}
يك شنبه ، 30 دي ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
دیدار پایان سال اعضای فعال کمیته های کانون (1387/11/13 ) Image: دیدار پایان سال اعضای فعال کمیته های کانون
مراسم دیدار پایان سال اعضای فعال کمیته های کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران دیشب چهارشنبه 24 اسفند 1385 در هتل سیمرغ تهران برگزار شد. در این مراسم که اعضای شورای عالی، هیات مدیره، کمیته ها و حامیان جشن سالانه کانون فنی حضور داشتند، مهندس مسگرپور دبیر کانون در سخنانی ضمن خیرمقدم به حضار، از زحمات اعضای کمیته همایش ها و حامیان جشن قدردانی کرد. همچنین به رسم یاد بود هدایایی به این اعضا تقدیم شد. این مراسم با صرف شام پایان یافت. کمیته همایش های کانون مسئولیت برگزاری جشن سالنه کانون فنی را به عهده دارد.
جشن سالانه کانون دوم اسفند برگزار شد (1387/11/13 ) Image: جشن سالانه کانون دوم اسفند برگزار شد
مراسم جشن سالانه کانون چهارشنبه دوم اسفند از ساعت 17:30 تا 22 برگزار شد. در این مراسم که تعداد کثیری از اعضای خانواده فنی و دیگر مدعوین شرکت داشتند، بخش های متنوعی از جمله تجلیل از مهندسان برجسته، مهندسان پیشکسوت و استادان بازنشسته فنی به اجرا درآمد. برگزاری نمایشگاه عکس های قدیمی، سخنرانی دکتر نژادحسینیان رییس شورای عالی کانون، دکتر محمود نیلی احمد آبادی رییس دانشکده فنی و آیت الله عمید زنجانی رییس دانشگاه تهران از بخش های دیگر برنامه بود. در این مراسم همچنین از مهندس میر علیرضا مهنا دبیر پیشین کانون تجلیل به عمل آمد.
جشن تجلیل سالانه کانون دوم اسفند برگزار می شود (1387/11/13 ) Image: جشن تجلیل سالانه کانون دوم اسفند برگزار می شود

جشن سالانه کانون مهندسی فارغ التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران، چهارشنبه 2 اسفند ماه در تالار دکتر چمران دانشکده فنی از ساعت 17 تا 21 برگزار می شود. مهندس زهرا ستوده (برق 84) دبیر کمیته همایش های کانون در اینباره گفت: در این جشن علاوه بر تجدید دیدار خانواده فنی، از مهندسان پیشکسوت فارغ التحصیل سال 1335 تجلیل می شود. تجلیل از استادان بازنشسته فنی و یادبود درگذشتگان خانواده فنی از دیگر بخش های این جشن است. وی افزود: در حاشیه این جشن نمایشگاه عکسی نیز برگزار می شود. به گفته مهندس ستوده اجرای موسیقی و پذیرایی از دیگر بخش های جشن سالانه کانون است.

کتاب دانش آموختگان سال تحصیلی 85_84 منتشر شد (1387/11/13 ) Image: کتاب دانش آموختگان سال تحصیلی 85_84 منتشر شد

کتاب دانش آموختگان دانشکده فنی دانشگاه تهران امسال نیز به سنت هر ساله توسط کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی منتشر شد. این کتاب که شامل اسامی دانش آموختگان فنی در سال تحصیلی 85_ 84 است، روز جشن دانش آموختگی، میان شصت و ششمین  دوره دانش آموختگان توزیع می شود. مراسم جشن شصت و ششمین  دوره دانش آموختگی دانشکده فنی ، چهارشنبه 2 اسفند ماه در تالار دکتر چمران دانشکده فنی از ساعت 9 تا 11 برگزار می شود.

پیشكسوتان فنی همراه با اعضا در گردهمایی ماهیانه كانون شام صرف كردند (1387/11/13 ) Image: پیشكسوتان فنی همراه با اعضا در گردهمایی ماهیانه كانون شام صرف كردند

گردهمایی ماهیانه كانون مهندسین فارغ التحصیل دانشكده فنی دانشگاه تهران با حضور بیش از 80 نفر از اعضای كانون چهارشنبه 27 دی ماه برگزار شد. در این گردهمایی كه به صرف شام در رستوران سورن اختصاص داشت، پیشكسوتان فارغ التحصیل سال 1335 و حامیان كانون به همراه خانواده هایشان نیز حضور یافتند.

صرف شام با پیشکسوتان در گردهمایی دی ماه (1387/11/13 ) Image: صرف شام با پیشکسوتان در گردهمایی دی ماه
گردهمایی ماهانه کانون این ماه _ دی _ به نشستی با پیشکسوتان خانواده فنی اختصاص دارد. در این گردهمایی اعضاء علاقمند در جوار مهندسان پیشکسوت کانون فنی در رستوارن سورن خیابان کریمخان اول حافظ شام صرف میکنند. گردهمایی بر عادت هر ماهه چهارشنبه شب 27 دی ماه از ساعت 19 و 30 تا 21 و 30 برگزار می شود.
اجرای نمایش دنیای دیوانه دیوانه دیوانه برای اعضای کانون (1387/11/13 ) Image: اجرای نمایش دنیای دیوانه دیوانه دیوانه برای اعضای کانون

تعدادی از اعضای کانون و خانواده هایشان به دعوت بهزاد فراهانی نویسنده و کارگردان نمایش دنیای دیوانه دیوانه دیوانه پنج شنبه 14 دی ماه از این نمایش دیدن کردند. در پایان نمایش بهزاد فراهانی از حاضران که بیش از 80 نفر بودند، تقدیر و تشکر کرد.

نمایش فیلم زن زیادی در گردهمایی آذر ماه (1387/11/13 ) Image: نمایش فیلم زن زیادی در گردهمایی آذر ماه
گردهمایی آذر ماه کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران به نمایش فیلم زن زیادی ساخته تهمینه میلانی اختصاص داشت. در این گردهمایی که بیش از 200 نفر از اعضای کانون شرکت داشتند. در بخشی از برنامه پیش از نمایش فیلم پذیرایی مختصری از حاضران به عمل آمد. غرفه دبیرخانه کانون نیز به سئوالات اعضاء در موارد مختلف پاسخ گفت. در این گردهمایی نیز به سنت پیشین حاضران از فرصت به دست آمده برای تازه کردن دیدارهای دوستانه سود بردند.
نخستین گردهمایی دانشجویان ورودی 81 مهندسی برق برگزار شد (1387/11/13 ) Image: نخستین گردهمایی دانشجویان ورودی 81 مهندسی برق برگزار شد
تعدادی از دانشجویان ورودی 81 رشته مهندسی برق دانشکده فنی دانشگاه تهران در آخرین روز پاییز در ساختمان کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران گرد هم آمدند. این نخستین گردهمایی مهندسان برق ورودی 81 بود به برگزاری محفلی دوستانه اختصاص یافت. این گروه قرار گذاشتند این جلسات به طور دوره ای پس از پایان تحصیلاتشان نیز ادامه یابد.
مراسم تقدیر شاخه دانشجویی IEEE از دکتر جبه دار و لوکس برگزار شد (1387/11/13 ) Image: مراسم تقدیر شاخه دانشجویی IEEE از دکتر جبه دار و لوکس برگزار شد
شاخه دانشجویی IEEE  دانشگاه تهران با همکاری کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران سه شنبه عصر 28 آذر طی مراسمی از استادان دکتر جبه دار مارالانی (برق 42) و دکتر کارو لوکس (برق 52)، چهره های ماندگار در عرصه مهندسی برق، تقدیر کرد. در این مراسم که جمعی از مسئولان، استادان، اعضای هیات علمی و دانشجویان حضور داشتند، سخنرانان به بیان فضایل اخلاقی و حرفه ای این استادان پرداختند.
Page 1 of 3First   Previous   [1]  2  3  Next   Last   
5000 هزارسال مهندسی ایرانی Minimize
دسترسی سريع

 

 


 

 


 

 

 


پست الكترونيك


 


  

bottomPane