}
پنج شنبه ، 31 خـــرداد ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
برگزاری دهمین دوره انتخابات شورای عالی و بازرسان کانون در ضیافت افطار (1388/06/24 ) Image: برگزاری دهمین دوره انتخابات شورای عالی و بازرسان کانون در ضیافت افطار
گردهمایی این ماه کانون فنی بر اساس سنت هر ساله به ضیافت افطار اختصاص داشت. با این تفاوت که این ضیافت با برگزاری دهمین دوره انتخابات شورای عالی و بازرسان کانون به شیوه دستی مقارن شد. مجمع عمومی و کمیته اجرایی انتخابات کانون فنی پیش از این تصمیم گرفته بود، انتخابات این دوره را به دو شیوه دستی و اینترنتی از 23 تا 25 شهریور برگزار کند و ساعات پایانی روز آخر را به شیوه دستی رای گیری اختصاص دهد. گردهمایی چهارشنبه شب به همین دلیل حال و هوای دیگری داشت. تعداد بسیاری از اعضا و خانواده هایشان در این گردهمایی شرکت کرده و رای خود را نیز به صندوق ریختند. کمیته اجرایی انتخابات، روز پنج شنبه 26 شهریور ماه نتیجه این دوره انتخابات را در اطلاعیه ای اعلام کرد که مشروح آن در متن کامل خبر می آید.
بيشتر بخوانيد ...
انتخابات دوره دهم شورای عالی و هیات بازرسان کانون فني فردا آغاز مي شود (1388/06/18 ) Image: انتخابات دوره دهم شورای عالی و هیات بازرسان کانون فني فردا آغاز مي شود
انتخابات دوره دهم شورای عالی و هیات بازرسان کانون مهندسین فارغ التحصيل دانشكده فني دانشگاه تهران از ساعت صفر فردا دوشنبه 23 شهريور 1388 آغاز مي شود. اين انتخابات تا ساعت 15چهارشنبه 25 شهریور 1388 به وقت تهران ادامه خواهد داشت. اين دوره از انتخابات به شكل اينترنتي برگزار مي شود. همچنين از ساعت 18:30 تا 20:30 چهارشنبه 25 شهريور 88 امكان اخذ راي به شكل دستي فراهم شده است. به اين منظور آن دسته از اعضا كه به اينترنت دسترسي ندارند، مي توانند به باشگاه دانشگاه تهران، واقع در خيابان 16 آذر، محل برگزاري گردهمايي اين ماه كانون فني مراجعه كنند. برای كسب اطلاعات بيشتر از نحوي راي دادن مي توانيد به اين آدرس http://Voting.FANNI.info مراجعه كنيد. همچنين فهرست اسامي داوطلبان عضويت دهمين دوره شوراي عالي نيز در اين صفحه قابل ملاحظه است.
بيشتر بخوانيد ...
نمایش باغ شکر پاره برای اعضای کانون (1388/05/28 ) Image: نمایش باغ شکر پاره برای اعضای کانون
بیش از 400 نفر از اعضای کانون به همراه خانواده هایشان در گردهمایی این ماه کانون، چهارشنبه 28 مرداد ماه، به تماشای نمایش روحوضی باغ شکر پاره در سالن اصلی تئاتر شهر نشستند. این تئاتر که تازه ترین کار دکتر قطب الدین صادقی است،با شخصیت سیاه در فضایی طنز به نقد فضای اجتماعی، اقتصادی و سیاسی روز می پردازد. صادقی در نمایش خود از تمامی تیپ های نمایش تخته حوضی استفاده کرده و در مجموع نمایشی را با بیش از 20 بازیگر روی صحنه برده است.
بيشتر بخوانيد ...
بازديد اعضاي كانون فني از استان آذربایجان شرقی (1388/05/11 ) Image: بازديد اعضاي كانون فني از استان آذربایجان شرقی
تعدادي از اعضاي كانون فني و همراهانشان در برنامه اي سه روزه از استان آذربايجان شرقي بازديد كردند.
اين گروه 29 نفره از ساعات آغازين چهارشنبه 7 مرداد به سوي اين استان حركت كرده و در سفر سه روزه خود از نقاط مختلف استان ديدن كردند.
بيشتر بخوانيد ...
برگزاری مجمع عمومي عادي ساليانه نوبت دوم کانون فنی (1388/04/31 ) Image: برگزاری مجمع عمومي عادي ساليانه نوبت دوم کانون فنی
مجمع عمومي عادي ساليانه نوبت دوم کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی برگزار شد. از آنجا كه مجمع عمومي عادي ساليانه نوبت اول در تاریخ 30 اردیبهشت 1388 به علت به حد نصاب نرسيدن اعضاء تشكيل نشده بود، مجمع عمومي عادي ساليانه نوبت دوم برپا شد. مجمع عمومی در این جلسه پس از استماع گزارش فعاليت‌هاي كانون، ترازنامه مالی سال 1387، بودجه سال 1388 و گزارش هیات بازرسان، ترازنامه سال 1387 و بودجه سال 1388 فنی را تصویب کرد. همچنین در این جلسه حق عضویت کانون برای سال 1388 مبلغ 40 هزار تومان به تصویب رسید. روزنامه اطلاعات نیز برای انعکاس آگهی ها از سوی مجمع انتخاب شد. مشروح گزارش فعالیت های کانون در سال 1387 در متن کامل خبر می آید.
بيشتر بخوانيد ...
سفر به استان چهارمحال و بختیاری (1388/03/03 ) Image: سفر به استان چهارمحال و بختیاری
اعضای کانون در برنامه بازديد اين ماه به استان چهارمحال و بختیاری سفر كردند. در این سفر سه روزه که از ساعت 4 بامداد چهارشنبه 30 اردیبهشت آغاز شد، اعضاء از مناطق مختلف اين استان بازدید كردند. ارگ تاریخی گوگد (در نزدیکی گلپایگان)، دشت لاله­های واژگون (در مجاورت گلستانکوه)، تاج و تاسیسات سد زاینده­رود (در نزدیکی چادگان)، پل زمانخان (شهر سامان)، دیدار از عشایر چادرنشین بختیاری (در منطقه آلونی) و بازديد از تونل آبرسانی کوهرنگ از جمله برنامه هاي اين سفر بود.
بيشتر بخوانيد ...
زندگی زیر آب های خلیج فارس در آخرین چهارشنبه اردیبهشت (1388/02/29 ) Image: زندگی زیر آب های خلیج فارس در آخرین چهارشنبه اردیبهشت
اعضای کانون فنی در گردهمایی ماهیانه در آخرین چهارشنبه اردیبهشت ماه، میزبان کاظم بایرام بخش، محقق و مستند ساز بودند. پخش چند قطعه فیلم از آثار کاظم بایرام بخش که به زندگی آبزیان خلیج فارس اختصاص داشت، از بخش های دیگر برنامه بود که با توضیحات وی پیرامون فیلم ها همراه شد. در ابتدای این مراسم مهندس محمد خیرخواه ثابت قدم (متالورژی 68)، عضو هیأت مدیره کانون فنی به معرفی بایرام بخش پرداخت.
بيشتر بخوانيد ...
دید و بازدید نوروزی در نخستین گردهمایی ماهیانه کانون در سال 88 (1388/01/26 ) Image: دید و بازدید نوروزی در نخستین گردهمایی ماهیانه کانون در سال 88
اعضای کانون فنی در سال جدید برای نخستین بار گردهم آمدند تا علاوه بر دید و بازدید نوروزی، به سخنان دکتر عباس احمد آخوندی ( راه و ساختمان 70) و دکتر محمد شکرچی زاده (راه و ساختمان 65) گوش فرادهند. نخستین گردهمایی ماهیانه کانون فنی، عصر چهارشنبه 26 فروردین، در تالار رجب بیگی دانشکده فنی برگزار شد. در این گردهمایی اعضا پس از ساعتی دیدار یکدیگر، پای صحبت دکتر آخوندی نشستند.
بيشتر بخوانيد ...
اعضای کانون این بار از موسسه خیریه رعد بازدید کردند (1387/12/25 ) Image: اعضای کانون این بار از موسسه خیریه رعد بازدید کردند
موسسه توانبخشی و بازارچه خیریه رعد پنجشنبه 15 اسفند میزبان تعدادی از اعضای کانون فنی بود. این اعضا که به منظور بازدید از این بازارچه در آن حضور یافتند، ابتدا به سخنان مهندس لواسانی و عامری از اعضای هیات امنای موسسه توانبخشی رعد گوش فرادادند. سپس از بخش های مختلف موسسه همچون کلاس های کامپیوتر، خیاطی و قالیبافی بازدید کرده و از نردیک با فعالیت های آن آشنا شدند.  بازدید از بازارچه خیریه بخش دیگری از این برنامه بود. اعضای گروه در انتها ناهار را با یکدیگر صرف کردند.
بيشتر بخوانيد ...
تقدیر از فعالان کانون (1387/12/16 ) Image: تقدیر از فعالان کانون
کانون فنی امسال نیز مانند سال های قبل در آخرین ماه سال در ضیافت شامی میزبان اعضای فعال کانون بود. این مراسم به منظور تقدیر و تشکر از آنان ترتیب یافته بود. اعضای کمیته های مختلف کانون، حامیان جشن سالانه کانون که با کمک های مالی خود موجبات برگزاری جشن سالانه را فراهم آوردند، اعضای هیات مدیره و اعضای شورای عالی کانون از جمله مدعوین  ضیافت شام عصر چهارشنبه 14 اسفند بودند. 
بيشتر بخوانيد ...
Page 56 of 58First   Previous   49  50  51  52  53  54  55  [56]  57  58  Next   Last   
bottomPane