0
منو دسترسی
1398/09/10 در ساعت 22:55:00

مهندس همایون خسروی دهکردی درگذشت

مهندس همایون خسروی دهکردی، (فارغ التحصیل رشته مهندسی برق دانشکده فنی)، منتقد سینما و مدیرمسئول مجله «سینما و ادبیات» به دلیل عوارض بیماری قلبی امروز (۱۰ آذرماه) درگذشت.

مهندس همایون خسروی دهکردی درگذشت

پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی، ایرانا:

مهندس همایون خسروی دهکردی، (فارغ التحصیل رشته مهندسی برق دانشکده فنی)، منتقد سینما و مدیرمسئول مجله «سینما و ادبیات» به دلیل عوارض بیماری قلبی امروز (۱۰ آذرماه) در بیمارستان «ایرانشهر»» در سن ۶۸سالگی درگذشت.

به گفته نیلوفر نیاورانی سردبیر مجله «سینما و ادبیات» هنوز زمان تشییع همایون خسروی دهکردی مشخص نشده است.

وی در ادامه با اشاره به دغدغه‌ همایون خسروی دهکردی یادآور شد: دل ایشان برای فرهنگ این مملکت می‌تپید و یکی از تمیزترین و سالم‌ترین جریانات فرهنگی را راه انداخت و برای یک مجله هزینه کرد.

مهندس خسروی دهکردی با آن که به حوزه داستان‌نویسی علاقه داشت و در این زمینه فعالیت‌هایی هم انجام می‌داد، اما در حوزه صنعت شناخته‌شده بود و سرمایه را از آن حوزه آورد تا مجله «سینما و ادبیات» در این ۱۶ سال به خوبی فعالیت کند.

مهندس همایون خسروی دهکردی در حالی دهم آذرماه از دنیا رفت که هفتاد و ششمین شماره مجله‌ «سینما و ادبیات» ویژه‌ سینمای مدرن و چهره‌ کلیدی آن «سهراب شهید ثالث» به مدیرمسئولی او منتشر شد.

کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این فقدان را به خانواده‌ گرانقدر مهندس خسروی دهکردی، خانواده فنی و جامعه فرهنگی و هنری کشور تسلیت گفته و برای آنان صبر و برای آن مرحوم شادی روح آرزومند است.

خانواده فنی (تعداد)
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%