0
منو دسترسی
1398/05/08 در ساعت 14:15:00

برگزاری کار گروهی هنری برنامه‌های کلکتیو با همکاری کانون

نشست کار گروهی هنری با عنوان برنامه‌های کلکتیو با همکاری کانون فنی از ساعت 20 تا 22:30 چهارشنبه 9 مرداد در ساختمان کانون فنی برگزار می‌شود.

برگزاری کار گروهی هنری برنامه‌های کلکتیو با همکاری کانون

پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی:

نشست کار گروهی هنری با عنوان برنامه‌های کلکتیو با همکاری کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران از ساعت 20 تا 22:30 چهارشنبه 9 مرداد در ساختمان کانون فنی واقع در جنت‌آباد، شاهین‌شمالی، خیابان بهار، انتهای بن‌بست آسمان، برگزار می‌شود.

این برنامه به گفت و گو با هنرمندان اختصاص دارد. در این برنامه حامد دهقان و امیر فارسیجانی بخشی از پروژه‌های هنری خود را ارایه می‌کنند. حامد دهقان به معرفی پروژه اخیر خود با عنوان "گیاه-مکان" خواهد پرداخت، این پروژه در یک روند شش ماهه با مطالعه پدیدار شناسانه برروی گیاهان در فضای شهری آغاز شد و بخشی از این مطالعات در قالب یک اینستالیشن سه تکه بر درک روابط زیستی تازه در بستر طبیعت، ارایه شد.

امیر فارسیجانی نیز به معرفی نمایش خود در سال ۹۶ می‌پردازد. این پروژه با نام "جرسی بریر" وضعیت تولید شده توسط یک آبجکت را به همین نام که توسط شهرداری در نقاط مختلف شهر قرار داده شده است، بررسی می‌کند.

در قسمت دوم برنامه اعضای کلکتیو، اعضا فنی و مدعوان، به صورت گروهی و با همفکری باهم، صورت مساله فعالیت با محوریت هنری و فرهنگی در مجموعه فنی را معرفی خواهند کرد.

پیشنهادات اولیه و آلترناتیوهای فعالیتی معرفی و در معرض بازخورد و همفکری جمعی قرار خواهند گرفت، همچنین ایده‌های جدید بررسی می‌شوند. هدف جلسه همفکری و صحبت درباره مشارکت‌کنندگان، برنامه اولیه فعالیت و برنامه تهیه پروپوزال خواهد بود.

کانون (تعداد)
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%