}
يك شنبه ، 6 خـــرداد ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
خبرنامه جدید کانون (شماره بهار) منتشر شد (1395/08/08 ) Image: خبرنامه جدید کانون (شماره بهار) منتشر شد

جدیدترین شماره خبرنامه کانون منتشر شد. این خبرنامه به انعکاس اخبار کانون در بهار 1395 اختصاص دارد. در این خبرنامه مطالب متنوعی منتشر شده است. فایل پی‌دی‌اف این خبرنامهرا می‌توانید از همین سایت دانلود کنید.

بيشتر بخوانيد ...
بازدید از پروژه پارکینگ طبقاتی ملت، چهارمین پارکینگ تونلی دنیا (1395/08/01 ) Image: بازدید از پروژه پارکینگ طبقاتی ملت، چهارمین پارکینگ تونلی دنیا

جمعی از اعضای کانون به‌ویژه فارغ‌التحصیلان رشته¬ مهندسی عمران با گرایش ژئوتکنیک پنج‌شنبه 8مهر ماه 1395، از سایت پروژه پارکینگ طبقاتی ملت بازدید کردند. این بازدید توسط کمیته تخصصی مهندسی عمران کانون ترتیب یافته بود. این بازدید با هماهنگی¬های مهندس شهزاد علیزاده (عمران 72) و مهندس امیر قناعی (عمران 71)، از اعضای کمیته تخصصی مهندسی عمران، برگزار شد.

بيشتر بخوانيد ...
غروب پاییزی مهر در موزه مقدم تهران (1395/07/30 ) Image: غروب پاییزی مهر در موزه مقدم تهران

اعضای کانون عصر دل‌انگیز چهارشنبه پایان مهر ماه را در باغ موزه مقدم دانشگاه تهران گذراندند. گردهمایی مهرماه کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران در راستای آشنایی اعضا با میراث فرهنگی دانشگاه تهران به بازدید از باغ موزه مقدم اختصاص داشت. در این گردهمایی بیش از 50 نفر از اعضا حضور یافته و غروب پاییزی را به بازدید از این موزه اختصاص دادند. در این بازدید راهنمای موزه توضیحات مفصلی را در خصوص استاد محسن مقدم، فعالیت‌هایش و خانه او که اکنون به موزه تبدیل شده است، ارایه داد.

بيشتر بخوانيد ...
به کوشش کمیته تخصصی مهندسی برق صورت گرفت؛ معرفی کاربردهای امواج میلیمتری در صنعت (1395/07/17 ) Image: به کوشش کمیته تخصصی مهندسی برق صورت گرفت؛ معرفی کاربردهای امواج میلیمتری در صنعت

دکتر صفی‌الدین صفوی‌نایینی (برق 53)، استاد سابق دانشکده مهندسی برق دانشکده فنی و استاد فعلی دانشگاه واترلو کانادا، چهارشنبه 7مهر، مهمان کمیته تخصصی مهندسی برق کانون در جلسه هفتگی این کمیته در پردیس امیرآباد شمالی بود. وی در این جلسه به معرفی کاربردهای امواج میلیمتری در بخش‌های مختلف صنعت الکترونیک و مخابرات پرداخت.

بيشتر بخوانيد ...
فراخوان عضویت در کمیته‌های جدید کانون (1395/07/11 ) Image: فراخوان عضویت در کمیته‌های جدید کانون

تشکیل کمیته نظام فنی و اجرایی کشور و کمیته صنعت، معدن و تجارت براساس مصوبه شورای‌عالی در دستور کار کانون قرار گرفت. براین‌ اساس هیات مدیره کانون از مدیران فعال و برجسته عضو برای عضویت در این کمیته‌ها دعوت کرد. اعضای علاقمند تا پایان مهرماه، درخواست خود برای عضویت در یکی از این دو کمیته، با ذکر سمت در شرکت یا سازمان و نحوه تماس به دبیرخانه کانون اعلام کنند. مشروح مصوبه شورای عالی در ادامه می‌آید.

بيشتر بخوانيد ...
سفری به سمیرم و بروجن در پایان تعطیلات تابستانی (1395/07/09 ) Image: سفری به سمیرم و بروجن در پایان تعطیلات تابستانی

کمیته بازدید برای تعطیلات پایان شهریور، یک سفر چهارروزه را ترتیب داد. در این سفر که از صبح سه‌شنبه ۳۰شهریور (عید غدیر) تا غروب جمعه ۲مهر به طول انجامید، ۲۵نفر از اعضای کانون و همراهانشان شرکت کردند. این سفر با یک اتوبوس دربستی وی‌آی‌پی (تختخواب ‌شو) به مقصد سمیرم و بروجن آغاز شد. همسفران ضمن اقامت در کمپ عشایری مُروک و هتل چهار ستاره بام بروجن، از آبشارهای آب‌ملخ سمیرم، میدان نقش‌جهان اصفهان، قلعه دزک، تالاب چغاخور، چشمه سیاسرد و پارک جنگلی‌اش بازدید کرذند.

بيشتر بخوانيد ...
اکران اختصاصی فیلم "فروشنده" در گردهمایی شهریور (1395/07/02 ) Image: اکران اختصاصی فیلم "فروشنده" در گردهمایی شهریور

پردیس سینمایی چهارسو عصر چهارشنبه میزبان اعضای کانون بود که برای تماشای فیلم "فروشنده" ساخته اصغر فرهادی در گردهمایی شهریورماه، در این پردیس حضور یافتند. حدود 600 نفر از اعضا و همراهانشان در این اکران اختصاصی شرکت کردند. به همین منظور 3 سالن این سینما برای اعضای کانون در نظر گرفته شده بود. مسئولیت برگزاری این برنامه بر عهده مهندس محمدحسین طالب‌پور (عمران 92) بود.

بيشتر بخوانيد ...
گلگشت یک‌روزه تنگه‌واشی (1395/06/26 ) Image: گلگشت یک‌روزه تنگه‌واشی

برنامه گشت یک‌روزه از تنگه‌واشی یا تنگه‌ساواشی با حضور 18 نفر از اعضای کانون و همراهانشان پنج‌شنبه، چهارم شهریورماه سال 95 توسط کمیته بازدید برگزار شد. این تنگه دارای جاذبه‌های بسیار زیبای طبیعی گردشگری است. این برنامه سحرگاه پنج‌شنبه آغاز شد و غروب همان روز به پایان رسید.

بيشتر بخوانيد ...
كمیته تخصصی مهندسی عمران برگزار كرد: نظارت هوشمند بر پیشرفت پروژه‌های عمرانی (1395/06/21 ) Image: كمیته تخصصی مهندسی عمران برگزار كرد: نظارت هوشمند بر پیشرفت پروژه‌های عمرانی

سخنرانی علمی "نظارت هوشمند بر  پیشرفت پروژه‌های عمرانی" چهارشنبه 17 شهریور در تالار رجب‌بیگی دانشكده فنی توسط مهندس حسام حمله‌داری ارایه شد. این سخنرانی توسط كمیته تخصصی مهندسی عمران ترتیب یافته بود و بیش از ١٠٠ نفر از اعضای كانون در آن حضور یافتند. مهندس حمله‌داری (عمران 93)، سال 1389 برای تحصیل در رشته مهندسی عمران وارد دانشكده فنی شد. وی سپس تحصیلات خود را در زمینه مهندسی عمران و مدیریت ساخت در دانشگاه تورنتو ادامه داد و هم اكنون دانشجوی مقطع دكتری در دانشگاه استفورد است.

بيشتر بخوانيد ...
برگزاری دومین و سومین نشست صمیمانه با فار‌غ‌التحصیلان سال 1345 دانشکده فنی (1395/06/09 ) Image: برگزاری دومین و سومین نشست صمیمانه با فار‌غ‌التحصیلان سال 1345 دانشکده فنی

دومین جلسه آشنایی با مهندسان پیشکسوت فارغ‌التحصیل سال 1345 دانشکده فنی، پنج‌شنبه 28 مرداد سال 95 به میزبانی مهندس مصباح اسکویی(مکانیک 45) برگزار شد. سومین جلسه از این سلسله نشست‌ها شنبه 8 شهریور 95، در دفتر کانون برگزار شد. در این جلسات دانش‌آموختگان رشته‌های مهندسی مکانیک و برق و شیمی سال 1345 حضور داشتند.

بيشتر بخوانيد ...
Page 9 of 57First   Previous   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  Next   Last   
bottomPane