}
پنج شنبه ، 2 آذر ، 96
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
صلای صراحی و مجمع عمومی سالیانه نوبت اول در گردهمایی اردیبهشت (1395/02/26 ) Image: صلای صراحی و مجمع عمومی سالیانه نوبت اول در گردهمایی اردیبهشت

گردهمایی اردیبهشت ماه 95 کانون به مراسم بزرگداشت خیام با عنوان "صلای صراحی" و مجمع عمومی عادی سالیانه اختصاص دارد. در این مراسم استادان نامدار و صاحب فن به بیان دانش حکیم عمر خیام در زمینه ادبیات، فلسفه، ریاضیات، تاریخ و نجوم خواهند پرداخت. در بخش دیگری از برنامه استاد کیوان ساکت با همراهی گروه وزیری و صدای وحید تاج به اجرای موسیقی زنده می‌پردازند. گردهمایی اردیبهشت ماه چهارشنبه 29 از ساعت 17 تا 20 در موسسه لغتنامه دهخدا در خیابان ولی‌عصر نرسیده به میدان تجریش، پلاک 3011برگزار می‌شود.

بيشتر بخوانيد ...
گل گشت بهاری اعضای کانون در روستای برگ‌جهان (1395/02/07 ) Image: گل گشت بهاری اعضای کانون در روستای برگ‌جهان

آبشار برگ‌جهان‌ مقصد اعضای کانون در نخستین پنجشنبه اردیبهشت 95 برای گل‌گشت بود. در این برنامه 52 نفر از اعضای کانون و خانواده‌هایشان شرکت کردند. این گل گشت دوستانه یک‌روزه، ساعت ۱۹ مقابل در دانشکده فنی به پایان رسید. این برنامه توسط کمیته بازدید کانون و به سرپرستی مهندس خاطره لکستانی (شیمی 73) برگزار شد.

بيشتر بخوانيد ...
دیدار بهاری در باغ موزه نگارستان (1395/01/26 ) Image: دیدار بهاری در باغ موزه نگارستان
نخستین گردهمایی اعضای کانون فنی، عصر چهارشنبه 25 فروردین ماه در باغ موزه نگارستان برگزار شد. این گردهمایی که توسط کمیته شعر و ادب کانون ترتیب یافته بود، به دید و بازدید نوروزی و شب شعر و اجرای قطعات موسیقی توسط  دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشکده فنی اختصاص داشت. این باغ متعلق به دانشگاه تهران بوده و تمثال و سردیس برخی از مشاهیر دانشگاه تهران در آن نگهداری می‌شود.
بيشتر بخوانيد ...
برگزاری کارگاه آموزشی GPS توسط کمیته مهندسی نقشه‌برداری و اطلاعات مکانی (1394/12/22 ) Image: برگزاری کارگاه آموزشی GPS توسط کمیته مهندسی نقشه‌برداری و اطلاعات مکانی
کمیته مهندسی نقشه‌برداری کانون فنی با همکاری انجمن علمی دانشکده نقشه‌برداری و اطلاعات مکانی در راستای به‌روزرسانی اطلاعات فارغ‌التحصیلان و دانشجویان اقدام به برگزاری کارگاهی 2 روزه برای آموزش GPS کرد. این کارگاه در تاریخ 19 و 20 اسفند ماه در سالن همایش دانشکده متالورژی برگزار شد.
بيشتر بخوانيد ...
شام صمیمانه یاران و یاریگران کانون در پایان سال (1394/12/19 ) Image: شام صمیمانه یاران و یاریگران کانون در پایان سال
یاران و یاریگران کانون فنی، 18 اسفند، سه‌شنبه شب در باشگاه دانشگاه تهران گرد هم آمدند تا خستگی یک سال تلاش بی‌وقفه را در ضیافت شامی از تن به در کنند. در این ضیافت شام که به سنت هر ساله کانون، در پایان سال برگزار می‌شود، حامیان مالی، برخی از اعضای شورای عالی، اعضای هیات مدیره و اعضای کمیته‌های مختلف کانون، حضور یافتند.
در جشن امسال به ابتکار هیات مدیره از همه فعالان کمیته‌ها با اهدای لوح تقدیر شد. همچنین به حامیان مالی، نشان دست‌سازی دانشکده فنی اهدا شد.

بيشتر بخوانيد ...
اهدای جایزه به برندگان عضویت در مراسم فارغ‌التحصیلی امسال (1394/12/17 ) Image: اهدای جایزه به برندگان عضویت در مراسم فارغ‌التحصیلی امسال
دانش‌آموختگان امسال که در جشن فارغ‌التحصیلی فرم عضویت کانون فنی را پر کرده بودند، به قید قرعه برنده جایزه شدند. مراسم هفتاد و پنجمین دوره دانش‌آموختگی دانشکده فنی دانشگاه تهران صبح چهارشنبه 12 اسفند ‌در تالار چمران دانشکده فنی برگزار شد. در این مراسم دبیرخانه کانون با توزیع فرم عضویت، اقدام به عضوگیری در بین دانش‌آموختگان جدید پرداخت. سه نفر از این اعضای جدید کانون، به قید قرعه برنده جایزه شدند. کانون فنی به هر کدام از این افراد یک جلد از کتاب تاریخ 5هزار ساله مهندسی ایران را اهدا کرد.
بيشتر بخوانيد ...
حادثه برای دکتر امیر صدر و درخواست کمک از اعضای کانون (1394/12/15 ) Image: حادثه برای دکتر امیر صدر و درخواست کمک از اعضای کانون

با خبر شدیم دکتر امیر صدر، فارغ‌التحصیل مهندسی عمران دانشکده فنی، در اکتبر 2015 در کوهستان‌های بریتیش کلمبیا کانادا در حالی که مشغول کمک‌رسانی به شخص دیگری بوده، دچار حادثه شده است. متاسفانه بر اثر این حادثه، وی از ناحیه سر دچار آسیب شده و در طول بیش از 4 ماه گذشته در حالت کما بوده است. معالجات بر روی وی کماکان ادامه دارد. با توجه به وضعیت جسمی وی و نوع آسیب وارده، ادامه معالجات تنها در بیمارستانی در آمریکا قابل پیگیری است.

آدرس اینترنتی کمک‌های واریزی:  https://www.youcaring.com/amir-a-sadr-520992/donate#wp

بيشتر بخوانيد ...
سفر دو روزه اعضای کانون به کویر ورزنه و شهر تاریخی نایین (1394/12/15 ) Image: سفر دو روزه اعضای کانون به کویر ورزنه و شهر تاریخی نایین
اعضای کانون بهمن ماه امسال در سفری دو روزه به کویر ورزنه و شهر تاریخی نایین رفتند. این برنامه که از سحرگاه پنج‌شنبه 22 بهمن آغاز شد، توسط کمیته بازدید ترتیب یافته بود و در آن 43 نفر از اعضا و خانواده‌هایشان شرکت داشتند.
بيشتر بخوانيد ...
بررسی معدن‌کاری در پروژه‌های بزرگ ساختمانی در گردهمایی کمیته معدن (1394/12/12 ) Image: بررسی معدن‌کاری در پروژه‌های بزرگ ساختمانی در گردهمایی کمیته معدن
گردهمایی کمیته تخصصی معدن عصر دوشنبه 10 اسفند 1394 با موضوع "نقش زمین‌شناسی مهندسی و معدن‌کاری در پروژه‌های بزرگ ساختمانی و عمرانی" در آمفی‌تئاتر دانشکده معدن با حضور بیش از 50 نفر از دانش‌آموختگان این رشته برگزار شد. در این گردهمایی دکتر مرتضی امینی(معدن 43)،مشاور ارشد یونسکو در سال 1985 میلادی به سخنرانی پرداخت. همچنین مهندس صالح‌آبادی، دبیر کانون، به نمایندگی از هیات مدیره کانون در این گردهمایی حضور یافت.
بيشتر بخوانيد ...
گزارش هيات مديره کانون در بهمن ماه ١٣٩٤ (1394/12/04 ) Image: گزارش هيات مديره کانون در بهمن ماه ١٣٩٤
هيات مديره كانون در بهمن ماه چهار جلسه برگزار كرد كه خلاصه اقدامات و تصميمات آن در متن کامل خبر آمده است.
بيشتر بخوانيد ...
Page 9 of 55First   Previous   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  Next   Last   
bottomPane