}
شنبه ، 27 مـــرداد ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
ساعتی با موسیقی پاپ در گردهمایی کانون (1387/09/02 ) Image: ساعتی با موسیقی پاپ در گردهمایی کانون
اعضای کانون فنی در آخرین چهارشنبه آبان ماه امسال ساعتی را به موسیقی پاپ گوش سپردند. گردهمایی این ماه کانون به کنسرت احسان خواجه امیری اختصاص داشت. در این برنامه که در تالار شهید چمران دانشکده فنی برگزار شد، بیش از 600 تن از اعضای کانون فنی به همراه خانواده هایشان شرکت داشتند و ساعاتی شاد را سپری کردند. این برنامه از ساعت 18 آغاز شد و پس از یک ساعت پذیرایی و تجدید دیدار تا ساعت 21 ادامه یافت.  
بيشتر بخوانيد ...
بزرگداشت یکصدمین سال تولد دکتر مجتهدی در گردهمایی کانون (1387/07/26 ) Image: بزرگداشت یکصدمین سال تولد دکتر مجتهدی در گردهمایی کانون
چهارشنبه پایانی این ماه برای خانواده فنی حال و هوای دیگری داشت. این ماه کانون فنی در گردهمایی خود میزبان بخش دیگری از جامعه علمی کشور بود. فارغ التحصیلان دبیرستان البرز، فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی امیر کبیر که همگی در تالار شهید چمران دانشکده فنی گرد آمده بودند تا یاد دکتر محمد علی مجتهدی را در یکصدمین سالگرد تولدش گرامی بدارند.
بيشتر بخوانيد ...
حضور رییس دانشگاه در گردهمایی کانون (1387/07/02 ) Image: حضور رییس دانشگاه در گردهمایی کانون

دکتر فرهاد رهبر رییس دانشگاه تهران با حضور در گردهمایی ماهانه کانون فنی، افطار را در کنار اعضای کانون صرف کرد. گردهمایی این ماه کانون به سنت هر سال به ضیافت افطار اختصاص داشت. در این ضیافت بیش از 300 تن از اعضای کانون شرکت جستند. آنان ساعات ملکوتی افطار چهارشنبه 27 شهریور ماه را به تجدید دیدار با دوستان و همدانشکده ای ها گذراندند. کانون فنی در ضیافت این ماه میزبان رییس دانشگاه تهران نیز بود.

بيشتر بخوانيد ...
سفر اعضای کانون به فومن (1387/06/23 ) Image: سفر اعضای کانون به فومن

تعدادی از اعضای فعال کانون فنی در سفری سه روزه به فومن و رشت از دانشکده فنی فومن و کارخانه فومن شیمی بازدید کردند. در این سفر که از چهارشنبه 6 تا جمعه 8 شهریور به طول انجامید، گروه علاوه بر بازدید از دانشکده فنی فومن و کارخانه فومن شیمی از روستای دیدنی ماسوله، شهر صنعتی رشت و تعدادی از واحدهای تولیدی این شهر بازدید کرد. مهندس عباس موسوی رهپیما میزبانی از گروه را در این سفر بر عهده گرفت. دانشکده فنی فومن با هزینه ای بالغ بر 5 میلیارد تومان به همت مهندس موسوی رهپیما (شیمی 41) تاسیس شده است.

بيشتر بخوانيد ...
گردهمایی ماهانه کانون در «بارگاه فردوسی» (1387/06/02 ) Image: گردهمایی ماهانه کانون در «بارگاه فردوسی»

این ماه شرکت کنندگان در گردهمایی کانون مهمان بارگاه فردوسی بودند. گردهمایی مرداد ماه کانون بر اساس روال معمول چهارشنبه آخر ماه ساعت 17 در محل تالار رجب بیگی دانشکده فنی آغاز شد و پس از ساعتی که به پذیرایی و تجدید دیدار گذشت، مهندس منوچهر احتشامی سخنرانی خود را پیرامون شاهنامه و فردوسی ارائه داد. در این برنامه همچنین مهندس رضا یوسفی از اعضای کمیته بازدید کانون فنی به شرح برنامه بازدید کانون در آبان ماه که به بازدید 4 روزه از روستای "مصر" اختصاص دارد، پرداخت.

بيشتر بخوانيد ...
یک روز در تنگه واشی با اعضای کانون فنی (1387/06/02 ) Image: یک روز در تنگه واشی با اعضای کانون فنی

گشت و گذار در منطقه تفریحی تنگه واشی یکی دیگر از برنامه های کمیته بازدید بود. جمعی از اعضای کانون پنج شنبه 17 مرداد را در منطقه زیبای تنگه واشی گذراندند. این برنامه از ساعت 7 صبح آغاز شده و تا 23 ادامه یافت. در این روز شرکت کنندگان فاصله بین تنگه اول و دوم را پیاده روی کردند و ناهار را در دشت مابین این دو تنگه صرف کردند.

بيشتر بخوانيد ...
آخر مرداد در بارگاه فردوسی (1387/06/02 ) Image: آخر مرداد در بارگاه فردوسی

 

اعضای كانون فنی آخر مرداد ماه گرد هم می آیند تا با سخنان مهندس منوچهر احتشامی مهمان "بارگاه فردوسی" باشند. گردهمایی این ماه كانون طبق روال هر ماه چهارشنبه آخر ماه (30 مرداد) ساعت 17 برگزار می شود. ساعت 17 تا 18 به دیدار دوستانه اعضاء اختصاص دارد. سپس مهندس احتشامی (راه و ساختمان 37) در تالار رجب بیگی دانشكده فنی واقع در میدان انتقلاب، خیابان 16 آذر دانشكده فنی دانشگاه تهران به ارائه سخنرانی با عنوان "در بارگاه فردوسی" می پردازد.

بيشتر بخوانيد ...
Page 58 of 58First   Previous   49  50  51  52  53  54  55  56  57  [58]  Next   Last   
bottomPane