}
دو شنبه ، 27 اســفنـد ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
انتخابات سازمان نظام مهندسی معدن (1387/07/14 ) Image: انتخابات سازمان نظام مهندسی معدن

دومین دوره انتخابات اعضای هیات مدیره، بازرس و گروه های تخصصی سازمان نظام مهندسی معدن در تمام استان ها پنج شنبه 4 اسفند 1384 از ساعت 9 تا 16 برگزار می شود. اعضای سازمان برای اطلاع از شرایط و محل اخذ رای می توانند با سازمان نظام مهندسی معدن استان خود تماس بگیرند.

برگزاری نخستين آزمون مهندسی حرفه‌ای كشور (1387/07/14 ) Image: برگزاری نخستين آزمون مهندسی حرفه‌ای كشور

دكتر محمد حسين پور كاظمی، معاون سازمان سنجش آموزش كشور گفت: نخستين آزمون مهندسی حرفه‌ای برای فارغ التحصيلان رشته‌های مهندسی روز جمعه 18 شهريور ماه سال آينده برگزار می شود.

معرفی طرحهای برگزيده بتنی (1387/07/14 ) Image: معرفی طرحهای برگزيده بتنی

مسابقه برترين طرح های بتنی با هدف شناسايی، معرفی و تقدير از طرح های حائز اهميت در سطح کشور برگزار شد. انجمن بتن ايران در سومين همايش روز بتن، همچون سال های گذشته، اقدام به برگزاری مسابقه طرح های برگزيده بتنی نموده است.

گردهمايی بررسی سيستم بتن آرمه يكپارچه در مجتمع مسكونی پرند (1387/07/14 ) Image: گردهمايی بررسی سيستم بتن آرمه يكپارچه در مجتمع مسكونی پرند

گردهمایی بررسی سیستم صنعتی بتن آرمه یكپارچه در مجتمع مسكونی 550 واحدی پرند در تاریخ 7/3/84 در محل پروژه با حضور وزیر مسكن و شهرسازی، معاونین این وزارتخانه، روسای بانك ها و تعداد زیادی از انبوه سازان و كارشناسان و متخصصان مسكن برگزار گردید. این پروژه توسط شركت اتحاد عمران پارس، مشاركت سرمایه گذاری مسكن، كیسون و سردشت سازان در حال ساخت می باشد. از مزایای این روش ساخت، سرعت بالای اجرا، صرفه جویی زمان و انرژی، استحكام و دوام بالا ، قیمت ارزان و رعایت استانداردهای ملی و جهانی است. در این پروژه برای اولین بار در كشور سعی شده است كه از سیستم مدیریت كیفیت فراگیر بطور عملی و كاربردی استفاده شود.

5000 هزارسال مهندسی ایرانی Minimize
دسترسی سريع

 

 


 

 


 

 

 


پست الكترونيك


 


  

bottomPane