}
يك شنبه ، 30 دي ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
نخستين کارگاه تخصصی بتن خود تراکم برگزار می شود (1387/07/14 ) Image: نخستين کارگاه تخصصی بتن خود تراکم برگزار می شود

نخستین کارگاه تخصصی بتن خود تراکم دهم اسفند ماه سال 1385 توسط انستیتو مصالح ساختمانی و شرکت مهندسی مشاور مهاب قدس برگزار می شود. معرفی بتن خودتراکم به عنوان یک مصالح ساختمانی با فناوری نوین به جامعه مهندسی ایران و آشنایی شرکت کنندگان با آخرین اطلاعات و دستاوردهای بتن خودتراکم از جمله اهداف این کارگاه است.

کارگاه تخصصی آشنايی با زئوليت ها برگزار می شود (1387/07/14 ) Image: کارگاه تخصصی آشنايی با زئوليت ها برگزار می شود

کارگاه تخصصی آشنایی با زئولیت ها و کاربردهای آنها در صنایع مختللف با اعطای گواهینامه پایان دوره برگزار می شود. این کارگاه یک روزه به مفاهیمی چون معرفی زئولیت ها و انواع آنها، زئولیت طبیعی، زئولیت های سنتی، نانو زئولیت ها و... اختصاص دارد. این کارگاه در سال 85 در 3 نوبت و در تاریخ های 7 دی ماه، 12 بهمن و 17 اسفند برگزار می شود.علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 88334707 تماس بگیرند.

مهلت ثبت نام در آزمون مهندسی حرفه ای تمديد شد (1387/07/14 ) Image: مهلت ثبت نام در آزمون مهندسی حرفه ای تمديد شد

مهلت ثبت نام در آزمون مهندسی حرفه ای (P.E EXAM) سال 1385 برای آن دسته از متقاضیانی که در مهلت مقرر موفق به ثبت نام در آزمون نشده اند، تمدید شد. به گزارش مهر، علاقه مندان می توانند تا روز شنبه 9 دی ماه ضمن مراجعه به پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام کنند. این آزمون در تاریخ های 4 تا 6 بهمن ماه امسال برگزار می شود.

شورای توسعه نظام مهندسی از اعضای کانون برای ارائه پشنهادات تخصصی دعوت کرد (1387/07/14 ) Image: شورای توسعه نظام مهندسی از اعضای کانون برای ارائه پشنهادات تخصصی دعوت کرد

شورای توسعه نظام مهندسی و کنترل ساختمان به ریاست وزیر مسکن و با حضور جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی ذی ربط و صاحب نظران و مدیران صنعت ساختمان از ابتدای امسال دور جدید فعالیت خود را آغاز کرده است. مهندس منوچهر خواجه دلوئی دبیر این شورا  با ارسال نامه ای به کانون فنی از این کانون خواسته که پیشنهادهای قابل طرح در این شورا را که توسط متخصصان عضو کانون طرح می شود، به دبیرخانه ارسال کنند.

سوگندنامه اخلاق مهندسی تهيه می‌شود (1387/07/14 ) Image: سوگندنامه اخلاق مهندسی تهيه می‌شود

دكتر سعید سهراب پور، رییس دانشگاه صنعتی شریف اعلام كرد: فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف پس از قرائت و امضای سوگندنامه اخلاقی مهندسی فارغ‌التحصیل می‌شوند. وی افزود: دانشگاه احتمالا در مراسم جشن فارغ التحصیلی دانشجویان از دانشجویان می‌خواهد تا این سوگند را خوانده و امضا كنند. وی با بیان اینكه قرائت سوگندنامه در فارغ‌التحصیلان رشته پزشكی نهادینه شده است، اظهار امیدواری كرد كه در رشته‌های مهندسی نیز این مساله پیگیری و نهادینه شود.

برگزاری آزمون مهندسی حرفه‌ای تضمين توانمندی علمی و فنی مهندسان كشور است (1387/07/14 ) Image: برگزاری آزمون مهندسی حرفه‌ای تضمين توانمندی علمی و فنی مهندسان كشور است

دكتر پرویز جبه‌دارعضو هیات مدیره انجمن مهندسی برق ایران از برگزاری آزمون PE در ششم بهمن امسال خبر داد و گفت: برگزاری آزمون مهندسی حرفه‌ای یا PE منجر به اعتلای آموزش عالی و به روز شدن اطلاعات مهندسان كشور می‌شود. وی تایید و استانداردسازی آموخته‌های علمی و دانش فنی افراد برای انجام فعالیتهای مهندسی روز را از مهمترین اهداف برگزاری این آزمون برشمرد.

برگزاری نخستين آزمون حرفه‌ ای مهندسی شيمی در كشور (1387/07/14 ) Image: برگزاری نخستين آزمون حرفه‌ ای مهندسی شيمی در كشور

دكتر رشتچیان رییس انجمن مهندسی شیمی ایران از برگزاری اولین آزمون حرفه‌ای مهندسی شیمی كشور در بهمن ماه امسال خبر داد. وی گفت: هیچگونه محدودیتی در خصوص دانشجویان فارغ التحصیل مهندس شیمی وجود نداشته و دانش‌آموختگان از هر دانشگاهی مجاز به شركت در آزمون هستند.

حاصل تلاش 9 ساله مهندسان فنی به بار نشست (1387/07/14 ) Image: حاصل تلاش 9 ساله مهندسان فنی به بار نشست

حاصل تلاش 9 ساله شركت پرلیت به مدیر عاملی مهندس علیرضا ناصر معدلی (راه و ساختمان 46) به بار نشست. تونل رسالت شنبه 24 تیر 1385 با حضور رییس جمهور، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر تهران به طور رسمی افتتاح شد.  این پروژه از جمله پروژه‌هایی بود كه كاملا به دست مهندسان ایرانی به اجرا درآمد. مهندس علیرضا ناصر معدلی پیمانكار پروژه از دانش‌آموختگان فنی است كه در هفتادمین سال تاسیس دانشكده فنی نیز به عنوان مهندس برگزیده معرفی شد.

معرفی نظار کانون برای انتخابات نظام مهندسی ساختمان (1387/07/14 ) Image: معرفی نظار کانون برای انتخابات نظام مهندسی ساختمان

انتخابات نظام مهندسی ساختمان 22 خرداد دوشنبه هفته آینده برگزار می شود. کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران تمام مهندسان را به شرکت در این انتخابات دعوت می کند. همچنین بنا به درخواست این تشکل مهندس علی آزاد (راه و ساختمان 42) و مهندس رضا کیان زاد (راه و ساختمان 42) از سوی کانون به عنوان ناظر در برگزاری این دوره انتخابات معرفی شده اند.

5000 هزارسال مهندسی ایرانی Minimize
دسترسی سريع

 

 


 

 


 

 

 


پست الكترونيك


 


  

bottomPane