}
يك شنبه ، 30 دي ، 97
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
بازدید اعضای کانون فنی از شیرخوارگاه آمنه (1387/11/14 ) Image: بازدید اعضای کانون فنی از شیرخوارگاه آمنه

تعدادی از اعضای کانون فنی پنج شنبه 16 اسفند از شیرخوارگاه آمنه بازدید کردند. در این بازدید که از ساعت 9:30 صبح آغاز شد و تا 12:30 ادامه یافت، 25 نفر از اعضا شرکت کردند. در این برنامه اعضا علاوه بر دیدار با کودکان شیرخوارگاه از بخش نوزادان نیز بازدید کردند. توفان، مدیر شیرخوارگاه در بخشی از برنامه به سوالات حاضران پاسخ داد. همچنین دیدارکنندگان در پایان بازدید مبلغی را به شیرخوارگاه آمنه تقدیم کردند.

شنبه 4 اسفند، آخرین روز انتخابات هیات امنای بنیاد فنی (1387/11/14 ) Image: شنبه 4 اسفند، آخرین روز انتخابات هیات امنای بنیاد فنی

مهلت انتخابات بنیاد حامیان دانشكده فنی ساعت 21 شنبه 4 اسفند به پایان می رسد. تمام دانش آموختگان دانشکده فنی در این فاصله می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی بنیاد فنی به نشانی http://fannifoundation.ir/ به صورت الکترونیک به کاندیدای مورد نظر خود رای دهند. این انتخابات از ساعت 16 چهارشنبه اول اسفند همزمان با جشن سالیانه كانون فنی  آغاز شد. استقبال کم نظیر از جشن سالانه کانون (1387/11/14 ) Image: استقبال کم نظیر از جشن سالانه کانون

جشن سالگرد کانون فنی چهارشنبه شب اول اسفند در میان استقبال کم نظیر خانواده فنی برگزار شد. ظرفیت تالار شهید چمران دانشکده فنی، محل برگزاری جشن کانون، از دقایق نخست جشن پر شد و برخی از حاضران مجبور شدند، تا پایان مراسم، برنامه ها را ایستاده دنبال کنند. جشن سالگرد کانون بر اساس روال هر ساله به تجلیل از مهندسان پیشکسوت، مهندسان برجسته، اعضای سابق شورای عالی و هیات مدیره کانون، استادان بازنشسته و درگذشتگان فنی اختصاص داشت. یکی از نکات برجسته این مراسم شروع انتخابات هیات امنای بنیاد فنی همزمان با جشن سالگرد کانون بود.
فراخوان دانش آموختگان دانشكده فنی برای مشاركت در انتخابات هیات امنای بنیاد (1387/11/14 ) Image: فراخوان دانش آموختگان دانشكده فنی برای مشاركت در انتخابات هیات امنای بنیاد

انتخابات بنیاد حامیان دانشكده فنی امروز عصر، چهارشنبه اول اسفند، همزمان با جشن سالیانه كانون فنی آغاز می شود. این انتخابات از ساعت 16 تا 19 اول اسفند ماه به صورت حضوری در تالار شهید چمران دانشكده فنی دانشگاه تهران برگزار می شود. انتخابات هیات امنای بنیاد فنی تا سه روز به شكل الكترونیك (از ساعت 21 چهارشنبه اول اسفند تا ساعت 21 شنبه چهارم اسفند ماه) ادامه خواهد داشت. طبق اساسنامه، هیات امنای بنیاد حامیان دانشکده فنی، 6 عضو ثابت (اعضای موسس بنیاد) و 5 عضو منتخب دارد.

پایگاه اینترنتی بنیاد فنی راه اندازی شد (1387/11/14 ) Image: پایگاه اینترنتی بنیاد فنی راه اندازی شد

پایگاه اینترنتی بنیاد حامیان دانشکده فنی راه اندازی شد. این پایگاه به ارائه آخرین اخبار و اطلاعات این بنیاد می پردازد. اطلاعات مربوط به فرصت های کمک به بنیاد فنی و لینکی برای تماس با بنیاد از دیگر قسمت های این پایگاه است. انتخابات بنیاد حامیان دانشکده فنی، برای برگزیدن 5 نفر عضو منتخب هیات امنای بنیاد، روز اول اسفندماه همزمان با برگزاری جشن سالیانه کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی، در دانشکده فنی، (پردیس مرکزی) برگزار می‌شود. علاقه مندان برای اطلاعات بیشتر درباره بنیاد فنی می توانند به آدرس اینترنتی http://fannifoundation.ir/login.aspx مراجعه کنند.

جشن سالگرد کانون امسال اول اسفند برگزار می شود (1387/11/14 ) Image: جشن سالگرد کانون امسال اول اسفند برگزار می شود

مهندس حسین شهابی (عمران 85)  دبیر کمیته برگزاری جشن سالگرد کانون با تشریح جزییات این جشن که در اول اسفند برگزار می شود، از تمام اعضای خانواده فنی برای شرکت در این جشن دعوت کرد. وی با اشاره  به روال هر ساله جشن کانون مبنی بر تجلیل از دانش آموختگان 50 سال قبل گفت: « امسال از دانش آموختگان سال 36 تجلیل می کنیم. کمیته تا کنون موفق شده با 75 درصد از دانش آموختگان این سال که در قید حیات هستند تماس بگیرد و رزومه اغلب آنان را تهیه کند. » مهندس شهابی افزود: « امسال در حاشیه برگزاری جشن، نمایشگاه عکسی از دوره تحصیلی دانش آموختگان 1336 برپا می شود. » جشن سالگرد کانون چهارشنبه اول اسفند از ساعت 17 تا 21 شب در تالار شهید چمران دانشکده فنی برگزار می شود.

ضیافت شام کانون با پیشکسوتان فنی (1387/11/14 ) Image: ضیافت شام کانون با پیشکسوتان فنی

اعضای کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این ماه در گردهمایی خود شام را با پیشکسوتان فنی صرف کردند. در این مراسم که چهارشنبه شب 26 دی ماه برگزار شد، بیش از 70 نفر از اعضاء و خانواده هایشان گردهم آمدند. این برنامه علاوه بر تجدید دیدار اعضاء به منظور تجلیل از دانش آموختگان سال 1336 (دانش آموختگان 50 سال قبل) ترتیب یافته بود و در آن تعدادی از دانش آموختگان سال 1336 به همراه خانواده هایشان شرکت داشتند. در پایان پیشکسوتان فنی با یکدیگر عکس یادگاری گرفتند. کانون فنی همه ساله با برپایی مراسمی از دانش آموختگان 50 سال قبل (پیشکسوتان فنی) تجلیل می کند.

بازدید اعضای کانون از شهرک سینمایی و گراند هتل (1387/11/14 ) Image: بازدید اعضای کانون از شهرک سینمایی و گراند هتل
حدود 80 نفر از اعضای کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی، جمعه 21 دی ماه از شهرک سینمایی غزالی و گراند هتل بازدید کردند. این بازدید از ساعت 10 صبح با حرکت از مقابل در پردیس امیرآباد دانشکده فنی آغاز شد. گروه در این برنامه از مکان های فیلمبرداری سریال مریم مقدس و تهران قدیم شهرک سینمایی غزالی بازدید کرد. صرف ناهار در گراند هتل شهرک بخش دیگری از برنامه بود. این برنامه توسط کمیته بازدید کانون فنی ترتیب یافته بود.
16 آذر 1332 از زبان شاهدان واقعه (1387/11/13 ) Image: 16 آذر 1332 از زبان شاهدان واقعه
8 تن از دانشجویان وقت دانشکده فنی که در سال 16 آذر 1332 از نزدیک شاهد واقعه این روز بودند، در گردهمایی آذر ماه کانون به بیان خاطرات خود از این روز پرداختند. گردهمایی این ماه کانون که به روال همیشگی چهارشنبه آخر ماه برگزار می شود، به مرور واقعه 16 آذر اختصاص داشت. سالن رجب بیگی تقریبا پر شده بود. جمعیت مشتاق شنیدن بخشی از تاریخ از زبان شاهدان از دقایقی پیش از شروع برنامه در سالن حضور یافتند. اداره جلسه را مهندس اسماعیل مسگرپور دبیر کانون فنی، مهندس عطاردیان رییس هیات مدیره و دکتر مرتضی زاهدی نایب رییس شواری عالی به عهده گرفتند. جلسه با توضیحی کوتاه و یک دقیقه سکوت به احترام شهدای فنی آغاز شد. سپس شاهدان به شرح خاطرات خود از آن روز پرداختند.
مرور وقایع 16 آذر 1332 در گردهمایی آذر ماه کانون (1387/11/13 ) Image: مرور وقایع 16 آذر 1332 در گردهمایی آذر ماه کانون

گردهمایی این ماه کانون فنی علاوه بر تجدید دیدار دوستانه به مرور وقایع 16 آذر 1332 از زبان شاهدان ماجرا اختصاص دارد. واقعه ای که منجر به شهادت سه تن از دانشجویان دانشکده فنی (احمد قندچی، مصطفی بزرگ نیا و شریعت رضوی) شد. این برنامه 28 آذر در تالار رجب بیگی دانشکده فنی دانشگاه تهران  واقع در خیابان انقلاب، خیابان 16 آذر از ساعت 17 آغاز شده و پس از یک ساعت دیدار و پذیرایی، ساعت 18 شاهدان ماجرا به بیان آن خواهند پرداخت.

Page 1 of 4First   Previous   [1]  2  3  4  Next   Last   
5000 هزارسال مهندسی ایرانی Minimize
دسترسی سريع

 

 


 

 


 

 

 


پست الكترونيك


 


  

bottomPane