}
پنج شنبه ، 2 فرورديـن ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
بازدید اعضای کانون از مجتمع چادر ملو و شهر یزد (1387/12/09 ) Image: بازدید اعضای کانون از مجتمع چادر ملو و شهر یزد
بازدید این ماه کانون فنی به سفر به یزد و مجتمع معدنی چادرملو اختصاص داشت. گروه 22 نفره اعضای کانون عصر سه شنبه 22 بهمن به وسیله قطار راهی یزد شدند. این گروه در یک برنامه سه روزه از شهرهای اردکان، میبد، خرانق و یزد و آثار تاریخی این شهرها بازدید کردند. همچنین یک روز از زمان سفر به بازدید از مجتمع معدنی چادرملو اختصاص یافت.
بيشتر بخوانيد ...
برگزاری جشن سالانه کانون در میان استقبال گرم اعضاء (1387/12/03 ) Image: برگزاری جشن سالانه کانون در میان استقبال گرم اعضاء
جشن سالانه کانون فنی که چهارشنبه شب 30 بهمن برگزار شد، مانند سال های گذشته با استقبال کم نظیر خانواده فنی همراه بود. در این جشن که هر سال به مناسبت تاسیس کانون فنی برپا می شود، از مهندسان پیشکسوت، مهندسان برجسته و استادان بازنشسته تجلیل شد. استقبال اعضاء به حدی بود که صندلی های تالار چمران دانشکده فنی از همان ساعات نخست جشن پر شد و تعدادی از حاضران مراسم را به صورت ایستاده تا پایان دنبال کردند. این مراسم با سخنان دکتر جبه دار رییس شورای عالی کانون فنی افتتاح شد.
بيشتر بخوانيد ...
ساعاتی با پیشکسوتان فنی در رستوران نوید (1387/10/28 ) Image: ساعاتی با پیشکسوتان فنی در رستوران نوید
بیش از 80 تن از اعضای کانون عصر چهارشنبه آخر دی ماه امسال را  با پیشکسوتان فنی گذراندند. گردهمایی این ماه کانون به صرف شام همراه با پیشکسوتان فنی (دانش آموختگان سال 1337) در رستوران نوید اختصاص داشت.
بيشتر بخوانيد ...
دو روز در میانکاله و دشت ناز (1387/10/27 ) Image: دو روز در میانکاله و دشت ناز
اعضای علاقه مند کانون روزهای 11 تا 13 دی ماه را در میانکاله و دشت ناز گذراندند. برنامه بازدید کانون فنی در دی ماه به بازدید از تالاب میانکاله و دشت ناز اختصاص داشت. در این برنامه که از ساعت 20:30 چهارشنبه آغاز شد،  26 نفر از اعضای کانون به وسیله قطار راهی ساری شدند و ساعت 20:30 روز جمعه پس از بازدیدی دو روزه ساری را ترک گفتند.
بيشتر بخوانيد ...
درس های از پروژه خانه سازی ونزوئلا در گردهمایی کانون (1387/09/29 ) Image: درس های از پروژه خانه سازی ونزوئلا در گردهمایی کانون
اعضای کانون در گردهمایی این ماه، سه شنبه 26 آذر، پای سخنان مهندس محمد رضا انصاری (راه و ساختمان 47) مدیر عامل و رییس هیات مدیره شرکت کیسون نشستند. تالار رجب بیگی دانشکده فنی، از همان لحظات نخست پر شد و بقیه علاقه مندان ناچار در طبقه دوم تالار مستقر شدند. این استقبال از برنامه های سخنرانی کانون فنی خود نوعی رکورد به حساب می آید. پیش از سخنرانی مهندس انصاری مهندس عطاردیان شرح مختصری از سوابق علمی و فنی مهندس انصاری و شرکت کیسون ارائه داد.
بيشتر بخوانيد ...
اعضای کانون این بار به تنگه لالون رفتند (1387/09/08 ) Image: اعضای کانون این بار به تنگه لالون رفتند
برنامه بازدید کانون فنی این بار به کوهپیمایی سبک در تنگه لالون اختصاص داشت. 45 نفر از اعضای کانون روز جمعه اول آذر ماه راهی تنگه لالون واقع در فشم شدند. این برنامه از ساعت 7 صبح از مقابل پردیس دو دانشکده فنی آغاز شده و تا ساعت 21 ادامه یافت. گروه در این روز علاوه بر کوهپیمایی سبک ناهار را نیز در منطقه لالون صرف کرد.
بيشتر بخوانيد ...
ساعتی با موسیقی پاپ در گردهمایی کانون (1387/09/02 ) Image: ساعتی با موسیقی پاپ در گردهمایی کانون
اعضای کانون فنی در آخرین چهارشنبه آبان ماه امسال ساعتی را به موسیقی پاپ گوش سپردند. گردهمایی این ماه کانون به کنسرت احسان خواجه امیری اختصاص داشت. در این برنامه که در تالار شهید چمران دانشکده فنی برگزار شد، بیش از 600 تن از اعضای کانون فنی به همراه خانواده هایشان شرکت داشتند و ساعاتی شاد را سپری کردند. این برنامه از ساعت 18 آغاز شد و پس از یک ساعت پذیرایی و تجدید دیدار تا ساعت 21 ادامه یافت.  
بيشتر بخوانيد ...
بزرگداشت یکصدمین سال تولد دکتر مجتهدی در گردهمایی کانون (1387/07/26 ) Image: بزرگداشت یکصدمین سال تولد دکتر مجتهدی در گردهمایی کانون
چهارشنبه پایانی این ماه برای خانواده فنی حال و هوای دیگری داشت. این ماه کانون فنی در گردهمایی خود میزبان بخش دیگری از جامعه علمی کشور بود. فارغ التحصیلان دبیرستان البرز، فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی امیر کبیر که همگی در تالار شهید چمران دانشکده فنی گرد آمده بودند تا یاد دکتر محمد علی مجتهدی را در یکصدمین سالگرد تولدش گرامی بدارند.
بيشتر بخوانيد ...
حضور رییس دانشگاه در گردهمایی کانون (1387/07/02 ) Image: حضور رییس دانشگاه در گردهمایی کانون

دکتر فرهاد رهبر رییس دانشگاه تهران با حضور در گردهمایی ماهانه کانون فنی، افطار را در کنار اعضای کانون صرف کرد. گردهمایی این ماه کانون به سنت هر سال به ضیافت افطار اختصاص داشت. در این ضیافت بیش از 300 تن از اعضای کانون شرکت جستند. آنان ساعات ملکوتی افطار چهارشنبه 27 شهریور ماه را به تجدید دیدار با دوستان و همدانشکده ای ها گذراندند. کانون فنی در ضیافت این ماه میزبان رییس دانشگاه تهران نیز بود.

بيشتر بخوانيد ...
سفر اعضای کانون به فومن (1387/06/23 ) Image: سفر اعضای کانون به فومن

تعدادی از اعضای فعال کانون فنی در سفری سه روزه به فومن و رشت از دانشکده فنی فومن و کارخانه فومن شیمی بازدید کردند. در این سفر که از چهارشنبه 6 تا جمعه 8 شهریور به طول انجامید، گروه علاوه بر بازدید از دانشکده فنی فومن و کارخانه فومن شیمی از روستای دیدنی ماسوله، شهر صنعتی رشت و تعدادی از واحدهای تولیدی این شهر بازدید کرد. مهندس عباس موسوی رهپیما میزبانی از گروه را در این سفر بر عهده گرفت. دانشکده فنی فومن با هزینه ای بالغ بر 5 میلیارد تومان به همت مهندس موسوی رهپیما (شیمی 41) تاسیس شده است.

بيشتر بخوانيد ...
Page 56 of 57First   Previous   48  49  50  51  52  53  54  55  [56]  57  Next   Last   
bottomPane