}
يك شنبه ، 30 دي ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
اعضای کانون فنی پینت بال بازی کردند (1388/10/21 ) Image: اعضای کانون فنی پینت بال بازی کردند
برنامه بازدید کانون فنی این بار به بازی پینت بال اختصاص داشت. 17 نفر از اعضای کانون و همراهانشان در برنامه تفریحی پینت بال که در مجموعه ورزشی انقلاب تهران ترتیب یافته بود، شرکت کردند. این برنامه از ساعت 20 تا 22 چهارشنبه 16 دی ماه انجام شد. سرپرستی این برنامه را مهندس مهدیار هوبخت، از اعضای کمیته بازدید بر عهده داشت.
بيشتر بخوانيد ...
صعود کمیته کوهنوردی کانون فنی به پرسون (1388/10/19 ) Image: صعود کمیته کوهنوردی کانون فنی به پرسون
کمیته کوهنوردی کانون فنی 4 دی ماه امسال به پرسون صعود کرد. این برنامه ساعت 6:15 صبح از مقابل پردیس 2 دانشکده فنی آغاز شد. گروه ساعت 8 صبح به شهر لواسان- روستای افجه رسید. سپس در شرایط دمای زیر صفر کوهنوردی خود را آغاز کرد. گروه در دشت هویج با تعدادی از فارغ التحصیلان سال های 42 و 43و 44 دانشکده فنی ملاقات کرده و با یکدیگر عکس گرفتند. گروه ساعت 13:30 در شرایط باد شديد و سرماي حدود ١٠ درجه زيرصفر و مه شديد در یال قله پرسون قرار گرفت و در ارتفاع 3080 متری برای ناهار و استراحت توقف کرد. سپس به سمت روستای افجه و تهران حرکت کرد.
بيشتر بخوانيد ...
بازدید علمی_صنعتي ایران خودرو (1388/10/01 ) Image: بازدید علمی_صنعتي ایران خودرو
 

کمیته بازدید کانون این بار، برنامه بازدید از ایران خودرو را برای اعضای علاقه مند کانون تدارک دید. 22 نفر از اعضای کانون چهارشنبه 25 آذر به ایران خودرو رفتند تا از سالن های پرس عمومی، مونتاژ بدنه و سالن مونتاژ شیشه و موتور بازدید کنند. این برنامه ظهر همان روز خاتمه یافت و اعضا پس از صرف ناهار به کانون بازگشتند.

بيشتر بخوانيد ...
صعود به سربازارک توسط کمیته کوهنوردی کانون فنی (1388/09/23 ) Image: صعود به سربازارک توسط کمیته کوهنوردی کانون فنی
کمیته کوهنوردی کانون فنی در دومین برنامه خود، کوه سربازارک را پیمود. این برنامه کوهپیمایی صبح جمعه 20 آذر ماه از مقابل دانشکده فنی آغاز شد و 5 نفر اعضای گروه کوهنوردی برای صعود به کوه سربازارک راهی امامزاده داوود شدند. گروه حوالی ظهر به زیر قله سربازارک رسید که به دلیل ورود ابر از سمت غرب و باد شمالی در خط الراس و زمان لازم برای برگشت، در ارتفاع 3450 متری برای صرف ناهار و استراحت توقف کرد و از ادامه راه منصرف شد.
بيشتر بخوانيد ...
گردهمایی آذر ماه کانون فنی لغو شد (1388/09/23 ) Image: گردهمایی آذر ماه کانون فنی لغو شد

گردهمایی عمومی آذر ماه کانون فنی که به سومین جشنواره نوازندگی توسط دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشکده فنی و دانشگاه تهران اختصاص داشت، با دستور رئیس دانشگاه لغو شد. این مراسم قرار بود عصر چهارشنبه 25 آذر ماه برگزار شود.

بيشتر بخوانيد ...
اعضای کانون هفته گذشته به خوزستان سفر کردند (1388/09/18 ) Image: اعضای کانون هفته گذشته به خوزستان سفر کردند
کمیته بازدید کانون فنی در تازه ترین برنامه اش، این بار سفر 4 روزه به استان خوزستان را ترتیب داد. در این برنامه تفریحی _ صنعتي بامداد که بامداد پنجشنبه 12 آذر 88 آغاز شد، تعدادی از اعضای کانون فنی و همراهانشان شرکت کردند. بازدید از قلعه فلك‌الافلاك (خرم‌آباد)، پل دوره ساساني شهر دزفول، كارگاه سد گتوند، سازه‌هاي آبي باستاني شهر شوشتر (آبشارها، بند ميزان، نهر داريون)، بازار شهر شوشتر، كاخ آپادانا داريوش، قلعه شوش، موزه شوش، آرامگاه دانيال نبي و زيگورات چغازنبيل از برنامه های این بازدید 4 روزه بود.
بيشتر بخوانيد ...
سفر به آينده فناوري اطلاعات و ارتباطات در عصر چهارشنبه (1388/08/27 ) Image: سفر به آينده فناوري اطلاعات و ارتباطات در عصر چهارشنبه
كانون فني اين بار در گردهمايي پايان ماه خود، ميزبان دكتر توفان عطارديان، مدير عامل و موسس شركت تلكسيس در هلند بود. وي سخنراني خود را با عنوان " آينده فناوري اطلاعات و ارتباطات و ابعاد نفوذ آن در زندگي اجتماعي ارائه داد. دكتر عطارديان، فرزند مهندس مخمد عطارديان، رئيس هيات مديره كانون فني است. وي كه 30 سال قبل در دانشكده فني پذيرفته شد، به دليل شروع انقلاب فرهنگي و تعطيلي دانشگاه ها، پس از حضوري كوتاه در اين دانشكده براي ادامه تحصيل راهي هلند شد و توانست مدارج تحصيلي خود را تا درجه دكتراي مهندسي الكترونيك با درجه افتخار در دانشگاه صنعتي دلفت هلند، طي كند.
بيشتر بخوانيد ...
سفر علمی تفریحی اعضاي كانون به اصفهان وسمیرم (1388/08/16 ) Image: سفر علمی تفریحی اعضاي كانون به اصفهان وسمیرم
اعضاي كانون در تازه ترين سفرشان از تاسيسات فرآوري اورانيوم اصفهان و آبشار سميرم بازديد كردند. در اين برنامه علمي، تفريحي دو روزه تعدادي از اعضاء كانون از دقايق اوليه روز چهارشنبه 14 آبان راهي اصفهان شدند. اين گروه 16 نفره پس از بازديد از تاسيسات فرآوري اورانيوم اصفهان و شهر اصفهان و گشت و گذار در آبشار زيباي سميرم عصر پنج شنبه 14 آبان به تهران بازگشتند.
بيشتر بخوانيد ...
انتخابات داخلی در نخستین جلسه هیات مدیره دوره دهم (1388/08/10 ) Image: انتخابات داخلی در نخستین جلسه هیات مدیره دوره دهم
نخستین جلسه هیات مدیره دوره دهم کانون فنی به انتخابات داخلی آن اختصاص داشت. در این جلسه که عصر یکشنبه سوم آبان تشکیل شد، پس از رای گیری سمتهای اعضای هیات مدیره به این شرح تعیین شد.
1-مهندس محمد عطاردیان(راه و ساختمان 38)، رئیس هیات مدیره  2-مهندس محمدرضا محمدآبادی کمره ای(مکانیک 51)، نایب رئیس هیات مدیره  3-مهندس اسماعیل مسگرپور طوسی(مکانیک 59)، دبیر  4-مهندس روزبه صالح آبادی(عمران 80)، خزانه دار   5-مهندس کتایون میرزایی(کامپیوتر 87)،منشی.
بيشتر بخوانيد ...
هیات رییسه شورای عالی و هیات مدیره دوره دهم کانون فنی انتخاب شدند (1388/08/02 ) Image: هیات رییسه شورای عالی و هیات مدیره دوره دهم کانون فنی انتخاب شدند
جلسه تودیع شورای عالی دوره نهم و معارفه شورای عالی دوره دهم کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران عصرپنج شنبه 30 مهر در محل اتاق شورای دانشکده فنی برگزار شد. در این جلسه پس از رای گیری،هیات رییسه شورای عالی و هیات مدیره دوره دهم انتخاب شدند که نتایج آن در متن خبر می آید.
بيشتر بخوانيد ...
Page 58 of 61First   Previous   52  53  54  55  56  57  [58]  59  60  61  Next   Last   
bottomPane