منو دسترسی
0%
1399/03/01 @Html.GetTextMultiLan(1239) 01:00:00

کانون دانش‌آموختگان دانشگاه تهران به ثبت رسمی رسید

کانون دانش‌آموختگان دانشگاه تهران، با طی مراحل قانونی در اداره ثبت شرکت‌ها به ثبت رسمی رسید. گفتنی است کانون فنی از جمله موسسان این کانون بوده و دبیر کانون، نایب رییس هیات مدیره این کانون است.

کانون دانش‌آموختگان دانشگاه تهران به ثبت رسمی رسید

پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی، دانشگاه تهران:

کانون دانش‌آموختگان دانشگاه تهران، با طی مراحل قانونی در اداره ثبت شرکت‌ها به ثبت رسمی رسید.

گفتنی است کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی از جمله موسسان این کانون بوده و مهندس روزبه صالح‌آبادی، دبیر کانون، نایب‌رییس هیات مدیره این کانون است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از اداره دانش‌آموختگان، در دومین جلسه هیات مدیره کانون دانش‌آموختگان، ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ که به‌صورت مجازی و با حضور دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رییس هیات مدیره و همچنین دیگر اعضای کانون برگزار شد، خبر ثبت رسمی کانون دانش‌آموختگان دانشگاه تهران، در اداره ثبت شرکت‌ها به شماره ثبت ۴۹۵۳۰ و شناسه ملی ۱۴۰۰۹۱۰۳۹۹۸ اعلام شد.
در بخش دیگری از دومین جلسه هیات مدیره کانون، آیین‌نامه‌های داخلی هیات مدیره و عضویت کانون که توسط کارگروه تشکیلات تهیه شده بود، مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد، اصلاحات مدنظر هیات مدیره در آنها توسط کمیته تشکیلات اعمال و در اختیار اعضا قرار داده شود.


‌‌‌‌‌در پایان جلسه نیز پیش‌نویس فراخوان مسابقه طراحی لوگوی کانون مطرح و بر این اساس تصمیم گرفته شد، تا برگزاری مسابقه با محوریت کانون و با کمک دانشگاه، انجام شود. مشارکت و همکاری در رشد و ارتقا دانشگاه تهران به‌عنوان دانشگاه مادر و دانشکده‌ها و پردیس‌های آن با بهره‌گیری از توان دانش‌آموختگان دانشگاه تهران، استفاده از ظرفیت دانش‌آموختگان برای توسعه ارتباط دانشگاه و جامعه، تلاش در جهت ارتقا و به‌روزرسانی حرفه‌ای دانش‌آموختگان، استفاده از ظرفیت‌های کانون برای کمک به اشتغال دانش‌آموختگان و حمایت از دانش‌آموختگان کارآفرین دانشگاه تهران، جمع‌آوری، حفظ و به‌روزرسانی اطلاعات کلیه دانش‌آموختگان دانشگاه تهران و ارتباط مستمر با آنها از جمله اهداف تشکیل کانون، بر مبنای اساسنامه مصوب آن است. همچنین کمک به ایجاد، تداوم و هماهنگ‌سازی و تسهیل مناسبات فعالیت‌های کانون‌های دانش‌آموختگان دانشکده‌ها و پردیس‌های دانشگاه تهران، جذب و هدایت کمک‌های مادی و معنوی دانش‌آموختگان جهت تحقق اهداف کانون، مشارکت در طرح‌های ضروری کشور و تبادل نظر در زمینه‌های مختلف در جهت رشد و شکوفایی اقتصاد و صنعت، برگزاری گردهمایی‌های اعضای کانون و مشارکت در جشن‌های دانش‌آموختگی پردیس و دانشکده‌های دانشگاه تهران، فراهم‌آوردن زمینه استفاده از تسهیلات رفاهی و خدماتی برای اعضای کانون و حمایت معنوی و مادی از دانش‌آموختگان شاخص و کمک به ارایه دستاوردهای آنها را نیز می‌توان از دیگر اهداف کانون دانش‌آموختگان دانشگاه تهران، برشمرد.
‌‌‌‌‌‌‌دانشکده‌ها و پردیس‌های فاقد کانون‌های دانش‌آموختگان، می‌توانند با ارایه اساسنامه خود به هیات مدیره کانون دانشگاه، پس از تایید هیات مدیره مجوز لازم را برای فعالیت کسب کنند.
‌‌‌برای مشاهده اساسنامه مصوب کانون دانش‌آموختگان دانشگاه تهران، می‌توانید اینجا را ببینید.

دانشگاه تهران () کانون ()
: