0
منو دسترسی
1398/11/10 در ساعت 00:20:00

برگزاری هفتمین جشنواره چهره سال راه وساختمان

رای‌گیری هفتمین دوره پیاپی انتخابات چهره سال 98 صنعت راه و ساختمان، ساعت 12 ظهر 5 بهمن آغاز شده و ساعت 12 ظهر 15 بهمن پایان یافته و آیین اختتامیه آن 20 بهمن ماه برگزار می‌شود.

برگزاری هفتمین جشنواره چهره سال راه وساختمان

پایگاه اطلاع رسانی کانون فنی:

بر اساس اعلام دبیرخانه "جشنواره چهره سال راه و ساختمان"، رای‌گیری برای هفتمین دوره پیاپی انتخابات چهره سال 98 صنعت راه و ساختمان، در ساعت 12 ظهر 5 بهمن آغاز شده و در ساعت 12 ظهر 15 بهمن پایان می‌یابد و آیین اختتامیه آن 20 بهمن ماه، همزمان با جشن پایان سال صنعت ساختمان برگزار می‌شود.

گزینش مدیران و پروژه‌های برتر در 8 گروه شامل روسای سازمان نظام‌ مهندسی ساختمان استان‌ها، شهرداری‌های کشور، شهرداران مناطق 22 گانه تهران، سازمان‌های راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، مناطق آزاد کشور، اعضای کمیسیون عمران مجلس، مدیران وزارت راه و شهرسازی و شرکت‌های عمران شهرهای جدید انجام می‌شود.

بر این اساس هرساله با فراخوان عمومی، انتخابات چهره سال راه و ساختمان آغاز و با شرکت نامزدها در گروه‌های مختلف و حمایت رسانه‌‏های عمومی و تخصصی برگزار می‌شود.

در اختتامیه "هفتمین جشنواره چهره سال راه و ساختمان"، مدیران ارشد حوزه‌های شهری، عمرانی و ساختمانی کشور، از جمله مدیران وزارت راه و شهرسازی، شهرداران کلانشهرها، مدیران کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور، روسای سازمان‌های نظام مهندسی، شهرداران مناطق 22 گانه تهران، سازندگان و طراحان شاخص و مطرح کشور، سرمایه‌گذاران و مشاوران صنعت ساختمان، تولیدکنندگان و صاحب‌نظران این حوزه و مهمانانی از مجلس شورای اسلامی و شورای اسلامی کلانشهرها حضور داشته و به منتخبان در حضور مدیران عالی رتبه حوزه راه و ساختمان کشور، تندیس اهدا می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این رای گیری می‌توانید به وب‌سایت "جشنواره چهره سال شهری- عمرانی- ساختمانی به آدرس http://www.topsama.ir/82 مراجعه کنید.

هفتمین جشنواره چهره سال راه و ساختمان

سخنرانی و همایش (تعداد)
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%