}
يك شنبه ، 30 دي ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
مهندس بدیع الله فروغی درگذشت (1387/06/31 ) Image: مهندس بدیع الله فروغی درگذشت

با کمال تاثر با خبر شدیم، مهندس بدیع الله فروغی (معدن 34) از مهندسان پیشکسوت خانواده فنی در کانادا دار فانی را وداع گفت. كانون فنی این ضایعه دردناك را به خانواده محترم مهندس فروغی تسلیت می گوید. برای آنان از خداوند متعال صبر جزیل و برای آن مرحوم آمرزش روح آرزومندیم. از جمله فعالیت های مهندس فروغی در زمان اقامت در ایران می توان به معاونت شرکت ملی ذوب آهن و کار در معدن ذغال کرمان اشاره کرد.  

دیدار نوروزی خانواده فنی در آمریکا (1387/06/31 ) Image: دیدار نوروزی خانواده فنی در آمریکا

گردهمایی نوروزی دانش آموختگان دانشکده فنی مقیم در آمریکا 7:30 بعد از ظهر سه شنبه ششم فروردین ماه 1387 برابر با 25 مارس 2008 در رستوران کاسپین واقع در 14100 کالور درایو در شهر ارواین برگزار می شود. بنا بر اعلام هیات مدیره بنیاد دانش آموختگان و دوستداران دانشکده فنی دانشگاه تهران، این مراسم علاوه بر دیدار سنتی نوروزی به صرف شام به همراه خانواده ها اختصاص دارد. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 8454_ 651 "949" تماس بگیرند.  

جشن نوروزی فنی در اروپا (1387/06/31 ) Image: جشن نوروزی فنی در اروپا

چهارمین گردهمایی سالانه فارغ التحصیلان دانشکده فنی در اروپا روز 29 مارس 2008 (9 فروردین 87) از ساعت 7 بعد از ظهر تا 2 صبح در پاریس برگزار می شود. در گردهمایی امسال علاوه بر تجدید دیدار دوستانه و صرف شام، جشن نوروزی با اجرای زنده موسیقی همراه خواهد بود. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این جشن، با توجه به لزوم برنامه ریزی قبلی براساس تعداد حاضران در مراسم، می توانند حداکثر تا پانزدهم ماه مارس ( 25 اسفند 86) با ارسال ایمیل به پست الکترونیک  fanni.europe@gmail.com  در مراسم ثبت نام کنند.

مهندس فتاپور قهرمان مسابقات شنا شد (1387/06/30 ) Image: مهندس فتاپور قهرمان مسابقات شنا شد

مهندس محمد حسین فتاپور (مكانیك 59)، عضو شورای عالی كانون فنی موفق به دریافت مدال طلا از مسابقات شنای رشته پروانه رده سنی 50 تا 54 سال شد. این مسابقات به مناسبت بزرگداشت 19 بهمن سالروز نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران در سال 1386 برگزار شد. مهندس فتاپور توانست عنوان قهرمانی، مقام نخست و مدال شنای رشته پروانه رده سنی 50 تا 54 سال این مسابقات را از آن خود کند. كانون فنی این پیروزی را به مهندس فتاپور  تبریك گفته و برای وی آرزوی موفقیت های آتی را دارد.

یادبود در گذشت مادر دكتر نعمت الهی برگزار می شود (1387/06/30 ) Image: یادبود در گذشت مادر دكتر نعمت الهی برگزار می شود

در پی درگذشت مادر گرانقدر دكتر حسین نعمت الهی (معدن 49) ریس هیات اجرایی انتخابات کانون فنی و مهندس علی نعمت الهی (مكانیك 54) و مادر همسر مهندس افسانه صدر(شیمی 54)، مراسم یادبودی چهارشنبه 8 اسفند از ساعت 14 تا 15:30 در مسجد النبی واقع در خیابان امیر آباد شمالی، مقابل كوی دانشگاه برگزار می شود. كانون فنی این ضایعه دردناك را به خانواده محترم آنها تسلیت گفته و برای آنان صبر جزیل و برای آن مرحومه آمرزش روح آرزومند است.

مادر مهندس سیدرضا رفیعی طباطبایی درگذشت (1387/06/30 ) Image: مادر مهندس سیدرضا رفیعی طباطبایی درگذشت
با نهایت تاثر مطلع شدیم مادر مهندس سیدرضا رفیعی طباطبایی (برق 49)،ناظر مجمع عمومی در دوره نهم دار فانی را وداع گفت.  به همین مناسبت مراسمی روز جمعه 12 بهمن ماه از ساعت 15:30 تا 17 در مسجد صاحب الزمان واقع در خیابان آزادی، نبش خیابان بهبودی برگزار می شود. مهندس رفیعی طباطبایی در حال حاضر رییس‌ هیات‌ مدیره‌ شركت مهندسین‌ مشاور انرژی‌ است. کانون فنی این ضایعه دردناك را به مهندس سیدرضا رفیعی طباطبایی و خانواده وی تسلیت گفته و برای آنان صبر جزیل و برای آن مرحومه آمرزش روح آرزومند است.
مادر دكتر محمد شكرچی زاده درگذشت (1387/06/30 ) Image: مادر دكتر محمد شكرچی زاده درگذشت
با كمال تاسف مطلع شدیم مادر دكتر محمد شكرچی زاده (راه و ساختمان 64)، عضو هیات علمی دانشکده فنی و از اعضای شورای عالی کانون فنی درگذشت. دکتر شکرچی زاده همچنین سرپرستی انستیتو مصالح دانشکده فنی را بر عهده دارد. به همین مناسبت، مراسمی روز پنج شنبه 27 دی ماه از ساعت 10 تا  11:30 در مسجد امام زمان واقع در خیابان آزادی، سه راه بهبودی برگزار می شود. کانون فنی این ضایعه دردناك را به دكتر محمد شكرچی زاده و خانواده محترم وی تسلیت گفته و برای آنان صبر جزیل و برای آن مرحومه آمرزش روح آرزومند است.
مهندس فرهنگ استادان عضو برجسته شرکت بکتل شد (1387/06/30 ) Image: مهندس فرهنگ استادان عضو برجسته شرکت بکتل شد
شرکت بکتل بزرگترین شرکت مقاطعه کاری آمریکا، مهندس فرهنگ استادان (راه و ساختمان 56) را به عنوان یکی از سه عضو برجسته این شرکت انتخاب کرد. اعضای برجسته این شرکت گروهی از متخصصان علم و فناوری هستند که خدمات برجسته ای به شرکت و حرفه شان کرده اند. مهندس استادان دانش آموخته دانشکده فنی تهران در رشته راه و ساختمان است که در حال حاضر سرپرستی مهندسی خاک قسمت خدمات دولتی شرکت بکتل را در شهر سانفرانسیسکو به عهده دارد. وی از اعضای موسسه پژوهش های مهندسی زمین لرزه بوده و به خاطر فعالیتش در زمینه ساختار تاثیر گذاری متقابل خاک ،Soil-Structure Interaction (SSI) ، شهرت پیدا کرده است.مهندس استادان عضو هیات های مشاور و کمیته های فنی مختلفی از جمله کمیته SSI  آمریکا_ ژاپن است.
تیم کوهنوردی دانشکده فنی گزارشی از برنامه صعود خود به علم کوه ارائه داد (1387/06/30 ) Image: تیم کوهنوردی دانشکده فنی گزارشی از برنامه صعود خود به علم کوه ارائه داد
تیم کوهنوردی دانشکده فنی با تعدادی از کوهنوردان پیش کسوت فنی و فارغ التحصیلان عصر چهارشنبه 12 دی ماه در سالن آمفی تاتئر دانشکده برق گرد هم آمدند. در این جلسه محسن وطن پرست (عمران 86) سرپرست تیم، گزارشی از برنامه صعود تیم به دیواره علم کوه ارائه داد. در این صعود که مرداد ماه انجام شد تیم دانشکده فنی به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی نتوانست صعود خود را به اتمام برساند. وطن پرست در گزارشی که ارائه داد به وجه تمایز این صعود و اهداف آن اشاره کرد. در بخش دیگری از سخنانش شرح کاملی از اردوهای آمادگی، تمرینات و برنامه صعود بیان کرد. در پایان جلسه تیم کوهنوردی با اهدای گل و لوح تقدیر از پیشکسوتانی که با کمک مالی، گروه را همراهی کرده بودند، تشکر کرد. سپس اعضای حاضر در جلسه با یکدیگر عکس یادگاری گرفتند.
مهندس اوختای تقی زاده از دانشگاه تگزاس دکترا گرفت (1387/06/30 ) Image: مهندس اوختای تقی زاده از دانشگاه تگزاس دکترا گرفت
مهندس اوختای تقی زاده (معدن 77) در دسامبر 2007، موفق به اخذ دکترای خود از دپارتمان مهندسی نفت و ژئوسیستم دانشگاه  آستین  در ایالت تگزاس شد. این دپارتمان در رشته مهندسی نفت درجه یک را به لحاظ علمی در دنیا دارد. دکتر تقی زاده پایان نامه خود را با عنوان کارایی جاروب برای تزریق حلال به مخازن نفت سنگین در مقیاس دانه ای (جابه جایی مایع هایی با گرانروی بسیار زیاد) نگاشته است. وی در زمان حضور در کشور، از اعضای فعال کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی بود. عضویت فعال در گروه تدوین کتاب دانشکده فنی و فارغ التحصیلان آن که به مناسبت شصتمین سال تاسیس دانشکده فنی، سال 1373، از سوی کانون منتشر شد، از دیگر فعالیت های دکتر تقی زاده بود.
Page 1 of 6First   Previous   [1]  2  3  4  5  6  Next   Last   
5000 هزارسال مهندسی ایرانی Minimize
دسترسی سريع

 

 


 

 


 

 

 


پست الكترونيك


 


  

bottomPane