}
پنج شنبه ، 2 آذر ، 96
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
بازدید اعضای کانون از راه‌آهن شمال با قطار اختصاصی (1395/09/07 ) Image: بازدید اعضای کانون از راه‌آهن شمال با قطار اختصاصی

برنامه سفر به منطقه سوادکوه و بازدید از دیدنی‌های مسیر راه‌آهن شمال با قطار اختصاصی و به همراه گشتی در دریاچه شورمست 27 آبان ماه به همت کمیته بازدید برگزار شد. این سفر یک روزه در سحرگاه روز پنج‌شنبه با حضور 60نفر از اعضای کانون و همراهانشان آغاز شد و در ساعت 9:30 شب به پایان رسید. سرپرستی این برنامه به عهده مهندس زینب حاجی حسینی (عمران 86) و همکاری مهندس مجید کامیاب (شیمی 92) بود.

بيشتر بخوانيد ...
گذار به افق‌های نوین مهندسی عمران در گردهمایی آبان ماه (1395/09/02 ) Image: گذار به افق‌های نوین مهندسی عمران در گردهمایی آبان ماه

گردهمایی آبان ماه کانون به سخنرانی دکتر سهیل محمدی (عمران 68)، رییس دانشکده مهندسی عمران پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران با عنوان "گذار به افق‌های نوین مهندسی عمران" اختصاص داشت. این گردهمایی عصر چهارشنبه 26 آبان در تالار رجب‌بیگی دانشکده فنی برگزار شد.

بيشتر بخوانيد ...
بازدید از دیسپاچینگ ملی و بازار برق ایران (1395/08/29 ) Image: بازدید از دیسپاچینگ ملی و بازار برق ایران

گروهی از اعضای کانون صبح دوشنبه 24 آبان، از مرکز دیسپاچینگ ملی بازدید کردند. در این بازدید یک گروه 10 نفره شرکت داشتند. جزییات مربوط به دستورالعمل‌های اجرایی در سایت شرکت مدیریت شبکه برق را در وب‌سایت این شرکت به آدرس igmc.ir  یا http://regulatory.moe.gov.ir بخش هیات تنظیم وزارت نیرو می توانید ملاحظه کنید.

بيشتر بخوانيد ...
سخنرانی دکتر محمدی؛ مهندسی عمران، گذار به افق‌های نوین مهندسی (1395/08/24 ) Image: سخنرانی دکتر محمدی؛ مهندسی عمران، گذار به افق‌های نوین مهندسی

گردهمایی آبان ماه کانون به سخنرانی دکتر سهیل محمدی (عمران 68)، رییس دانشکده مهندسی عمران با عنوان "مهندسی عمران، گذار به افق‌های نوین مهندسی" اختصاص دارد. این گردهمایی چهارشنبه 26 آبان 95 از ساعت 17 در تالار رجب‌بیگی دانشکده فنی واقع در خیابان 16 آذر برگزار می‌شود.

بيشتر بخوانيد ...
خبرنامه جدید کانون (شماره بهار) منتشر شد (1395/08/08 ) Image: خبرنامه جدید کانون (شماره بهار) منتشر شد

جدیدترین شماره خبرنامه کانون منتشر شد. این خبرنامه به انعکاس اخبار کانون در بهار 1395 اختصاص دارد. در این خبرنامه مطالب متنوعی منتشر شده است. فایل پی‌دی‌اف این خبرنامهرا می‌توانید از همین سایت دانلود کنید.

بيشتر بخوانيد ...
بازدید از پروژه پارکینگ طبقاتی ملت، چهارمین پارکینگ تونلی دنیا (1395/08/01 ) Image: بازدید از پروژه پارکینگ طبقاتی ملت، چهارمین پارکینگ تونلی دنیا

جمعی از اعضای کانون به‌ویژه فارغ‌التحصیلان رشته¬ مهندسی عمران با گرایش ژئوتکنیک پنج‌شنبه 8مهر ماه 1395، از سایت پروژه پارکینگ طبقاتی ملت بازدید کردند. این بازدید توسط کمیته تخصصی مهندسی عمران کانون ترتیب یافته بود. این بازدید با هماهنگی¬های مهندس شهزاد علیزاده (عمران 72) و مهندس امیر قناعی (عمران 71)، از اعضای کمیته تخصصی مهندسی عمران، برگزار شد.

بيشتر بخوانيد ...
غروب پاییزی مهر در موزه مقدم تهران (1395/07/30 ) Image: غروب پاییزی مهر در موزه مقدم تهران

اعضای کانون عصر دل‌انگیز چهارشنبه پایان مهر ماه را در باغ موزه مقدم دانشگاه تهران گذراندند. گردهمایی مهرماه کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران در راستای آشنایی اعضا با میراث فرهنگی دانشگاه تهران به بازدید از باغ موزه مقدم اختصاص داشت. در این گردهمایی بیش از 50 نفر از اعضا حضور یافته و غروب پاییزی را به بازدید از این موزه اختصاص دادند. در این بازدید راهنمای موزه توضیحات مفصلی را در خصوص استاد محسن مقدم، فعالیت‌هایش و خانه او که اکنون به موزه تبدیل شده است، ارایه داد.

بيشتر بخوانيد ...
به کوشش کمیته تخصصی مهندسی برق صورت گرفت؛ معرفی کاربردهای امواج میلیمتری در صنعت (1395/07/17 ) Image: به کوشش کمیته تخصصی مهندسی برق صورت گرفت؛ معرفی کاربردهای امواج میلیمتری در صنعت

دکتر صفی‌الدین صفوی‌نایینی (برق 53)، استاد سابق دانشکده مهندسی برق دانشکده فنی و استاد فعلی دانشگاه واترلو کانادا، چهارشنبه 7مهر، مهمان کمیته تخصصی مهندسی برق کانون در جلسه هفتگی این کمیته در پردیس امیرآباد شمالی بود. وی در این جلسه به معرفی کاربردهای امواج میلیمتری در بخش‌های مختلف صنعت الکترونیک و مخابرات پرداخت.

بيشتر بخوانيد ...
فراخوان عضویت در کمیته‌های جدید کانون (1395/07/11 ) Image: فراخوان عضویت در کمیته‌های جدید کانون

تشکیل کمیته نظام فنی و اجرایی کشور و کمیته صنعت، معدن و تجارت براساس مصوبه شورای‌عالی در دستور کار کانون قرار گرفت. براین‌ اساس هیات مدیره کانون از مدیران فعال و برجسته عضو برای عضویت در این کمیته‌ها دعوت کرد. اعضای علاقمند تا پایان مهرماه، درخواست خود برای عضویت در یکی از این دو کمیته، با ذکر سمت در شرکت یا سازمان و نحوه تماس به دبیرخانه کانون اعلام کنند. مشروح مصوبه شورای عالی در ادامه می‌آید.

بيشتر بخوانيد ...
سفری به سمیرم و بروجن در پایان تعطیلات تابستانی (1395/07/09 ) Image: سفری به سمیرم و بروجن در پایان تعطیلات تابستانی

کمیته بازدید برای تعطیلات پایان شهریور، یک سفر چهارروزه را ترتیب داد. در این سفر که از صبح سه‌شنبه ۳۰شهریور (عید غدیر) تا غروب جمعه ۲مهر به طول انجامید، ۲۵نفر از اعضای کانون و همراهانشان شرکت کردند. این سفر با یک اتوبوس دربستی وی‌آی‌پی (تختخواب ‌شو) به مقصد سمیرم و بروجن آغاز شد. همسفران ضمن اقامت در کمپ عشایری مُروک و هتل چهار ستاره بام بروجن، از آبشارهای آب‌ملخ سمیرم، میدان نقش‌جهان اصفهان، قلعه دزک، تالاب چغاخور، چشمه سیاسرد و پارک جنگلی‌اش بازدید کرذند.

بيشتر بخوانيد ...
Page 6 of 55First   Previous   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  Next   Last   
bottomPane