}
دو شنبه ، 27 اســفنـد ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
جویندگان علم و فناوری اینجا پارك كنند (1387/06/31 ) Image: جویندگان علم و فناوری اینجا پارك كنند

پارك علم و فناوری تهران با هدف جذب نخبگان و آشتی دادن علم صنعت و ارتقاء فناوری در عرصه صنعت دو سال قبل تاسیس شد. چندی پیش ساختمان جدیدی به این پارك اضافه شد. به اعتقاد دكتر ناصر معصومی مدیر این پارك، چنین فضایی فرصت مناسبی است برای معرفی طرح های دانشگاهی به صنعت و ایجاد ارتباط بین صنعت و دانشگاه.

افتتاح ساختمان جدید پارك علم و فناوری (1387/06/31 ) Image: افتتاح ساختمان جدید پارك علم و فناوری

ساختمان جدید پارك علم و فناوری دانشگاه تهران امروز با حضور علی اکبر هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام افتتاح شد.در این مراسم، علاوه بر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، رییس و جمعی از اساتید و مسولان دانشگاه تهران نیز حضور یافتند.

بودجه پژوهشی دانشگاه تهران افزایش می یابد (1387/06/31 ) Image: بودجه پژوهشی دانشگاه تهران افزایش می یابد
رییس دانشگاه تهران گفت:بخش قابلتوجهی از بودجه دانشگاه در سال آینده به مسایل پژوهشی اختصاص می‌یابد تا همگام باحركت ملی در زمینه جنبش تولیدعلم، دانشگاه تهران به سطح مطلوب خود برسد.
افتتاح ساختمان جدید پارك علم و فناوری دانشگاه تهران (1387/06/31 ) Image: افتتاح ساختمان جدید پارك علم و فناوری دانشگاه تهران
ساختمان جدید پارك علم و فناوری دانشگاه تهران در 14اسفند ماه با حضور رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام ‏و هیات رییسه دانشگاه تهرانافتتاح می‌شود. به گزارش ایسنا ساختمان پارك علم و فناوری بازیربنای بالغ بر 3 هزار متر مربع به طور كامل بازسازی و آماده بهره برداری شده كهبا انعقاد قرارداد در اختیار شركت های فناوری، واحدهای تحقیق و توسعه مراكز مشاورهای و خدماتی قرار می گیرد.
پذیرش دانشجوی كارشناسی‌ارشد فراگیر دانشگاه تهران (1387/06/31 ) Image: پذیرش دانشجوی كارشناسی‌ارشد فراگیر دانشگاه تهران

مدیر دفتر آموزش های آزاد دانشگاه تهران جزییات پذیرش دانشجو در دوره‌های فراگیر مقطع كارشناسی‌ ارشد دانشگاه را اعلام كرد.ثبت‌نام نخستین دوره فراگیر مقطع كارشناسی ارشد دانشگاه تهران تا روز پنجشنبه 27 بهمن در سراسر كشور ادامه دارد.

برگزاری كارگاه كارآفرینی در كوی دانشگاه تهران (1387/06/31 ) Image: برگزاری كارگاه كارآفرینی در كوی دانشگاه تهران

پایگاه اطلاع رسانی كانون فنی، ایسنا:

كارگاه آموزشی «كارآفرینی» با حضور مجریان طرح كارآفرینی دانشگاه‌های كشور (كاراد) از روز شنبه هشتم بهمن ماه در كوی دانشگاه تهران برگزار می‌شود. در این كارگاه آموزشی كه تا روز سه‌شنبه 11 بهمن ماه ادامه دارد، اساتید داخلی و خارجی پیرامون موضوعات كارآفرینی و دانشگاه‌های كارآفرین به تدریس می‌پردازند.

راه اندازی وب سایت پارك علم و فناوری دانشگاه تهران (1387/06/31 ) Image: راه اندازی وب سایت پارك علم و فناوری دانشگاه تهران
وب سایت پارك علم و فناوری دانشگاه تهران راه اندازی شد. در این وب سایتعلاقه مندان می توانند از موضوعاتی نظیر اخبار جدید پارك، اخبار پارك های داخلی دیگر و اخبار پارك های خارجی مطلع شوند. علاوه بر این دسترسی به نشریات علمی و اخبار علمی دانشگاه تهران از دیگر موضوعات این وب سایت است.
معارفه و تودیع معاونان داشگاه تهران (1387/06/31 ) Image: معارفه و تودیع معاونان داشگاه تهران
مراسم تودیع و معارفه معاونان «دانشجویی» و «اداری مالی»دانشگاه تهران دیروز  با حضور عمید زنجانی، رییس دانشگاه، هیات رییسه دانشگاه و نمایندگان جمعی از تشكل های دانشجویی در تالار بعثت دانشگاه برگزار شد.
دانشگاه تهران در 45 رشته كارشناسی ارشد دانشجوی فراگیر می‌پذیرد (1387/06/31 ) Image: دانشگاه تهران در 45 رشته كارشناسی ارشد دانشجوی فراگیر می‌پذیرد

اطلاعیه مربوط به پذیرش دانشپذیر در دوره‌های فراگیر دانشگاه تهران به زودی منتشر می‌شود.به گزارش ایسنا نخستین دانشپذیران دوره‌های فراگیر در بهمن تحصیل خود را در این دانشگاه آغاز كنند.

خرید املاك اطراف دانشگاه آغاز شد (1387/06/31 ) Image: خرید املاك اطراف دانشگاه آغاز شد
به گفته مدیر طرح ساماندهی پردیس دانشگاه تهران و علوم پزشكی تهران اجرای طرح ساماندهی این دانشگاه ها وارد مرحله نوینی شده و اكنون با تامین بودجه و تسهیلات؛ مدتی است كه خرید گسترده املاك از مالكین محدوده طرح شروع شده است.
Page 1 of 3First   Previous   [1]  2  3  Next   Last   
5000 هزارسال مهندسی ایرانی Minimize
دسترسی سريع

 

 


 

 


 

 

 


پست الكترونيك


 


  

bottomPane