}
شنبه ، 31 فرورديـن ، 98
|
عضویت
Alumni Association of
The Faculty of Engineering
University of Tehran
دیدار نوروزی دانش آموختگان فنی در اروپا (1387/06/26 ) Image: دیدار نوروزی دانش آموختگان فنی در اروپا

سومین گردهم آیی سالانه و دیدار نوروزی فارغ التحصیلان دانشکده فنی در اروپا، 31 مارس 2007 برابر با 12 فروردین 1385 در فرانسه _ پاریس برگزار می شود. این مراسم که از ساعت 20 آغاز می شود، به دید و  بازدید دوستانه و صرف شام اختصاص دارد. علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با آدرس fanni.europe@gmail.com یا با دکتر داریوش سیدی یا مهندس کاوه دهقان تماس بگیرند.

دیدار نوروزی خانواده فنی در آمریکا (1387/06/26 ) Image: دیدار نوروزی خانواده فنی در آمریکا
گردهمایی نوروزی دانش آموختگان فنی در آمریکا پنج شنبه 29 مارس 2007 برابر با 10 فروردین 1386 ساعت 19:30 در هتل کاسپین شهر ارواین ( کالیفرنیا ) برگزار می شود. بنیاد دانش آموختگان و دوستداران دانشکده فنی دانشگاه تهران در آمریکا با اعلام این خبر، از علاقه مندان خواسته برای شرکت در این مراسم با تلفن 6518454 _949 تماس بگیرند.
دكترسید حسن مدرسی قوامی درگذشت (1387/06/26 ) Image: دكترسید حسن مدرسی قوامی درگذشت
دكتر سید حسن مدرسی قوامی (معدن 36)  از اعضای كانون مهندسین فارغ التحصیل دانشكده فنی دانشگاه تهران درگذشت.  وی دكترای زمین شناسی خود را از دانشگاه ایالتی پنسیلوانیاِی آمریكا اخذ كرد.  مجلس ترحیم دكتر مدرسی قوامی دوشنبه 28 اسفند از ساعت 15:30 تا 17 در مسجد حجت بن الحسن واقع در خیابان سهروردی، خیابان شهید بهشتی برپا می شود. كانون فنی این ضایعه را به خانواده بزرگ فنی و بازماندگان وی تسلیت گفته، برای آنان صبر و برای آن مرحوم آمرزش و علو درجات آرزو می كند. 
گردهمایی فارغ التحصیلان فنی در شرق کانادا (1387/06/26 ) Image: گردهمایی فارغ التحصیلان فنی در شرق کانادا
دومین گردهمایی خانواده فنی د ر شرق کانادا روز جمعه 16 مارس 2007 مطابق 25 اسفند 1385 در تورنتو برگزار می شود. فارغ التحصیلان دانشکده فنی در کانادا از ساعت 17:30 تا 20:30 فردا جمعه در هتل شرایتون تورنتو برای دومین بار گرد هم می آیند تا علاوه بر تجدید دیدار از تجربیات یکدیگر بهره مند شوند. علاقه مندان برای شرکت در این گردهمایی می توانند با هیات برگزار کننده مراسم مهندس علیرضا امین وزیری، مهندس حسن سلطانی نیا یا مهندس امیر هرمز استر آبادی تماس بگیرند.
دو تن از مهندسان فنی به عنوان مهندس برجسته کشور انتخاب شدند (1387/06/26 ) Image: دو تن از مهندسان فنی به عنوان مهندس برجسته کشور انتخاب شدند

مهندس سید عباس موسوی رهپیما (شیمی 41) عضو شورای عالی کانون و مهندس مسعود حجت (برق 46)، دو تن از مهندسان دانش آموخته فنی از سوی فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران به عنوان مهندسان برجسته سال 1385 انتخاب شدند. مراسم بزرگداشت روز مهندسی و تقدیر از سه مهندس برجسته‌ كشور در زمینه‌های مهندسی مكانیك، مهندسی شیمی و مدیریت مهندسی برق عصر شنبه 5 اسفند در دانشگاه صنعتی امیركبیر برگزار شد. مهندس محمد تقی كبریت‌ساز توكلی، مهندس مکانیک دانش آموخته آمریکا یکی دیگر از مهندسان برجسته کشور بود. مهندس موسوی رهپیما پیش از این نیز از سوی کانون به عنوان مهندس برجسته معرفی شده بود.

دكتر محمد هادی شفیعیها درگذشت (1387/06/26 ) Image: دكتر محمد هادی شفیعیها درگذشت

دكتر محمد هادی شفیعیها از استادان برجسته دانشكده فنی دوشنبه 30 بهمن درگذشت. وی كه از استادان زبده علوم پایه دانشكده فنی به حساب می آمد، بیش از 50 سال به تدریس و تالیف در رشته ریاضی پرداخت. حاصل تلاش های چندین ساله استاد تالیف و ترجمه 16 كتاب ادبی و ریاضی است. پیکر مرحوم چهارشنبه 2 اسفند ساعت 8:30 از مقابل بیمارستان تهران کلینیک به مسجد دانشگاه تهران تشییع شده و ساعت 9:15 نیز از آنجا به به بهشت زهرا تشییع می شود. مجلس ترحیم دكتر شفیعیها از ساعت 13:30 تا 15 جمعه 4 اسفند در مسجد حجةابن الحسن واقع در خیابان سهروردی شمالی برگزار می شود. كانون فنی این ضایعه را به بازماندگان تسلیت گفته و برای استاد آرامش روح مسالت دارد.

حامد شفاعی دانشجوی سال آخر مهندسی متالورژی درگذشت (1387/06/26 ) Image: حامد شفاعی دانشجوی سال آخر مهندسی متالورژی درگذشت
حامد شفاعی دانشجوی ورودی سال 1382 رشته مهندسی متالورژی 18 بهمن پس از دو سال مبارزه با بیماری درگذشت. کانون فنی این ضایعه را به بازماندگان آن مرحوم تسلیت گفته و برای وی آمرزش روح طلب می کند.
مادر دکتر کامبیز بهنیا درگذشت (1387/06/26 ) Image: مادر دکتر کامبیز بهنیا درگذشت
بانو مهری قدیمی نوایی همسر مرحوم مهندس عبدالحسن بهنیا  و مادر دکتر کامبیز بهنیا هفته گذشته درگذشت. مهندس بهنیا از استادان برجسته و پیشکسوت دانشکده فنی بود. وی موسسه آبشناسی را در دانشکده فنی بنیان گذاری کرد. وی همچنین عضو کمیسیون ملی یونسکو بود. دکتر کامبیز بهنیا نیز از استادان گروه عمران دانشکده فنی است.  کانون فنی این ضایعه را به بازماندگان تسلیت گفته و برای مرحومه مغفرت آرزومند است.
مهندس كمالی در بیمارستان پارس بستری شد (1387/06/26 ) Image: مهندس كمالی در بیمارستان پارس بستری شد

با خبر شدیم مهندس محمد مهدی كمالی (راه و ساختمان 22) به علت بیماری مدتی است كه در بیمارستان پارس بستری است. كانون فنی با درج این خبر برای اطلاع دوستان از خدواند متعال برای این عزیز آرزوی بهبود وسلامتی دارد. مهندس کمالی رییس هیات مدیره شرکت پارسیکان و از اعضای دائمی کانون است. وی در هفتادمین سالگرد تاسیس دانشکده فنی از جمله 70 نفر برگزیده خانواده فنی بود. وی همچنین یک دوره از سوی کانون به عنوان مهندس برجسته برگزیده شده است.

آیت الله معرفت، پدر دكتر معرفت درگذشت (1387/06/26 ) Image: آیت الله معرفت، پدر دكتر معرفت درگذشت

پدر دکتر محمد صادق معرفت (راه و ساختمان 66) رییس دانشکده مهندسی عمران پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران و عضو کانون فنی 30 دی ماه امسال درگذشت. آیت ‌الله معرفت سال های طولانی از عمر شریف خود را به تفسیر علوم قرآنی و تدریس در حوزه‌های علمیه اختصاص داد. وی امسال به عنوان پژوهشگر برتر حوزه دین معرفی شد. ارتحال این اندیشمند برجسته اسلام ضایعه ‌ای بزرگ برای جامعه دینی و علمی کشور است.کانون فنی این ضایعه را به دکتر معرفت و خانواده فنی تسلیت گفته و آرزوی علو درجات را برای آن مرحوم دارد.

Page 1 of 5First   Previous   [1]  2  3  4  5  Next   Last   
5000 هزارسال مهندسی ایرانی Minimize
دسترسی سريع

 

 


 

 


 

 

 


پست الكترونيك


 


  

bottomPane