}
سه شنبه ، 1 آبــــان ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
زندگی زیر آب های خلیج فارس در آخرین چهارشنبه اردیبهشت (1388/02/29 ) Image: زندگی زیر آب های خلیج فارس در آخرین چهارشنبه اردیبهشت
اعضای کانون فنی در گردهمایی ماهیانه در آخرین چهارشنبه اردیبهشت ماه، میزبان کاظم بایرام بخش، محقق و مستند ساز بودند. پخش چند قطعه فیلم از آثار کاظم بایرام بخش که به زندگی آبزیان خلیج فارس اختصاص داشت، از بخش های دیگر برنامه بود که با توضیحات وی پیرامون فیلم ها همراه شد. در ابتدای این مراسم مهندس محمد خیرخواه ثابت قدم (متالورژی 68)، عضو هیأت مدیره کانون فنی به معرفی بایرام بخش پرداخت.
بيشتر بخوانيد ...
دید و بازدید نوروزی در نخستین گردهمایی ماهیانه کانون در سال 88 (1388/01/26 ) Image: دید و بازدید نوروزی در نخستین گردهمایی ماهیانه کانون در سال 88
اعضای کانون فنی در سال جدید برای نخستین بار گردهم آمدند تا علاوه بر دید و بازدید نوروزی، به سخنان دکتر عباس احمد آخوندی ( راه و ساختمان 70) و دکتر محمد شکرچی زاده (راه و ساختمان 65) گوش فرادهند. نخستین گردهمایی ماهیانه کانون فنی، عصر چهارشنبه 26 فروردین، در تالار رجب بیگی دانشکده فنی برگزار شد. در این گردهمایی اعضا پس از ساعتی دیدار یکدیگر، پای صحبت دکتر آخوندی نشستند.
بيشتر بخوانيد ...
اعضای کانون این بار از موسسه خیریه رعد بازدید کردند (1387/12/25 ) Image: اعضای کانون این بار از موسسه خیریه رعد بازدید کردند
موسسه توانبخشی و بازارچه خیریه رعد پنجشنبه 15 اسفند میزبان تعدادی از اعضای کانون فنی بود. این اعضا که به منظور بازدید از این بازارچه در آن حضور یافتند، ابتدا به سخنان مهندس لواسانی و عامری از اعضای هیات امنای موسسه توانبخشی رعد گوش فرادادند. سپس از بخش های مختلف موسسه همچون کلاس های کامپیوتر، خیاطی و قالیبافی بازدید کرده و از نردیک با فعالیت های آن آشنا شدند.  بازدید از بازارچه خیریه بخش دیگری از این برنامه بود. اعضای گروه در انتها ناهار را با یکدیگر صرف کردند.
بيشتر بخوانيد ...
تقدیر از فعالان کانون (1387/12/16 ) Image: تقدیر از فعالان کانون
کانون فنی امسال نیز مانند سال های قبل در آخرین ماه سال در ضیافت شامی میزبان اعضای فعال کانون بود. این مراسم به منظور تقدیر و تشکر از آنان ترتیب یافته بود. اعضای کمیته های مختلف کانون، حامیان جشن سالانه کانون که با کمک های مالی خود موجبات برگزاری جشن سالانه را فراهم آوردند، اعضای هیات مدیره و اعضای شورای عالی کانون از جمله مدعوین  ضیافت شام عصر چهارشنبه 14 اسفند بودند. 
بيشتر بخوانيد ...
بازدید اعضای کانون از مجتمع چادر ملو و شهر یزد (1387/12/09 ) Image: بازدید اعضای کانون از مجتمع چادر ملو و شهر یزد
بازدید این ماه کانون فنی به سفر به یزد و مجتمع معدنی چادرملو اختصاص داشت. گروه 22 نفره اعضای کانون عصر سه شنبه 22 بهمن به وسیله قطار راهی یزد شدند. این گروه در یک برنامه سه روزه از شهرهای اردکان، میبد، خرانق و یزد و آثار تاریخی این شهرها بازدید کردند. همچنین یک روز از زمان سفر به بازدید از مجتمع معدنی چادرملو اختصاص یافت.
بيشتر بخوانيد ...
برگزاری جشن سالانه کانون در میان استقبال گرم اعضاء (1387/12/03 ) Image: برگزاری جشن سالانه کانون در میان استقبال گرم اعضاء
جشن سالانه کانون فنی که چهارشنبه شب 30 بهمن برگزار شد، مانند سال های گذشته با استقبال کم نظیر خانواده فنی همراه بود. در این جشن که هر سال به مناسبت تاسیس کانون فنی برپا می شود، از مهندسان پیشکسوت، مهندسان برجسته و استادان بازنشسته تجلیل شد. استقبال اعضاء به حدی بود که صندلی های تالار چمران دانشکده فنی از همان ساعات نخست جشن پر شد و تعدادی از حاضران مراسم را به صورت ایستاده تا پایان دنبال کردند. این مراسم با سخنان دکتر جبه دار رییس شورای عالی کانون فنی افتتاح شد.
بيشتر بخوانيد ...
ساعاتی با پیشکسوتان فنی در رستوران نوید (1387/10/28 ) Image: ساعاتی با پیشکسوتان فنی در رستوران نوید
بیش از 80 تن از اعضای کانون عصر چهارشنبه آخر دی ماه امسال را  با پیشکسوتان فنی گذراندند. گردهمایی این ماه کانون به صرف شام همراه با پیشکسوتان فنی (دانش آموختگان سال 1337) در رستوران نوید اختصاص داشت.
بيشتر بخوانيد ...
دو روز در میانکاله و دشت ناز (1387/10/27 ) Image: دو روز در میانکاله و دشت ناز
اعضای علاقه مند کانون روزهای 11 تا 13 دی ماه را در میانکاله و دشت ناز گذراندند. برنامه بازدید کانون فنی در دی ماه به بازدید از تالاب میانکاله و دشت ناز اختصاص داشت. در این برنامه که از ساعت 20:30 چهارشنبه آغاز شد،  26 نفر از اعضای کانون به وسیله قطار راهی ساری شدند و ساعت 20:30 روز جمعه پس از بازدیدی دو روزه ساری را ترک گفتند.
بيشتر بخوانيد ...
درس های از پروژه خانه سازی ونزوئلا در گردهمایی کانون (1387/09/29 ) Image: درس های از پروژه خانه سازی ونزوئلا در گردهمایی کانون
اعضای کانون در گردهمایی این ماه، سه شنبه 26 آذر، پای سخنان مهندس محمد رضا انصاری (راه و ساختمان 47) مدیر عامل و رییس هیات مدیره شرکت کیسون نشستند. تالار رجب بیگی دانشکده فنی، از همان لحظات نخست پر شد و بقیه علاقه مندان ناچار در طبقه دوم تالار مستقر شدند. این استقبال از برنامه های سخنرانی کانون فنی خود نوعی رکورد به حساب می آید. پیش از سخنرانی مهندس انصاری مهندس عطاردیان شرح مختصری از سوابق علمی و فنی مهندس انصاری و شرکت کیسون ارائه داد.
بيشتر بخوانيد ...
اعضای کانون این بار به تنگه لالون رفتند (1387/09/08 ) Image: اعضای کانون این بار به تنگه لالون رفتند
برنامه بازدید کانون فنی این بار به کوهپیمایی سبک در تنگه لالون اختصاص داشت. 45 نفر از اعضای کانون روز جمعه اول آذر ماه راهی تنگه لالون واقع در فشم شدند. این برنامه از ساعت 7 صبح از مقابل پردیس دو دانشکده فنی آغاز شده و تا ساعت 21 ادامه یافت. گروه در این روز علاوه بر کوهپیمایی سبک ناهار را نیز در منطقه لالون صرف کرد.
بيشتر بخوانيد ...
Page 58 of 59First   Previous   50  51  52  53  54  55  56  57  [58]  59  Next   Last   
bottomPane