0
منو دسترسی
1398/04/17 در ساعت 09:15:00

اعلام اسامی نامزدان انتخابات پانزدهمین دوره شورای‌عالی و هیات بازرسان

مهلت ثبت نام داوطلبان در انتخابات پانزدهمین دوره شورای‌عالی و هیات بازرسان کانون به پایان رسید. در این دوره 53 نفر نامزدی خود را اعلام کردند.

اعلام اسامی نامزدان انتخابات پانزدهمین دوره شورای‌عالی و هیات بازرسان

پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی:

مهلت ثبت نام داوطلبان در انتخابات پانزدهمین دوره شورای‌عالی و هیات بازرسان کانون عصر یکشنبه 16 تیر ماه به پایان رسید. در این دوره 53 نفر نامزدی خود را برای عضویت در پانزدهمین دوره شورای عالی و هیات بازرسان اعلام کردند.

این لیست به تایید هیات رییسه مجمع عمومی و هیات اجرایی انتخابات رسیده است. بر این اساس داوطلبان می‌توانند تا آخر وقت اداری(ساعت 13) پنج‌شنبه 20 تیر ماه اعتراض خود را به دبیرخانه کانون اعلام کنند.

انتخابات پانزدهمین دوره شورای‌عالی و هیات بازرسان کانون 24، 25 و 26 تیر ماه 1398 به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.

هیات رییسه مجمع عمومی: رییس مجمع : علی‌اصغر گواهی. ناظر مجمع: فریدون نظری. ناظر مجمع: محمدباقرعراقی. منشی مجمع: محمدحسین معین‌الدین.

هیات اجرایی انتخابات: حسین نعمت‌الهی. قاسم رحمانی. علیرضا انتظاری. خاطره لکستانی سروناز مصوری.

 اسامی نامزدان به تفکیک رشته بدین شرح است:

 

رشته مهندسی برق

ردیف

نام و نام خانوادگی

سال فارغ التحصیلی

1

پرویز جبه دار مارالانی

1342

2

سید رضا رفیعی طباطبائی

1349

3

احسان خامس پناه

1386

4

محمد صادق شفیعی

1393

5

محمود کمره ای

1358

6

شهریار کوزه کنانی

1354

 

رشته مهندسی شیمی

ردیف

نام و نام خانوادگی

سال فارغ التحصیلی

1

آذر خورشیدی

1372

2

حمید مسگرپور طوس

1359

3

عباس موسوی رهپیما

1341

 

رشته مهندسی راه و ساختمان /عمران

ردیف

نام و نام خانوادگی

سال فارغ التحصیلی

1

عباس احمد آخوندی

1370

2

حسین احمدی

1378

3

محمدرضا انصاری

1347

4

حبیب الله بیطرف

1365

5

سپهر پارسا

1394

6

علی اصغر جلال زاده فرد

1342

7

زینب حاجی حسینی

1386

8

محمد شکرچی زاده

1365

9

امین سلمان زاده زنوز

1387

10

حسین شهابی شهمیری

1385

11

روزبه صالح آبادی

1380

12

علیرضا عالم زاده

1368

13

محمد عطاردیان

1338

14

شهزاد علیزاده

1372

15

عباس غفاری

1351

16

احمد فتحعلیان

1378

17

اورنگ فرزانه

1355

18

علی اکبر مقیمی آذری

1337

19

محمد حسین ملکی

1370

20

نادر نادری

1369

 

رشته مهندسی صنایع

ردیف

نام و نام خانوادگی

سال فارغ التحصیلی

1

سید سعید جهانمراد نوری

1392

 

رشته مهندسی متالورژی

ردیف

نام و نام خانوادگی

سال فارغ التحصیلی

1

کیانوش اکبری پور

1364

2

امیر حسین پاک سرشت

1382

3

حسین حاجی بهرامی

1376

4

محمد خیرخواه ثابت قدم

1368

 

رشته مهندسی مکانیک

ردیف

نام و نام خانوادگی

سال فارغ التحصیلی

1

محمدحامد امام جمعه زاده

1355

2

پیمان جهان

1379

3

امیر اسماعیل حسن پور اصطهباناتی

1390

4

سعید سهراب پور

1344

5

محمدحسین فتاپور

1359

6

محمد رضا قزل عاشقی

1390

7

محمدرضا محمدآبادی کمره ای

1351

8

اسماعیل مسگر پور طوسی

1359

 

رشته مهندسی معدن

ردیف

نام و نام خانوادگی

سال فارغ التحصیلی

1

گلناز جوزانی کهن

1382

2

محمد شریف زاده بوشهری

1338

3

امیرمحمد علی آبادی زاده

1389

4

محمدرضا فراش باشی

1351

5

هرمز ناصرنیا

1347

6

محمود نوریان

1357

 

هیات بازرسان

ردیف

نام و نام خانوادگی

سال فارغ التحصیلی

1

محمدجعفر صادقی پناه

1356

2

حسین عباسی

1354

3

امیر قناعی میاندوآب

1371

4

سید علی میرپور

1369

5

امیر حسین نیکخواه

1382

کانون (تعداد)
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%