0
منو دسترسی
1398/10/18 در ساعت 18:20:00

مهندس بهاره حاج‌اسفندیاری و مهندس محمدمهدی صادقی در سانحه سقوط هواپیما درگذشتند

مهندس بهاره حاج‌اسفندیاری (عمران 75) و همسرشان مهندس میرمحمدمهدی صادقی (نقشه‌برداری 73) به همراه فرزندشان در سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی درگذشتند.

مهندس بهاره حاج‌اسفندیاری و مهندس محمدمهدی صادقی در سانحه سقوط هواپیما درگذشتند

پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی:

با کمال تاسف باخبر شدیم، هم‌دانشکده‌ای‌هایمان، مهندس بهاره حاج‌اسفندیاری (عمران 75) و همسرشان مهندس میرمحمدمهدی صادقی (نقشه‌برداری 73) به همراه فرزندشان در سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی درگذشتند.

هواپیمای بوئینگ ۸۰۰-۷۳۷ متعلق به شرکت هواپیمایی اوکراین اینترنشنال صبح امروز پس از خروج از فرودگاه امام خمینی به مقصد کی‌یف، پس از قطع ارتباط با بخش کنترل ترافیک، در ساعت ۶ و ۱۸ دقیقه در حوالی صبا شهر از توابع استان تهران سقوط کرد. در این سانحه تعداد ۱۷۶ نفر جان باختند که از این تعداد ۱۶۷ نفر مسافر و ۹ نفر خدمه پروازی بودند. 147 نفر از مسافران این پرواز ایرانی بودند. متاسفانه تعدادی از مسافران این پرواز فارغ‌التحصیلان جوان دانشگاه‌های بزرگ کشور بودند.

کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران این ضایعه را به دوستان و خانواده هم‌دانشکده‌ای‌های عزیز و همچنین خانواده فنی تسلیت گفته برای روح آنان آرزوی شادی می‌کند.

خانواده فنی (تعداد)
مهدی دوشنبه 23 دی در ساعت 08:13:42
0
سلام به همه هم دانشگاهیان عزیز غم از دست دادن دوستان را تسلیت میگم و از خداوند منان برای خانواده ایشان و تمامی دانشجویان و اساتید و فارغ التحصیلان دانشگاه و علی الخصوص دانشکده فنی صبر خواستارم.من مهدی سعیدی هستم و از هم دوره ای های ایشان هستم.مردی بسیار خوشرو و خوش خلق بودند.خدایشان بیامرزد
پاسخ
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%