0
منو دسترسی
1398/10/04 در ساعت 01:50:00

نتایج انتخابات کمیته تخصصی مهندسی مواد و متالورژی اعلام شد

سومین دوره انتخابات کمیته تخصصی مهندسی مواد و متالورژی کانون عصر سه‌شنبه 26 آذر در ‎آمفی‌تئاتر دانشکده مهندسی مواد و متالورژی واقع در پردیس شماره ۲ فنی برگزار شد.

نتایج انتخابات کمیته تخصصی مهندسی مواد و متالورژی اعلام شد

پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی:

سومین دوره انتخابات کمیته تخصصی مهندسی مواد و متالورژی کانون عصر سه‌شنبه 26 آذر در ‎آمفی‌تئاتر دانشکده مهندسی مواد و متالورژی واقع در پردیس شماره۲ فنی برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر شهرام رایگان، رییس دانشکده مهندسی مواد و متالورژی، در سخنانی بر لزوم تداوم همکاری کمیته‌های تخصصی با دانشکده تاکید کرد.

سپس مهندس محمدرضا کمره‌ای، رییس هیات مدیره کانون، با اشاره به اهداف تشکیل کمیته‌های تخصصی، شروط شرکت در انتخابات و چگونگی حضور دانشجویان در این کمیته‌ها را برشمرد.

مهندس هرمز ناصرنیا، دبیر هیات هماهنگی کمیته‌های تخصصی، سخنران بعدی جلسه بود که به شرح فعالیت کمیته‌های تخصصی و چگونگی برگزاری انتخابات آنها پرداخت.

دکتر سیدعلی سیدابراهیمی، رییس کمیته متالورژی، نیز گزارشی از فعالیت این کمیته در دوره قبل ارایه داده و در خصوص برنامه‌های آتی کمیته سخن گفت.

مهندس شهریار کوزه‌کنانی، رییس کمیته حرفه‌ای صنعت، معدن و تجارت کانون، نیز توضیحاتی درباره کمیته‌های دیگر و انتخابات انها ارایه داد و به معرفی داوطلبان عضویت در کمیته متالورژی پرداخت.

در ادامه جلسه رای‌گیری به عمل آمد و اعضای کمیته انتخاب شدند. اسامی اعضای به ترتیب تعداد رای کسب شده بدین شرح است.

مهندس حسین(کیوان) حاجی‌بهرامی؛ دکتر سیدعلی سیدابراهیمی؛ مهندس زهره اکبری؛ دکتر پیش‌بین؛ دکتر مهدی ملکان؛ مهندس علی‌اصغر گواهی و مهندس حسن دهقان به عنوان اعضای اصلی و مهندس رضا محمدی و مهندس کیانوش اکبری‌پور به عنوان اعضای علی‌البدل.

شایان ذکر است نتایج این انتخابات به در تاریخ اول دی ماه تایید هیات مدیره کانون رسید.

کانون (تعداد) کمیته متالورژی (تعداد)
محمد خیرخواه چهار شنبه 4 دی در ساعت 19:46:57
1
برای همه‌ی دوستان متالورژ دانشکده علی‌لخصوص اعضای جدید کمیته‌ی تخصصی متالورژی آرزوی موفقیت در تحقق اهداف کانون را دارم. محمد خیرخواه ۴ دیماه ۹۸
9406981252 پنج شنبه 26 دی در ساعت 00:39:01
1
با سلام و عرض ادب خیلی خیلی از شما ممنونیم. باتشکر
پاسخ
امیر حسین سلطان/تهران سه شنبه 10 دی در ساعت 13:17:55
0
با سلام و احترام درود و تبریک به همه منتخبان محترم دوره سوم و بالاخص دوست قدیمی فرهیخته و گرامی و همدوره ای دبیرستانی ام جناب آقای دکتر سیدعلی سیدابراهیمی و با آرزوی توفیق روزافزون برای یکایک شما بزرگواران با سپاس فراوان امیر حسین سلطان/تهران 10 دیماه 1398
9406981252 پنج شنبه 26 دی در ساعت 00:40:26
0
با سلام از حسن توجه و لطف شما به اعضای جدید ممنونم. باتشکر رضا محمدی
پاسخ
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%