین گردهمایی اعضای کانون فنی در سال جدید
نخستین گردهمایی اعضای کانون در سال جدید به دید و بازدید نوروزی اختصاص داشت. در این گردهمایی که عصر چهارشنبه 25 فروردین در تالار رجب بیگی دانشکده فنی برگزار شد، اعضاء علاوه بر تجدید دیدار با یکدیگر، به سخنان مهندس احمد حاجی سلیمی (معدن 57) گوش سپردند. مهندس حاجی سلیمی برای اعضای کانون در خصوص کلاس های مثنوی خوانی توضیح داد.
بيشتر بخوانيد ...
تغییر مکان و برنامه گردهمایی فروردین ماه کانون فنی (1389/01/25 ) Image: تغییر مکان و برنامه گردهمایی فروردین ماه کانون فنی
برنامه گردهمایی فروردین ماه کانون فنی تغییر یافت. این برنامه به مسابقه آشپزی اختصاص داشت که به دلیل محدودیتهایی لغو شد. با این حال گردهمایی پایانی فروردین ماه مانند ماه های گذشته چهارشنبه 25 فروردین ماه برگزار می شود. این گردهمایی به دید و بازدید نوروزی اختصاص داشته و از ساعت 17 در محل تالار رجب بیگی دانشکده فنی واقع در خیابان 16 آذر برگزار می شود.
بيشتر بخوانيد ...
سفر به ساری در آخرین روزهای سال 88 (1389/01/23 ) Image: سفر به ساری در آخرین روزهای سال 88
کمیته بازدید در آخرین روزهای سال گذشته، سفر تفریحی خزرآباد ساری را ترتیب داد. در این سفر بیش از 20 تن از اعضای کانون و خانواده هایشان از منطقه ساحلی خزرآباد دیدن کردند. سفر از صبح چهارشنبه 19 اسفند آغاز شده و عصر جمعه 21 اسفند خاتمه یافت. در این سفر گروه در نخستین روز مراسم نمادین چهارشنبه سوری را برگزار کرده و روز دوم از جنگل های عباس آباد دیدن کرد. هر چند به دلیل بارش باران موفق به جنگل پیمایی نشدند.
بيشتر بخوانيد ...
مراسم بزرگداشت سالانه کانون فنی برگزار شد (1388/12/06 ) Image: مراسم بزرگداشت سالانه کانون فنی برگزار شد
مراسم بزرگداشت سالانه کانون فنی چهارشنبه 5 اسفند همزمان با روز مهندسی برگزار شد. در این مراسم که هر سال به مناسبت تاسیس کانون فنی برپا می شود، از مهندسان پیشکسوت، مهندسان برجسته و استادان بازنشسته تجلیل شد. این مراسم نیز مانند هر سال با استقبال خانواده فنی همراه بود. سالن چمران از ساعات نخستین مراسم مملو از جمعیت شد و تعدادی از اعضا ناچار برنامه را به صورت ایستاده دنبال کردند.
بيشتر بخوانيد ...
بازدید اعضای کانون از برج میلاد (1388/12/05 ) Image: بازدید اعضای کانون از برج میلاد
اعضای کانون دوشنبه سوم اسفند از مجموعه برج میلاد بازدید کردند. در این بازدید گروه ابتدا از رستوران VIP  در تراز 292 متری دیدن کردند. سپس از طبقه گنبد آسمان در تراز 302 متری و در آخر از رستوران گردان در تراز 276 متری دیدن کردند. برنامه بازدید ساعت 12 ظهر پایان یافت. این برنامه با همکاری مهندس محمدتقی توحیدی (مکانیک 63) از شرکت یادمان سازه  و مهندس حمید مسگرپور طوسی (شیمی 59) انجام شد.
بيشتر بخوانيد ...
خبرنامه کانون فنی منتشر شد (1388/12/03 ) Image: خبرنامه کانون فنی منتشر شد
شماره جدید خبرنامه کانون فنی پس از چند سال وقفه منتشر شد. با فعال شدن کمیته انتشارات کانون فنی و پیگیری چند ماهه این کمیته به سرپرستی دکتر اورنگ فرزانه، عضو شورای عالی، انتشار خبرنامه از سر گرفته شد. این خبرنامه به صورت فصلنامه منتشر می شود. در این شماره بررسی فعالیت های بنیاد حامیان فنی از بدو تاسیس تا کنون به عنوان گزارش ویژه پرداخته شده است.
بيشتر بخوانيد ...
ساعتی با پیشکسوتان فنی در گردهمایی دی ماه (1388/11/03 ) Image: ساعتی با پیشکسوتان فنی در گردهمایی دی ماه
اعضای شورای عالی، هیات مدیره و برخی دیگر از اعضای کانون فنی آخرین چهارشنبه شب دی ماه را با پیشکسوتان فنی گذراندند. گردهمایی دی ماه کانون به صرف شام همراه با پیشکسوتان فنی (دانش آموختگان سال 1338) در رستوران نوید اختصاص داشت. در این ضیافت علاوه بر اعضای کانون دکتر فرجی دانا (برق 65) مدیر عامل بنیاد حامیان فنی نیز به همراه تعدادی از کارکنان این بنیاد حضور داشت.
بيشتر بخوانيد ...
Page 56 of 60First   Previous   51  52  53  54  55  [56]  57  58  59  60  Next   Last   
bottomPane