}
شنبه ، 31 فرورديـن ، 98
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
پنجمين كنفرانس بين المللی مديريت سرآمدی و كيفيت برگزار می شود (1387/06/30 ) Image: پنجمين كنفرانس بين المللی مديريت سرآمدی و كيفيت برگزار می شود

پنجمین كنفرانس بین المللی مدیریت سرآمدی و كیفیت  و نخستین همایش ملی مدیریت نوآوری ششم و هفتم مرداد به همت دانشكده كارآفرینی دانشگاه تهران و با همكاری  دانشگاه امیركبیر، انجمن مدیریت ایران ، انجمن مشاوران مدیریت ایران، كنفدراسیون صنعت ایران و موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی و چند مركز بین المللی خارجی  در مركز همایش های المپیك برگزار می شود. علاقه مندان برای دریافت آگاهی بیشتر می توانند به آدرس www.iran-excellence.com مراجعه  و یا با پست الكترونیكinfo@iran- excellence.com  ارتباط برقرار كنند.

پذیرش دانشجوی دكترا در دانشگاه تكنولوژی سیدنی (1387/06/30 ) Image: پذیرش دانشجوی دكترا در دانشگاه تكنولوژی سیدنی

دانشگاه تكنولوژی (فنی) سیدنی UTS برای رشته مهندسی ژئوتكنیك در مقطع دكترا دانشجو می پذیرد. دكتر بهزاد فتاحی(عمران 79)، استاد دانشگاه تكنولوژی سیدنی بر تعداد محدود كمك هزینه های دانشجویی كه از سوی  دانشگاه برای دانشجویان در نظر گرفته شده، نظارت دارد. این دانشگاه از جمله دانشگاه های اینترنتی استرالیا بوده و از نظر تعداد پذیرش متقاضی مقام سوم را در دانشگاه های استرالیا دارد. متقاضیان می توانند رزومه، رونوشت مدرك، مدرك زبان انگلیسی به علاوه اسامی و شماره تماس دو معرف خود را برای  دكتر فتاحی به آدرس الكترونیك Behzad.Fatahi@uts.edu.au ارسال كنند.

5000 هزارسال مهندسی ایرانی Minimize
دسترسی سريع

 

 


 

 


 

 

 


پست الكترونيك


 


  

bottomPane